Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 26, 2022, 23:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чат с бивша  (Прочетена 615 пъти)
TopGear
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Март 04, 2022, 16:04 »

Здравейте,имам нужда от съвет.преди месец бивша приятелка ме отблокира във фейсбук и изненадващо за мен започна да ми пише. Преди време се хванах с нея докато имаше приятел,поживяхме 2 месеца и след множество проблеми се върна при него.Сега от познати разбирам че пак се е хванала с някой и скъсала с тоя дето беше 4г.Още в начало на чата ни бях я питал дали се занимава с някой,отговора и беше  "НЕ Иначе нямала се занимава с мен",но мн се съмнявам.

Започнахме да си пишем за спомени,които сме имали ,в последствие бъзици и закачки ,мръсни думи ,докато тя не започна да ми праща и полуголи снимки.Викам си ей тва е забих я отново.

Проблема е там че съм във чужбина..уговорихме се като се прибера да се видим.Даде ми телефон,онзи ден и писах да се оправя и да я крада от тях..ооо тука започнаха врътките  и...не можела ,ама била заета и щяла ми се обади след час да се разберем.Викам и добре.До там..Нито писа,нито звънна повече ,а я виждам онлайн.

Въпроса ми е да я търся ли или ще е вече прекалено нийди? Има ли смисъл въобще да влизам в сериозни теми и да и казвам да не се занимава с мен и да ме блокира или просто да я игнорам?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1418

Профил
« Отговор #1 -: Март 04, 2022, 17:03 »

Даде ми телефон,онзи ден и писах да се оправя и да я крада от тях..ооо тука започнаха врътките  и...не можела ,ама била заета и щяла ми се обади след час да се разберем.Викам и добре.До там..Нито писа,нито звънна повече ,а я виждам онлайн.
Ще ти дам един златен съвет, който ще ти спести много главоболия, много въпроси без отговор, и ще ти наебе много мацки.
Ако щеш ми вярвай, но придържаш ли се към него, никога няма да ти флейква мацка която ти е навита. И да те реже след това, съответно. Няма да изпадам в детайли - защо, и какво, просто го приеми, като неведом закон.

Никога, ама никога, без значение каква е причината, при никакви обстоятелства. Без значение за коя мацка става въпрос, без никакви изключения. Не се съгласявай, след като пуснеш оферта, на "добре, но ще ти звънна малко по-късно". Никога не се съгласяваш на среща в която трябва да те потърсят по-късно, и ги чакаш с неясен час. Що? Ми щото съм го пробвал 20тина пъти поне, и резултата винаги е бил - изобщо да не се обадят.
Режеш абсолютно винаги такива предложения. Закон!
Казваш, квото искаш, но оттегляш срещата за същата вечер. Ако щеш "Не, отпада. Ще изляза с друга позната.", "Не, няма как да те чакам евентуално да се обадиш, ще си направя други планове", "Отпада, ще се видим когато си свободна и ти". Както щеш, и колкото прецениш хард режеш. Но отказваш среща с неопределен час, в който чакаш да ти се обадят. И стоиш зад това.
Ако ти върне с конкретна оферта, на отрязването "не, не, не, чакай, в 8 съм готова със сигурност, можеш да дойдеш да ме вземеш" - тогава може да приемеш офертата.
Но всичко друго с неясен час - режеш непоколебимо, и отписваш момичето поне за седмица
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 183

Профил
« Отговор #2 -: Март 04, 2022, 23:00 »

Напълно съгласен с btw. И още един съвет от мен - не се занимавай с бивши (освен ако не искаш само да я минеш за веднъж).
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« Отговор #3 -: Март 11, 2022, 15:44 »

То тва си е golden rule - бивши никога. Полза нямаш никаква , нито ще ебеш нещо ново нито ще се ''оправят'' нещата. Само филми ще има и нищо друго, та пак го казвам : golden rule - бивши никога
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: