Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 13, 2022, 01:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: защо мъжете днешно време се страхуват да говорят за ч..кане, с..ма на жена?  (Прочетена 239 пъти)
sukhoi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юли 26, 2022, 15:16 »

Защо мъжете се разделиха от жените.
Защо подхождат със месеци към жена и се срамуват да им кажат че искат да ги чукат.
Да им говорят за кур, сперма,....
като те кефи жена и тя не избяга на първата среща, не би ли трябвало да и говориш за к.р?
Къде са мъжете днешно време.
Аз на жените с които се занимавам, още на третия път им говоря бруталности и те се кефят..
Чета тук истории и действията се развиват с месеци...

Както Илиан пише в книгата - не правим любов мила , аз те чукам, и ти се кефиш да бъдеш чукана от мен Намигване.
Той използва думите чукане, сперма, доминация.

Мои приятели си пишат с путките седмици наред общи неща. И нищо накрая.
Имам чувстото, че мъжете и жените са претопени вече.
Всичко е толкова просто - мъж - жена, кефи те и искаш да я чукаш. Отиваш и и го казваш на 80% директно, взимаш и телефона и така. Ако иска иска, ако не изтриваш номера и...
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 518

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 27, 2022, 00:13 »

Отговорът на този въпрос как ще ти помогне да пикапиш по-добре? Защо те интересува този въпрос?
 да не си решил да се пенсионираш от пикапа и да ставаш социален психолог Ъ?
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Lady Gaga
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #2 -: Юли 27, 2022, 14:52 »

... не правим любов мила , аз те чукам, и ти се кефиш да бъдеш чукана от мен Намигване.
Той използва думите чукане, сперма, доминация.

Мдаа, затова с подобно поведение на 45+ са все още сами...

За един такъв алфа, на 65 г. сега се грижим всички съседи и събираме пари да му намерим жена, която да се грижи за него. Като млад е сменил 1001 жени, размотавал е още толкова,  но вече болен и никоя не иска да го погледне и да му бърше изцапания задник.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: