Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 19, 2022, 13:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моето мнение за Онлайн Играта  (Прочетена 537 пъти)
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Профил
« -: Януари 09, 2022, 10:45 »

Първо ще започна с два цитата  с които съм съгласен :
Цитат на: The_Doctor в Април 08, 2021, 16:15
Онлайн играта и да куца и да не куца не е от значение. Важно е да се развива играта на живо.

Цитат на: hitman321 в  Януари 05, 2022, 22:17
Играта на живо/улицата  можеш много бързо да демонстрираш качества си...нещо което онлайн няма как да стане.

Да уточня само че нямам кой знае какви успехи в онлайн играта , но не се притесняавам от това и понеже не ми коства нищо достатъчно е да разполагаш с време между 15 минути и половин час за да провериш дадено приложение  се пробвам и там .

На мен ми се отдаде възможност да си направя кратка професионална фотосесия направена от опитен фотограф . На снимките изглеждам нормално но са заснети доста добре с подходяща светлина и под подходящия ъгъл на снимане ,   не съм някакъв мускулест тип имам корем не голям но достатъчен Усмивчица . Спортувам от доста време с прекъсвания но резултатите идват бавно .

Реших да махна старите си снимки от инстаграм и сложох няколко от новите . Резултатът беше че осем момичета изявиха желание да се видим но нямаше как да стане заради голямото разстояние . Успях да си поговоря и с момичета с последователи между 10 и 40 хиляди . Отношението по време на разговорите стана много уважително и имаше само един флейк . Единственото което съм правил докато им пиша е да изягвам стандартните  неща които повечето мъже им пишат от рода на - Здравей или Как си . Представете си ако бях в още по добра спортна форма на снимките и демонстирах много активен начин на живот какво щеше да става .

Преди със старите ми снимки които бяха правени със добре снимащ телефон но не професионално почти не получваха отговори имаше много флейкове и лошо отношение . А и на новите и на старите ми снимки съм си все аз , но новите са правени много качествено . Така че според мен в повечето  такива сайтове от рода на  Тиндър до Инстаграм , нещата за моите разбирания стоят много изкуствено .

Смених си и снимките с по качествените и  във Тиндър на който лично аз не съм голям почитател , за три седмици само едно съвпадение . Аз съм без пълен достъп до функциите на тиндър който както знаете стува между 100 и 300 лева зависи от месеците за които се абонираш . Виждам че има  мъже които имат успехи там но лично според мен една от основните функции на Тиндър е да вземат парите на отчаяни и сексуално незадоволени мъже , който се надяват че като си платят и ще почнат да им се вързват повече жени там . Не го казвам с лошо все пак всеки гледа да печели както може . По мой набюдения Тиндър е пълен с женски профили който си правят само реклама и нищо друго не търсят в повечето случай .

С бурното развитие на интернет технологиите което е нещо нормално и навлизането на джобните компютри с много качествени камери и други функции онлайн играта става все по трудна по мой наблюдения . Искам да каже на мъжете тук  в случай че има такива който се прехласват по така наречените Инфлуенсърки и друго подобни  които се появиха в последните десет години . В случай че не им отговарят да не съжаляват много от снимките им са обработени с качествени програми и на живо изглеждат доста по различно , даже може и да не ги познаете  Усмивчица . Това са ми го казвали професионални фотографи , все пак тези момичета от това печелят - реклама на различни продукти примерно и снимките им трябва да са много качествени . Знам за много случай на мъже които излизат с жени от дадено приложение и на живо тези жени изглеждат много по различно понеже снимките им са били обработени доста . Даже съм чувал за два случая при който момичетата са с много добре подбрани фалшиви снимки и на живо нямат никаква връзка със снимките си в съответното приложение . Много често  някой от двамата или мъжът или жената е премълчал дадено нещо и на живо се получават кофти ситуации също . Даже вече оставам с впечатлението че дори може и мъж да ти се появи на уговорената среща  Усмивчица .

Хубавото при комуникацията на живо е че много бързо можеш да излезеш от ситуацията при която момичето което си заговорил не ти харесва по дадена причина  , но когато си уговориш среща онлайн с някого и се видите нещата не стоят така .

Това е което имам да кажа за сега ще се радвам някой да допълни нещо в случай че иска . На всички през новата година пожелавам много здраве и щастие .
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 272

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2022, 07:27 »

Зарязал съм напълно онлайн глупостите вече година. А още през 2020 намалих значително времето в подобни сайтове/приложения. Всичко това за снимки, презентиране и така нататък в вярно, но какво правим когато човек не иска да презентира каквото и да било? Никога не съм ползвал фейсбук, и едва през 2018 си инсталирах Вайбър на телефона. От около година и половина пак се върнах на старата нокия, за съжаление няма фенерче. Не съм имал никкаво желеание да показвам къде ходя и какво правя на хора които не познавам, дори не харесвам, още повече че половината ми занимания не са и за показване. Анонимността в интернет пространството винаги е била номер едно като цел.

Просто не е моето, минусите са мноого повече от плюсовете. Целият този фалш е покъртителен. Досега грозна жена не съм видял на снимка, (дори кривогледите знаят как да си оправят очите). Цялата идея е че човек трябва да game-ва Играта и системата/аповете, а не самите жени. Tragedy of the commons. В никакъв случай не се оплаквам, просто човек трябва да познава силните и слабите си страни.

Ето как изглеждаха за мен нещата в цифри Елмаз /профил без снимка - отделях по 30 минути всеки ден да копи/пейстна съобщение на 20-30 жени. Пет пъти в седмицата - понеделник-петък. Response rate - 5-22% според зависи от същобението/опенъра/таргет групата. С под 1% се получаваше нещо приличащо на комуникация (повече от 1 отговор от нея). От тях 80% - стринки/лелички/свини/емоционално увредени/. Ясно ми е че тоя сайт е пълен шит, но Тиндър/баду извън София си е загуба на време - 20-30 профила ги минеш за 2 дни и толкова. Не съм плащал за екстри/премиум.

И в един прекрасен ден извадих лист и химикал започнах да смятам. 5 дни * 30 мин = 2.5 часа. Времето си оценявам на около 50-60 лева/час, според зависи. Хвърлях 150 лева седмично, да се занимавам с лелки, дебелани, или откачени жени. За тия пари можех спокойно да си чукам някоя от ало-то винаги когато поискам, или да си ги сложа в джоба и да ги заделя за нещо по-приятно. Което и правя до момента.

Но някъде там нещо прещраква в тебе, и започваш да се научаваш че светът не се върти около жените, а около тебе самия. Искаш секс - получаваш го. Не искаш - не го търсиш изобщо. Цялата ментална и умствена енергия са ти насочен към много по-продуктивни начинания. Ако ще "хаквам/геймвам" алгоритми, то предпочитам да е нещо което ще ми донесе много пари в джоба - я мачове, я бъгнат покер клиент, търкащи билетчета и прочее.

Да не забравяме че целта на всички социални медии/апове не е твоя личен интерес/щастие а да те държи engaged - закачен вътре, да влагаш емоции, да те ядосват, да те тригърват, да ти продават продукт и услуга. И често това е една Илюзия.

Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2022, 08:27 »

Да точно , и според мен целта на приложения като Фейсбук , Инстаграм и Тиндър е да държи потребителите дълго време в тях , което е нормално все пак от това печелят . А относно това че не си виждал кривогледи жени в подобни сайтове , вече има както казах много усъвършенствани програми за обработка на снимки и на някой така могат да му направят снимките че и най - близките му хора няма да го познаят . На всички модели до колкото съм запознат снимките по кориците на списанията и в сайтовете  минават обработка и за  хората които не са ги  виждали на живо се създава илюзията че те са едва ли не съвършени а това не е така .

А сайтове които ти спомена като Елмаз и другият за който аз се досещам е Гепиме , по мойте наблюдения не са актуални вече и лично аз не съм влизал там от 15 години някъде Усмивчица  . Както повечето мъже тук знаят  вече онлайн играта е в Тиндър , Инстаграм и Фейсбук основно макар че в последният и аз не влизам много . За Тиндър и аз съм чувал че най - добра работа върши за София където има най - много хора . Има мъже които са се усъвършенствали в онлайн играта и имат доста успехи , но за моите разбирания когато се видят на живо с момичето което са харесали започва истинската игра и там си проличава дали са наистина добри .
Активен
S_C_S
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2022, 20:44 »

Тиндър има прилично хахав алгоритъм. Освен местоположение, много се влияе от общите интереси и анализира снимките.
Сериозно, махнете "Пътуване" от интересите и ще видите как изглежда света откъм канала на тоалетната. Махнах го ей така за експеримента и изведнъж спрях да получавам  и харесвания, и мачове, да не говорим, че профилите на жени, които ми показваше, паднаха до десетина нови на седмица. Въртеше едни и същи, предимно прасета и разни размъкнати хипарки. Спря да спава и възрастовите ограничения-показваше ми някакви лелки 49+ с по три деца, като всички до една бяха посочили в профила си, че търсят сериозна връзка.
После пробвах с "Веган", "Йога", "Астрология", "Духовност" ...Малеее..то било страшно бе...Една "гадателка", лош кавър на Вълшебната катерица Беатрис ми я предлагаше по три пъти на ден.
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 13, 2022, 07:08 »

За алгоритъмът на съвпадения в Тиндър и аз съм чувал доста легенди за него  Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3972

Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2022, 08:30 »

Всеки сайт/ап си има крива на растежа и западането.
Батко ви е ебал пички онлайн преди 20 години още - на яху пърсоналс. Сега някой знае ли какво е това?
Ебал съм и от сладур.ком, бгдейт, и други такива, когато им е било златното време.
На тиндера златното време е било 2014-5 някъде, когато е било нещо ново и готино, без пари, без спам, и без тъпи алгоритми, чиято цел е да правят пари за създателите си.
В България може би с няколко години закъснение идват световните трендове, но така или иначе златния период на тиндера е отминал.
За да ви ефективна онлайн играта трябва да следите новостите и да сте на гребена на вълната.
Аз чакам да се появи успешен и верифициран сайт, на който млади пички си търсят спонсори, примерно студентки, които вместо да бършат маси в хепито за да си финансират учението, нямат нищо против да го полапат на някой дискретно. Няма какво да се лъжем, тази дейност и без това се шири в България, както и навсякъде по света, но е неорганизирана и разпиляна, на база лични препоръки, случайни контакти, сводници и т.н. Ако някой апп успее да навлезе и да изгради добра репутация за надеждни профили (вкл. на предлагащи и търсещи услуги) смятам ще има голяма клиентела, вкл. и мен, а гледам и колегата стефан. Понякога ти се иска не игра, а комерсиализирана, стандартизирана, надеждна транзакция.
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 14, 2022, 07:13 »

Определено както и Stone каза важно е да хванеш вълната когато някои от тези сайтове за запознанства примерно стане актуален и тогава вероятностите да излизаш с много момичета са по големи  , но пак зависи от теб и профила ти . Преди години IRC също беше много популярно но днес почти не се ползва , всяко нещо с времето си  , при нас наистина нещата идват с известно закъснение сякаш .
Активен
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #7 -: Януари 15, 2022, 19:22 »

Аз чакам да се появи успешен и верифициран сайт, на който млади пички си търсят спонсори, примерно студентки, които вместо да бършат маси в хепито за да си финансират учението, нямат нищо против да го полапат на някой дискретно. Няма какво да се лъжем, тази дейност и без това се шири в България, както и навсякъде по света, но е неорганизирана и разпиляна, на база лични препоръки, случайни контакти, сводници и т.н. Ако някой апп успее да навлезе и да изгради добра репутация за надеждни профили (вкл. на предлагащи и търсещи услуги) смятам ще има голяма клиентела, вкл. и мен, а гледам и колегата стефан. Понякога ти се иска не игра, а комерсиализирана, стандартизирана, надеждна транзакция.

Да, има такъв сайт/апп, вика му се онлифенс и всичките му вариаций тип стрийм. Младите студентки вместо да ходят да лапат на някъв чичка за 100 кинта, ше си качат по няколко интересни снимки и клипчета и хоп имат 20тина 15 годишни геймърчета дето са се абонирали за 5лв/месец. В днешно време всеки иска да е стриймър-/-ка или индфлуенсър-/-ка.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3972

Профил
« Отговор #8 -: Януари 16, 2022, 08:49 »