Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 26, 2022, 21:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Несъвместимост в либидото на двамата  (Прочетена 1118 пъти)
123456
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Декември 10, 2021, 23:04 »

Здравейте,

Жена съм и се регистрирах във форума, защото ми трябва мъжка гледна точка на моя проблем. Всякакви мнения ще бъдат полезни, защото вече се въртя в омагьосан кръг и очевидно решение нямам.

На 32 години съм. Имала съм четири съвместни съжителства с мъже за по няколко години с всеки един от тях. Всичките си връзки съм ги приключвала аз. Като основната причина винаги е била сексът.

Никога не съм си мислела, че е така, но явно се оказва, че съм прекалено сексуална. С всичките си сериозни партньори съм имала този проблем, че искам повече секс от тях. Просто за мен сексът е начин да не мисля, да изключвам и да разпускам, тоест няма такъв вариант нещо да ми е зле и да не искам, а по-скоро чрез секса си свалям напрежението от всичко останало + си облекчавам болката, ако ми има нещо. Другият проблем е, че обичам да се случват различни неща, да се експериментира. Ентусиазъм си имам много, ама като минат 1-2 години и все аз инициирам всичко и започва да ми тежи. Никога не съм си мислела, че правя нещо особено в леглото, но явно повечето хора са големи дървета, защото всичките си партньори съм ги учила на нещо ново (независимо на колко години са) и ми се е налагало да си искам определени неща, които не са опитвали и имат резерви. И без да ги питам мъжете са ми споделяли, че първият път, в който сме правили секс са се чувствали, че аз правя секс с тях, а не те с мен (и за протокола - гаднярка не съм). Явно енергията ми е такава.

В никакъв случай не бих казала, че съм пристрастена към секса по принцип, защото в периодите, в които съм била сама, не съм правила секс и ежедневието ми е било нормално. Забивки за една вечер не съм имала, защото не обичам некачествения секс и смятам, че много рядко се напасваш с някого от раз.

Сценарият с мъжете в моя живот обикновено се развива така: имам връзка с някой, в някакъв момент сексът започва да ми е малко (с всеки по различно време се е случвало), една година от момента на проблема говоря за това и се опитвам да оправя нещата, на втората си хващам любовник с идеята да сваля напрежението, за да не съм толкова напрегната вкъщи и да се опитам да видя нещата отстрани и евентуално да ги оправя. Не се получава. След няколко месеца зарязвам и двамата и така.

Обаче вече ми писна. Искам нормални взаимоотношения и семейство. По едно време бях приела, че ще имам просто и съпруг и любовник, но не е за мен това. С всичките си бивши съм в добри отношения и съм ги питала като мине някоя и друга година как така едно от нещата, заради които са се влюбили в мен е било това, че съм сексуална, а впоследствие е станало проблем и какво не правя като хората. Отговорът и при тримата горе-долу е, че в един момент остават с усещането, че каквото и да правят аз ще искам още и не могат да ме задоволят и това им се отразявало на самочувствието и желанието. Аз това със спирам да инициирам съм го играла... не се получава.

Искам мъжко мнение. Случвало ли ви се е нещо подобно? Ако да, каква е била причината? Имам подозрения, че това, което ми дават като обратна връзка е прах в очите. Според вас има ли някакъв резон все пак? Приемам и съвети как това да се промени.

И за да е ясна картинката: не държа секса да е повече от 10-15 минути. Всеки ден по един път ми е окей, като зависи от програмата и на двама ни (това ми е перфектната честота, 3-4 пъти в седмицата предвид, че живеем заедно също е приемливо за мен). Не си представяйте, че съм очаквала от тях някакви маратони. Секс не ми е отказван в годините (проблемът е, че инициативата е от моя страна), не мисля, че някой от тях ми е изневерявал. Тип за мъж нямам. Всичките са били различни. Винаги съм работила на повече от едно място и имам доста хобита, тоест не е да нямам какво да правя и да ръчкам постоянно другия за внимание. Всички без един са искали да се оженим.

Ще съм благодарна за всякакви гледни точки.
Активен
Someone
PUP Reader
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #1 -: Декември 11, 2021, 00:08 »

Имала съм четири съвместни съжителства с мъже за по няколко години с всеки един от тях.

Отговорът и при тримата

Извинете ме за въпроса, ама не разбрах - 3 или 4 са? Усмивчица

PS. Иначе относно това, което питате, може отговорът да се крие тук:

Никога не съм си мислела, че правя нещо особено в леглото, но явно повечето хора са големи дървета, защото всичките си партньори съм ги учила на нещо ново (независимо на колко години са) и ми се е налагало да си искам определени неща, които не са опитвали и имат резерви. И без да ги питам мъжете са ми споделяли, че първият път, в който сме правили секс са се чувствали, че аз правя секс с тях, а не те с мен

Какво толкова правите с тях? Усмивчица Ако примерно ги натискате да им правите разни анални неща, може да ги стресирате необратимо Усмивчица
Активен

"В царството на слепите едноокият е цар."

"Разбираш, че си спечелил спора, когато опонентът ти мине на лична основа."

"Не спори с глупаци - ще те свалят на тяхното ниво и ще те победят с опит."

"Не се бори с прасе - и двамата ще се окаляте, но на него ще му хареса."

"Не спори с глупаци - няма да им промениш мнението, а останалите хора трудно ще ви разграничат."

"Няма нищо по-практично от добрата теория."

https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9855.0 - "Как да мислим правилно (и да бъдем по-малко глупави)"
123456
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Декември 11, 2021, 00:31 »

Не се разбира, да.
Четирима. Но с трима съм го коментирала.
Активен
Someone
PUP Reader
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #3 -: Декември 11, 2021, 00:39 »

Допълних предния ми пост с още един въпрос (вече по темата), а и още нещо ми стана интересно: Някаква любовна игра не практикувате ли, та Ви стигат 10-15 минути? (сетих се за северозападния виц, където жената вика на мъжа "Ръгай, че мъ изеде, после ш'са целуваме!" Усмивчица )
Активен

"В царството на слепите едноокият е цар."

"Разбираш, че си спечелил спора, когато опонентът ти мине на лична основа."

"Не спори с глупаци - ще те свалят на тяхното ниво и ще те победят с опит."

"Не се бори с прасе - и двамата ще се окаляте, но на него ще му хареса."

"Не спори с глупаци - няма да им промениш мнението, а останалите хора трудно ще ви разграничат."

"Няма нищо по-практично от добрата теория."

https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9855.0 - "Как да мислим правилно (и да бъдем по-малко глупави)"
ultramarin
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #4 -: Декември 11, 2021, 12:25 »

Хвани си някой тестостеронов мъжага, а не импотентни работохолици-маниаци, програмисти, математици и други от тоя сорт, които не са много сексуални по природа. Да не могат да отделят 10-15 минути на ден за един секс.. не е много добре работата. То като гледам моите набори още от университета пускат едни шкембенца, стоят си на 20-25% мазнини, ядат банички за закуска от близката баничарница до блока, а вечер пият бира с евтина луканка, не спортуват изобщо. Най-близкия допир до спорта е, когато гледат през уикенда английските мачове и отново пият бира.. Ами от къде да дойде тоя тестостерон и желание за секс, особено след 30? Айде, до 30 каквото и да правиш, какъвто и живот да водиш, ти си наводнен от тестостерон, ама след това... Всичките тези фактори натежават и водят до липса на желание за секс, слаба ерекция и т.н. Другия вариант е да не ги привличаш достатъчно вече, понеже сте заедно от дълго време и ходят да си чукат друга/и, особено ако имат ярко изразена мъжка визия (тестостеронова). Какви мъже са били тези четирима, на какво ниво, какво работят? Ако спортува умерено, а не да се скапва и да му отива там всичкия тестостерон, то ще те сцепва от секс. Ако работата му е свързана с риск и адреналин пак трябва да е тестостерон мъж, но ако е по притеснителен, то ще има обратен ефект - стрес от работата, което пак ще му скапе тестостерона/желанието за секс.
Активен
Fiorella
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #5 -: Декември 11, 2021, 18:26 »

Цялата история на мен лично НЕ ми звучи много истинна.

За момент ще допусна, че е възможна и ще продължа с коментара си...

Ако изобщо сте жена, то една жена би споделила проблема си сред други жени, търсейки и други в подобно положение. Поведението, което представяте звучи прекалено мъжко.

За мен има и противоречие - в даден момент не ви пречи да сте без партньор и да не сте интимна, в последствие си намирате гадже и любовник едновременно? После оставяте и двамата и отново сте сама?!

Решението няма да го намерите тук, а може би някъде в себе си и посещавайки терапевт, ако в действителност искате да имате добра, и хармонична връзка с друг човек.
Може би е добре да си зададете въпроса - "Кой в моя живот не ме е докосвал?" (забелязах, че вие искате само механично-постъпателни движения за 10-15 мин. без близост, ласки и пр.). А една жена би искала свързване, споделяне, тя не търси бърз оргазъм. "Какви са били отношенията между вас и родителите ви?" "Какво/Кой ви липсва?", "Кой не ви е уважавал/пренебрегвал?"

Темата е изключително дълга и не е мястото тук да бъде обсъждана. Но като цяло - отношения между двама основани само на секса няма как да се получат. Когато се наситят телата и хората ще омръзнат.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 290

Профил
« Отговор #6 -: Декември 12, 2021, 08:27 »

Обаче вече ми писна. Искам нормални взаимоотношения и семейство.

Не можеш да ги имаш, не и с картите които са ти раздадени. Приемаме че всичко което си описало е истина, това означава че ти си доста далече от "нормална" жена. Нивата ти на тестостерон (да много хормони/гени са, но концепцията обяснявам) са много над нормите. Има голяма вероятност да си по-мъжествена, с по-дълбок глас, с по-нисък процент подкожни мазнини по тялото, да си по "спортна", да се занимаваш с по-"мъжки неща". Това са догадки, можеш да разбереш отговорите като си направиш пълна картина точно на този тип хормони - тестостерон, естроген, SHBG, albumin и други. .

Отделно и подхода ти е грешен. Мъжете и жените сме различни. Мъжката сексуалност не е пластична както е женската. Една жена днес може да реши да е Би-сексуална, да "пробва" с жени и т.н. НИкой мъж не се буди една сутрин с идеята че иска да пробва да "лапа пишки". Мъжката сексуалност и предпочитане НЕ се менят с времето. Това което е импринтнато в нас като по-малки (млади) си остава до края на живота с нас. Има неща които харесваме и точка. Аз например съм луд по клинчета и стегнати гъзове, и нищо не може да промени това. И обратно, никога ама никога не съм изпитвал възбуда от изпълнения тип "садо-мазо", фут фетиши, бабички, животни и много други. Не ме кефи, не ме дърви и това е. Няма да се промени, не е като да не съм искал да пробвам с негърка, ами не става и това е. Любопитно ми беше това с крачетата, но същата работа - чувствах се странно, все в задника си зяпам. Така че аз съм от скучните в леглото, обичам си доброто старо чукане във всички дупки, simple as that.
Така че зарежи това с промяната и експерименирането с мъжете, обречена си на провал и разочарования. За нас перфектното експериментиране е  - всичко едно и също - легло, дрехи, обстановка, само жената да е различна. За вас жените е важно "експериментирането" и новите пердета.

Още нещо - жените ни омръзвате. Дали ще е след 3-5-10-100 тния път след който сме правили, желанието ни към същата жена драстично намалява. Това зависи единствено от привлекателността на жената. Но и най-най--най привлекателната/сексапилна жена има мъж на който му е писнало да прави секс с нея. Всяка нова и различна жена е по-привлекателна в очите ни / ерекцията ни.

Сега конкретно за теб и изборите/възможности пред тебе. Това което ти имаш като желание го имаме 99% от мъжете между 16-24 години. Постоянно и еиднствено мислим и искаме секс. По пет пъти на ден, само това ни е  в главата. Ще трябва да се научиш да се справяш с желанието си. Другите варианти пред теб:
- намираш си мъж с подобно на твоето либидо, някое младо лъвче което ще те скъсва по цял ден. Ясно е че не го искаш, с тях не можеш да имаш семейство. По-вероятно е и те да не го искат - връзки и семйство.
- мъж - зрял, реализиран и високи нива на тестостерон, твоя личен Крисчън Грей. Проблма ти тук е следния, няма да ти бъде верен и ще си чука други жени - и по-млади, и по-хубави. Най малкото 5-6 дни в месеца ти ще си в цикъл а той ще си иска неговото ебане. И ще го намира в други жени. Искаш ли дете от подобен човек? И по-важното - какъв човек ще стане от детето ти.
- намираш си 5-6 friends with benefits и всеки ден от седмицата си с някой от тях. Ще си експериментираш на воля ще имаш разнообразието и т.н. Но си оставаш необвързана.
- кое те кара да мислиш че няма ТИ да се промениш с времето, например една бременност може тотално да обърка хормоните ти. Ами ако започнеш да искаш по-рядко секс, какво ще прави мъжа до теб?

Ясно е че ти искаш ВСИЧКО. Възможно най-якия пич, който да те лющи нон-стоп, според желанията ти, да е грижовен и мил, да става и за баща и т.н. Няма как - винаги има цена която трябва да платиш. Ако искаш нормален живот/семейство деца - ще трябва да си нормална жена - секс 1-2 пъти в месеца/седмицата, ще си мислиш за прането докато го правите и това е. Ще трябва да намалиш критериите - или секса, или изискванията към мъжете, или да се откажеш от "семейния живот". Ако не ти, то определено децата ти ще пострадат ако се отдадеш на сексуалността си. Просто мъжете които са с високи нива на тестостерон, често са лоши родители (понякога и abuser-и). Това всичко са догадки, но не са много далече от реалността.

По-вероятно е обаче, от това което си написал и личния ми опит, че секса за тебе е просто инструмент за контрол. Върху мъжете, върху живота ти. Имал съм кратки отношения с подобен тип жена - супер сексуална (на пръв поглед), в леглото отворена, но усещах че нещо не е както трябва по начина по който се чукаше. По начина по който използваше сексуалността си, простираше се и извън леглото. Искаше контрол, да знае къде съм с кого съм, да се натресе у дома след 2-3 седмици. Когато искаше нещо от някого просто слагаше грим и секси рокля и го получаваше. Никога няма да забрая един момент в който ми духа и усетих някакъв пръст отзад в задника ми - замалко да я нокаутирам. Добре че я разкарах навреме, можех да си навлека по-големи проблеми в живота.

Ето ти още няколко насоки и идеи - това че поддържаш отношения с "бившите ти" е показателно и за тях и за тебе. Те още таят някаква надежда, а ти ги държиш като опции за всеки случаи. И затова те не могат да ти кажат нещата по-горе които съм описал. Защо имаш нужда от тях в живота ти? Защо изобщо сте "заживявали заедно"? Толкова ли не можехте да си плащате наемите поотделно?

И последно, не вярвам много на " не държа секса да е повече от 10-15 минути." НИкой мъж няма нищо против следната ситуация: прибира се жена му от работа, казва добър вечер, тя отива в банята да се освежи и му се надупва докато е още с кърпа на главата ухаеща на бебешки шампоан.И след 20 минути двамата сте щастливи, той си лежи спокойно на дивана а ти до него вече доволна се усмихваш под мустак и мъркаш. По-вероятно е реалността да е различна - жената си проветрява устата 20-30 минтуи, помрънка за нещо, пооплаква се за друго, отиде в банята да се пооправи, излиза вече изгладняла, хапва нещо набързо докато проветряването на устата продължава. И така час-час и половина. На всичко отгоре очаква нещо романтично да се е случило междувременно - мъжът да е сготвил вечерята и отворил бутилка вино. А ако това не се е случило след като излязла от банята... гръм и мълнии.  Сега, къде точно и как започва експримента, нямам идея, Крисчън Грей има хеликоптер.

Гледната ми точка е на мъж, 39 години, със средно либидо и нива на тестостерон. За разлика от тебе обаче, аз съм приел че "нормално" семейство няма да имам, няма как да се случи докато целия живот ми е "ненормален". Има цена която ще се плати, поел съм си отговорността за решението и точка. Възможно е също и моята гледна точка да е сбъркана, хора всякакви.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3991

Профил
« Отговор #7 -: Декември 15, 2021, 08:19 »

Аз мисля, че това е провокация. Някой иска да провери колко кандидат-ебача ще пишат "ела маце да видиш кво се казва яко чукане всеки ден".
Ако всичко е истина, и аз ще се присъединя към Стефан - нещата ще са трудни. Кой чука всеки ден жена си??? Не познавам такива хора. Освен в медения месец. След това, то бива човек да чука всеки ден, ама да е нещо ново, а жена си дето вече 1000 пъти я е чукал? Нещата просто не работят така. Тъй че ако това е очакването, ще има разочарования. Вероятно би могъл да се намери човек за отворена връзка обаче. Ти ще си имаш любовници, той фъкбъдита. Как ще вмвествате всекидневен секс в графика, когато имате две деца и работите фултайм, остава отворен въпрос. Успех!
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« Отговор #8 -: Декември 15, 2021, 11:16 »

Кой чука всеки ден жена си??? Не познавам такива хора. Освен в медения месец. След това, то бива човек да чука всеки ден, ама да е нещо ново, а жена си дето вече 1000 пъти я е чукал?
Аз даже се чудя как го вдигате от жените си Ухилен Без майтап , т'ва аз да съм женен за нея 5 6 7 8 години и да съм я ебал 3000+ пъти, направо невъзможно ми се струва да искам да я еба още.Мен след 4 5 ебане ми писва и почвам да отказвам , трябва да е мн топ пиче или да е брутална в креватя че да съм искал да я еба 20 30 пъти.И то за тая година само с една мацка ми се случи това , другите съм ги ебал макс по 2 пъти и ми писва.
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3991

Профил
« Отговор #9 -: Декември 16, 2021, 07:44 »

Еми писва, ама ненапразно му викат "изпълняване на семейните си задължения", отвреме навреме си трябва, освен това какво му е лошото и кой се дърпа, както вика стефан, изкъпала се булката, дойде гушне се, как да не я прегърнеш и ти, и то нещата си тръгват. Ама не всеки ден.
Инак по една чекия всекидневно си е нормално, това си е физическа нужда. Може би и тази жена така има нужда. Но за това си има мастурбация, вибратори... Всичко на раменете на мъжа ли да пада?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: