Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2022, 19:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Развиване на комуникацията  (Прочетена 273 пъти)
kilara69
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Декември 10, 2021, 19:29 »

Здравейте, пичове ! Преди съм пускал теми тук и доста хора откликнаха бързо с полезни съвети, та реших отново да пусна една тема да чуя някое друго мнение. Проблемът мисля, че го бях описал и в последната тема. Той се изразява в следното: не знам как да завържа разговор с момиче, да поддържам разговор, да измисля някакви теми и т.н. Просто блокирам тотално и не мога да измисля нищо. Разбира се има изключения, но предимно е така. Независимо дали съм пил или не, дали съм отпуснат или не, почти винаги е било така.
    Последният случай е от миналата седмица когато бях на дискотека с приятели и на нашата маса имаше готина мацка, която ми грабна вниманието. По едно време останахме двамата. Бях си пийнал естествено, но въпреки това почти нищо не стана. Главата ми беше напълно празна и нищо не роди. Беше ми толкова гадно, че не мога да измисля как да я заговоря, че чак почнах да се нервя на себе си, че не мога да направя нищо. А така като гледам мацката можеше и да има интерес. Малко по-късно й направих комплимент, че има хубав парфюм, защото наистина имаше и тя много се изкефи и се завързахме кратък разговор.
    По чат е пак горе-долу същото. Обикновен разговор ми е трудно да водя, а камо ли някакъв по-интерес и закачлив. Не че не се е случвало, но е рядкост.
    Интересно ми е какви съвети бихте ми дали в дадената ситуация. Как мога да си развия комуникационните умения и да намаля това неловко мълчание и блокиране с хората ? В книгата на Илиян и Слейъра бях чел за някакви онлайн скриптове или нещо от сорта, които след като били написани и мацката почвала да изпитва страшно привличане към теб и т.н. Съществуват ли наистина такива неща ? И как мога да си подобря онлайн играта, така че да изглеждам различен от другите ? Да грабна вниманието на мацката, да създам ако е възможно привличане онлайн и да изглеждам high value или човек, който си заслужава, така че както се вика тя да изпитва интерес към мен ? Възможно ли е това ? Да кажем, че имам добре развит профил в социалните мрежи с готини снимки.
    Ще ми бъде интересно да споделите какво мислите.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: