Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2021, 05:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не действах навреме с момиче  (Прочетена 291 пъти)
Amateur
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Октомври 18, 2021, 18:53 »

Здравейте на всички. Преди около месец се засякох с едно момиче в един магазин, разменихме си няколко погледа, но беше със семейството си и не отидох да се запознаем. След това имахме шанса  да останем на двамата и тотално се преебах единствено и казах, че има красиви очи без да я попитам за името. По-късно разбрах как се казва от приятели потърсих я в социалните мрежи обаче не ми отговори. Сега единственият ми вариант да се свържа с нея е с нейна приятелка, с която си писахме преди година, ама според ще стане още по-зле. Моля ви за мнения и съвети!   Бшагодаря предварително.
Активен
Helios89
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2021, 18:58 »

По-късно разбрах как се казва от приятели потърсих я в социалните мрежи обаче не ми отговори.

Следващият път, питай приятелите си да те запознаят с нея, а не да я търсиш в социалните мрежи без дори тя да ти е казала името си. Седи много "stalker"-ски. После се чуди що не ти е отговорила.

За сега спри. Ако пак се срещнете в обща компания, се срещнете. Не по улицата, не в магазина, клуба и др., а в обща компания. И се прави, че не я помниш. Ако тя се опита да ти припомни, направи се на замислен и "ааа да момичето от еди-си-къде-си".

И тъй като ми стоиш като човек, който не може да лъже качествено, най-добре наистина я забрави и не я мисли. Не ѝ отваряй профила, не карай приятелките ѝ те запознават, не говори с приятелите си за нея и тн. И тръгни да се запознаваш с други моми, много бързо ще ти мине
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: