Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2021, 04:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Липса на желание !  (Прочетена 455 пъти)
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Профил
« -: Ноември 06, 2021, 11:09 »

Здравейте пичове, от доста време насам съм забелязал че ми липсва мотивация за свалки, дори и по социалните мрежи където е малко по мързелива работата. Нямам никакво желание за флиртове или каквато и да е игра с мацките или комуникация с жени. За другите си интереси и хобита имам желание, но не и за мацки.

Вие имали ли сте такива периоди и как се справяте с това ?
Активен
xa.aleksandra
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2021, 19:00 »

Здравей,  Target. Липса на желание и мотивация да си говориш с някого се получава, когато той не ти харесва, не ти е интересен, против е твоите ценности и разбирания. Не говоря за външен вид. Когато се сваляш с някоя, за да не губиш тренинг, когато правиш компромис със себе си, сякаш трябва да имаш някакъв норматив, който ако не го постигнеш ще дръпнеш назад и ще забравиш как се сваля едва ли не или си мислиш, че другите ще бъдат много по-напред и т.н. Прочети какво написах. Трябва ли да флиртуваш или искаш, има разлика. Когато не ти харесва комуникацията с някоя продължаваш ли я или прекъсваш?
 В предната тема ми направи впечатление, че когато fiorela попита нещо, към тебе се отнасяше и ти отговори. После в един момент тя спря да се обръща към тебе и да ти отговаря. Ти пак продължи да обясняваш нещата. Тя спря изобщо да ти отговаря. Ти продължи така доста време. Нямаше нужда повече да и пишеш, поне аз не бих писала. Това излишно губене в обяснения към някой, който изобщо не те слуша също ти губи от ентусиазма и черпи от енергията ти. Това е лично мое наблюдение и гледна точка за твоето поведение.
 Другото, което е, много често задаваш такива въпроси във форума, като например откога не сте правили секс, ще попречи ли зеления сертификат на пикапа и т.н., които щом си ги задаваш на мен ме навежда на мисълта, че при тебе нещата в момента не вървят особено с жените. Казвам ти го сега, за да спреш с това. Аз го усещам, може да не си го казал, но го усещам.
 Другото, което беше казал в предната тема беше, че ако едно момиче те отреже в компанията след това трябва да я сменяш. Не е вярно това. Ако тя е отскоро в компанията, Вие си имате някакво мнение един за друг и ако ти приемеш спокойно нейното отрязване и мнението за теб компанията е високо, на никого няма да му направи лошо впечатление. Дори и на жените. Случвало се е, примерно някое момче да го отреже дадена жена, но друга от компанията да и е харесало начина, по който я сваля и може да си е поискала да е на нейно място, и след това, как е реагирал на отрязването, тоест, видяла го е, в ситуация, когато не е харесван, тоест в лоша ситуация за него, как реагира. Затова е важно не само отношението на жените към теб, но и отношението на мъжете към теб. Затова, от добри намерения ти го казвам, внимавай какво говориш и с мъжете, тук да кажем, че е твоя среда, защото ти влияе както отношението на жените към теб, така и мъжете към теб в някаква степен, малко или много, и на твоето самочуствие колко си добър в свалките.
 Конкретно към въпроса ти, щом в момента са ти интересни хобитата ти, може би имаш нужда от време без жени, от малко почивка.  Ухилен Пак казвам, прави каквото ти харесва, не това, което смяташ, че трябва да направиш. На тези твои хобита няма ли жени, примерно ако е фитнес, може да се заговориш с някоя. Така ще ги съчетаеш нещата и ще имате едно общо хоби, един общ интерес.
 Не го казах с лоши чувства всичко това. Успех! Усмивчица
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 460

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2021, 21:42 »

С мацките съм си добре, не се притеснявай, но последно време нямам това желание за комуникация с каквито и да е било жени, сигурно просто периода е такъв както казваш ти и явно ще си се фокусирам върху другите си дейности.

Пиша понякога такива теми във форума с една цел, интересна ми е гледната точка и на други хора, сега какво правят у тях и с мацките си е лично тяхна работа, от друга страна последно време форума е замрял и исках един вид да го съживя ама нещо не става, както и да е.

Относно Фиорела, темата е твоя и доста хора се изредихме да пишем там, по принцип винаги ми е отговаряла, но последно време може и да ми се сърди нещо, но истината е че всеки може да си пише каквото си иска в темите, а това дали щяла да ми отговаря Фиорела въобще не ме ебе.

Иначе мерси че писа в темата, радвам се че се отзова.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2021, 23:00 »

Здравей Таргет,

Момента е ясен защо е такъв... дори няма нужда да говорим за зеления кромид и НАЦИфиката който ти изискват на всякъде. Мисля, че това влияе на всички. В момента, ножа е опрял до кокала. Настроенията в цялата страна за бойкот, протести и тн., нищо че повечето стоят вкъщи и "уж нямат мнение."

Та... при мене това "не-желание", или "липса на мотивация" се прояви с това, че не се концентрирам върху жените, покрай всичко което върша. Напоследък ме интересува да ми върви бизнеса, да спортувам, и да работя върху съхраняване на себе си и енергията си. Забелязвам, че кат' се открехна на свалки, вижданки, разговорчета, ала-баланица... просто всичко отива подяволите. И на края не съм свършил нищо.

Именно за т'ва си бачкам, развивам се, и се концентрирам върху собствените проекти и виждания. Най-скромно ще споделя, че се срещам с една мадама (и съм много благодарен, че не ми досажда), и туй то. Дори и това не ми влияе; все ми е тая... периода е такъв, че има много по-важни неща от това.

Естествено, съблазняването като тръпка, го има, и е хубаво да присъства в живота по някакъв начин.

Интересно ми е и на мен да видя други какво могат да споделят.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3957

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2021, 07:54 »

Лошото е като ти се ебе, пък няма коя да ти пусне, приятелю, пък ако е спряло да ти се ебе, ти си постигнал нирвана, както би казал Буда.
Виж, ако ли пък ти се ебе ама те мързи да сваляш, тогава си приготви парици, защото съвсем без хич няма как да ебеш на тоя свят. Винаги по един или друг начин си плащаш.
Активен
Fiorella
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2021, 09:56 »

@Target

Хаха, ама ти наистина ли си мислиш, че винаги трябва да си топ и готов за флирт, свалки?! Това е несериозно!

Напълно нормално нещо е да преминаваш през различни етапи. Не си програмирана машина без душа, а човек с душа, емоции.
Постепенно с времето желанията, и търсенията при човек се променят.

Когато мога винаги отговарям. Но на някои хора им се налага да работят повече... Най-добрата инвестиция е в личното самоусъвършенстване, а не в сравнението с другите или в гонене на илюзорни цели.
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2021, 11:34 »

И аз имах един такъв момент миналата година.

Инсталирах си Тиндър, разцъквах ги там и бях набрал скорост. Ходех на 2 срещи една след друга. Зарибявах всякакви жени и беше готино.

По едно време реших да спра с пикапа и да се отдам изцяло на други неща.

Е да , но това е като подръжката на кола. Ако не и оправиш спирачките ще закъсаш и ще си платиш да ти я донесат.

Така стана и при мен. Намалеха срещите и опциите ми. Вече не ми се занимаваше и бях студен към жените, но честно казано не ми пукаше.

Не се и натисках и като ми пусне шитка направо и теглех една. Интересно е , че това 'неебателно' поведение беше в техните очи привлекателно. Т.е използвах тази моя незаинтересованост в моя полза.

Моя съвет е движи си нещата, имаи си там нещо веднъж седмично и се фокусирай в/у твоите неща.

Когато ти липсва социализация излизаш и пикапиш или си плащаш за Тиндър голд и ги почваш.

Естествено без да ти пука за крайния резултат и без да се насилваш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: