Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 28, 2023, 18:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Ако достатъчно дълго време седиш на едно място, целият свят ще мине пред очите ти." – Китайска поговорка

Започни да живееш живота си сега! Научи се да заговаряш непознати жени!

Екипът на pickup-project организира група за ново обучение, което ще започне в края на януари 2023г.

За записвания попълни формата:

https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Високи очаквания  (Прочетена 234 пъти)
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« -: Януари 03, 2023, 13:13 »

Здравейте и Ч.Н.Г. на всички, (брей, хубаво е чувството да честитиш новата година на толкова много хора  Смотан )

Искам да започна 2023 с една забавна тема.
Преди месец и нещо, братовчедка ми ми сподели, че има много готини колежки на новата и работа. Все се оправдавах с липса на време, че не мога да отида и да се запозная с тях... и така, някъде малко преди коледните празници ме покани отново. Тоя път се реших и отидох до офиса им, и се запознах с повечето. Наистина, готини момичета, и естествено, някои ми бяха и какички. Но повечето сравнително по-млади.

Малко след това, започнаха да валят предложения да излизам с тях по дискотеки и нам си какво. А братовчедката по едно време ми сподели, че една от колежките и, ме е харесала доста, и има дъщеря, която била на 21. Била много амбициозна, дъра бъра. И понеже ми направи впечатление на готин 40 годишен милф, си рекох: "Брех, а дъщеря и, как ли ще изглежда тогава?!." И буквално вчера реших да използвам случая, и да отида "на гости" в тях с братовчедка ми, и да се запознаем с дъщерята. Като си мислех, как ще я дръпна по някое време настрана и ще си лафим, а тях ще ги оставим да си дрънкат по техните си теми за работа и др. подобни

Преди да тръгнем, нещо от вътре ме накара да не се "изтупвам." Де да знам, интуиция ли е било, какво е било, не знам. И действителност, не се погрижих да "блесна" във вида в който би следвало. Естествено преди това се напомпах във фитнеса, щото ми и беше ден за гръди... и бам, отиваме. Посреща ни колежката-милф, и това ме накара да се усмихна и да се надъхам вътрешно още повече. Влизаме в нещо като кооперация-къща, където и други хора живеят, стигаме етажа, усмихнал съм се яката, като съм и разказал един виц докато се качваме... и що да видя. Дъщеря и - доста дебеличко момиче, облечено със син суитчер, не по-високо от 1.60, с биричка от стъклено шише в ръка! Обърнах се към братовчедка ми, в чийто поглед се четеше едно съжалително: "ИЗВИНЯВАЙ, НЕ ЗНАЕХ!!!!." Няма да крия, че настроението ми директно спадна, но исках все пак да задържа "фрейма си," и в мига в който се улових, си казах: "Еми, какво толкова!". След около час ми стана доста скучно, и реших, че "е време" да си тръгваме." В колата братовчедка ми ми сподели, че си мислела, че щом майка и изглежда така, би следвало и дъщеря и да изглежда като нея. Уви, не беше тъй:)!

Бъдете здрави, и внимавайте с очакванията  Смотан Ухилен
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #1 -: Януари 03, 2023, 15:45 »

Ще споделя моето мнение и не казвам че е правилно, но според мен си се прецакал малко с това че си отишъл да зарибяваш дъщерята, идеята е била да зарибиш 40 годишния милф, сбъркал си таргета брато. Не знам с каква идея си отишъл у тях, но трябваше братовчедка ти да говори с дъшеря й докато ти зарибяваш майка й. Естествено това би станало в някой перфектен сценарийй, в реалността която е малко по-различна, реалистичния вариант е да се облечеш малко по-така и да се представиш в добра светлина откъм стил, след това да се опознаеш с милфката и братовчедката ти да е там в случай че няма какво да кажеш. Един вид братовчедка ти ще ти помага с милфката, щом те препоръчва.

Понякога не може да се кара само на интуиция, трябва и малко акъл да се вложи. Ама направил си каквото си направил, кофтито в случая че не си пробвал милфа ами си имал нереалистични очаквания за самата ситуация. Как си мислеше че ще стане, ще отидеш у тях те ще си говорят двете и ти ще наебеш красивата им дъщеря, няма такъв сценарий в реалния живот освен ако не си го направиш.

Ако имаш предложения за излизане по дискотеки с тях, това може да е капан. Замисли се защо ще искат да излизаш сам мъж с група жени, ти нямаш власт в такава среда, ако вече отделно всяка от тях искат да излезете само двама това е друго, но ако ще излизаш с тях в дискотека, трябва да има и други пичове, иначе сам мъж не е хубаво.

Това ти го казвам като съвет понеже ми се е случвало вече няколко пъти, прецени коя мацка те харесва и коя не, за да знаеш с коя да се зарибяваш и мисли реалистично, защото аз примерно съм оптимист и мисля положително, но понякога суровата реалност ни показва къде се намираме и с какво имаме шанс за успех, но ти продължавай с тези колежки, излез с някоя от тях, която мислиш че те харесва.

Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 229

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #2 -: Януари 03, 2023, 17:33 »

Здравейте и Ч.Н.Г. на всички...

Не знам за какъв ти е било да ходиш в офиса им. Като какъв точно отиваш там. Ти да не си куче че да те развеждат. Какво ти беше оправданието. Каза ли им поне че мислиш да почваш работа там и затова реши да огледаш офиса, екипа и работната среда дали са на нивото ти. Как гледа братовчедка ти на теб. Опитва се да ти намери гадже ли и тн, липсват детайли.

За дъщерята не предполагай - а уверявай. Братовчедка ти спокойно можеше да разпита за дъщерята/да провери социални мрежи и все да види една снимка че да си спестиш случилото се.

Интересните мъже и пикаперите не чакат някой да ги покани на гости или в офиса че да се запознаят с хубави жени. Те просто излизат често и го правят. Имат връзки и постоянни оферти. Следователно нямат нужда или са твърде заети да ходят в офиси или по гости с надеждата дъщерята е да е ставаща.

...но според мен си се прецакал малко с това че си отишъл да зарибяваш дъщерята...

Щом е проявил интерес за дъщерята и някой в офиса са му какички значи е на ~25, и няма интерес към милфове. Не знам защо се опитваш да му я пробуташ. Младите жени винаги ще са за предпочитане пред милфс. Като удъртее и без това няма да му връзват младите. Освен ако не стане милионер. Така че нека си играе дъщерите.

И за дискотеките не си прав. Нека ходи там вместо в офиса или на чай с братовчедка му. За разлика от сама жена с 5-6 мъже което си е коч компания и автоматично всички са с нисък ранг, сам мъж с 5-6 жени в дискотеката си е страхотно дхв и възможност в последствие за поне 3-ка, или просто да ги ползваш за висок ранг и да си заговаряш други жени в арената.

За много години на всички. Много успехи в живота и с жените.
Активен

You don't believe what you see, you see what you believe. ЛС wing Варна 30. There is no fail, there is only experience.
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2023, 18:19 »

Пичове, евала за мненията, които ми дадохте.

Това с "ти нямаш власт в такава среда" направо ме удари като шамар.

Точно това усетих между другото. Аз затова и не отидох на дискотека дето ме каниха на няколко пъти. Няма да коментирам защо, то е ясно от самосебе си.

..."кофтито в случая че не си пробвал милфа ами си имал нереалистични очаквания за самата ситуация."  -  Точно така е, имах нереалистични и високи очаквания. И по отношение на другото - не искам милфове, точно както каза BattleMage. Не ми беше целта тя. Писна ми от милфове напоследък.

Иначе братовчедката просто предположи, че 'вероятно мога да имам някакъв интерес.' Aма сега виждам колко не е ок това цялото нещо.

"...Ти да не си куче че да те развеждат." - малко рязко влизаш без да знаеш изобщо как са се развили нещата? Никой не ме е развеждал. Отидох на собствена глава след няколко поканвания. И не съм се оправдавал с нищо. Отидох там, и се запознах с тях и толкова. Дори ги "изненадах," и начина по който го направих с присъствието си, даде резултати още същия ден. Не исках да го споменавам щото не мисля, че е "нещо кой знае какво," но шефката на екипа (която е на 28) ми писа същия ден на Viber и рекла на братовчедката, че много ме харесала. Ама не ме кефи и т'ва е. Нещо ме отблъсква в нея, супер сериозно.

"Братовчедка ти спокойно можеше да разпита за дъщерята/да провери социални мрежи и все да види една снимка че да си спестиш случилото се." - прав си тука, беше major mistake, и нещо което тотално можеше да се избегне. Просто имах едни високи очаквания и съвсем различни представи в главата си.

Иначе братле, не съм чакал нищо... просто бяха някакви "оферти" ела тука да се запознаеш. Не ми се случва за пръв път. Просто сега реших да го направя. Но сега виждам, че такива ситуации са кофти и могат да бъдат капан...

Та, пак благодаря за коментарите и на двамата.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: