Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 30, 2022, 21:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ФБ комуникация не върви никак  (Прочетена 292 пъти)
fuckedup
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Септември 11, 2022, 19:40 »

Запознавам се с една мацка преди няколко дни. Усетих я като да ми се радва. Пращам и приятелство във ФБ, тя приема и не ми отговаря изобщо.
Писах и нещо от рода на  "здравей Намигване някаква шега". Гледам, че го е видяла, но отговор няма.
Момичето видя, че изглеждам нормално, имам хубава кола както и хубави възможности и след като ми прие поканата във ФБ нямам идея защо не отговаря. Аз от своя страна писах един път и повече не, защото не искам да изглеждам кофти..
Активен
fuckedup
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Септември 11, 2022, 20:25 »

Дайте някой готин пиниз, за да тръгне приказката..
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 217

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #2 -: Септември 13, 2022, 11:47 »

Подробности около запознаването да беше описал. И за какво ти е тоя фейсбук, за жсм не си ли чувал. Искай телефон или нищо. Ако дава фейсбук а не иска да даде телефон значи няма никакви намерения към теб защото нямаш привличане. Ако си я колд апроучнал, вероятно е мацката просто да е била любезна с теб. Доста са които няма да те отрежат веднага а ще те изтраят колкото е нужно, дори ще ти дадат фейсбук за да се разкараш, а след това са 100% флейк които няма да ти пишат пък камоли да ги видиш отново. Тествай си ИОИ с кино и покана да те следва/да направи нещо за теб. Ако сме смее на шегите ти но не откликва на ИОИ значи се преструва. Ако имаш всички патици в един ред тогава чак искаш телефон и така елиминираш фелйкс.

Активен

You don't believe what you see, you see what you believe. ЛС wing Варна 30. There is no fail, there is only experience.
fuckedup
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 13, 2022, 15:41 »

Тя работеше и нямаше кога да искам телефон и т.н., а аз бързах също. Реших да и пиша във фб, защото се бяхме запознали.
Подробности няма кой знае какви. Запознахме се покрай мои приятели, които ми казаха, че е свободна, след което реших да и пиша. Но както каза по-горе, явно няма интерес
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 217

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #4 -: Септември 13, 2022, 17:18 »

Значи ти въобще не си играл мацката. Просто е била любезна с теб защото сте били в една компания. Ти не си я подходил с никакъв мъжки интерес, а след това я търсиш в ФБ - типично по бета. Нормално е да не ти отговаря.

Това дали е свобода или не, не е индикатор на това дали ще има привличане към теб. Има жени във връзки които не са особено щастливи, и си се ослушват за други опции. Колкото по-готина толкова повече опции има.
Активен

You don't believe what you see, you see what you believe. ЛС wing Варна 30. There is no fail, there is only experience.
fuckedup
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 13, 2022, 17:32 »

Да, изобщо не съм "играл". Контакта беше в рамките на 5 минути, след което тръгнах по моите задачи и и писах, защото имам интерес. Ноо явно не съм го показал достатъчно или тя просто няма интерес.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: