Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 28, 2022, 00:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Някои размишления върху играта  (Прочетена 4190 пъти)
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 214

Профил
« Отговор #20 -: Януари 10, 2022, 16:02 »

Евала за темата BERSERK, като по пръчка ми дойде, изключително си прав за трудностите и това как да се развиваме. Добър пример си дал със живота, защото повечето хора си мислят е играта е да наебеш някоя и край а това е най лесното целта е да си успешен и щастлив.
Мацките до теб за резултат от това което си ти.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3989

Профил
« Отговор #21 -: Януари 11, 2022, 07:34 »

Значи Берсерк като малък се е научил да не си изяжда веднага бонбоните  Ухилен
Майтапа настрана - психолозите са доказали, че способността да отлагаш удоволствията е един от най-силните фактори за успех в живота, и тя се проявява още от ранна възраст.
Затова всички родители се мъчат да учат децата си - първо уроците, после телевизора; първо си изяж броколите, а после тортата; първо си подреди стаята, а после играй на таблета... Но някои деца колкото и да ги учиш те гледат лесното, а други и без да ги принуждаваш сами си запазват част от получените бонбони за после, вместо да ги излапат всичките. Оказва се, че именно те стават успешни хора после (епични проучвания и научни изследвания с 20-30 годишен хоризонт).

Но дали тази способност е вродена или може да се развие, много се спори. Пълно е с книги, които обещават срещу 20 долара да те научат, но според мен до голяма степен е вродено. И то не непременно наследствено, защото често на прилежни родители се ражда келеш, а на разпиляни хора умно и мотивирано дете. Вероятно някаква игра на съдбата, или пермутациите на гените.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Профил
« Отговор #22 -: Януари 11, 2022, 17:19 »

Стоун, честно да ти кажа според моите наблюдения стигам до извода, че мъжете се делят на 3 категории:

Първата е ясна -мъже които въпреки трудностите успяват да си постигнат целите, защото им е заложено генетично, независимо от обстоятелствата тези мъже успяват да стигнат до целта си.

Втората - това са неудачниците, те са мъже които им е вродено да хленчат и вечно за тях е виновен светът че не бил справедлив. Вярно е че има фактори които не зависят от нас и понякога ни пречат, но това не е оправдание. Те не искат да поемат отговорност и каквото и да е било действие с живота си. В резултат на което те непрекъснато губят в живота си и още по-лошо само разрушават се и накрая свършват като едни нещастни и озлобени хора.

Третата част е на хора които нямат нужната генетика, но имат желанието да се променят. В резултат на което тези мъже започват да работят, за да постигнат целите си. На тях им е по-трудно защото нямат нужната генетика било то в акъл или тяло, но с повече работа и труд те успяват и така са си подобрили стандарта на живот значително.

Книгите за себеразвитие не са лошо, но не са и нещо кой знае колко. Те са точно като този форум, можеш да извлечеш полза ако имаш желание, в противен случай никой не може да ти помогне. През годините на мъжете им се казваше че могат да имат всичко и че трябва да мислят глобално. Пълни глупости, понеже никой не знае реалния си потенциал, а само временното състояние. Повечето и мъже се отказват лесно. Да речем хипотетично че влезе някой новак във форума и Берсерка(нищо лично към теб братле) му каже на базата на четивата му че нищо няма да остане от него, реално повечето като него ще се откажат. Все пак му казва факти от реалността за това колко е скапан и има репутация във форума с която да се подкрепи, но това е неговото моментно състояние, никой не знае как ще му се развие живота по нататък. Един вид се опитвам да ти кажа че в днешно време повечето мъже се отказват лесно и нямат това желание да се развият. А идеята не е да бъдат най-добрите, а да си подобрят начина си на живот. Мисля че това е доста реалистично спрямо тях.

Пожелавам ти децата ти да са от първата категория или поне да са от третата, но трябва и ти да ги научиш на някои неща които да са им полезни в живота, най-вероятно знаеш какви индивиди има по тази земя които са в доста кофти положение като начин на живот. Както викаше един приятел " Не държа синът ми да е отличник, но държа само да не е балък и да знае как да се справя с живота "
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1415

Профил
« Отговор #23 -: Януари 12, 2022, 00:16 »

Пълно е с книги, които обещават срещу 20 долара да те научат, но според мен до голяма степен е вродено. И то не непременно наследствено, защото често на прилежни родители се ражда келеш, а на разпиляни хора умно и мотивирано дете. Вероятно някаква игра на съдбата, или пермутациите на гените.
Нали знаеш, оня цитат на шейх Рашид.. пействам го от гугъл

′Интервю с основателя на Дубай, Шейх Рашид, за бъдещето на страната си, той отговори: ′′ Дядо ми ходеше с камилата, баща ми ходеше с камилата, аз ходя в Мерцедес, синът ми се вози в Ланд Роувър и внукът ми ще се вози в Ланд Роувър, но правнукът ми отново ще трябва да ходи с камилата......"
′′ Трудните времена създават силни мъже, силните мъже създават лесни времена. Лесните времена създават слаби мъже, слабите мъже създават трудни времена."
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 966

Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 12, 2022, 08:59 »

Не всеки е готов плати цената на успеха. Ако искаш да имаш наистина стимул за пикап, трябва да си представиш, че наистина нямаш друг избор. Животът ти, щастието ти зависи от това. Трябва да намразиш АФЦ-тата и това, което си бил ти. Да си дадеш сметка какво ти се е случвало досега и да си обещаеш никога повече да не правиш същите грешки, независимо от цената.

След това трябва ясно да си представиш какво искаш от живота си и какъв искаш да бъдеш. И когато поемеш по пътя наистина има много възможности за разсейване и лесни опции. Например - отсвирват те няколко месеца, и накрая намираш някаква лелка, която ти се радва. Натискате се няколко срещи, забравяш кой си и къде си тръгнал, а тя започва да ти поставя условия, преди да се усетиш. И те звучат толкова логично. "Аз не съм ти само за секс", "Така никога няма да си намериш връзка", "Не е важно да правиш секс, трябва да си намериш жена, която да задържиш" ...

И ти се връзваш. И после докато намериш отново пътя, губиш време. Защото твоята истинска цел е да развиеш някакви дълготрайни умения, не да се обвържеш с някаква лелка. И така доста мъже се отклоняват от истинския си път доста лесно, стига да им подхвърлят някаква валидация.

А толкова е лесно просто да философстваш, без да правиш истински нищо. Така яко ти се вдига егото като четеш теория, но в същото време не рискуваш отсвирвания. Това също е огромно отклонение.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #25 -: Февруари 03, 2022, 10:21 »

Ще помоля в тази тема да се изказват само потребители, които наистина имат някакъв практически опит. Берсерк е най-добрият играч, когото познавам, съветите, които е дал в тази тема са златни и не мога да позволя темата да бъде разводнена с теоретични и безполезни коментари.
Проявете уважение към това, че той отделя от времето си, за да дава съвети на вас. Не напразно направих темата важна. Не ме карайте да я заключвам.

Няколко мнения от тази тема бяха преместени тук - https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9851.0
Активен

Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 08, 2022, 11:07 »

Да раздвижим малко темата. Въпроса си ми е към всички , ама ако може берсерк включи се Смотан
Та , девойчето е топ. Водопроводчик скала - 2/2 , десетобална - 8.5/10. Освен това пичето не е типичното кифле а е супер земна , готин характер , не е надувка или материалистка ама си е бая трудна и е от 'онея' не правещи секс без да са във връзка , в същия момент за да е във връзка трябвало да е сигурна в тебе и бля бля бля.Тея неща ги знам от нейна добра приятелка , която е и моя добра приятелка Смотан. Не ме разбирайте погрешно , не съм изпаднал в момента на Единствената , просто ситуацията ми е интересна.
Та с нея мега много съм играл на живо , изградил съм атракшън , мега много комфорт. Целували сме се , даже последния път я накарах да ми обяснява що ми се кефи. И да , обясни ми се мега много. И така до момента в който и пиша в инста ( 2 пъти до ся) - бооом даже няма сийн.
Мине известно време , съберем се някъде и тотален игнор от моя страна.Всеки път сама идва при мене. От много далече си личи че ми се кефи , амаа .. Смотан
Разковниче - на тая добрата и приятелка ( която е и моя мн. добра) и беше разправяла че съм и супер интересен и прочие , но не съм и сигурен Ъ?? WTF ??
Тая п*тка ше я чукам рано или късно , ама да видим
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 09, 2022, 00:20 »

Ок, поиска фийдбек давам го.

Та , девойчето е топ. Водопроводчик скала - 2/2 , десетобална - 8.5/10.
Хм... Започваш с иделизиране, което не е добре. Все едно ще покорявш някакъв виок връх (за теб). И казваш - тя е толкова яка, че за мен е чест да общувам с такава невероятна мадама. Правилния майндсет - абе мацката е готина, ако се окаже и точна може да извади късмет с мен и да и дам възможност.

Още в началото начина, по който приемаш нещата прави много голяма разлика за това как ще протекат след това. Била осем била десет - голяма работа. Какво и се впечатляваш толкова.

Освен това пичето не е типичното кифле а е супер земна , готин характер , не е надувка или материалистка ама си е бая трудна и е от 'онея' не правещи секс без да са във връзка , в същия момент за да е във връзка трябвало да е сигурна в тебе и бля бля бля.
Цялото това нещо в пикъп жаргона го наричаме мозъчна пръдня. Какво знаеш за нея обективно - че има вагина, че има цици, хубаво носле и дупе. Това е. Всичко останало е идеалистична проекция на мозъка ти. Знаеш ли колко мацки "не правещи секс без връзка" съм надупил на първа среща  Млъкнал

Това, което си написал е стандартната логическа проекция на жените, когато искат да презентират на афц-тата за да изглеждат яки и недостъпни. И същевремнно социума да не ги заклеймява като курви. Същата тая която искала да е сигурна в теб и не правела секс без връзки го е лапала до гърлото на първа среща на някой който е успял да и натисне бутоните и да изгради яко привличане.

Когато говорим, че поставяш някоя мацка на пиедестал се има предвид точно това - мозъка ти и преписва несъответстващи качества и проектира образ на богиня в съзнанието ти. Приеми , че всички жени са курви с определен/и мъж/е. Въпроса не е тя каква е и каква не е , а ти да си от тези мъже, на които им лапат на първа среща. Фокуса винаги да е върху теб, не върху нея.

Тея неща ги знам от нейна добра приятелка , която е и моя добра приятелка Смотан.
Шокиран Шокиран Шокиран Обсъждаш жена с друга жена??? WTF??? Това го правят само жените. Мъжете не обсъждат, а действат. Е да понякога обсъждат мацки, но в доста по циничен контекст. Да разчиташ на фийдбек от приятеката на мацката е доста слабо. АФЦ-тата го правят защото ги е страх да не ги отрежат. И за да се подсигурят и да не стъпят накриво питат приятелките на мацката.

Проблемите тук са два - първо, седейки и обсъждайки въпросната фуста ти инвестираш време и усилия в нея. Поради което мозъка ти започва сериозно да я идеализира - а това ще те направи мек и нерешителен, когато трябва да действаш. И второ - никога ама абсолютно никога не разчитай на жена да ти даде обктивно мнение за това каква е друга жена и как да я свалиш.Някои жени са супер добри в играта, но дори и те трудно дават коректни съвети, защото играта при тях се ръководи изцяло от емоционалния мозък и рядко осмислят нещата.

Правилния начин - ти си мъж, не ти трябва някаква фуста да ти говори за друга такава. Отиваш и действаш. По нейната реакция на товите действия можеш да съдиш каква е и каква не е (към теб). Всичко друго е абсолютен булшит и не бива да го приемаш за достоверно.

Не ме разбирайте погрешно , не съм изпаднал в момента на Единствената , просто ситуацията ми е интересна.
На такова прилича. Прекалено голяма чст от вниманието ти е насочено към нея. Това отнема силата ти.

Та с нея мега много съм играл на живо , изградил съм атракшън , мега много комфорт. Целували сме се , даже последния път я накарах да ми обяснява що ми се кефи. И да , обясни ми се мега много. И така до момента в който и пиша в инста ( 2 пъти до ся) - бооом даже няма сийн.
Нищо не си играл - тя си играе с теб. Атракшъна трае малко време и когато го изградиш мацката ти се кефи. От там два пътя - губиш го или ескалираш. При ескалацията, ако е успешна създаваш още атракшън. И така вървиш по стъпалата нагоре. Накрая атркшъна започва да прераства в интимност ако всичко е както трябва. Не можеш да разчиташ, че атракшъна ще се запази във времето ако няма постоянна екслация. Която пък няма как да не премине в интимност ако е успешна. И всичко това не се проточва във времето.

Какво се е случило при теб - натиснал си, но не достатъчно силно. Имало е целувки, това ти е дало валидация и още храна за мозъка да я идеализира (виж по горе). СЛед това те е било страх да не изгубиш вече направеното и си станал по предпазлив / внимателен , за да не изгубиш мацката. Това е довело до липса на ескалация и нейния атракшън е изчезнал. След което тя е почнала да мисли с логическия мозък и те е отписала.

Знам какво ще питаш. Защо не те е отрязала ако наистина не я кефиш вече? Когато и се натягаш ти буустваш егото и, и даваш валидация за неината женска сила. Абе нещо като мъжете, които ебат за да си вдигат егото. Е жените не ебат, а държат армия фенове. Пуска ти малко валидация, колкото да захапеш, после ти натягаш и тя усеща че има сила над теб. Когато станеш прекалено настоятелен те приземява - студено поведение и seen в чата. Тривиално.

Мине известно време , съберем се някъде и тотален игнор от моя страна.Всеки път сама идва при мене. От много далече си личи че ми се кефи , амаа .. Смотан

Когато не си и обръщал внимание почва да я гложе дали все още може да ти въздейства. Това показва, че имаш шанс да обърнеш нещата, но трябва доста да промениш мисленето си. На първо място и бии сериозен игнор. Спри да я търсиш. След това като тя те потърси бъди безпардонен и действай силно.

Но ако чакаш само на нея това ще те кара да я идеализираш и всичко ще е само поза, която ще бъде разрушена при по силна валидация от нейна страна. За това - играй други мацки. Даже ако поебнеш 2-3 може и хептен да я забравиш тази. И не я търсиш. Тя когато те потърси бъди студен. Накарай я да се бори за твоята валидация. И когато дойде момента да действаш води и бъди безпардонен. Така че или да те отреже или да ти лапа. Не търси безопасна ескалация.

Разковниче - на тая добрата и приятелка ( която е и моя мн. добра) и беше разправяла че съм и супер интересен и прочие , но не съм и сигурен Ъ?? WTF ??
Спри всякакви контакти с приятелки на мацката за да я обсъждате. Ходи вдигай щанги, играй футбол, практикувай боен спорт - абе нормалните мъжки неща. Избягвай да създаваш мозъчни пръдни.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 285

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 09, 2022, 08:52 »

Разковниче - на тая добрата и приятелка ( която е и моя мн. добра) и беше разправяла че съм и супер интересен и прочие

Една от големите ми грешки в живота - да имам "приятелки". Няма никаква полза за теб, абсолютно никаква. Ако е грозна - жените (другите) ще те виждат че излизаш с грозни жени - turn-off, тоя няма опции. Ако е красива - винаги ще искаш да я чукаш, и ще трябва да се "правиш че не искаш". Показва слабост, нямаш топки да си поискаш и рискуваш - и отново - turn-off за жените наоколо. И тук изобщо не броя най-ценния ти ресурс - времето и вниманието което отделяш.

Конкретно, тази твоя приятелка, ако е по-добре изглеждащата от въпросната госпожица, защо не я опънеш нея, и тя после да си разправя каквото си поиска на другите кокошки. Не виждам какво ще изгубиш ако пробваш подобен вариант.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1415

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 09, 2022, 17:58 »

Разковниче - на тая добрата и приятелка ( която е и моя мн. добра) и беше разправяла че съм и супер интересен и прочие

Една от големите ми грешки в живота - да имам "приятелки". Няма никаква полза за теб, абсолютно никаква. Ако е грозна - жените (другите) ще те виждат че излизаш с грозни жени - turn-off, тоя няма опции. Ако е красива - винаги ще искаш да я чукаш, и ще трябва да се "правиш че не искаш". Показва слабост, нямаш топки да си поискаш и рискуваш - и отново - turn-off за жените наоколо. И тук изобщо не броя най-ценния ти ресурс - времето и вниманието което отделяш.

Конкретно, тази твоя приятелка, ако е по-добре изглеждащата от въпросната госпожица, защо не я опънеш нея, и тя после да си разправя каквото си поиска на другите кокошки. Не виждам какво ще изгубиш ако пробваш подобен вариант.

Не е така. Всичко от 5 нагоре, можеш да го използваш, да си вдигнеш ранга, или да предизвикаш инстинкта за хипергамия и ревност в другите жени. Стига да знаеш как. Да си уверен. Да познаваш динамиката. И да знаеш кво точно правиш.
Но аз също, много рядко съм запзавал приятелки жени. Поради простата причина, че която вкарам в обкръжението си, се пробвам до край. И резултата е ясен - или да ги чукам, или да пресичат от другата страна на улицата като ме видят - както спомена Берсерк.
Иначе съм напълно съгласен с концепцията ти, от нашата гледна точка. Вероятно и аз щях да се пробвам с приятелката посредник. Най-малкото, и имаш сила над нея, и успееш да я изчукаш, другата 100% ще разбере. И там ситуацията е малко "тя ми отмъкна опцията". Щото си бил във фенлиста, на мацка 1. И тя има очаквания, и някакъв интерес спрямо теб/чувство за собственост.
Когато нямат интерес, и думнеш близка приятелка, тогава има повече риск, да се откаже лесно от тебе заради отношенията с приятелката си/да те зачеркне ментално и да е в отбранителен режим. Но когато имаш интерес в групичката им, и динамиката не е много ясна, можеш да действаш със всички, и съответно ако си успешен в действията си, това ще предизвиква привличане в останалите таргети.
Но когато привличането пада и се дъниш - се дъниш на всички фронтове, отново. Ако познаваш динамиката, и знаеш как да движиш валидацията и фокуса м/у тях, можеш да създадеш брутално привличане. Това на времето го бях направил с групичка приятелки 7-8, но под 8 разбирай от оня тип 8ци дето като ги покажа, не на мъж, а на жена им падат ченетата и викат "лъжеш, не си изкарвал тая мацка. Ако изобщо е от бг". И въпреки, че никоя не клоузнах, за което естествено, сам си изиграх аматьорски картите, стигнах достатъчно далеч с привличането и въздействието си в/у тях, че да видя в действие как работи хипергамията, и динамиката произлизаща от нея. Беше хипер полезно и отварящо очите и съзнанието. Може би, това беше преживяването, което ми тласна усещането и разбирането за динамиката, на много по-високо ниво. Просто има неща, които колкото и да ти ги разправят, и колкото и да ги разбираш - просто трябва да ги видиш с очи. Няма друг начин.

Пп: Много стойностен пост на Берсерк. Направо имам чувството, че аз съм го писал, когато съм играел най-активно. И въпреки, че са неща които следва да знам, са ми супер полезни. Сякаш си припомням, парчета от мен, дето съм забравил, че съществуват. За което съм ти благодарен
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 10, 2022, 09:24 »

Изглежда тролците пак засират темата. Това явление е често срещано - аутсайдерите и неудачниците в реалния живот са готови на всичко за да изпъкнат онлайн Усмивчица

Ще помоля темата отново да бъде разчистена и всичко от първия пост на тролеца Someone да бъде преместено.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #31 -: Февруари 10, 2022, 11:25 »

Someone, помолих те да не пишеш в тази тема. Нямам време да ти обяснявам какво не е наред в мненията ти, проблемът е фундаментален.

Всички мнения след включването на Someone са преместени тук:

https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=9851.msg110312#new
Активен

Coconut Crab
PUP Reader
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1990

Профил WWW
« Отговор #32 -: Февруари 18, 2022, 16:12 »

Честно казано изобщо не мислех да пиша нищо в темата, не мислех да спамя (както сега ще ме обвинят, че правя), не мислех да хейтя (както сега ще ме обвинят), и не мислех, да теоретизирам (както сега ще се случи) и естествено мнението ми ще отиде там в няква тема - размишления на Краба върху играта. Но не устоявам - все пак някъде Берсерка беше написал по-горе, че някои много лафят в интернет па са некви лузъри и яко се тригърнах.  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен хахха ...това мнение верно ще бъде скоростно преместено (я да видим - сега е 16:04 18.02.2022 - дали ще издържи в тази тема 15 минути....така стига спама). Ето основната ми мисъл:

(ВАЖНО:Завърти очи
Значи какво ни казват от рекламите, книгите за герои, книгите са себеразвитие, пикап майсторите и т.н.:

фреймът е най-важното (някъде горе гледах размишленията на Илиян - че яко къртиш, срещаш лелка и тя те отклонява). Е добре де ама ти къртиш в форума твоя фрейм и всяко мнение ти бива преместено в друга тема и ти казват - грешиш приятелю, ела пак като се поправиш. Ти продължаваш - пак ти го местят в гъза на географията. Е няма ли противоречие - гуруту дето ти казва : отстоявай фрейм, след като го отстояваш многократно - той те мести, банва. Ако идеш и го взривиш (щото в крайна сметка нали всичко в пикапа накрая е до надделяване), ще те обвинят за психично болен и лабилен. Като цяло много много тънка е границата между това да те обяват за герой от войната и психично болен и лабилен. Основно границата се начертава не от твоите действия, а от обществени нагласи, медии, психология на тълпите, автори, поети и всекви булшити. И кво става накрая - един има паметник, а друг го изучават в книгите по психиатрия. А и двамата следвали едни и същи принципи. Да несправедлив е света, но трябва да го приемем и да живеем с него и да следваме пътя си, пък каквото ще да пишат и където искат да ни преместят.

Айде със здраве,
ваш заядливко.  Ухилен

ПС : не си мислете, че само чакам няква злободневна тема за да давам контра...не бях влизал от месеци във форума...не мислех и да пиша в тази тема, хубави писания има в нея...но нещо се възбуди в мен (не в гащите) и усетих някво противоречие, което винаги го е имало де...явно сега съм получил необходимото последно зрънце, че да напиша горните мисли.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 18, 2022, 20:10 »

Coconut Crab - ако идеите ти са изначално калпави - няма значение колко силно ги отстояваш.

Това отговаря ли ти на въпросът?
Активен

Бъди Слънце!
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #34 -: Февруари 19, 2022, 08:46 »

Краб, ти наистина ли мислиш, че имаш някакъв фрейм, който да отстояваш? Твоят фрейм винаги е идвал отвън. Когато си срещнел мен, Слейър или Берсерк, всеки от нас те е надъхвал по някакъв начин, с една дума - набивал ти е фрейм за малко. Но ти така и не намери воля и сили да направиш от това нещо постоянно. Така и не намери начин да водиш живота си по силен начин, така че да вярваш в себе си. И когато вярваш да повличаш и другите.

Когато жена ти ти каже, че си ценен, тогава ще се почувстваш ценен. Но не и ако го мислиш ти. Защото не е достоверно това в което вярваш ти, нали? Трябва и другите да се изслушат. Намигване

Фреймът - това не са логични доводи, не е обективна гледна точка, не е научна концепция, не е базиран на психологически и философски открития и възгледи. Не е базиран на социални анкети и проучвания. Тези, които са успешни с жените не са научни сътрудници, които да могат да си губят времето да спорят ежедневно с велики мислители като теб, Someone и Rose. Затова им местя мненията. И докато те си стоят в раздел Други, нямам проблеми с тях. Защото техните и твоите разсъждения нямат нищо общо с успешния пикап. Те заблуждават потребителите и им дават погрешен фокус.

И не, форумът не е догматичен. Въпросът е в това, че разсъжденията всеки ги може, но се цени действието и реалният опит. Разбираш ли, че ако ти заговориш днес едно непознато момиче и споделиш тук какво е станало, независимо от твоето ниво в играта, всички ние ще оценим това повече от 10 страници разсъждения и никой не би ти преместил темата.

Фреймът е надъханост е емоция, която се прехвърля на другите. Когато няма емоция, не може да се говори за фрейм, тогава това са логически доводи. Когато ти не създаваш емоция у жената, тогава тя е тази, която създава емоции у теб. И тогата ти си този, който влиза в нейния фрейм. А на теб ти остават единствено логически доводи. Пробвай да свалиш жена с логически доводи, да видиш какво става. А ти, Someone и Rose подтиквате потребителите именно към това.

Пак казвам - в свалките няма обективност. Създаваш ли емоции и привличане, жената се нагажда към това, което си, нейната гледна точка се променя - съответно и нейната обективност. И ако ти умееш да променяш обективната гледна точка на жените около теб, тогава колко мислиш, че струват всички доводи и разсъждения, които можеш да извадиш? Усмивчица
Активен

Coconut Crab
PUP Reader
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #35 -: Февруари 19, 2022, 10:39 »

Тоя шаблон добре си го научил...преди съм си мислел, че извира от теб. Ама след като ми го пишеш пак, след като изобщо не знаеш какъв ми е живота и не сме се виждали от години - тея прозрения само от горните 5 реда, които ти написах ли дойдоха....доста нелепо.

Аз съм подтиквал да се свалят жени с логически доводи...уоу.....

може ли цитат за това, щото никога не съм подтиквал някого или сам аз не съм (освен може би като ме заряза първото гадже) да се свалят жени с логически доводи - някъде да съм казал да идеш при жената и да й обясняваш колко си точен пич и че тя трябва да те хареса, щото видиш ли сте родени един за друг....

тея неща верно - скрипт ли са или как ги измисляш?

Може ли някъде цитат да съм казал да се свалят жени с логически доводи. Интересно ми стана.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #36 -: Февруари 19, 2022, 12:14 »

Аз наистина не знам какъв ти е животът от години, но виждам дейността ти в интернет. Щом ти си мислиш, че е нормално разсъждения на Someone да стоят до тези на Берсерк, значи нещо не е наред. На единият само като му четеш мненията се мотивираш за нещо по-добро, на втория като ги четеш се чувстваш разколебан от всякакво действие. Аз нямам време за дълги спорове, ако не можеш да възприемеш какво имам предвид, това си е изцяло твой проблем.

може ли цитат за това, щото никога не съм подтиквал някого или сам аз не съм (освен може би като ме заряза първото гадже) да се свалят жени с логически доводи - някъде да съм казал да идеш при жената и да й обясняваш колко си точен пич и че тя трябва да те хареса, щото видиш ли сте родени един за друг....

тея неща верно - скрипт ли са или как ги измисляш?

Може ли някъде цитат да съм казал да се свалят жени с логически доводи. Интересно ми стана.

Ти какво си мислиш, че логическите доводи се състоят само в това да обясняваш колко точен пич си. Ако нямаш фрейм, ако нямаш ентусиазъм и емоция, която да предаваш, тогава нищо друго не ти остава, освен да бъдеш логичен. Тук настина нещата са черно бели, или да или не. Не налагаш ли твоя фрейм, не водиш ли ти, тогава някой друг ти налага неговия, ти си в реакция и си логичен. Защо си логичен ли? Защото като нямаш сили да наложиш емоция, а все пак искаш нещо, тогава наистига нямаш друг избор освен логически доводи. А разсъжденията на Someone подтикват именно към това.
Активен

Coconut Crab
PUP Reader
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #37 -: Февруари 19, 2022, 13:23 »

Ако нямаш фрейм, ако нямаш ентусиазъм и емоция, която да предаваш, тогава нищо друго не ти остава, освен да бъдеш логичен. Тук настина нещата са черно бели, или да или не. Не налагаш ли твоя фрейм, не водиш ли ти, тогава някой друг ти налага неговия, ти си в реакция и си логичен.

Това е форум - тоест дискусия. Ти вярваш, че мненията на Б са по-силни, по-стойностни от мненията на С. Ти вярваш, че Б има по-силен фрейм от С. Тогава защо е нужно да се местят или трият мненията на С. За да изпъкне златото, което казва Б е нужно то да седи редом до лайната на С както е в истинския живот и публиката да прояви необходимата интелигентност и да отсее златото.

А ти хем твърдиш, че Б има по-силнофреймови изказвания, а С е на дъното на фреймовата верига, хем налагаш някво реферство и казваш на нискоранговия играч - не аз няма да ти дам да съпоставяш мненията си с Майк Тайсън. Понеже Тайсън е по-силен и прав, ще оставя само ударите на Тайсън да се виждат тук - във форума, което е форум - един вид дискусия, мач. А оня играч дето смятам за по-слаб - ще му пратя слабичките удари да се излъчват по канал 158, че да не би някой да реши, че Б не е супер-шампиона.

Хем фрейм, хем хендикап и изкуствена броня за най-силния фрейм. Наистина не го разбирам и не се заяждам.

А сега ще кажеш, че новите играчи се обърквали и по-добре да гледат само най-добра и чиста теория. Е извинявай ама за това има книги, обучения, има видеа в сайта, а и във форума има бая теми дето са важни, заключени и написани в най-чиста теория от най-високофреймовите пичове.
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #38 -: Февруари 19, 2022, 16:52 »

Обяснявам за последен път. Много от потребителите без опит в пикапа не могат да отсеят златото от плявата, а нашата цел е в пикапъорските раздели на форума да даваме чиста стойност. Като казваш, че това е дискусия, сигурно имаш предвид, че всеки трябва да си изложи тезата и Берсерк, за да надделее и покаже кое е стойностно, е нужно да обори Someone с логически аргументи. A после и всеки на когото му хрумне да спори за нещо друго. Сериозно ли мислиш това? Гепарда да се състезава с охлюва? Та това е под достойнството му. Може само да го гледа с насмешка.

За да не се размиват повече мненията на стойностните играчи, създадох нова група PUP Reader. Членовете на тази група ще могат да четат, но повече няма да могат да пишат никъде. В тази група засега съм сложил Coconut Crab, Someone и Rose. В тази група ще местя единствено потребители, за които наистина няма повече надежда някога да внесат нещо ценно във форума. Да ги банна не би било справедливо, защото все пак не са нарушавали правилата. Така наистина потребителите с опит ще бъдат по-мотивирани да пишат.
Активен

Badrick
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 153

Профил
« Отговор #39 -: Февруари 20, 2022, 00:29 »

Берсерк + реп бро!
Всеки който е поел по този path на самоусъвършенстване,ще намира много стойност в постовете ти!
 В моите очи ,nothing but respect !Знам какво се изисква за да стигнеш до това  и колко трудно е!

Обожавам играта във всеки аспект  и на всяко едно ниво !Тези дни в които чувствам силна вътрешна спирачка.Когато не съм в настроение.Когато  имам хиляди причини да не действам,но въпреки това намирам сили и го правя !Всеки който ме познава знае че не излизам само когато го чувствам,а го правя въпреки това .Това е Journey.Развиваш се и се подобряваш когато инвестираш време!
 Обичам моментите в които съм толкова много в главата си ,но продължавам да се пушвам докато в един момент просто не шифтна.Тогава влизам толкова много в момента,че харизмата и излъчването изплуват !Нещата се случват ,но не е  като да мислиш,а чрез теб.Fucking love that shit !

Да заговориш красиво момиче,използвайки само и единствено характера си.Да я пулнеш и да я изчукаш !Брутал!Но да го духа секса !Начина по който се чувстваш (so much yourself )е основното value .Осъзнаването че трябва да търсиш щастието в себе си,а не в жените.Слава богу,че не ебем като сме нийди,че това би блокирало процесът  в който се променяш.Моментите в които виждаш дупките си и осъзнаваш възможността да ги фикснеш.So fucking badass!
  Да стигнеш новото на Берсерк,трябва да имаш нещо друго като движещ фактор .Може би си спрял заради гадже или заради ротация с няколко момичета и когато се върнеш към това какъв човек си бил преди да спреш,усещаш как играта те е карала да се чувстваш !Като си активен си просто по-добра версия на себе си!Всеки с няколко години  в играта ще релейтне към това!

Най-важният аспект е как релейтваш във фрейма мъж-жена !Най-core нещото !Енергията и излъчването !Това не е мнение ,I live that shit !Имам всичко което обществото налага като образец за външност ,но въпреки това ме режат като кучка ако енергията ми куца!Но ако съм в А гейма си,влизат в транс.Няма логическа идея какво се случва.Има думи като expression на вътрешното им състояние !
Логическите фактори като статус и пари влияят при long term решенията.Добрите емоции са huge value !

Развиеш ли умението да заговориш момиче и в същото време да си carefree ,да нямаш  зависимост от крайния резултат ,да черпиш положителни емоции от себе си и да водиш,ставаш дразнещо ефективен!
Ако се чувстваш комфортно в сет,всичко което ти е главата е как да спайкнеш собственото си състояние.Ако смяташ че мацката е по-яка от теб ще се мъчиш да я накараш да те хареса и да и покажеш колко си свеж!
Ти трябва да определяш собствената си стойност !Ако гледаш към обществото,ти си нищо в сравнение с 19 годишна пикла с цици и яко дупе.Дори да си лекар и чисто академично мега признат,си оставаш отрепка в сравнение с някое безмозъчно кифле!
Играта е едно от нещата които те учи да се доверяваш на себе си.Дава ти по-силен вътрешен комфорт да променяш живота си към по-добро,защото те учи да се бориш със страховете си и да ги преодоляваш !Всички минуси в характера ти мигновено ще цъфнат на улицата,затова е толкова трудно да действаш!Така се избира лесният  път със всички онези външни фактори които добавят стойност и наистина могат да дадат резултат ,но това около което Берсерк се върти е masculine polarity .Отиваш и излъчваш факта че си  атрактивен.Чувстваш вътрешен комфорт въпреки всички неизвестности !Нямаш нужда да си добавяш излишна стойност.
Когато излизам редовно се чувствам so fucking free!Мога да кажа или направя всичко.Няма нужда да има какъвто и да било логически смисъл и пак хитва!Тотъл Мindfuck!Това е една от важните части в играта ми!Харесва ми да съм тотъл free!Абсолютен I  don’t give a fuck mode.Fucking love it!

Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: