Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2021, 04:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с доверието  (Прочетена 379 пъти)
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« -: Октомври 20, 2021, 20:19 »

Здрасти пичове как е .. аве имам следния проблем говоря си с мацките ,сичко уж добре върви ,лафче това онова ,но дотам.Като искам контакт не искат да го дадат ,явно имат вътрешни предрасъдаци или нещо в мен,което не ги кефи.Моля за съвет. Усмивчица
Поздрави и до скоро!
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2021, 22:36 »

Здравей пич,

най-напред, не споделяш подробности; твърде малко си дал като инфо.

Второ, има прекалено много теми като твоята; предлагам ти да се разтърсиш из форума; Като всеки 1 пич, предполагам, че не знаеш как да отваряш (най-вероятно), как да поддържаш вайба, кога да приложиш кино, и тн и тн. Има си цяла система която може да следваш, и повярай ми веднъж научил я, нещата стават много по-лесни. Виждаш как всичко - работи и колкото повече практикуваш, толкова по-лесно става.
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2021, 12:30 »

Какъв контакт имаш предвид, ако не ти дават телефонен номер може да им поискаш фейсбук и там да ти прегледат снимките и дейността назад във времето  Ухилен
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2021, 18:11 »

Здрасти Акула , да съглесен съм с мнението ти .. Аз форума долу-горе съм го преглеждал ,но моя проблем е по специфичен. Не става връзка само със стъпките на играта ,но и с цялостната ми персона като цяло Усмивчица.
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2021, 18:22 »

Здравей Александра ,не се обиждай не знам момче ли си , момиче ли си  Шокиран. Аз главно вземам телефони , с тея соц. мрежи куцо-кьорава работа. Като ми видят снимките едва ли ше ги накара да лапнат въдицата..Проблема е ,че не искат да излязат с мен ,нямат ми доверие ,нз кво става... Шокиран Ъ?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3957

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2021, 06:27 »

Ами значи явно не си голям хубавец. Като ти гледам изказа, вероятно не си и много занимателен събеседник.
Тогава ти остава да спечелиш много пари, и ще видиш как ще започнат да те харесват и да искат да излизат с теб.
Не го приемай като заяждане, а като конструктивен фийдбек.
Успех!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: