Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 26, 2021, 15:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси за жените и как да подходя за да ги сваля?  (Прочетена 486 пъти)
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Patientia comes est sapientiae.

Профил
« -: Септември 15, 2021, 14:49 »

Как се подхожда с момичета, които наскоро са излезли от дълга връзка и все още го преживяват ?

Сгреших ли като не е•ах, когато беше се почти стигнало до там, но някак не усещах от отсрещната страна страст/желание и не исках да насилвам нещата да се случат ?

Какво мислите за момичетата, които имат "daddy issues" или непълноценни взаимоотношения с бащите си ?

Има ли смисъл да влагам енергия в момиче, което не е свикнало да се отнасят с нея добре и емоционално отговаря повече на лошо държание ? (нямам намерения да я манипулирам и да се държа лошо)

Бях чул в едно клипче на един "Red Pill Youtuber" (Entrepreneurs in Cars), че да даваш комфорт и сигурност на жена е бета поведение. Какво мислите за това? По тая логика трябва да живеем без любов ли?

Един друг (Rollo Tomassi), пак там около тоя канал пък беше споменал, че жените биха се е*али бързо с мъж, който много ги привлича (алфа или много висок статус и т.н), но биха накарали друг тип мъж, в който виждат дългосрочен потенциал да изчака някакво време, преди да правят секс с него. Съгласни ли сте?
Активен

gnōthi seauton
ultravioletm
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1 -: Септември 15, 2021, 18:57 »

Как се подхожда с момичета, които наскоро са излезли от дълга връзка и все още го преживяват ?
Не се занимавай с такива
Сгреших ли като не е•ах, когато беше се почти стигнало до там, но някак не усещах от отсрещната страна страст/желание и не исках да насилвам нещата да се случат ?
Не си сгрешил

Какво мислите за момичетата, които имат "daddy issues" или непълноценни взаимоотношения с бащите си ?
Не се занимавай с такива
Има ли смисъл да влагам енергия в момиче, което не е свикнало да се отнасят с нея добре и емоционално отговаря повече на лошо държание ? (нямам намерения да я манипулирам и да се държа лошо)
Бягай от такива
Бях чул в едно клипче на един "Red Pill Youtuber" (Entrepreneurs in Cars), че да даваш комфорт и сигурност на жена е бета поведение. Какво мислите за това? По тая логика трябва да живеем без любов ли?
Ако има любов не е бета поведение,иначе е
Един друг (Rollo Tomassi), пак там около тоя канал пък беше споменал, че жените биха се е*али бързо с мъж, който много ги привлича (алфа или много висок статус и т.н), но биха накарали друг тип мъж, в който виждат дългосрочен потенциал да изчака някакво време, преди да правят секс с него. Съгласни ли сте?
Така е ,и изобщо не е учудващо предвид природата на жените.
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #2 -: Септември 17, 2021, 14:30 »

Здравей, crowolf. Момичето ти е споделила доста лични неща, още повече, такива, които не я представят в добра светлина. След това тя е била готова за секс и ти си и отказал. Знаеш колко е неприятно да ти отказват секс, представи си сега да споделиш толкова много, да ти откажат секс и при това да си жена, т.е.  не е прието тя да си иска секс, а още повече след като скоро излиза от дълга връзка. Знам, че сега нещата много са се променили, вече и жените са по-активните, но все пак сигурно си го мисли.
 Мисля, че вече няма да се съгласи да се видите отново, но всяка жена е различна.
 Още нещо, ти каза ли, че я харесваш като жена, но не искаш да насилстваш нещата, защото искаш да бъдеш с жена, която е преживяла бившия си, или си тръгна без да и обясняваш, защото ако е второто, може да си е помислила, че го правиш, защото не я харесваш достатъчно.
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 17, 2021, 16:25 »

Благодаря все пак за лаконичния отговор на пича горе.. Ухилен

Значи, Александра..

Тя не ми ги е казала тия неща в прав текст, по-скоро сам стигнах до заключенията. (и са факт)

С момичето имаме дълга история. Били сме във (кратка) връзка преди. Не знам защо си останала с впечатление, че съм я отхвърлил или съм си тръгнал, няма нищо такова и все още се "харесваме" взаимно.

Сега не сме говорили за секс (може би трябва) и само е имало някакви намеци тук-таме и от двете страни. Заиграхме се един път, но тя не беше готова.

Но все тая, не искам да изпадам в твърде големи подробности за ситуацията или да става поредната "бг-мама" тема..

Бих се радвал да чуя и някое друго компетентно мнение на въпросите (или ситуацията), защото мисля, че са важни.
Активен

gnōthi seauton
xa.aleksandra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 17, 2021, 16:47 »

Извинявай, но пак аз ще ти отговоря, crowolf  Ухилен
 Щом с момичето имате дълга история и вече сте имали кратка връзка и тя след като е била с теб пак ти говори, че обича друг, означава, че положението хич не е добре. Той е нейната любов, а с тебе се закача, защото може би иска да го накара да ревнува. Трябва изцяло да си промениш поведението към нея. Според мен откажи се и си намери друго момиче.  Успех!:)
Активен
crowolf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 19, 2021, 08:02 »

Не знам от къде ги правиш тия заключения, но няма нищо общо с това, което съм написал..

Само за едно може да си права и това е последното изречение. И не, че бих се "отказал", просто почвам да се съмнявам дали си струва.
Активен

gnōthi seauton
xa.aleksandra
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 19, 2021, 10:02 »

Ок, може и да не съм разбрала добре. За промяна на поведението имах предвид да и кажеш, когато сама започне да говори за това, че не ти се слуша за бившия и, че искаш да си говорите за други неща. Продължавай да се закачаш с нея и флиртувай с нея без да правите секс, но и без да и даваш да ти се оплаква за каквото и да е било. Недей да я чакаш специално нея, излизай си и с други момичета. Изчакай и виж как ще реагира. Усмивчица
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #7 -: Септември 20, 2021, 10:56 »

Ще ти отговоря само тук с мега пресен пример при мен от последната ми връзка , която беше месец и половина Ухилен
Беше излезнала от сериозната и връзка преди 3 год., но още не го беше преживяла.Като почнахме заигравката си и стигнахме до long late night talks, се започна споделянето на много лични неща от животите ни и т.н. Като се стигна до там че бяхме ''заедно'' , тя сама ми казваше че благодарение на мен е излезнала от депресии , че песни на които преди е ревала ся се разцепва , че цял живот е търсила това което съм аз и прочие.Истината е че аз търсих същото , което беше тя тогава.1 месец топ отношения и после мега голяма промяна в тоя човек.И така до преди няколко дни в които се разделяме.Буквално я питах: преживя ли го най накрая бившия ти и тя ми каза незнам. Та , мое мнение -
Реве ли още за някой от бившите си , се опитва да го забрави с теб.Не успява = гейм оувър. И от там следва да те хване яд за всичките нерви , инвестиции и усилия които съм полагал.
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: