Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 15:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проба с магазинерка  (Прочетена 538 пъти)
LiveYourLife
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Септември 02, 2021, 18:15 »

Здравейте, от няколко дни чета форума, преди години също бях чел, но съм с доста малко опит.Както и да е , днеска се разви следната ситуация: Влизам аз в едно по-малко магазинче и на касата виждам симпатично момиче, виждал съм я и преди, но днеска рязко си викам ще и казвам нещо пък квото стане, малко топки да покажа и аз хаха.И така маркира ми тя и ми казва еди колко си пари.
Аз: Здрасти.
Тя: Здрасти. ... ... Лв.
Аз: Дюнери обичаш ли?
Тя: Я пак нещо не разбрах( доста се притеснявам попринцип и нямам най-увереното произношение хаха)
Аз:Дюнери обичаш ли питам
Тя: Аа, да защо?
Аз: Дай си инстаграма тогава(е спекох, щях да казвам дай си инстаграма тогава там да си говорим за дюнери, ама не можах)
Тя: (беше с маска, но като че ли се зачерви леко и след 5-10 сек. пауза докато си прибирам рестото): Някой друг път (обаче не със скапан тон и тн., просто добро ми изглежда момичето и е мн. Сладко, няколко години ще е по малка от мен)
Та въпроса ми е тва е много слабо, нали?И какво да правя за напред с нея при положение, че в магазина не става да разтягаме някви локуми докато е на работа.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« Отговор #1 -: Септември 04, 2021, 08:13 »

Така изглежда, че критерия ти за  за мацка е да е хубава и да обича дюнери  Ухилен
Аз съм привърженик на автентичността . Следващия път бих и казал че ми се е сторила симпатична и съм спекъл . Ще се представя . И ако няма време за разговор  ще метна . Добави ме в инстаграм  аз съм .....  . Придружено с трябва да си направим дюнер среща някой път. В casual майтапчийски ваиб хаха
Активен
LiveYourLife
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Септември 09, 2021, 13:05 »

Благодаря, ще пробвам! Намигване
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай