Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 15:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Инфантилна ситуация с холандка  (Прочетена 304 пъти)
TripleN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Август 30, 2021, 21:35 »

Здравейте,

В последните една, две седмици се намирам в инфантилна ситуация. Става въпрос за следното. Имаме си някаква заигравка (флирт) с една холандака, за щастие от съседна фирма. Офисите са ни един до друг. Но понякога, когато не съм в настроение съм неебателен и им давам игнор. В последно време тази девойка започна да ме причаква пред офис сградата в компанията на нейния мениджър и да се качват в служебния автобус точно, когато аз се качвам  Ухилен. Вече на метростанцията аз нарочно бягам да най-отдалеченото и неудобно място, но тези двамата ме следват и сядат близо до мен. Почват да ме коментират нещо и да се подхилкват. Първо мислех, че си внушавам, но ситуацията се повтаря вече 3-ти път.
Как си обяснявате тази ситуация - това е опит за подигравка? Как е правилно да се реагира? Да я налитам ли смело, за чукане или да я пребия и нея и нейният мениджър в служебния автобус или метрото?  Ухилен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: