Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2022, 00:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Готина свалка и Всичко е флирт  (Прочетена 200 пъти)
steelheart
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« -: Ноември 18, 2022, 22:58 »

Когато започнах да чета за Pickup си мислех - как го правят тези хора. Като цяло схващах концепциите, но ми изглеждаше невъзможно да го приложа аз, в реална ситуация. Социалното ми програмиране беше толкова силно, че да заговоря непознат човек за мен беше толкова странно, че не знаех как ще стане. Още тогава усещах, че имам нужда да видя някой, който нагледно да демонстрира как стават нещата.  По една или друга причина не се записах за Уоркшоп толкова време (дойде пандемията и т.н.), но реших, че поне семинарите мога да си взема. И сега, като ги изгледах мога да кажа, че са перфектното въвеждащо обучение за начало. В тях намерих много отговори на въпроси, които даже не съм знаел как да формулирам и също така намерих обяснение на различни ситуации, как и защо са се развили по даден начин. Слейъра е супер позитивен пич и само трябва да копираш нагласата му докато говори, за да потръгнат нещата, а Илиян е толкова уверен в това, което обяснява и прави, че няма как да не се надъха човек, докато го слуша. Единствено ми се искаше да има и звук на клиповете от практиката, но няма пълно щастие. Мисля, че за цената на която се предлагат семинарите, човек получава уникално качество. Благодаря ви пичове!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: