Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2022, 20:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: “Заета съм”  (Прочетена 1041 пъти)
omegalul
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« -: Декември 14, 2021, 13:39 »

Здравейте,

Доста често започна да ми се случва да ме режат с отговора “заета съм”.

Ясно ми е, че проблема вероятно е в играта ми, но ако може някой да ми даде съвет как да продължа разговора след това.

Пример:
Събота отиваме на дискотека с едно аверче, седим отпред и виждам една позната с още 3 момичета, минавам до тях прегръдки, ала-бала, запознавам се с другите момичета и влизаме в дискотеката заедно.

Вътре беше пълно, въпросните момичета отидоха при една компания от 20 човека. Пуснахме се с аверчето при тях, запознахме се, аз инициализирах наздравиците, всички ми се кефиха.

Казах си още 1-2 изречения с таргета, след което потанцувахме малко, след което аз се отдръпнах.

По едно време я виждам как си взима якето и тръгва. Хванах я и я дръпнах към мен. Написах си инстаграма в телефона й, последва ме и си тръгна.

На следващия ден й реагирах на стори, писахме си малко и се опитах да я изкарам на среща за сряда - отоговори ми, че е заета.
Казах й тогава за събота, но и тогава била заета.

Поздрави!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3989

Профил
« Отговор #1 -: Декември 15, 2021, 07:47 »

А телефони никой ли ме взема вече, само инстаграми и фейсбуци?
Ако бях аз и говорех по телефона, веднага щях да кажа виж, ако искаш да излезем да се видим, ще намериш време, кажи кога си свободна и ще се стиковаме... А ако не искаш - адиос.
БТВ сигурно би добавил и "аз има и кои други готини мацки да изляза", но не е в моя стил така да се хваля. По-скоро в дискотеката бих се заприказвал с още 2-3 пред нея, и тя сама ще се сети че има и с коя друга да изляза тя ако не ще.
А защо не ще не знам, може да не те е харесала на външен вид, или играта ти да е била зле, или просто да си трупа фенове за инстаграма. То сега много мацки си мечтаят да станат инфлуенсърки, а за това трябвало да имаш хиляди фенове в мрежите, тогава щели да почнат всякакви марки да ти плащат пари само щото си голямата кифла... На мен това ми се вижда абсурдно ама защо не, и по-странни работи има на света.
Активен
omegalul
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 15, 2021, 13:51 »

Привет stone,

По принцип предпочитам да взимам телефони, но нямах батерия на моя и реших, че това е по-правилния начин.

Малък update за въпросното момиче:

Обща позната ми звънна вчера да ми каже, че са си говорили за мен и не съм бил неин тип. После разбрала, че работя в ИТ сектора и съм с доста висока заплата и реши, че иска да излезе с мен  Ухилен . Блокирах я и това беше.

Поздрави!
Активен
Someone
PUP Reader
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #3 -: Декември 15, 2021, 14:28 »

Защо сте я блокирали, може вече да сте "неин тип" Усмивчица

Нали не очаквате жените, които харесвате физически (понеже ние основно така ги харесваме, само тийнейджъри май може да харесват нещо друго ("по-възвишено") у една жена), да Ви харесват по същия начин?
Чувал съм от жени да харесват какво ли не физическо у даден мъж - задник, ръце, крака, коса, очи, усмивка, глас ... (и го изтъкват все едно това е единственото нещо, заради което са с него).
Други пък заявяват "Външният вид на мъжа изобщо не ме вълнува".

Т.е., ако искат, лесно ще си "намерят" какво да харесват у Вас Усмивчица
Активен

"В царството на слепите едноокият е цар."

"Разбираш, че си спечелил спора, когато опонентът ти мине на лична основа."

"Не спори с глупаци - ще те свалят на тяхното ниво и ще те победят с опит."

"Не се бори с прасе - и двамата ще се окаляте, но на него ще му хареса."

"Не спори с глупаци - няма да им промениш мнението, а останалите хора трудно ще ви разграничат."

"Няма нищо по-практично от добрата теория."

https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9855.0 - "Как да мислим правилно (и да бъдем по-малко глупави)"
omegalul
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 15, 2021, 16:36 »

Ако исках да думкам нещо за пари отварям “Алото” и си избирам, няма да се занимавям да излизам, да ги слушам и т.н.
Целта е да се самоусъвършенствам, а не да разчитам на хартийките. Парите днес ги имаш, утре не Намигване.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 16, 2021, 07:53 »

Напротив, играта и външния вид днес ги имаш, утре не. Познавам доста бивши играчи, дето сега са вече с шкембетата и не ходят да дърпат, а и защо ли да ходят като едва ли вече готина мацка ще им пусне.
Докато натрупаш ли пари, цял живот можеш да ебеш готини мацки, пък били те и от алото.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1415

Профил
« Отговор #6 -: Декември 17, 2021, 09:39 »

БТВ сигурно би добавил и "аз има и кои други готини мацки да изляза", но не е в моя стил така да се хваля.
В мига в който го прочетох, ми дойде дежурния лаф, и в следващия ред, виждам, че си ми прочел мислите. Стоун, щом ти ми научи номерата, кво да говорим за мацките  Ухилен
Но не си го запомнил правилно. Идеята не е да се хвалиш, а по-скоро да го хвърлиш максимално небрежно, но все пак да го хвърлиш, право в мутрата и. "Нп, вече се уговорих с друга позната/друго момиче", и изчезваш, без отговори, без обяснения.

Но в случая на пича, не му е проблема какво е отговорил в инстаграмата, а кво се случва в дискотеката. Не че не може да си обърне в последствие играта с подобен лаф, като моя, но шанса е 1/30 примерно.
Не, че имам опит с нощната игра, направо никакъв, но все пак като се учих, се учих и от там. И в общи линии, момичетата в клубовете си търсят някой който да ги забавлява през вечерта. Не да ги ебе, не гадже или съпруг, а да ги забавлява. Те излизат за да получат тая валидация.
И вече от другата страна, от страната на мъжа, зависи през това време което има с момичето, какво ще изгради като емоция в нея. Тоест дали ще се опита да изтласка силен атракшън и сексуалност, да я възбуди, и да я наебе, докато е весела и подпийнала, демек върху краткотрайна емоция. Или ще се опита да я играе за нещо повече, и ще се опита да изгради много силно привличане и да я пречупи, със силно и точно близо/далеч, със силно водене, и силно ДХВ-рапорт, за да я баунсне в последствие на среща. Обикновено разбира се, по клубовете е 1вия вариант. Просто защото е по-лесно, както като умения, така и като инвестирано време.

Но според мене, проблема ти е точно в това. Че цяла вечер стоиш да танцуваш с мацката и да я забавляваш. Преди години и аз съм имал такива, абсолютно същото развитие е винаги. Осъзнаваш ли го. Все едно си приятелят и гей, или приятелят и който си пада по нея и винаги и се връзва да се влачи след нея. Тя е отишла там да танцува, да я гледат, да се чувства желана. Ти и го даваш. Къде е привличането?
Винаги когато разглеждаш/оценяваш някаква твоя игра, я разглеждай от хипергамична гледна точка. Това ще ти помогне да видиш практически какво, колко си създал в дадения сети. Количество. Не ала-бала или писах си/танцувахме 5 часа. Тоест, кое в това което направи, презентираше, че ти си ценен, желан мъж, или по-готин от нея, или емоционално по-силен, мъжествен, квото и да е, дори и малките неща, но да са фактор просто. Примерно, запозна ли се с други красиви/по-красиви момичета. Тя видя ли, че говориш с тях, без да те отсвирват. Разказа ли и някаква история свързана с красиво момиче, което си забил. Разказа ли и някаква история или да го види на практика, че други високорангови мъже те уважават и ценят. Накара ли я да те следва, да извърши нещо за теб, било и дребно. Негна ли я. Игнорира ли я, и това провокира ли я да ти търси вниманието - успешен игнор? Показа ли и с някакво твое действие, че си доминантен, и очакваш, че тя трябва да те следва. Демонстрира ли с някакво твое действие, че имаш опит с жени, уверен си, и умееш да ескалираш физически супер уверено, като например да я целунеш, или да я гледаш в очите спокойно, нагло и уверено, и да я караш да се срамува. Или с докосванията си.
Нека позная. Просто си танцувахте. А и дори да си направил нещо, явно не е било достатъчно. Няма да стане с 1-2. Иска си доста неща от гореизброените да извършиш, за да влезеш в главата на някоя мадама. И тоест на 0 игра, ти и казваш "ай са видим в сряда". Няма лошо, кой не го е правил. Ама е все едно да и пишеш директно в инстаграм, без да сте били на дискотека предната вечер. Дори напротив, по-добре да не бяхте, щото единствено те е преценила, че си достъпен и не си бил интересен.
Но като го правя, и ги подхождам от 0 игра, не очаквам и че ще ми приемат срещата. Напротив, казвам го единствено с цел да ми откажат, и да изстрелям лафа с който стоун ме е запомнил. И точно това ми е играта. За да може като ги питам след 1-2 седмици, ако им е станало интересно поне да видят къв е тоя наглец дето майка му не го е възпитала, да ги изкарам на среща, и да ги тресна. Пак казвам, при някои ще мине, при повечето не. Игра на числа. Пък като не стане, ще пробваш друго на 3тия опит, или друг подход.

ПП: За компаньонките не си прав стоун. В смисъл, и парите се губят. Всичко се губи на тоя свят, дето не го гледаш. Колко "бизнесмени" от прехода си виждал със 124ките, дето си останаха на 124ките и до ден днешен. Един ланец, и мерцедес за 1500лв имат. Примерно. И много други примери. И те са бухали курвите на времето, а сега стоят и ти разказват истории как са бухали курвите на времето. А и нищо не е вечно, и ние не сме.
Компаньонките са нещо различно, и ти го знаеш. Чисто като мъжка емоция която, ще получиш от тях, не като дупка. Дупката си е дупка. Но играта си е игра, а курвите - курви. Всяко си има плюсове и минуси. При едното не се натоварваш емоционално, случва се на мига, не се занимаваш с глупости, не търпиш глупости, пестиш си времето и енергията. Но няма да отидеш да се похвалиш на приятелите си, или ако го направиш, няма да очакваш да те гледат, все едно си убил триглавата ламя. Емоционалния елемент го няма, само физическото задоволство. В свалката е обратното, губиш много време, енергия, занимавка, да се начуиш, отнема години, и после още губиш време, енергия, и нерви да ловуваш, но емоционалния елемент е на макс. Усещането, че си забил/пречупил/покорил мацката, усещането, че ти се кефи, че те следва, че те гледа с възхищение. И емоционалната близост която създаваш с момиче с което се харесвате много и двамата.

Мисълта ми е, че и двете са нещо хубаво, но нямат нищо общо. Все едно самолети и хиликоптери. И двете хварчат, ама са си различни неща  Усмивчица
Аз бих ви посъветвал да имате и пари и игра. И голяма патка
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Декември 17, 2021, 09:57 »

Това са комплекси - да търсиш стойността си като мъж в очите на жените. Много пичове мислят така - глей къв съм готин пич, щото тая ми е пуснала. Ми аз пък се имам за готин пич независимо пуснала ли ми е или не.
Да се похвалиш на приятелите си пък още по-малко ми е мотивация. Това е галене на егото и търсене на валидация. Е, и аз не съм имунизиран от това, кеф ми е да ги бия на карти или на тенис примерно, и да ми кажат браво. Явно има някаква полезна функция това чувство, щом природата ни го е дала.
Но за пичките може би съм вече дърт циник, та затова за мен целта оправдава средствата. Аз искам младо готино пиче, да му се любувам на красотата, да му стискам циците, да ми танцува и чурулика наоколо, да му го вкарам накрая... Пък дали ще го направи защото съм бил имал игра, или защото съм селебрити, или защото съм имал акъл да изкарам пари че да й платя за това - баш ме брига, както казват сърбите.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1415

Профил
« Отговор #8 -: Декември 18, 2021, 14:40 »

Стоун, вероятно си прав. Его е. И? Какво лошо в егото. Его означава аз. Кво е човек без персоналност/призма/себеусещане... Алгоритъм? Машина?
Ако разсъждаваме по тая тема, накрая пак стигаме до оня стар пример във форума, дето момичето на самотния остров, ще си бръсне ли краката. Но тоя път мъжът е на острова.
Дето викаш, явно природата го е измислила преди нас.
И в крайна сметка, да гледаш успеха си с жените, като резултат в техните очи - да, чисто его и зависимост е, но е и чек към реалността.
Пак казвам - жените. Не жената. Второто е другата крайност, на това да се откъснеш от реалността, като затваряш съществуването си в кутия от граници, откъсвайки я от целия останал свят, в който имаш пряка възможност за интеракция с него.

Не ме разбирай погрешно, че не съм съгласен с теб. Много добре разбирам какво имаш в предвид. И по дяволите, да, прав си.
Може би, най-силната ми игра е била, точно в периодите, когато съм се чувствал, грам независим към резултатите, когато съм се чувствал свръх апатичен към цялостното женско отношение към мене. Да, може би това са периодите в които съм откривал най-силните прозрения, изводи и детайли на играта си.
Но това не означава, че съм се чувствал най-щастлив с тези момичета. Не означава, че съм изпитвал удволетворение. Или че са ми носили удоволствие. Напротив, точно това е цената.
И много пъти съм писал тук, когато млади пичове са писали с конкретни проблеми. Че давам фийтбек, единствено към това, което е правилно от гледна точка на успеха, а не лични съвети. Ако искаш да стигнеш от точка А до точка Б, тръгваш от точка А към точка Б. Не ги питам какво ще правят там, и не разсъждавам дали трябва да ходят, щото не ме интересува.
И, съм казвал много пъти, че силната игра си има цена. Освен времето, нервите и болката, които плащаш за да я изградиш, трябва да платиш и голяма част от удволетворението накрая. Всичко на тоя свят си има цена, слабата игра също. И всеки сам си носи кръста, от своите избори.

Знаеш ли, в последно време като се запозная с някое момиче, и стигнем до темата за нараняващата любов, и болезнените периоди след това, които всеки човек е имал в живота си, ги питам един въпрос. Би ли заменила сълзите, депресията и месеците мъка, но на цената, повече никога да не изпиташ никаква позитивна емоция, тръпка, пеперудки, към никой мъж. Или с други думи, ако можеше да върнеш времето назад, би ли заменила всичката болка, тъга, и уязвимост причинена от някой задник като мене. И да го изтриеш. И вместо това да стоиш и да ядеш сладолед на дивана си. И нищо да не ти се случва. И след като успеят да осмислят въпроса, се замислят, и всички до сега са избрали да усещат, че са живи. Не искат да се откажат от емоциите си. И с хубавото и с лошото.
Разбира се, ние не сме жени, и въпреки половите си различия, всички сме хора ръководени от емоциите си.
Това го разказах, просто защото се присетих, а е интересно, а и по някакъв начин е парче от темата.
Активен
TripleN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #9 -: Декември 24, 2021, 18:25 »

@omegalul

Абсолютно правилно си постъпил, като си я блокирал. Весели празници
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Профил
« Отговор #10 -: Декември 24, 2021, 22:57 »

В Егото няма нищо лошо, но ключовата дума е баланс, при липса на такова Его нямаш характер, нямаш цели или липса на всякакви желания за каквито и да е било неща, отделно отстъпваш на хората и нямаш никакво мнение. А другата крайност е да не слушаш никой и да си вярваш на всичко без да те интересуват критики, било то градивни. Това е добре ако си някой успешен мъж, но ако си смотаняк и пълен некадърник Егото те спира да се развиваш.

Според мен най-силната ти игра е в периодите които си бил най-активен и си бил наблюдателен и адаптивен, останалите периоди не си играл толкова и един вид по леко си го карал и затова. Иначе няма лошо че даваш фиидбек, проблемът е че всеки е индивидуален откъм стил на игра, а и в много случаи някои момчета нямат такава и проблемът им е друг, който като цяло им пречи на живота. За резултата си много прав, ако от 1000 сета никоя не ти пусне, значи има проблем. От това по-добър фиидбек няма накъде. Всички хора накрая си правим равносметка за инвестициите в дадено нещо и понякога оставаме разочаровани от резултатите. Но както казваш ти, това е цената на успеха.

Това с нещата за нараняващата любов и обичайните въпроси които повечето хора си задават от типа на това да се избере между тези 2 неща, лично за мен са пълни глупости понеже в реалността се случват нещата по различен начин, никой не ти предлага никакви избори ами сами си ги градиш, реално в повечето случаи се случва да имаш и двете или нито едно от двете, но това е мое мнение, нямам нищо напротив че с мацките си говориш такива неща, да не ме разбереш погрешно.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: