Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 25, 2021, 15:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Той казва Тя казва  (Прочетена 4786 пъти)
ric
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Февруари 21, 2007, 14:34 »

Преди няколко дена някъв пич опитва да заговори едното ми гадже с опенър "Къде се намира София Мол?". Не знам дали е обучван или е чел нещо или е някой от тук, но реших че ще е полезно да има малко обратна връзка от другата страна и я разпитах подробно какво точно се е случило.

Гаджето ми е 7-ца може би а нейната приятелка 6-ца. Вървят си те и някъв тийнейджър ги спира и ги пита къде е софия мол. 7-цата го подминава и въобще не му обръща внимание. 5-цата се спира и почва да му обеснява. 7-цата каза че му е личало че не го интересува къде е мола. Не разбрах как точно. Тя се спряла по встрани и чака 5-цата да обесни къде е мола. След като му обеснила пича почнал да ги пита разни други неща (не си спомнят какво) и го отсвирили.

Коментарите бяха:
- изглеждаше странен
- гласът му беше неестествен
- изглеждаше че прекалено се опитва да направи нещо
- за това което пита не изглеждаше да се интересува от отговора
- искахме да се отървем по-бързо от него

Моя коментар:
Пича явно е доста начинаещ и не си е оправил гласа и езика на тялото още. Не е ползвал рутини. Не се вживява в това което прави. Веднага след опенера продължава с въпроси което е голяма грешка, вместо да вкара рутин или дхв.

Don't be weird! Ако изглеждате и се държите странно девойката се чуди само как да се отърве по бързо от вас. Вживяваите се в рутините. Вярно че не ви интересува отговора на опенера ама не го показвайте поне  :smt018 В самото началото вие говорите повече а не задавате въпроси.

Това е малко feedback... ако някой си познае сета моя съвет е да отиде на workshop
 :smt002
Активен
lindeman_
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2007, 00:56 »

Като искате да ставате робори, странно ще е. Така е. И на мен ми беше странно като ме подминаваха някога, ама сега вече не  Намигване
Активен

Нема правда, нема ред, вади куро и напред!!!
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2008, 14:39 »

Коментарите бяха:
- изглеждаше странен
- гласът му беше неестествен
- изглеждаше че прекалено се опитва да направи нещо
- за това което пита не изглеждаше да се интересува от отговора
- искахме да се отървем по-бързо от него

Да! По-важно е как правиш нещата, а не какво точно правиш. Всички тези коментари показват, че пича е изглеждал меко-казано странно в очите на мацките.

Моя коментар:
Пича явно е доста начинаещ и не си е оправил гласа и езика на тялото още. Не е ползвал рутини. Не се вживява в това което прави. Веднага след опенера продължава с въпроси което е голяма грешка, вместо да вкара рутин или дхв.

Няма такова нещо - какви рутини за какво говориш. Съвсем спокойно можеш да си свалиш мацка и без рутини. Пак нещата опират до това как ги е направил, а не какво точно е направил. Ако си беше задал въпросите качествено и предизвикателно щеше да предизвика интерес. Ако беше пуснал някоя и друга шега за сметка на мацките също щеше да си качи акциите и т.н.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: