Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2022, 01:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Реални пари с бонуси от Букмейкърите  (Прочетена 131 пъти)
StefanS
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 304

Профил
« -: Ноември 14, 2022, 11:39 »

Миналата седмица остана малко свободно време, и постоянно гледам плакати на букмейкъри навсякъде за начални бонуси. Никога не съм ползвал такива, просто не си е заслужавало. Разгледах обаче подбробно офертите един ден и се оказа, че може да се сложи една хилядарка (1000-1500 лева, според зависи) в джоба за 5-6 часа работа и занимавка.

Няма да пиша тук имена, и каквото и да било. Цялата идея съм я разписал в прикачения файл, приятели също ще пробват да видят.

Не агитирам никого за нищо. Тук сме големи хора. Това е работеща идея, която в момента приключвам. Отнемаше ми около 10-20 минути дневно за 4-5 дни докато направя залозите и това е. Все пак с години съм се занимавал с тези неща и имам представа за нещата. Някой ако никога не е залагал онлайн и не се е сблъсквал ще му отнеме повече време да разбере идеята и осъществи. Ако някой има нещо неясно - да пита. Нямам/не предлагам афилиейт линкове, сайта който съм цитирал вътре е просто за улеснение, защото в сайта на НАП докато открия всички лицензирани букмейкъри в екселските им таблици се оказа мъчение.

Прочетете файла тук:
https://dox.abv.bg/download?id=8502984a3d
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: