Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 13, 2022, 02:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Навлизане в Day game  (Прочетена 468 пъти)
Spacer-
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« -: Юли 28, 2022, 01:54 »

Здравейте на всички, преди години бях посетил този форум и ми даде доста насоки и някои от вас ми дадоха добри съвети, за което благодаря. Аз играя основно в онлайн средите и дискотеките, като вече ми омръзна и реших да се разчупя. Може би, за първи път се запознах с уебсайта през 2013-2014 година, още бях млад и зелен  Смотан

Известно време прекарах във Великобритания, но там имах попадения от онлайн играта, но реших, че искам да се разчупя и "преодолея" страхът от отсвирване от непознати жени и да не си го слагам присърце. Наблягам на директния и натурален подход, не използвам индиректна игра, поне усещам, че не е моята схема. Проблема е, че като ги заговарях бях с ниска енергия и веднага след оупънъра, исках да ми разкажат повече за себе си, за мое щастие попаднах на "колега", който също преди време е играл, основно дей гейм и с него заговаряхме по улиците. Открих грешки и той даваше доста насоки, които ми бяха от полза, запознах се с уникална негърка във фитнеса (търсех рапорт веднага, но яко инвестираше в разговора, може би ме хареса, но се дърпаше доста, но я навих направо вкъщи да дойде, писахме 3-4 дни, но и обърнах хастара 2 дни преди да си дойда) и казах, че щом съм го направил в чужда държава, мога да обърна с краката нагоре София, но реалността е друга. Тук започнах да играя с висока енергия и глас като на екшън шоу след 22:00ч. някои преди направо ме подминаваха като пътен знак, много се нервирах, хаха

Прибрах се преди 2 седмици, излизам да заговарям по 2-3 часа на почти всеки ден, стоя отвън на метрото и си набелязвам жертви като тигрите, както набелязват антилопите по Animal Planet. Заговорям само високорангови пу*ки, които наистина ме привличат и съм готов да се впусна в екшъна (говорим за 7, 8, 9 и 10-ки), имам няколко сета, които задържам над 30 минути, (не съм правим инста дейт, нито съм клоузнал по истинския начин, говорим за секс) взимам контакти, всеки ден ставам по-добър и по-добър, но все още не съм излизал на среща, постоянно овъртат и се правят на ощипани, някои от тях са гаджосани, взимам им телефона, фейсбуци, кефят се и накрая кур с главни букви  Смотан

Харесва ми, че почнам да придобивам непукизъм, ако наистина ме привлича жената, отивам и действам, докато преди се замислях, дали ще стане, няма ли. Прочетох, че ще има семинар в началото на август, можете ли да дадете повече информация?
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 975

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 29, 2022, 06:05 »

Прочетох, че ще има семинар в началото на август, можете ли да дадете повече информация?

Изпратих ги на лично съобщение информация за уоркшопите
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Spacer-
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 02, 2022, 19:13 »

Вече ми се случва 2 пъти, докато си говорим с някоя мацка и сама ми казва: дай да обменим контакти, продължаваме да си говорим и пак удрям на камък, не инвестират достатъчно, овъртат за среща. Отворил съм бая сетове, почти всеки ден излизам, но вече почвам да губя мотивация и ще си остана с нощна игра и тиндър.

Дайте съвети, колеги  Смотан (купих книгите на сайта, вчера ги изчетох и двете, но явно нещо не е както трябва)
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 480

Профил
« Отговор #3 -: Август 02, 2022, 19:38 »

Вече ми се случва 2 пъти, докато си говорим с някоя мацка и сама ми казва: дай да обменим контакти, продължаваме да си говорим и пак удрям на камък, не инвестират достатъчно, овъртат за среща. Отворил съм бая сетове, почти всеки ден излизам, но вече почвам да губя мотивация и ще си остана с нощна игра и тиндър.

Дайте съвети, колеги  Смотан (купих книгите на сайта, вчера ги изчетох и двете, но явно нещо не е както трябва)

Ами запиши се на обучение при Илиян и Слеъра и те ще ти кажат, освен това дай повече информация как протичат сетовете, така няма как да разберем. Опиши някой  сет. Запиши го в репорти или тук, все тая. Само напиши подробно информацията, за да знаем. Всичко от това какви сваляш, до това как протичат сетовете ти.
Активен
Spacer-
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 03, 2022, 00:04 »

Вече стигнах до заключението, че само телефон ще търся, фейсбука и инстаграма, не ги развивам толкова, качвам снимка веднъж на 1 година. Ако не съм задържал сета, но някак не чувствам, че съм създал достатъчно атракшън, взимам социални мрежи, но там ставам един от всички. Отварям основно 18-25 годишни, даже днеска оценявам една 9-ка си ходи по улицата, разбира се след шопинг в мола, много наточена, изкефи се много, пиеше някъв шейк с водорасли, разгледах маникюра и, викам червеното означава, че си много страстна, тя се смее и върти очи, даже комплименти за визията ми подмята 2-3 пъти, разменихме телефони, драснах едно съобщение, но утре ще и звънна. Вика днеска само се спират непознати мъже, сигурно 3-4 ма, един изведнъж изскача пред пътя ми и ме пита за името  Смотан но вика, че само с мен така се разприказвала, понеже изглеждам симпатичен, чак странно ми стана така да ми се мазни 9-ка. Сега тамън от Витошка се прибирам, отварям 2 момичета, малко кифли с мармалад изглеждаха, към едната тръгвам директно и другата и казах, че малко ще я игнорирам малко, исках фейсбук, но нещо се направи на важна, чак не съм я бил питал изобщо дали ще го даде, викам срамежлива ли си, не изглеждаш такава. Но общо взето тези двете исках да опитам двоен сет, понеже отварям само единични и колкото да претръпна, а пък и всички мъже се обръщаха след тях.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 03, 2022, 17:49 »

Братле, явно си красив мъж и затова мацката ти правят комплименти. От това можеш само да се възползваш и естествено другите мъже от форума можем благородно да ти завиждаме за това че имаш такова предимство пред нас средняците Усмивчица

Иначе наистина се възползвай от външният си вид. Тук играта ти трябва да е по-лека, всмисъл да не се правиш много на "играч" понеже си създал вече впечатление в жените. Бъди по обран в действията си и не се опитвай да оригиналничиш,  бъди по-спокоен в сетовете.

Старай се да правиш качествени сетове, а не да се лигавиш. Сетове за забавление няма, който и да ми казва обратното. Има успешни и неуспешни. По-дълги ги прави, за да изградиш връзка с мацката, недей бърза да си тръгваш.  И след като вземеш телефон, поговори още малко с мацката и тогава си тръгни.

Пак си експериментирай, но основно играй така както аз ти писах, обрано, без глупости и ще успееш. Ако бъркам  , дано пък успееш по твой си начин. Пробвай и ще разбереш. Успех братле!  Усмивчица
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1420

Профил
« Отговор #6 -: Август 04, 2022, 18:40 »

Братле, явно си красив мъж и затова мацката ти правят комплименти. От това можеш само да се възползваш и естествено другите мъже от форума можем благородно да ти завиждаме за това че имаш такова предимство пред нас средняците Усмивчица

Иначе наистина се възползвай от външният си вид. Тук играта ти трябва да е по-лека, всмисъл да не се правиш много на "играч" понеже си създал вече впечатление в жените. Бъди по обран в действията си и не се опитвай да оригиналничиш,  бъди по-спокоен в сетовете.

Братлее, явно обиграните мадами пускат точно ейтакива мазни четки като те надушат, че си шматка, точно за да "ти е по лека играта", и да им се връзваш/да правиш компромиси/да се съобразяваш, когато натиснат да им играеш по свирката. Да си кажеш, абе ся ми се прави, върза ме, ама няма да я кастря, щото е яка, а пък и е привлечена към мен, нали ми каза, че съм симпатяга/че само на мен е обърнала внимание.

А, с която и да играеш, без значение 4ка или 9ка,без значение какво ти е казала, не трябва да се напъваш да "оригиналничиш", и трябва да се стремиш да си по-обран, и да капитализираш интереса който си постигнал с действие или лаф, в привличане - чрез отдръпване. Тайминг и дисциплина

ПП: Най-лесно е да признаеш чувства, които не мислиш/независим си към резултата от признаването. Най-трудно е когато си зависим към резултата.
И прикриването или опита на прикриване или промяна на една истина си личи винаги по езика на тялото. И то много силно видимо.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 04, 2022, 19:25 »

Явно ще трябва да се пробва на по-скромните, за да му се получи.

Аз му казах, че външния му вид е плюс, който ще му помогне за да спира по-лесно сетовете, но останалото зависи от него.

Иначе защо да се прави на ебати алфата, ако тя не му прави никакви финтове и играта върви. Защото ако реално една мацка има интерес към него, няма да му се прави чак толкова на интересна. Пък и защо да разваля вече сета като тя го харесва.

Той трябва сам да намери стила, който му подхожда на него. Ти може и да си брутален с мацките, но той не.  Усмивчица
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 518

Профил WWW
« Отговор #8 -: Август 04, 2022, 21:00 »

Цитат
Пък и защо да разваля вече сета като тя го харесва
.

Няма да го развали когато се държи по обрано- може да игнорира някой нейн шит на момента. Напр. Вместо да отговаря- да замълчи, да премисли за 5 секунди и може да каже -Ще ти отговоря по късно или -Ще ти отговоря когато отидем на вечеря или на по питие следващия път, като се видим. Тук може да поведе разговора така че да разбере нещо повече за нея и да демонстрира интерес, дали ще я пита дали пие, или ходи по заведения. Може и да се опита да промени разговора към -А ти винаги ли задаваш този въпрос когато се интересуваш от ...( Нещо което ти искаш от нея но го представяш все едно тя се интересува от това, но е рисково в самото начало) така  ще си отвори предпоставка за следваща среща,  ще демонстрира че не кълве толкова лесно (хай валю), ще покаже че той води пътя във връзката. Така ще тества дали има реален интерес.

Ако наистина е хубав на външен вид то е нормално да го харесват и красиви жени и още по нормално е ако се връщат от пазар да се заговорят с хубавец, че  после да се похвалят на приятелките си.
Обаче, както казва Таргет, ако не играеш за клоуз никога няма да разбереш защо точно тази 9ка стои в сета и няма да можеш да си калибрираш играта.

Калибриране разбирам е това, както каза бтв

Цитат
без значение 4ка или 9ка,без значение какво ти е казала, не трябва да се напъваш да "оригиналничиш", и трябва да се стремиш да си по-обран, и да капитализираш интереса който си постигнал с действие или лаф, в привличане - чрез отдръпване. Тайминг и дисциплина
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: