Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2021, 04:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Зелен сертификат  (Прочетена 228 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Профил
« -: Октомври 20, 2021, 11:22 »

Според вас това как би повлияло на пикапа, гледам че доста ограничения пак налагат и не знам нататък какво още ще измислят, ако не за този раздел админите да я преместят.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2021, 21:37 »

Ако практикуваш дей гейм не виждам проблем, единствено няма да може да се играе по молове...от друга страна ще е по-лесно да водиш мацките у вас с тези нови ограничения за заведенията  Намигване
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2021, 22:31 »

Какво става обаче... когато искаш на кафе, а мацката не е ваксинирана? Или... обратното? А сега става студено и тн. Тепърва предстоят едни студени, влажни (на моменти мразовити) 5-6 месеца.

Изобщо.. схващате ли какво става с тия 'сертификати'? Разделение. Дискриминация. Омраза. Страх.

Е т'ва виждам аз. Щото, вече бях свидетел на това, как тия неща са повод дадени двойки дори да спорят/да се карат. На скоро го видях. Ходя на едни групови събирания (за радост, водещия е пич и не го интересуват тия мерки), и там една жена сподели на скоро, че се карала с приятеля си заради това кой е вакснат и кой не.

Ако питате мен, пълна простотия...

Дали ще повлияе? Ми то вече влияе. И то сериозно.

п.с. кат' за последно днес ходих на кафе без да нося маски, без да имам сертификати и прочее простотии. Бях и на фитнес. Във фитнеса пича дето го държи, ми вика - 'идвай засега без, пък после ще го мислиме. Аз съм издал стотици карти; и к'во, трябва да връщам на хората парите ли?'
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: