Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2022, 20:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко да размишляваме  (Прочетена 297 пъти)
Stambata123
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Януари 20, 2022, 16:53 »

Здравейте, банда. От няколко дена насам размишлявам по по една тема, от време на време като съм свободен влизам във форума и чета теми. В голяма част от тях жените се правят на интересни, което ни вбесява(лично мен) и предполагам голяма част от мъжката аудитория. Мъчи ме един въпрос...Попаднах случайно на проучване в което беше казано, че съотношението мъже жени в България е 54процента мъже и 46за жените. Ако разсъждавам правилно да кажем половината от населението е 40+ години (говоря за мъже) , народиха се доста гейове и педали( нямам нищо против тях) да не се обидят ако има такива във форума, слагам ги около 15-20 процента. Остават едни 30-35 процента мъже които голяма част от тях са самотни или не могат да намерят половинка.....Обаче да не казвам голяма дума, но поне на всяка втора жена или казва , че е обвързана или е щаствило влюбена, или е сгодена и т.н...остава една част от нежната общност които не са обвързани и ме мъчи въпроса кой ги ебе Тея жени, имам чувството, че стоят на сухо с месеци, като я питаш излиза ли с мъже отговарят, че не е, а в същото време ние стоим и се оплакваме, че оная ни е отрязала, друга била объркана и не знае какво иска....предполагам разбрахте какъв ми е замисъла на текста който писах по-горе и очаквам вашите мнения какви са по темата.
Активен
S_C_S
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #1 -: Януари 20, 2022, 20:00 »

Тя статистиката е такава, но разчитането и не е чак толкова проста работа.
За обратните (мъже и жени) са правени много изследвания в различни държави и навсякъде е едно също. 4-5%. Процентите обаче подвеждат. София например изглежда пълна с педали и лесбийки, понеже населението и е милион и половина. Като отидеш в Мелник или в Опака може да не видиш нито един/една.
Гейовете страдат много от това нещо. Малко са, поради което си търсят път към големите градове или направо към чужбина. Съответно там става концентрация и ти изглеждат 30%, а не са толкова.

Факт е, че има много самотни жени. Вчера например се засякох с една колежка от университета, бяхме много близки приятели (не гаджета) едно време. Изпанала в някакви драми, имала приятел, той се зарибил по някаква секта, започнал да я тормози...изобщо толкова се е сринала психически, че три години не е правила секс. Изобщо. Страх я е. Тая мацка беше манекенка на бельо едно време! Поддържа се, в лицето не е някаква запомняща се красавица, но тялото и е с идеални пропорции. Заради това я и търсеха за снимки едно време. Супер свястно момиче с тотално разбита психика.
А такива колко са още? Отглеждащи сами децата си разведени майки да не мислиш, че се скъсват от секс? Като трябва да се приберат вкъщи към 8 най-късно.Преди това да напазаруват, да проверят домашните, да приготвят дрехи за градина/училище, да направят вечеря....И къде остава времето за мъж в живота им в този случай?
Доста жени има и които са в някакъв вид неопределена връзка. Полуобвързани, полусвободни...намерили са някакъв баланс и за нищо на света не искат да си излязат от тая зона на комфорт. При мъжете по-рядко се получава това, но при жените е често срещано. Резултатът е, че наистина стоят насухо през по-голямата част от месеца, но това ги устройва напълно и много трудо ще изкараш такава жена от тая зона. Тя си има примерно 3 приятелчета, на които се обажда ако чак толкова и се прииска секс. Обинковено поне един от тях е женен, с деца и семейство. Някой по-възрастен колега и т.н. През останалото време е свободна да се занимава с неща, които обича, без да трябва да ги споделя и без да трябва да си съобразява времето с някой. Трудно ще я хванеш за секс само, защото тя това си го има.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #2 -: Януари 20, 2022, 21:34 »

Здравейте, банда. От няколко дена насам размишлявам по по една тема, от време на време като съм свободен влизам във форума и чета теми. В голяма част от тях жените се правят на интересни, което ни вбесява(лично мен) и предполагам голяма част от мъжката аудитория. Мъчи ме един въпрос...Попаднах случайно на проучване в което беше казано, че съотношението мъже жени в България е 54процента мъже и 46за жените. Ако разсъждавам правилно да кажем половината от населението е 40+ години (говоря за мъже) , народиха се доста гейове и педали( нямам нищо против тях) да не се обидят ако има такива във форума, слагам ги около 15-20 процента. Остават едни 30-35 процента мъже които голяма част от тях са самотни или не могат да намерят половинка.....Обаче да не казвам голяма дума, но поне на всяка втора жена или казва , че е обвързана или е щаствило влюбена, или е сгодена и т.н...остава една част от нежната общност които не са обвързани и ме мъчи въпроса кой ги ебе Тея жени, имам чувството, че стоят на сухо с месеци, като я питаш излиза ли с мъже отговарят, че не е, а в същото време ние стоим и се оплакваме, че оная ни е отрязала, друга била объркана и не знае какво иска....предполагам разбрахте какъв ми е замисъла на текста който писах по-горе и очаквам вашите мнения какви са по темата.
Пич, математиката ти е меко казано глупава.
20% били гейове, 30% били останалите мъже.
Ти всеки 2ри гей го изкара, бе!

Първо, %тите са други. Има си статистика.
Второ, тия % са от другите мъже, а не общо от мъжете и жените.
Лезбийките къде ги броиш?
Ако сложиш и още 20% лезбийки, то за бисексуалните няма да остане хептен място.
Към 5% са гейовете ОТ мъжете, което ги прави 2.5 % (грубо) от всички хора.
Че масово по-голямата част от мъжете стоят сами, това е факт.
Че жените много са си повярвали през последните 10-15 години, това също е факт.
Че масово са в сила дългосрочни неангажиращи отношения, както колегата S_C_S е описал, също е факт.

В другите държави, например САЩ нещата са още по-зле (след 10г и при нас). Вече и 80% от децата са от неангажиращи (курварски) връзки и се правят от 15% от мъжете. Има един ютубър, кевин самюълс. Той вади и статистики и факти и всичко. Говори точно за тия проблеми. Попадна ми наскоро.

Жените са обхванати от делюзия. Масово си слагат по 3 точки над оценката. 5ца се брои 8ца, 6ца 9ка и тн.
Видеотата на тоя пич Кевин Самюълс са интересни, защото е някакъв имидж консултант и му се обаждат безкрайно много жени за консултация, и той пуска записите на живо как ги разкоства.
Примерно на 30г+ с деца, наднормено тегло и татуировки мечтае и вярва, че ще има мъж с 200к$ годишен доход, да ѝ издържа децата и тя да не работи до края на живота си.

Има между другото много стабилни идеи и принципи, които са полезни в новото общество, с новите ценности.
Например жените внушават, че искат традиционен мъж, с традиционни ценности, да издържа семейство, но те нямат нищо общо с традиционното поведение и задължения.

https://www.youtube.com/watch?v=ggiJWbsVkn4
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: