Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2022, 20:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Моето мнение за Онлайн Играта  (Прочетена 1968 пъти)
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« -: Януари 09, 2022, 10:45 »

Първо ще започна с два цитата  с които съм съгласен :
Цитат на: The_Doctor в Април 08, 2021, 16:15
Онлайн играта и да куца и да не куца не е от значение. Важно е да се развива играта на живо.

Цитат на: hitman321 в  Януари 05, 2022, 22:17
Играта на живо/улицата  можеш много бързо да демонстрираш качества си...нещо което онлайн няма как да стане.

Да уточня само че нямам кой знае какви успехи в онлайн играта , но не се притесняавам от това и понеже не ми коства нищо достатъчно е да разполагаш с време между 15 минути и половин час за да провериш дадено приложение  се пробвам и там .

На мен ми се отдаде възможност да си направя кратка професионална фотосесия направена от опитен фотограф . На снимките изглеждам нормално но са заснети доста добре с подходяща светлина и под подходящия ъгъл на снимане ,   не съм някакъв мускулест тип имам корем не голям но достатъчен Усмивчица . Спортувам от доста време с прекъсвания но резултатите идват бавно .

Реших да махна старите си снимки от инстаграм и сложох няколко от новите . Резултатът беше че осем момичета изявиха желание да се видим но нямаше как да стане заради голямото разстояние . Успях да си поговоря и с момичета с последователи между 10 и 40 хиляди . Отношението по време на разговорите стана много уважително и имаше само един флейк . Единственото което съм правил докато им пиша е да изягвам стандартните  неща които повечето мъже им пишат от рода на - Здравей или Как си . Представете си ако бях в още по добра спортна форма на снимките и демонстирах много активен начин на живот какво щеше да става .

Преди със старите ми снимки които бяха правени със добре снимащ телефон но не професионално почти не получваха отговори имаше много флейкове и лошо отношение . А и на новите и на старите ми снимки съм си все аз , но новите са правени много качествено . Така че според мен в повечето  такива сайтове от рода на  Тиндър до Инстаграм , нещата за моите разбирания стоят много изкуствено .

Смених си и снимките с по качествените и  във Тиндър на който лично аз не съм голям почитател , за три седмици само едно съвпадение . Аз съм без пълен достъп до функциите на тиндър който както знаете стува между 100 и 300 лева зависи от месеците за които се абонираш . Виждам че има  мъже които имат успехи там но лично според мен една от основните функции на Тиндър е да вземат парите на отчаяни и сексуално незадоволени мъже , който се надяват че като си платят и ще почнат да им се вързват повече жени там . Не го казвам с лошо все пак всеки гледа да печели както може . По мой набюдения Тиндър е пълен с женски профили който си правят само реклама и нищо друго не търсят в повечето случай .

С бурното развитие на интернет технологиите което е нещо нормално и навлизането на джобните компютри с много качествени камери и други функции онлайн играта става все по трудна по мой наблюдения . Искам да каже на мъжете тук  в случай че има такива който се прехласват по така наречените Инфлуенсърки и друго подобни  които се появиха в последните десет години . В случай че не им отговарят да не съжаляват много от снимките им са обработени с качествени програми и на живо изглеждат доста по различно , даже може и да не ги познаете  Усмивчица . Това са ми го казвали професионални фотографи , все пак тези момичета от това печелят - реклама на различни продукти примерно и снимките им трябва да са много качествени . Знам за много случай на мъже които излизат с жени от дадено приложение и на живо тези жени изглеждат много по различно понеже снимките им са били обработени доста . Даже съм чувал за два случая при който момичетата са с много добре подбрани фалшиви снимки и на живо нямат никаква връзка със снимките си в съответното приложение . Много често  някой от двамата или мъжът или жената е премълчал дадено нещо и на живо се получават кофти ситуации също . Даже вече оставам с впечатлението че дори може и мъж да ти се появи на уговорената среща  Усмивчица .

Хубавото при комуникацията на живо е че много бързо можеш да излезеш от ситуацията при която момичето което си заговорил не ти харесва по дадена причина  , но когато си уговориш среща онлайн с някого и се видите нещата не стоят така .

Това е което имам да кажа за сега ще се радвам някой да допълни нещо в случай че иска . На всички през новата година пожелавам много здраве и щастие .
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 285

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2022, 07:27 »

Зарязал съм напълно онлайн глупостите вече година. А още през 2020 намалих значително времето в подобни сайтове/приложения. Всичко това за снимки, презентиране и така нататък в вярно, но какво правим когато човек не иска да презентира каквото и да било? Никога не съм ползвал фейсбук, и едва през 2018 си инсталирах Вайбър на телефона. От около година и половина пак се върнах на старата нокия, за съжаление няма фенерче. Не съм имал никкаво желеание да показвам къде ходя и какво правя на хора които не познавам, дори не харесвам, още повече че половината ми занимания не са и за показване. Анонимността в интернет пространството винаги е била номер едно като цел.

Просто не е моето, минусите са мноого повече от плюсовете. Целият този фалш е покъртителен. Досега грозна жена не съм видял на снимка, (дори кривогледите знаят как да си оправят очите). Цялата идея е че човек трябва да game-ва Играта и системата/аповете, а не самите жени. Tragedy of the commons. В никакъв случай не се оплаквам, просто човек трябва да познава силните и слабите си страни.

Ето как изглеждаха за мен нещата в цифри Елмаз /профил без снимка - отделях по 30 минути всеки ден да копи/пейстна съобщение на 20-30 жени. Пет пъти в седмицата - понеделник-петък. Response rate - 5-22% според зависи от същобението/опенъра/таргет групата. С под 1% се получаваше нещо приличащо на комуникация (повече от 1 отговор от нея). От тях 80% - стринки/лелички/свини/емоционално увредени/. Ясно ми е че тоя сайт е пълен шит, но Тиндър/баду извън София си е загуба на време - 20-30 профила ги минеш за 2 дни и толкова. Не съм плащал за екстри/премиум.

И в един прекрасен ден извадих лист и химикал започнах да смятам. 5 дни * 30 мин = 2.5 часа. Времето си оценявам на около 50-60 лева/час, според зависи. Хвърлях 150 лева седмично, да се занимавам с лелки, дебелани, или откачени жени. За тия пари можех спокойно да си чукам някоя от ало-то винаги когато поискам, или да си ги сложа в джоба и да ги заделя за нещо по-приятно. Което и правя до момента.

Но някъде там нещо прещраква в тебе, и започваш да се научаваш че светът не се върти около жените, а около тебе самия. Искаш секс - получаваш го. Не искаш - не го търсиш изобщо. Цялата ментална и умствена енергия са ти насочен към много по-продуктивни начинания. Ако ще "хаквам/геймвам" алгоритми, то предпочитам да е нещо което ще ми донесе много пари в джоба - я мачове, я бъгнат покер клиент, търкащи билетчета и прочее.

Да не забравяме че целта на всички социални медии/апове не е твоя личен интерес/щастие а да те държи engaged - закачен вътре, да влагаш емоции, да те ядосват, да те тригърват, да ти продават продукт и услуга. И често това е една Илюзия.

Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2022, 08:27 »

Да точно , и според мен целта на приложения като Фейсбук , Инстаграм и Тиндър е да държи потребителите дълго време в тях , което е нормално все пак от това печелят . А относно това че не си виждал кривогледи жени в подобни сайтове , вече има както казах много усъвършенствани програми за обработка на снимки и на някой така могат да му направят снимките че и най - близките му хора няма да го познаят . На всички модели до колкото съм запознат снимките по кориците на списанията и в сайтовете  минават обработка и за  хората които не са ги  виждали на живо се създава илюзията че те са едва ли не съвършени а това не е така .

А сайтове които ти спомена като Елмаз и другият за който аз се досещам е Гепиме , по мойте наблюдения не са актуални вече и лично аз не съм влизал там от 15 години някъде Усмивчица  . Както повечето мъже тук знаят  вече онлайн играта е в Тиндър , Инстаграм и Фейсбук основно макар че в последният и аз не влизам много . За Тиндър и аз съм чувал че най - добра работа върши за София където има най - много хора . Има мъже които са се усъвършенствали в онлайн играта и имат доста успехи , но за моите разбирания когато се видят на живо с момичето което са харесали започва истинската игра и там си проличава дали са наистина добри .
Активен
S_C_S
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2022, 20:44 »

Тиндър има прилично хахав алгоритъм. Освен местоположение, много се влияе от общите интереси и анализира снимките.
Сериозно, махнете "Пътуване" от интересите и ще видите как изглежда света откъм канала на тоалетната. Махнах го ей така за експеримента и изведнъж спрях да получавам  и харесвания, и мачове, да не говорим, че профилите на жени, които ми показваше, паднаха до десетина нови на седмица. Въртеше едни и същи, предимно прасета и разни размъкнати хипарки. Спря да спава и възрастовите ограничения-показваше ми някакви лелки 49+ с по три деца, като всички до една бяха посочили в профила си, че търсят сериозна връзка.
После пробвах с "Веган", "Йога", "Астрология", "Духовност" ...Малеее..то било страшно бе...Една "гадателка", лош кавър на Вълшебната катерица Беатрис ми я предлагаше по три пъти на ден.
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 13, 2022, 07:08 »

За алгоритъмът на съвпадения в Тиндър и аз съм чувал доста легенди за него  Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3989

Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2022, 08:30 »

Всеки сайт/ап си има крива на растежа и западането.
Батко ви е ебал пички онлайн преди 20 години още - на яху пърсоналс. Сега някой знае ли какво е това?
Ебал съм и от сладур.ком, бгдейт, и други такива, когато им е било златното време.
На тиндера златното време е било 2014-5 някъде, когато е било нещо ново и готино, без пари, без спам, и без тъпи алгоритми, чиято цел е да правят пари за създателите си.
В България може би с няколко години закъснение идват световните трендове, но така или иначе златния период на тиндера е отминал.
За да ви ефективна онлайн играта трябва да следите новостите и да сте на гребена на вълната.
Аз чакам да се появи успешен и верифициран сайт, на който млади пички си търсят спонсори, примерно студентки, които вместо да бършат маси в хепито за да си финансират учението, нямат нищо против да го полапат на някой дискретно. Няма какво да се лъжем, тази дейност и без това се шири в България, както и навсякъде по света, но е неорганизирана и разпиляна, на база лични препоръки, случайни контакти, сводници и т.н. Ако някой апп успее да навлезе и да изгради добра репутация за надеждни профили (вкл. на предлагащи и търсещи услуги) смятам ще има голяма клиентела, вкл. и мен, а гледам и колегата стефан. Понякога ти се иска не игра, а комерсиализирана, стандартизирана, надеждна транзакция.
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 14, 2022, 07:13 »

Определено както и Stone каза важно е да хванеш вълната когато някои от тези сайтове за запознанства примерно стане актуален и тогава вероятностите да излизаш с много момичета са по големи  , но пак зависи от теб и профила ти . Преди години IRC също беше много популярно но днес почти не се ползва , всяко нещо с времето си  , при нас наистина нещата идват с известно закъснение сякаш .
Активен
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #7 -: Януари 15, 2022, 19:22 »

Аз чакам да се появи успешен и верифициран сайт, на който млади пички си търсят спонсори, примерно студентки, които вместо да бършат маси в хепито за да си финансират учението, нямат нищо против да го полапат на някой дискретно. Няма какво да се лъжем, тази дейност и без това се шири в България, както и навсякъде по света, но е неорганизирана и разпиляна, на база лични препоръки, случайни контакти, сводници и т.н. Ако някой апп успее да навлезе и да изгради добра репутация за надеждни профили (вкл. на предлагащи и търсещи услуги) смятам ще има голяма клиентела, вкл. и мен, а гледам и колегата стефан. Понякога ти се иска не игра, а комерсиализирана, стандартизирана, надеждна транзакция.

Да, има такъв сайт/апп, вика му се онлифенс и всичките му вариаций тип стрийм. Младите студентки вместо да ходят да лапат на някъв чичка за 100 кинта, ше си качат по няколко интересни снимки и клипчета и хоп имат 20тина 15 годишни геймърчета дето са се абонирали за 5лв/месец. В днешно време всеки иска да е стриймър-/-ка или индфлуенсър-/-ка.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 16, 2022, 08:49 »

Онлифенс гледай ти, аз искам и да пипам, не само да гледам  Ухилен
Активен
EL_Diablo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« Отговор #9 -: Януари 20, 2022, 15:40 »

Aз имам питане. От 2015-6 някъде имам Тиндър и в началото си беше доста ОК, бая качествени мацки бях успял да изкарам и да наеба. Имаше един период в който вече профила не ти беше нов и не те изкарваше напред в търсенията и реално достигаш до по малко жени. Тогава просто се триеше профила и се правеше нов, за да те изкарва като нов потребител отново на по-предни позиции и да те предлага на повече мацки. От Тиндър се светнаха за този номер и от около 2 години промениха алгоритъма. От тогава и мачовете ми спаднаха, но пак имаше по 2-3 на месец. Още тогава от 10 профила на момичета я съм харесвал по 1 на 10, я не. Имаше си голям процент кучета. От някъде година насам обаче, като отворя Тиндъра и ми пуска само топ мацки. В момента да кажем лайквам поне 6-7 от 10 мацки. Обаче нямам дори един мач вече от няколко месеца. НИТО ЕДИН!!! Тук говорим за безплатен профил естествено. Мене ми е ясно, че Тиндър зарибяват така от безплатен профил да се мине на платен, обаче дали всичките тия профили на мацки са реални и активни? Аз дълбоко се съмнявам и си мисля, че всичко е за зарибявка да минеш към платените пакети и там вече отново ще ти пуска плявата. Та питането ми е към хората с платени профили (предполагам има такива тук). Какво е положението при вас, има ли наистина толкова много профили с реални мацки, имате ли мачове, ако да отговарят ли и тн. Просто ми е интересно дали това е поредния блъф от страна на Тиндър или наистина ако си платиш нещата се променят.
Активен
S_C_S
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 21, 2022, 03:00 »

Прегледай си профила и се замисли с какво объркваш системата.  Не е до платените опции. Ползвал съм ги. Сега не съм плащал, защото няма особен смисъл. Имай предвид, че снимките също се анализират. Мята те в най-конкурентния пазар, на топ мацките, защото по някаква причина системата решава, че имаш шанс там, а то очевидно не е така. Съответно-нямаш нито лайкове, нито мачове.
Случвало се е и при мен това. Само топ мацки и...примерно за 3 месеца 2 лайка и нито един мач. Даже веднъж ми пусна профила на една, която познавам. Известна е. Наистина е топ, има доста престижна работа, но е от типа жени, които можеш срещу две водки да опънеш навън на пейката, понеже тя така чисти напрежението от натоварената работа- с абсолютно безразборен секс, буквално с който и падне. Заради това от години ходи на тенис. Не може да играе, обаче си намира мъже там. За топ-топ е, няма две мнения.
И вече върха на дивотията беше като започна да ми пуска масово профилите на разни известни. Можеш ли примерно да предоложиш, че Галя (от Каризма) има профил в Тиндър? Има! И си е абсолютно реален! Дали би ме харесала мен....Ми никакъв шанс, не съм и в категорията.
Промени нещо, за да те извади от тоя сегмент. Тези мацки имат хиляди лайкове на ден и тук-там може да имат някой мач, просто защото те биха харесали само нещо над тяхната категория. Забележи-НАД тяхната. А това е много трудно, трябва да си някой известен. По някаква причина системата се подвежда и те хвърля там. Има да гледаш манекенки по цял ден и нищо няма да се случи.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Януари 21, 2022, 08:59 »

Можеш ли примерно да предоложиш, че Галя (от Каризма) има профил в Тиндър? Има! И си е абсолютно реален! Дали би ме харесала мен....Ми никакъв шанс, не съм и в категорията.

Можеш ли да си представиш, че Галка е еда обикновена леличка, която някога е била известна и желана млада пичка?

Виж сам:
https://bnt.bg/news/muzikalno-utro-s-galya-ot-karizma-v249029-274434news.html

3:10 минута. Виж и преброй колко етажа сланини има миличката. Затова казвам - СТЕПЕНТА на фалш в момента е огромна. Мога дори да се обазаложа, че ако ти падне шанс да я надупиш, няма да ти стане пишката. Под всичкия тоя грим, дрехи, опрерации/коркции, видео/снимков монтаж стои едно тяло, което в 99% от случаите е отблъскващо. Представи си колко време/внимание трябва да отделиш за да се срещнеш с подобна жена, за да се окаже накрая ситуацията която описвам? И накрая се оказва че съмвсем не си искал подобно преживяване.

И аз съм се лъгал 1, 2 пъти но толкова. Не видиш ли една жена гола и на светло, не я хвали колко добре изглеждала в дрехи. Това изкуство на заблудата жените го владеят до съвършенство.
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Януари 21, 2022, 09:20 »

Аз съм правил следният експеримент в Тиндър . Първо почвам да правя селекция на снимките , при което ми се е случвало в рамките на два месеца да нямам никакво съвпадение . Искам да уточня че не ползвам платените опции . След това започвам да натискам бутона за харесване на всеки един профил които ми се появи , докато не ми свършат харесванията . В резултат  на което в рамките на две до три седмици имал съм случай и до месец  съм получавал по едно съвпадение  в определени случай и до две съвпадения . Като част от тези съвпадения не са на жени които ми харесват но съм имал  и  добри попадения по този метод .  Може би това се дължи на част от прословутият им компютърен алгоритъм , писан от програмистите им с цел да имат печалби от платените профили .  В което няма нещо лошо .
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Януари 21, 2022, 12:43 »

StefanS
 Не видиш ли една жена гола и на светло, не я хвали колко добре изглеждала в дрехи. Това изкуство на заблудата жените го владеят до съвършенство.
 -  Напълно съм съгласен

Да допълня само че ми се  е случвало на живо да се запозная с момиче което за моите разбирания изглежда много добре и след като си отвори устата и започне да ми говори на някакъв диалек примерно или някакви вятърничави работи съм се отказвал да имам каквото и да било общо с нея .

Активен
S_C_S
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Януари 21, 2022, 13:21 »

То това е ясно, че може за нищо да не става. Въпросът е на кой етаж трябва да си, за да стигнеш до там да я видиш гола. На доста висок. По принцип де, освен ако не е клиничен случай като тая моята позната, за която писах. В Тиндър има доста такива профили. Мода. Супер съмнително е такива жени наистина да търсят запознанства в нета. Средите, в които нормално се движат, не предполагат такова нещо и имат предостатъчно възможности да срещнат мъже наживо. Както беше мода по едно време всички звезди да си пускат клипчета "домашно порно". Дори съм убеден, че част от тези профили всъщност ги управляват не самите жени, а техни пиари, продуценти (сводници) и пр. Поддръжката на такъв външен вид и репутация не е просто голям разход. То няма никакъв смисъл ако не е "инвестиция".
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Януари 24, 2022, 06:45 »

Ако може ВП да се включи и да каже, ама доколкото помня беше писал, че има платен профил и ебе. Ти имаш безплатен и не ебеш. Какъв е извода? Вярно, извадката е само 2, би било добре да се разшири.

Но тиндъра, както всеки бизнес, не е направен за да ебеш ти, а да те ебат теб. С по $20 на месец. Малки суми, но редовно. И като има милиони потребители, създателите му са милиардери.
Ясно, че в началото е имало безплатен период за зарибявка, докато се натрупат айболс, които могат да се монетизират. Всеки интернет бизнес е така. Виж дори и фейса. Преди години гледаш предимно какво са поствали приятелите ти, тук-там някоя реклама. Сега е реклама-пост-реклама-пост. Аз съм се отказал почти да ползвам фейс, тъй като е станал невероятно комерсиален, както всеки успешен ап. Че се канят и метавселена да правят, да ни натикат да живеем там и за всичко да им плащаме. По-скоро бих отишъл на село с градинката и с кокошките без интернет.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Януари 24, 2022, 08:21 »

Въпросът е на кой етаж трябва да си, за да стигнеш до там да я видиш гола. На доста висок.

Всичко което трябва да е имаш е здравословно себе-уважение. Не само-чувствие, а себеуважение.
Тук е един от основните проблеми на съвременните мъже. Не на жените, а на мъжете. Вижа как тече логичния ти процес - ти/аз/мъжа трябва да е на еди каква си позиция, с еди какъв си сициален статус, със еди колко си пари, само и само за да бъде удостоени от някаква 40 годишна да си покаже увисналото тяло. Ти шегуваш ли се? Нека изключим онази малка група от мъжете които си имат фетиши МИЛФ-ките, то ако ти си млад мъж на около 20-30 години изобщо не трябва да ги ПОГЛЕЖДАШ подобни жени. Да ги поглеждаш, разбираш ли, а не да им обръщаш каквото и да в било внимание, да им пишеш в интернет и т.н. И на всичкото отгоре да си мислиш, че едва ли не не си достоен за тях.

Средите, в които нормално се движат, не предполагат такова нещо и имат предостатъчно възможности да срещнат мъже наживо.

Това е другото което е изкривило представата на мъжете за жените. Мнозинството от жените живеят супер посредствни и скучни животи. Това което виждаш като яхти, коли, Дубай се е случило преди 2-3-10 години и ще си остане събитието на живота на която и да било мацка. Също като мадам Бовари. Да, има едно малцинство от жени - супер яките пички, които постоянно са канени навсякъде, от всякакви мъже, а въпроса е дали ТЯ иска да бъде там с тези мъже е отделен? Колко инфуелсърки/блогърки виждаш в България? Говорим които реално си изкарват парите с това нещо, броят се на пръстите на едната ръка. И продължава 2-3 години и край. И на тях им минава модата, всяка година има нов мис Плейбой, СИликон и подобни щуротии.
На повечето такива путки ежедневието им минава в спане до към 11-12 часа, после фризьор/маникюр, евентуално фитнес/солариум, и останалото време - цъкане пред телефона. Много често се наливат с алкохол/наркотици защото.... какво друго да правят. Какво си мислиш, че по цял-ден решават някакви глобални проблеми? Чудят се как да излекуват рак, или как да направят мангизи? За да си разнообразят живота често си вземат куче, според модата в момента. И са супер нещастни, някои дори го осъзнават и ходят на психотерапевт.

Би ли заменил твоя живот за подобно безмислено същствуване?
Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Януари 24, 2022, 08:24 »

Разбира се че създателите на тези сайтове трябва да печелят , както по горе казах това са нормални неща . Всеки сам си преценява дали да плаща или не , според възможностите си а може би и според сексуалният си нагон . Относно фейсбук там съм пробвал преди много време да действам но не ми се получиха нещата и от години почти не го ползвам . Сайтът много се разрасна от едно малко сайтче създадено от  Зукърбърг в Кембридж през 2004 година  до това което е сега с разни мета вселени и други подобни , както Stone по горе писа .  На мен фейсбук ми се струва че върши някаква работа тогава когато се запознаеш с момиче на живо ,  в бар , дискотека или на улицата и тя не иска да ти даде телефонният си номер примерно   и вместо това си разменяте фейсбук адресите . Но често жените ги дават за да отбият номера само .  Ще се радвам който има повече опит и  във фейсбук играта да сподели опита си или да изкаже мнението си .  
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 02, 2022, 10:38 »

Реп на Стефан. До голяма степен неговия пост изчерпва темата.

Стигаме до основния недостатък на онлайн играта. А именно, че жените използват благоприятната среда онлайн, за да раздуят ранга си и се надценят възможно най-много.

Накратко - масово жените онлайн са с 2-3 че понякога и повече ранга от това, което са на живо. Всички снимки се обработват, а някои дори ползват фотошоп.

Относно лайфстайла на топ кифлетата - Стефан отново цели десетката. Техния лайфстайл е подчинен на позьорщината и това да се засържат на върха възможно най-дълго. Някои кифлета отделят по 2-3 часа на ден за уж “кежуал” снимки с които да зарадват фенчетата си. И водят като цяло безмислен лайфстайл.

Така социалните мрежи създават изкуствена йерархия, която няма нищо общо с реалния живот. Как да победим матрицата ? - като излезем извън нея Усмивчица)

Активен
BURN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2022, 14:25 »

Много точен коментар на Berserk . Казва всичко което и аз искам да кажа .
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: