Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 19, 2022, 13:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Някои размишления върху играта  (Прочетена 1534 пъти)
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #20 -: Януари 10, 2022, 16:02 »

Евала за темата BERSERK, като по пръчка ми дойде, изключително си прав за трудностите и това как да се развиваме. Добър пример си дал със живота, защото повечето хора си мислят е играта е да наебеш някоя и край а това е най лесното целта е да си успешен и щастлив.
Мацките до теб за резултат от това което си ти.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3972

Профил
« Отговор #21 -: Януари 11, 2022, 07:34 »

Значи Берсерк като малък се е научил да не си изяжда веднага бонбоните  Ухилен
Майтапа настрана - психолозите са доказали, че способността да отлагаш удоволствията е един от най-силните фактори за успех в живота, и тя се проявява още от ранна възраст.
Затова всички родители се мъчат да учат децата си - първо уроците, после телевизора; първо си изяж броколите, а после тортата; първо си подреди стаята, а после играй на таблета... Но някои деца колкото и да ги учиш те гледат лесното, а други и без да ги принуждаваш сами си запазват част от получените бонбони за после, вместо да ги излапат всичките. Оказва се, че именно те стават успешни хора после (епични проучвания и научни изследвания с 20-30 годишен хоризонт).

Но дали тази способност е вродена или може да се развие, много се спори. Пълно е с книги, които обещават срещу 20 долара да те научат, но според мен до голяма степен е вродено. И то не непременно наследствено, защото често на прилежни родители се ражда келеш, а на разпиляни хора умно и мотивирано дете. Вероятно някаква игра на съдбата, или пермутациите на гените.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 466

Профил
« Отговор #22 -: Януари 11, 2022, 17:19 »

Стоун, честно да ти кажа според моите наблюдения стигам до извода, че мъжете се делят на 3 категории:

Първата е ясна -мъже които въпреки трудностите успяват да си постигнат целите, защото им е заложено генетично, независимо от обстоятелствата тези мъже успяват да стигнат до целта си.

Втората - това са неудачниците, те са мъже които им е вродено да хленчат и вечно за тях е виновен светът че не бил справедлив. Вярно е че има фактори които не зависят от нас и понякога ни пречат, но това не е оправдание. Те не искат да поемат отговорност и каквото и да е било действие с живота си. В резултат на което те непрекъснато губят в живота си и още по-лошо само разрушават се и накрая свършват като едни нещастни и озлобени хора.

Третата част е на хора които нямат нужната генетика, но имат желанието да се променят. В резултат на което тези мъже започват да работят, за да постигнат целите си. На тях им е по-трудно защото нямат нужната генетика било то в акъл или тяло, но с повече работа и труд те успяват и така са си подобрили стандарта на живот значително.

Книгите за себеразвитие не са лошо, но не са и нещо кой знае колко. Те са точно като този форум, можеш да извлечеш полза ако имаш желание, в противен случай никой не може да ти помогне. През годините на мъжете им се казваше че могат да имат всичко и че трябва да мислят глобално. Пълни глупости, понеже никой не знае реалния си потенциал, а само временното състояние. Повечето и мъже се отказват лесно. Да речем хипотетично че влезе някой новак във форума и Берсерка(нищо лично към теб братле) му каже на базата на четивата му че нищо няма да остане от него, реално повечето като него ще се откажат. Все пак му казва факти от реалността за това колко е скапан и има репутация във форума с която да се подкрепи, но това е неговото моментно състояние, никой не знае как ще му се развие живота по нататък. Един вид се опитвам да ти кажа че в днешно време повечето мъже се отказват лесно и нямат това желание да се развият. А идеята не е да бъдат най-добрите, а да си подобрят начина си на живот. Мисля че това е доста реалистично спрямо тях.

Пожелавам ти децата ти да са от първата категория или поне да са от третата, но трябва и ти да ги научиш на някои неща които да са им полезни в живота, най-вероятно знаеш какви индивиди има по тази земя които са в доста кофти положение като начин на живот. Както викаше един приятел " Не държа синът ми да е отличник, но държа само да не е балък и да знае как да се справя с живота "
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1400

Профил
« Отговор #23 -: Януари 12, 2022, 00:16 »

Пълно е с книги, които обещават срещу 20 долара да те научат, но според мен до голяма степен е вродено. И то не непременно наследствено, защото често на прилежни родители се ражда келеш, а на разпиляни хора умно и мотивирано дете. Вероятно някаква игра на съдбата, или пермутациите на гените.
Нали знаеш, оня цитат на шейх Рашид.. пействам го от гугъл

′Интервю с основателя на Дубай, Шейх Рашид, за бъдещето на страната си, той отговори: ′′ Дядо ми ходеше с камилата, баща ми ходеше с камилата, аз ходя в Мерцедес, синът ми се вози в Ланд Роувър и внукът ми ще се вози в Ланд Роувър, но правнукът ми отново ще трябва да ходи с камилата......"
′′ Трудните времена създават силни мъже, силните мъже създават лесни времена. Лесните времена създават слаби мъже, слабите мъже създават трудни времена."
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 956

Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 12, 2022, 08:59 »

Не всеки е готов плати цената на успеха. Ако искаш да имаш наистина стимул за пикап, трябва да си представиш, че наистина нямаш друг избор. Животът ти, щастието ти зависи от това. Трябва да намразиш АФЦ-тата и това, което си бил ти. Да си дадеш сметка какво ти се е случвало досега и да си обещаеш никога повече да не правиш същите грешки, независимо от цената.

След това трябва ясно да си представиш какво искаш от живота си и какъв искаш да бъдеш. И когато поемеш по пътя наистина има много възможности за разсейване и лесни опции. Например - отсвирват те няколко месеца, и накрая намираш някаква лелка, която ти се радва. Натискате се няколко срещи, забравяш кой си и къде си тръгнал, а тя започва да ти поставя условия, преди да се усетиш. И те звучат толкова логично. "Аз не съм ти само за секс", "Така никога няма да си намериш връзка", "Не е важно да правиш секс, трябва да си намериш жена, която да задържиш" ...

И ти се връзваш. И после докато намериш отново пътя, губиш време. Защото твоята истинска цел е да развиеш някакви дълготрайни умения, не да се обвържеш с някаква лелка. И така доста мъже се отклоняват от истинския си път доста лесно, стига да им подхвърлят някаква валидация.

А толкова е лесно просто да философстваш, без да правиш истински нищо. Така яко ти се вдига егото като четеш теория, но в същото време не рискуваш отсвирвания. Това също е огромно отклонение.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: