Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2022, 19:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Обвързана мацка :)  (Прочетена 862 пъти)
denko9876
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Януари 14, 2022, 15:12 »

Привет, пичове! Искам съвет за действие. Ъ?? Става въпрос както виждате от заглавието за обвързана дама, като цяло избягвам от този тип да ги заигравам, но тази направо ще я изям Ъ?? до сега не ме е привличала така мацка от пръв поглед. С мацката тренираме в една зала, последно време доста често тренираме по едно и също време и постоянно погледа и е насочен към мен, на моменти ми става доста неволко като ме гледа, засичаме си погледите редовно, на моменти с периферното зрение като погледне отново нейния поглед е насочен към мен. Със сериозен стаж съм в залата и хич да не е привличам окото, отделно в момента съм и на лек стероиден цикъл и явно феромонът е в действие Ъ?Ъ?Ъ?Ъ? Проблема е, че има гадже и от време на време тренират заедно. Нямам опит с обвързани жени както казах, защото ги избягвам, но в тоя случай мисля за прекрача принципа си и леко да пофлиртувам с нея, не искам да бъда агресивен, а просто да покажа, че не съм безразличен и прочие. Дайте съвети или направо да я отписвам, колкото и да не ми се иска.
Активен
S_C_S
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #1 -: Януари 14, 2022, 19:47 »

Запознайте се като за начало. Аз преди седмица така се запознах с една в парка. Веднъж щеше да ме бутне с колелото, втори път пак се разминахме по алеите и ми се усмихна, трети път я настигам седнала на една пейка да почива...ми казвам и така и така се срщаме три пъти в тоя парк, поне имената да си научим. Веднага отвърна, поседяхме малко, поприказвахме си и си даде номера с кеф. При теб е още по-лесно- имате обща тема. "Гаджето" и може да е всякакъв...някой "приятел с привилегии" примерно, не знаеш каква им е връзката и дали не са финал нещата. Съвременните жени вече рядко си позволяват да остават сами. Станаха като маймуните малко-не пускат старото клонче, докато не хванат ново.
Активен
Stambata123
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #2 -: Януари 20, 2022, 16:55 »

Какво като е с приятел, както каза колегата по-горе в днешно време жените докато не хванат нов клон не пускат стария, щом те гледа толкова много най-вероятно си я привлякла по някакъв начин, запознай се с нея, комуникирайте си в залата и знаеш ли, може и да се остави с гаджето и да пробвате нещо. Успех
Активен
aspirin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #3 -: Януари 21, 2022, 16:07 »

Какво като/Ако е обвързане, ти отиваш, казваш едно "Здравей" с усмивка и си лафиш някоя минута, за каквато и тема ти е кеф. Ако те кефи разговора и мацката, следващият път, в залата задълбаваш разговора и я каниш на едно кафе със страхотни протеинови шейкове след тренировка. Ако пък не те кефи мацката в разговора (я си представи че фъфли, зайча или е върл фен на Азис Смотан или подобно нещо, което ти не харесваш ) си продължаваш тренировката и толкова. Ако има и тя някакви симпатии вече, ще си проличи в разговора и по това иска ли да се вижда и извън залата с теб, а ако е сериозно обвързана и не търси нещо ще си те отсвири рано рана. Така че скачай от лежанката и едно "Здравей" с усмивка Намигване
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 724

Профил
« Отговор #4 -: Януари 23, 2022, 13:30 »

Братле поставил си каруцата пред коня... Ти не си говорил с нея още, а се притесняваш, че била обвързана... Чакай малко сега, задръж топката...

На мен ми се струва, че имаш нужда да пофлиртуваш с нея и с още няколко (да не кажа всички мацки във фитнеса, че после така се появяват women-only gyms)... Отивай и се закачай с нея, без да влагаш големи надежди и планове. Много е вероятно въобще да не покаже интерес, щото и гаджето й тренира в същия фитнес, но поне ти ще си понатрупал опит и самочувствие че си я заговорил и следващия път няма да се чудиш кво да направиш на живо и да търсиш съвети във форума.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: