Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2021, 05:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с жените  (Прочетена 1782 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2021, 15:21 »

Kilara69 Батко ти Стефан хубаво ти го е написал, че ще се наложи малко да свалиш критериите. Не ти е казал да си с грозна, а да свалиш малко летвата, примерно от 8 на 6. Така ще натрупаш опит и след това ще ебеш и топ мацките.

Относно познатите ти, Ами ти не знаеш дали изобщо ги ебат тези мацким пък и дори да ебат значи правят нещо по въпроса или имат опит. Това вечно сравнение много мъже е прецаквало. Това че имаш повече пари, статус, красота от някой не значи че ще ебеш повече. Те много мъже имат тези неща ама им липсва умения и отношение към жените и мрънкат как едва ли не те заслужават повече. Тези неща които имаш ще ти помогнат да си вдигнеш цената, но ако не знаеш как да се "продадеш" ще си останеш просто така.
Стига си гледал в чуждата чиния, и не не си сравняваш часовника като им гледаш непрекъснато в живота защото те са на съвсем различна "часова зона". Гледай себе си.
Естествено че ще отнеме време, но нали не си мислиш че само за година ще станеш играч. Няма да те надъхвам фалшиво като доста хора във форума, а направо ще ти кажа истината. До 30 години имаш много време, къде и как ще инвестираш времето си никой не знае само ти. Никой не знае колко ти е потенциала. Може да си средняк, може и да си голям играч. Но това зависи от теб. Предлагам ти да забравиш за известно време книжките за жените и да бъдеш по практически насочен. Освен това във форума всичко имаш, и то е написано от хора които са го минали практически.
Относно това дали ти харесва или не , никой не го интересува или дали заслужаваш красиви жени в живота си, а важното е какво правиш за тази твоя цел. Не мисли чак толкова емоционално, емоции само в свалките, проблемите се разсъждават с логика.
Активен
Fiorella
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 31, 2021, 16:26 »

Ако годините между 20 и 30 ги посветите на работа, постижения, пари, образование (под образование визирам и само това да дълбаете сам в различни области, четейки правилната литература по въпроса - реалните практически знания са по-ценни от дипломите), ще Ви се отплатят много повече след това, отколкото ако ги "загубите" в мераци за жени, имайте го предвид.

@kilara69
Нещата, които си споделил са напълно нормални за млад човек на твоята възраст. Нямаш представа колко други са в твоята позиция. Похвално е, че търсиш и анализираш. Ако имаш възможност продължи посещенията си при психолога и отделяй време за личносто самоусъвършенстване.

Подкрепям мнението, което копирам! Това е най-доброто, което можеш да направиш за себе си, а дали ще го направиш от теб зависи.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 268

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 01, 2021, 08:26 »

Как имам приятели, които примерно не се различат много от мен на външен вид, с едни и същи финанси, подобни интереси и прочие, а карат винаги “червени ферарита”. И почти винаги са карали такива. Не са карали смотани коли, а директно на ферарита или най-малкото поне на нещо подобно.

Поведение (по-надолу допълнително обяснение). Ти знаеш ли как те се държат когато са насаме с момичетата? Действията - това е другата разлика. Те са направили нещо за да подкарат колата (били са активни), ти какво правиш по въпроса освен да я чакаш сама да се появи? Действия, действия, действия. Още нещо, те са ферариата за теб (субективно), за тях може да са просто жигули-та. Хич ли не си говорите за тия неща с приятелите ти? Как се е случило, кой къде се е издънил, кое работи, кое не....

Също така как обясняваш този феномен - грозни момчета с хубави момичета.

Гледай сега, ако не си разбрал още мъжете и жените са различни. И реагират на различни стимули. Да, външният вид е важен, но не 100% определящ за мъжете. Реакцията (възбудата) която предизвиква в тебе някоя путка на плажа по моникини, е същата/аналогична която конкретно мъжко поведение/действие/постъпка предизвиква у жената (дразниш я леко, шегуваш се с външния ѝ вид, докосвания и много други). И обратно, когато видиш свинята-майка на плажа, където всичкото телеса е на показ - предизвиква погнуса и отвращение. И пак - конкретно мъжко поведение/действие/постъпка предизвиква у жената (държиш се като путка, обясняваш ѝ се, съгласяваш се с нея, казваш ѝ че е единствената за теб, хиляди подобни неща, които се натрупват) предизвиква подобна реакция в жените. Мъжете сме визуални същества, жените разчитат на усещанията си. Едва ли изпитваш възбуда, когато някоя жена ти покаже трите си дипломи......
Сам си го написал - те са льохмани, несериозни и т.н. Жените ОБОЖАВАТ подобно несериозно поведение (младите до към 25-26 години). Тя ти говори нещо, ти си бъркаш в носа и си правиш топчета (преекспонирам за да схванеш). Ще трянва да изградиш ХАРАКТЕРА си, в момента всичко ти е базирано на външен вид. Това е супер като начало, но е просто начало, поведението ти е другата важна част. Като те попита защо я гледаш така, ти отговаряш "дояде ми се дюнер, ти слагаш ли зеле в него?".
НЕЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ/НЕСЕРИОЗНОСТ - това състояние трябва да постигнеш спрямо жените. Толкова ли не знаеш, че жените харесват бедбойс? Казваш че ще ѝ се обадиш и го правиш след 2-3 седмици, и я смъмряш че си раздава телефона наляво-надясно. В момента всичко ти е супер сериозно като поведение/очаквания - говориш си сериозно неща с мацките, което е тъпо. Никоя жена не иска да ѝ разказваш за атомни частици като Мюоони, Кварки, макар някои да са наистина очарователни. Не говориш за амбициите ти, целите ти, въобще наистина важните неща, пази ги за близките ти и приятелите тия неща и най вече за себе си. Нищо СЕРИОЗНО с жените в началото, само несериозни неща.

Друго, което каза е, че трябва да тръгна от трабант, за да стигна от ферари.

Не, всичко което казвам е - НЕ СИ КУПУВАЙ кола докато не се научиш да шофираш, НО също и да понаучиш достатъчно за работата на автомобила. Карай ги винаги когато можеш, всякакви. Има лимузини, има спортни коли, има трошки и боклуци. В момента съдиш само по външния вид. Често се случва луксозните автомобили да са с двигатели на москвичи, а е особено опасно когато нямата спирачки. Може сериозно да увредиш живота си с цялото това незнание. Покарай една, отвори ѝ капака виж какво има отдолу, тунингована ли е, как върви, меко ли вози. Кое е важното за тебе? Климатик? Бързина? Удобство? Десетки въпроси, чиито отговори все още не знаеш, защото нищо не си пробвал. Вече си се разбивал веднъж, колко още пъти ще трябва да го правиш за да научиш че Ферарито не е всичко, еле пък червеното. Видиш ли пък Ферари с лепенка - бягай далече.....

И за край - не се фокусирай върху колите, те са просто част от живота ти. Допълнение. Имаш по-важни задачи, и другите са ти писали, а то е да изградиш тебе самия и твоя живот. Жените са прелестни създания, флиртувай с тях навсякъде където имаш възможност - сервитьорки, продавачки в магазина, фризьорки, бабички дори. Така ще понаучиш как работят автомобилите - и новите и старите. Принципте са едни и същи - имаш купе, двигател, волан, гуми, газ/спирачка. Разликата е в детайлите - мощността, салона, екстрите, цвят. Най-важното е да разбереш твоите лични предпочитания, в момента си мислиш че искаш бърза кола, но може лимузината да е по-подходяща. Няма нищо лошо са променяш предпочитанията си. Никъде в закона не пише че не можеш да караш определена кола (лъжа, гледай да е поне 17 годишна) или че не можеш да караш няколко едновременно. Нито пък че трябва да си купиш всяка кола която караш или че длъжен да караш всяка кола която видиш.

Учи се от най-добрите, Том Лайкъс примерно: https://www.youtube.com/watch?v=l5ppSID_8Ec
Тук е и архива, препоръчвам ти да започнеш със 1.01 сериите: https://archive.org/details/TomLeykis
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2021, 13:48 »

kilara69, при твоето положение, да бягат от тебе красиви жени и само грозни да ти се натискат, ясно е, имаш уроки. Развалям всякакви магии за 60лв, да го имаш предвид. Ухилен
Активен
Someone
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 01, 2021, 15:35 »

Той май каза, че разликата между тези, които иска, и тези, които не иска (но проявяват желание), не е във визията, т.е. случаят не е "аз искам хубави, мен ме искат грозни".

Което е добре, между другото. Т.е. все още вижда у жените не само визия, а и други работи.
Един от основните проблеми на "големия опит" (т.е. на това да си бил с много хора) е това, че накрая всички започват да ти изглеждат еднакви (т.е. претръпването е прекалено голямо) и трудно някой някога вече може да ти се стори по-"специален".

Иначе имаше изследвания сред млади хора (колежани в САЩ, ако си спомням добре), които показваха, че те обикновено се целят в такива, които са малко по-привлекателни от тях самите (и мъжете, и жените уж).
Т.е. по тукашната система от 1 до 10 седмиците се опитват да свалят осмици, осмиците - деветки и т.н., нещо от сорта.

Също се беше оказало, че Ню Йорк е мястото с най-много необвързани бели млади хора от средната класа нагоре (т.е. това, което минава за най-добър "материал") и обяснението на този парадокс е, че са станали прекалено взискателни, един адвокат беше изброил 19 (или там някъде) изисквания към евентуалната си партньорка.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3957

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 02, 2021, 08:19 »

Има нещо странно или може би сбъркано у тебе, наистина. И то е това, че мацки 8ци били готови да ти дават, а ти не си ги скъсал от чукане да не могат да ходят после два дни, защото нещо не си го чувствал отвътре?
Или послъгваш, или си наистина необикновен в това отношение. Аз на 22 бях готов да чукам всичко с вагина и топло тяло (или поне не напълно изстинало).

И закъде бързаш да си хващаш сериозна приятелка? Сега си на 22, можеш да правиш каквото си искаш без първо да трябва да питаш някого може ли. Тъкмо си излязъл от периода, в който е трябвало да питаш майка си може ли, и бързаш да навлезеш в периода, в който ще трябва да питаш жена си може ли. Радвай се на свободата!

И понеже колегите ти препоръчват книги, ето и от мен една:
How I Found Freedom in an Unfree World
by Harry Browne
Активен
kilara69
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 02, 2021, 11:15 »

Много ви благодаря за съветите и отделеното време, момчета ! Определено си с всеки отговор си обогатявам знанията на тази тематика ! Но все се появяват въпроси в главата ми. И само вас мога да попитам като компетентни.
StefanS, това за бедбой поведението го знам доста отдавна. Но като чуя тази дума съм по-склонен да си представя някой като Даниел Крейг в Джеймс Бонд, Джейсън Стейтъм в Транспортер или друг екшън герой. Сила, увереност, хладнокръвие, спряване във всяка една ситуация. Това в моята глава е бедбоя, а не някой, който си бърка в носа хахахаха. Затова гледам да наподявам това поведение на увереност и др. Както казах това е мое мнение, ти ще кажеш дали е така. Другото, което съм чел е, че жените търсят сигурност. Как след като видят такъв несериозен мъж ще хукнат след него ? Някак ми е странно. И не не си говоря с приятелите за тези неща. Някак ми е кофти да ги питам ама как ги сваляте, ама как това, как онова, защото се чувствам доста изостанал.
Someone, да определено схвана накъде бия. Не винаги изпитвам привличане към тези, които са 8/9 от 10. Някои път може и да ми хареса някое по-скромно момиче, което е 7 от 10. Всеки път е различно.
Да, наистина имам някакъв странен проблем, stone. Примерно тези, които са ме харесвали и са били 8 от 10, не са били никак лоши момичетата, но примерно съм искал само секс от тях и нищо повече. А те точно обратното сериозна връзка. И са ми поменавали, че е гадно да те използват за секс, което ме навява на мисълта, че явно им се е случвало и поради тази причина не съм се възползвал от тях. Няма да се чувствам окей да чукам такова момиче и да я използвам само за това и да я залъгвам, че сме във връзка. Предпочитам в това отношение да си намеря някое несериозно момиче само за секс, обаче все удрям на камък. Или не намирам, или ако намеря няма заинтересованост към мен и т.н. Това пак казвам се случва и с тези към които наистина имам интерес.
Може да е както казва колегата, Someone. Да усещат, че ги харесвам. Макар, че не знам по чат дали може да се усети това.
Имам и един страничен въпрос. Как може да не се притесняваме относно конкуренцията ? Като започнем да си пишем с дадено момиче, 100 % има още много момчета, които й се натискат и те примерно са по-добре изглеждащи, по-забавни, знаят какво да правят, по-богати и т.н. Има ли начин по-някаква вероятност да съм една крачка пред тях ? Да съм пред конкуренцията ?
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2021, 12:05 »

kilara69, изглеждаш ми добро, умно и възпитано момче. Не се променяй. Малък си, нормално е да ти е трудно в началото. Жените харесват сериозни мъже, поне, които си заслужават. Имай си самочувствието, теб конкуренцията не трябва изобщо да те интересува. Мисли си, че си само ти и тя.  Ти я харесваш и това е важното, тя може да те хареса, може и да не те, което пак става, важното е , че си опитал.
 Аз пък мисля, че от толкова много съвети и информация вместо да ти помогнат, те ти пречат, защото започваш да си задаваш още повече въпроси, да се притеснаваш, да мислиш и да не действаш. Според мен ти трябва да дадеш повече информация за конкретни момичета, как сте се запознали, какво сте си говорили и защо мислиш, че не те харесват. Аз си мисля, че може би и да са те харесали, но ти да не си бил достатъчно настоятелен, може да са те пробвали с някой въпрос и ти вместо да отговориш на шега да си се притеснил и да си замълчал. Много неща могат да са. Затова и ти дай повече информация.
 Другото, което е, за секса. Недей да слушаш такива съвети, че трябва да правиш такъв секс, че два дена да я боли и там такива глупости. Недей да мислиш само за себе си, интересувай се какво на нея и харесва и после тя сама ще иска да прави секс с теб отново. И пак ти казвам повече самочувствие да имаш. Успех!:)
Активен
Someone
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2021, 13:49 »

kilara69, защо толкова държите да ги омайвате онлайн? Ако изглеждате прилично, би трябвало да Ви е по-лесно наживо, защото може да генерирате първично харесване (физическо), без да правите каквото и да е, и оттам нататък остава да се държите подходящо.

Ако началото е онлайн, винаги има голяма вероятност евентуалната по-късна среща наживо да намали ентусиазма (понеже хората бързо си създават очаквания). Разбира се, има малка вероятност и да бъдат надхвърлени очакванията, но по-често е нормално е да се случва обратното (докато само си пишеш с някого, фантазията може да ти изиграе кофти номер, дори да си го виждал на снимки).

Изобщо очакванията са проблем и затова виждането преди комуникацията е за предпочитане (ако не се харесате, изобщо няма смисъл да комуникирате, в обратния случай пък самото харесване ще улесни комуникацията).
Активен
kilara69
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 04, 2021, 09:55 »

Защото към момента това е най-удобния и достъпен за мен вариант, Someone. На живо почти не се запознавам с момичета. Не срещам такива, които да ми харесат особено много, а дори и да срещна, нямам голям опит със запознаването на живо. Никога не съм се запознавал така с момиче. Не че ме е страх или се притеснявам. Просто не знам как да завържа разговор с нея или да импровизирам. Винаги съм свикнал да действам по някакъв план и затова явно се получава така.
Активен
Someone
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 10, 2021, 14:10 »

kilara69, може да изчетете постовете на vodoprovod4ika (кликвате на ника му, после долу на "Покажи последните публикации") и ще видите всичко нужно за запознаване наживо (подходящо настроение и непукизъм най-вече, изобщо не Ви трябват заучени реплики, останалото е много практика, за да се автоматизират нещата, отначало винаги е трудно, няма как - с всичко, което човек иска да научи, е така).
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2021, 00:47 »

Ще споделя малко от моя опит.При мен това което целиш го постигнах по следния начин.
Започнах с оправяне на профилите социализиране  и в началото дълги чатове с различни момичета. След като ме повъртяха доста , успях да си намеря първата  задържах я точно месец без 1 ден. Заряза ме и 7 месеца берях душа.  По същата схема намерих и следващата. 1 месец и няколко дни и се оставихме пак, и няколко  месеца  не знам къде се намирам.
3тата, чрез приятели  станаха  нещата вече - 2 месеца  и тя ме заряза . Пак  половин година и отгоре сам.
4тата тоя път от пик ъп  излизахме за кратко  и се разделихме .
 5тата вече беше специална и се получи нормална връзка в която си обичах момичето много тя мен също задържа  около година  и се разделихме. Тая 5та нормална връзка  за да стигна до нея  минаха 5 години, 4 връзки , десетки срещи и стотици заговорени онлайн и на живо жени . /И ся пак не знам къде се намирам /
С разсъждения търся топ мацка от воле едва ли ще станат нещата. Според мен  трябва опит на макс. Колкото повече жени можеш да достигнеш излизай с тях влизай във връзки срещи каквото дойде за да натрупаш опита. После да завъртиш главата на правилната.
Активен
Someone
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2021, 10:58 »

Имайте предвид факта, че най-силният стимул, познат на човечеството, е романтичната любов (не секса, не егото, не парите или каквото друго може да се сетите).

Хората са готови на какво ли не, когато друг човек им обсеби ума.

Т.е. ако храните мераци да постигнете много в някоя област, "влюбването" в някоя "муза" е добра идея.
В повечето случаи реално "музата" няма да си заслужава и нещата ще свършат зле откъм тази част, обаче самите постижения, съпътстващи "драмата", си остават и може да си струват (и дори да помагат да привличате нови "музи", благодарение на повишения "ранг").

Иначе много хора са на принципа "Искам аз да зарязвам, не мен да ме зарязват" (което, разбира се, е свързано с кофти начални преживявания в тази област - нормалните хора няма как да си ги спестят, това е част от живота), обаче нещата не са черно-бели.
Вероятно оптималното състояние на ума е "Мога да живея и без жени / мъже, но с еди-коя / кого си се чувствам по-добре, отколкото когато съм сам / а, знзчи по-добре с нея / него (вероятно докато това продължава да е така)".
Много хора изобщо не могат да търпят да са сами и предпочитат варианта "по-добре зле придружен, отколкото сам" (вместо обратното).
Други пък цял живот реално са сами, но постоянно "бройкат" (все пак между 2 и 4 % от населението са социопати / психопати и е логично да са свръхпредставени сред "бройкарите" - точно както са свръхпредставени сред главните изпълнителни директори (CEO) - бяха ги оценили на около 20 % ).
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: