Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 19, 2020, 04:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно успешно съблазняване  (Прочетена 12655 пъти)
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #20 -: Април 27, 2011, 23:12 »

Нека не нападаме момичето, прекалено много е нападана от всички. Въпреки че аз се скарах с нея(с което не се гордея)си мисля че всички са много критични към нея. Все пак е дошло момичето и разказва с подробности по умен начин неща от живота си и ни разкрива лични неща. Не че някой ме е молил за мнение, но аз пожелавам на WomanWorth да й се наредят нещата и да си изкара хубаво на екскурзията без да му мисли много много и ако тръгнат интриги от онова момиче да не им се връзва а да ги подминава с усмивка, спокойствие и търпеливо и по позитивен начин да разрешава евентуални неразбирателства. Не е била лесна и нейната ситуация, дано бъдещето бъде по-добро. Личи си че иска всички да са добре и всичко да е хубаво.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #21 -: Април 27, 2011, 23:20 »

Аз не я нападам. Но също така не я разбирам. Интересно ми е какво чувства. Аз лично съм по-скоро от типа хора като приятелката и и би ме заболяло много от такова предателство. Само че не бих търсила отново контакт с тези хора за разлика от това, което прави бившата и най-добра дружка...
Все пак не те ли е страх, че всичко се връща? Аз лично и един ден не бих могла да живея спокойно, ако знам, че съм направила такова нещо на близка приятелка. И все пак ти си права за себе си, ти си защитаваш своя интерес, за което заслужаваш уважение. Може би наистина ще сте щастливи с твоя бъдещ мъж.
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #22 -: Април 27, 2011, 23:23 »

слабите хора се обиждат, силните, когато ги критикуват не го приемат навътре, знаят че са сгрешили и щом критиката не е била правокация си взимат бележка от грешките и продължават Усмивчица

не искам да се хваля, но в момента до мен лежи мацка, която въпреки че няма баща, дори за секунда не би се замислила да се регистрира в подобен форум! т.е как тя ще си губи времето да пише някви глупости, вместо да говори с приятелки, да учи, да работи, да спортува или нещо друго полезно и забавно, кво остава да се вкара в такива филми и интриги. затова я обожавам(а и всички подобни мацки), щот ми е леко с нея, не ме натоварва, усмихва ми се и просто лафа върви без задръжки

този форум е главно за мъже мухловци, щот % сдухани мъже е мн по-голям от изтрещялите жени, така че мацката като има повече енерджи да ходи във фитнеса и да бъде по-искренна с другите около нея и те ше бъдат Усмивчица

п.с за п*тка, п*тка не ставай някои приятелки имат подобен girls code ама в обратният вариант  Ухилен
Активен
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #23 -: Април 28, 2011, 00:37 »

Това което прочетох беше обогатяващо, но в никакъв случай не бих си пожелал такъв опит и вероятно някога няма да влезна в подобна ситуация, защото ще съм подготвен от тук!

Докато четете разказа си пуснете тази песен! http://www.youtube.com/watch?v=8Ab_YLApqTs

Активен

Another day but not a challenge
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #24 -: Април 28, 2011, 11:41 »

Страхотно развитие на феноменална история...естественото продължение на морската тройка е, разбира се, планинска четворка...

Нека си разказва момичето историите, но лично аз не се трогвам от характеристиките на контрагентите, определени като "чувство за чест и дълг", "желание да ни сдобри", "лекуване на разбито сърце", "скъпоценното ни провалено приятелство" и - гвоздея в програмата! - "любов към майката природа и планинските зъбери"...ама той човека може много да обича Банска капама, шкембе в саханче или качамак с пръжки, които ти да не можеш да готвиш - това значи ли, че щом онази така наречена твоя приятелка го покани на холестеролно пиршество на свещи, той трябва да припка понеже много му се е прияло, а ти великодушно да го изпратиш да се забавлява щом обича?

Не ви разбирам, честно...айде, да кажем ти изпитваш садистично и подтиквано от комплекса удоволствие да доказваш победата си във всяка една секунда (Напълно бях наясно, че ще се опита да си го върне, бях наясно и, че ще задейства грешната стратегия и ще го отблъсне от себе си. Така и стана.) - това ясно, нали...тя се унижава и няма капка достойнство и още не може да повярва откъде й е дошло и дали това е окончателна загуба и в безсилието си става все по-жалка и доказваща, че няма идея как да губи - и това ясно...обаче вашият велик прехвален мъж, за когото само дето не си извадихте очите, все по-малко и по-малко го разбирам...той отива, милият, да я успокои от чувство за дълг..ами той накрая и ще я изчука от чувство за дълг, а ти ще си вероятно все така великодушна..вместо да откаже, защото е очевидно грешно да ходиш някъде със старото си и с новото си гадже, които са се избили заради твойта светла личност, той взел, че издействал покана и на тебе...да не би случайно тя да не стане ням свидетел на голямата любов, която струи помежду ви...грозна история...

Изглежда, кап. Керът поставил ултиматум на бившата ми приятелка

Искаш да кажеш бившата ВИ приятелка...щото той може и да не е спал с нея, но ти си й го начукала със замах...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #25 -: Април 28, 2011, 17:48 »

Здрач, мерси за разсъжденията. Нека да направя и аз малко свои, няма само да мълча и да разказвам, я.
Радвам се, че ми намираш историята феноменална, но повярвай ми, тя си е обикновена и житейска, която може да се случи на всеки един от нас. Едно момиче се влюбва в човек, обвързан с приятелката й.
Какво съветвате вие момчетата, които свалят едно момиче, когато знаят, че то е обвързано? На няколко места прочетох черно на бяло "Това не е твой проблем, не те засяга, продължаваш си, все едно не е обвързана." Ами да, съгласна съм. Ако таргетът ти обича приятеля/ката си и иска да е с него, каквото и да направиш, мислиш ли, че ще я/го спечелиш? Естествено, че не. Дали тя/той ще спи с теб и ще тръгне с теб, не зависи от теб. Това е негово/нейно решение, което е ендогенно и се влияе от външни фактори единствено, доколкото да прецени дали му/й харесва повече да е с теб или с другия.
Само че възражението гласи "Тя ти е приятелка". И тук сте прави. Отидох при приятелката си и казах в прав текст, че харесвам мъжа, който тя си е избрала, но понеже виждам, че явно има нещо между тях, няма да се пречкам. По времето на кратката им връзка (един месец) аз си спазих обещанието. Те се разделиха три дни (писах го в първия си пост), преди тройката, и седмица след като той ми каза, че те нямат бъдеще заедно.
Сега... не е моя вината, че нейните родители не искаха да чуят дъщеря им да има приятел и че тя не можеше да го покани в своя дом, нито той нея в неговия. Само намекнах за това в първия си пост, защото не мислех, че има особена връзка  с цялата история, а и чуждите родител-дете отношения не ми влизат на мен (а и на вас) в работата, но някой го направи на въпрос. Някой повдигна и въпроса как кап. Керът "лъскал" една година... пак не ни влиза на мен и на вас в работата, но той имаше неангажираща връзка тип "friends with benefits" с колежка - асистент, която прекъсна за приятелката ми и към която беше решил да се връща, преди да си разкрия чувствата към него. Виж, аз че лъсках, лъсках здраво, и еротика писах дори (имам литературни склонности). Опитахте се да ме обвините и, че видите ли, искам софиянец-асистент... нито е софиянец (роден е на север от моя край, до морето), нито пък има жилище в София. Още по-малко пък смятам да живея и да работя в столицата.
Мамка му... ПАК започнах да разказвам, а смятах само да разсъждавам...
Та разсъждавайте малко с мен.
Някой всъщност гледал ли е сапунки (питам вас, дамите)? Не че съм им фен, но от това, което съм гледала с баба си, ми направи впечатление една константа в сюжета: всички действия, интриги, сюжетни линии и т.н. неминуемо се управляват от жените! Мъжете са някакви слабохарактерни пульовци, които жените ползват едва ли не за разменна монета, манипурират ги както си искат и ги карат да вършат невъобразими идиотии.
Извинявам се, ехо... аз в сапунка ли живея?!
Има една сентенция, отнася се за предразсъдъците: "Poison comes where poison's welcomed"... аз бих я перифразирала така: "Change comes where change is welcomed". Всеки интелигентен мъж ще каже, че (извинявам се за тафтологията) обвързаната жена ще се пусне от клончето, когато си намери друго, и то не какво да е, ами с повечко плодове по него (по-алфеещо). Ако е доволна с нейното си клонче, защо да се маха и да извършва промяна? Въпреки това, ние, жените, продължаваме да си стоим на своето, че мъжът няма такива инстинкти, че той си блуждае ей така, на това клонче, докато някоя хитра усойница като WomanWorth не забие нож в гърба на другата  и не го подмами към нейното си клонче, дето няма изобщо толкова плодове на него, о, не, той е манипулируем и глупав и изобщо не е наясно къде ще е по-щастлив. Мръсница с мръсница тя...
Заради това и толкова жени още подновяват връзките си, когато сгафилият мъж дойде и започне да се оправдава, че, видите ли, ТЯ, гадната, лицемерката, го излъгала, пък той, чиста водица ненапита, се подмамил...
Или може би само за конкретния мъж мислите така? Че е простодушен и праволинеен, ОК... значи трябва да е и глупав? Че има чувство за дълг и че е искрен, че си е казал какво иска - на 30 години мъж - дом, семейство и дечица, и е отишъл при тази, която иска абсолютно същото? Аз не съм излъгала, когато го казах - да, беше много подло, че го изрекох точно когато той се оплакваше, че Бадемооката не иска тези неща. Но това прави ли ме виновна, че тя не ги иска? Или виновна, че аз ги искам? Че майка й и баща й не искат да чуят и я ограничават, а моите го посрещнаха като син? Пистолет ли й опрях в главата да се люби с нас двамата и, да си имаме уважението, първо тя отговори на ласките ми?
Виновна ли съм, че тя се унижава пред него, пред мен и пред всички останали с поведението си? Разбирам я, съжалявам я, но да ме държите отговорна за нейното поведение? Къде ми е грешката? Че съм го оставила да се вижда с нея? Коя съм аз, че да му определям, на зрял мъж, с кого да се вижда? А неговата къде е? Че ходи да я утешава, и да се опитва да ни сдобри, докато тя му надува главата? Ами да, може би сте прави и за двама ни. Да ходим в Сърбия с нея - ами аз искам да видя града, и с или без нея бих се възползвала от туристическата оферта, ако знаех за нея. Ние отиваме там като двойката, която сме формирали преди повече от 7 месеца. Това, че и тя идва, е нейно решение.
Притесняваш се да не я изчука? Нека ти кажа нещо, което казах и на TigerCSKA, когато тръгна да ме сваля тук. Ние не крием нищо един от друг. Както той знае, че пиша във форум за свалки и не ревнува, и знае, че ще отрежа всеки, който се опитва да ме "забие", така и аз му се доверявам безпрекословно. Ако смяташ, че доверието, което си имаме е прекомерно, съжалявам, не мога да разубедя никого.
Не съм ангел. Правя грешки всекидневно с купища и си поемам отговорността. Затова ги споделям тук без заобикалки и искрено, на други грешни същества. Мерси, че ги четете. Вадете си поука от моите грешки, както аз от вашите.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Април 28, 2011, 19:12 »

Ей в такива неща най-мразя да участвам значиии...
ПиснА ми от тоя криворазбран морал, оправдания, обяснения и пърхане с мигли тип "Ама, аз какво съм виновна, че приятелят на приятелката ми се е влюбил в мен...то пред любовта няма прегради"...скъпа Касандра, заради ей такива излияния на жените ни излиза лошо име на манипулаторки и долни интригантки, които пред нищо не се спират, а женското приятелство, както вече споменах, се характеризира като НЛО-то - всеки е чувал за него, но никой не го е виждал...подиграват ни се яко хората и с право!

Не може ли просто да кажеш - поисках го, той беше с друга, която познавам (приятелка е свещена дума, която няма място тук и колкото по-рано го разбереш и спреш да злоупотребяваш с нея, толкова по-добре за теб и за бъдещите ти приятелства в живота) онази, с която беше, не ми е на нивото и реших, че ще е лесно да я изместя, организирах всичко, приведох плана в действие поради който факт днес в графата с положителния баланс имам едно гадже и един враг в повече...кажи толкова ли е трудно?!
Ей тогава вече щях да ти кажа Евала, момиче - знаеш какво искаш и си го взимаш, светът принадлежи на смелите и решителните...сега обаче извини ме, но просто не мога да кажа Евала на тая история...защото в нея няма нищо достойно, особено това, което правите постфактум ти и мъжът ти...не че ви е нужно моето евала, де, ама нали все пак не си си го написала на последната страница на дневника, а в интернет форум...
Та да си дойдем на думата, това, както вече отбелязахме, е някакъв си анонимен форум, не е академичният съвет на университета ви, който ви е осъдил и ви е изправил до стената за разстрел...и не виждам кому е нужно тук да си обясняваме лицемерно как ти до последно си се опитвала да помогнеш на бедните влюбени гълъбчета да открият тайнството на сексуалната магия (трябва да си пратил достойнството си да ходи да копа картофи някъде в Хималаите, за да можеш да се изправиш хладнокръвно пред момиче, което си мисли, че сте приятелки и - знаейки какво се каниш да направиш, за да ги разделиш - да я увериш лицемерно, че ще направиш всичко по силите си да бъде тя щастлива с този мъж...изправят ми се косите от такова лицемерие, като се каниш да изчукаш мъжа ми, поне не ми чукай на вратата с ослепителна усмивка, димящо кафе и каничка мляко, може ли? предпочитам свалените карти и откритата война...и това, между другото, много по-рядко ще го видиш от мъже - поради което те притежават много повече достойнство от жените и заради което са ми много по-симпатични - да си се хилят мазно един на друг докато правят планове как да изчукат взаимно жените си...)...в същата стилистика са сега и приказките, че той се опитва да ви помогне да се сдобрите - ама за чий ви е да се сдобрявате - понеже няма милиард други хора на планетата, чиито гаджета не сте откраднали и които стават за приятели ли?!? Не виждате ли, че само тормозите и измъчвате момичето, което е преживяло двойно предателство и няма сили да ви тегли по една майна и на двамата и да не ви поглежда повече - факт, който на вас ви е безразличен, но на нея може да й помогне в живота...достойно поведение е в такъв случай да не я тормозиш повече...но неее, трябва да я утешаваме всички вкупом и да я съжаляваме...ами аз пък не я съжалявам - тя е от животните, които в природата не оцеляват, жертва на естествения подбор е и не мога да я съжалявам излишно...струва ми се върха на лицемерието да удариш някого и после загрижено да му подаваш кърпичка да избърше рукналата кръв и да го жалиш...

Не искам да си помислиш грешно, че те съдя! Живей си както искаш и смяташ, че ще направиш себе си щастлива - до момента, в който не се сваляш на моя мъж, ми е абсолютно безразлично какво ти и другите хора по света правите, както бих искала да ви е безразлично и по какъв начин живея аз... Ти си поискала нещо и си го получила...но не виждам защо трябва да се представят така двулично нещата - хем "забавлявах се с наивността на тая глупачка и да й измъкна мъжа под носа беше детска играчка", хем "ау, какво чудесно и ценно приятелство имахме"...и сега пак "тя покани него, пък аз се набутах да й гледам сеира" и после "искам да видя града в Сърбия, това, че тя идва (забележително! не че тя го организира, а че моля ти се, идвала) си било нейно решение"...не може ли да си признаеш, че искаш да я гледаш как страда, защото изпитваш садистично удоволствие от това - защо трябва да се правиш, че това е единственият останал красив град на света?...а елементът от мъжки пол в историята просто не го коментирам, защото смятам, че поведението му е всичко друго, но не мъжко - ти как си обясняваш това, че се опитва да сдобрява бившето си и настоящето си гадже все едно той самият няма никакъв пръст в причината за топлите чувства помежду им? Ако само на мен ми се струва странно, значи явно на мен нещо ми има...

Не казвам, че ти си мръсницата и не се опитвам да те съдя, ето защо не ми е ясно защо хем се хвалиш, хем се оправдаваш - явно в теб съвестта и егото водят кървава битка за надмощие...всеки има глава на раменете си, големи хора сме и имаме право да вземаме решение за действията си, както и трябва да понасяме отговорност за тях...включително и отговорността пред себе си, а не пред няк'ъв си форум...вечер като затвориш очи преди да заспиш, си само ти насаме със съвестта си...и там вече няма мърдане...
Скъпа, и аз съм поисквала и съм имала обвързан мъж..това съм пожелала - това съм направила...нито ще се оправдавам, нито ще съжалявам жена му - ако намирах постъпката си за неправилна или ако изпитвах съжаление към нея - нямаше да го правя вероятно...аз съм направила своя съзнателен избор и това съм решила за себе си с всички негативи и позитиви на случая...обичала съм този човек, наранявала съм чужд човек, който с нищо не го е заслужил и съм нямала милост - не е хубаво, но това съм решила и стоя зад постъпката си...вярно, момичето не ми е било приятелка, а жена, която не познавам, както и никога не съм искала те да се разделят заради мен, което уточнявам не за да изтъквам смекчаващо вината обстоятелство, а просто защото при теб, според мен, ако ми позволиш анализа, играе голяма роля и нараненото его, което не е могло да преглътне, че ти имаш чувства, но той е избрал друга, явно е защо сега се опитваш да си върнеш и да я мачкаш с цялата тежест...няма лошо...кажи си го както си е "Исках тая тъпа кучка да страда, постигнах го и сега ми е кеф..а най-готино от всичко ми е да гледам как прави жалки опити да си го върне и го обсипва със задушаващо внимание в безсилието си, вярвайки, че ще постигне нещо друго освен това да бъде жалка" - ето това синтезирано казва постът ти - с това ти не ставаш по-лоша или по-добра в очите ни, защото тук ти си просто един никнейм, а не човек от плът и кръв - тогава за какво е тоя криворазбран морал?..но неее, вместо това лирическият герой отново ни уверява в чистите си искрени и светли чувства и ни дава безценен урок по (женско) приятелство...

"Виновна ли съм, че тя се унижава пред него, пред мен и пред всички останали с поведението си? "
Не си виновна, че тя се унижава...виновна си, че го търпиш...виновна си, че го позволяваш, което показва, че в теб няма капка милост и определено си виновна, че се забавляваш от това, а най-лошото, според мен, е, че дори отказваш да го признаеш...и това те прави лош човек в моите очи, прости ми, но както ти казах за мен това е грозна история...не знам дали си даваш сметка, че увеличавайки чуждото страдание, не увеличаваш и своето собствено щастие...ако обаче извличаш щастие от чуждото страдание, тогава налице имаме много по-сериозен проблем...
Рапортите ти са интересни и винаги добре дошли, но моля те, дай го малко по-искрен и лишен от двуличност следващия и ако може да бъдат спестени изрази като "горката ми бедна наранена обична приятелка, която позеленяваше от яд, докато ние си чуруликахме любовно пред очите й, чудехме се после как да я утешим и беше наистина мъчително да притискаме срязаните й вени с кърпата, докато чакахме линейката на Прва помо?"

Последното, което ще ти кажа, е като модератор - избягвай, ако обичаш, за бъдеще, да изнасяш данни от лична кореспонденция с потребители на форума, освен когато те не са се съгласили изрично...благодаря ти and enjoy your holiday!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #27 -: Април 28, 2011, 19:50 »

Фактологичен въпрос:
Кога съм казвала, че приятелството ми е с нея са цветя и рози? Единственият ми суперлатив дотук за нея беше, че е красива, с прекрасни очи и секси излъчване, което и сляп няма да отрече. Сама си казах, че ми беше приятно да закрилям някого, не съм се обяснявала колко възвишени чувства съм имала. Да, обичах я... имам 10 играчки от плюш и си ги обичам всичките. Не си осъзнала смисловите нюанси на думите, които се взимат от контекста. Когато се обръщаш към мен със "Скъпа"... скъпа ли съм ти наистина?!
Може би разминаването идва от понятието "приятел"... за мен приятел е малко повече от познат, но онова, което ти наричаш явно приятел, за мен си има друго наименование - сродна душа. В моя случай е само един човек. Мъж. Нямам колеги приятели, така, какво ти го разбираш.

Цитат
знаейки какво се каниш да направиш, за да ги разделиш
Това не е вярно! Решението ми се смени впоследствие. И, ако обичаш, не ми говори, че съм твърдяла, че го правя за нея. Правих го за двама души, които за момента изглежда имаха шанс да са заедно. Нея... и Него. За този мъж мога и по-големи жертви да направя. Като виждам, че не е щастлив обаче... какъв смисъл има да бездействам повече?
Подла бях, когато смених плана и не й го казах. Лош човек съм, да. Но и твоите възвишени и морални момчета не ходят при гаджето на таргета си да кажат "Смених плановете. Ей от ся тръгвам да я свалям. Обявявам ти открита война и гледай ся какво ще те пати. Ще те мачкам до смърт".  Ако някой пикапър го е направил, шапка му свалям. Аз не съм чаак толкоз открита.

Цитат
той се опитва да ви помогне да се сдобрите - ама за чий ви е да се сдобрявате
Преди месец с нея ни назначиха заедно за проект, който може да ми се окаже ключ към дипломна работа, ако си изиграя картите добре. За целта тя ми е нужна. До този момент лично аз не съм правила някакви опити за сдобряване.
Не оправдавам, нито защитавам себе си. Ако забелязвате, защитавам друг човек, който вие тук изкарахте тъп, манипулируем и едва ли не сополанко... към него обиди не толерирам.
Активен

tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #28 -: Април 28, 2011, 22:47 »

TigerCSKA, когато тръгна да ме сваля тук
Е закво е тая подлост и злоба? Ни в клин ни в ръкав ми използваш името, не ти прави чест. Такива неща(да топиме някой) използвахме когато бяхме на 15, това е несериозно а и пред хората да го изтъкваш е проява на лош вкус. Пръскаш негативна енергия ама няма кой да те чуе и сама си вкарваш автоголове. Не можеш да намериш общ език с никой в този форум и аз нямам вина за да си измиваш ръцете с мен. Какво делиме с тебе не мога да разбера и кой има интерес от такива дразги, аз не съм дошъл с лошо, най-малко пък към дамите тука. До една ви уважавам, както и момчетата разбира се. Дори на няколко пъти се опитах да ти помогна. Недей да прекаляваш, успокой се, ако имаш някакъв проблем с мен няма проблем, няма да се надувам, ще седнем и ще говорим и ще си понеса отговорността ако съм те обидил бих се извинил, но и ти трябва да си преосмислиш поведението и да се държиш като сериозно момиче
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #29 -: Април 28, 2011, 23:28 »

а женското приятелство, както вече споменах, се характеризира като НЛО-то - всеки е чувал за него, но никой не го е виждал...подиграват ни се яко хората и с право!

Меко казано не съм съгласна с теб. По-твърдо казано, това са глупости, но не знам имам ли право да се изразявам твърдо Завърти очи Това да делиш хората на мъже и жени е крайно неправилно. Аз пък нямам наистина близък приятел мъж. Всеки, когото съм смятала за такъв, се е оказвало, че иска нещо повече от мен. Виж, истински приятелки жени имам. И някои от тях са си абсолютно 100% жени, а не мъжки момичета. Вярвам им безрезервно, както и те на мен. Изпадали сме в ситуации да харесваме един и същ, но никога не сме стигали до подли номера, а даже напротив, това е заздравявало приятелството ни. Не знам тези, които твърдят, че нямало жени приятелки, с какви жени общуват... Или може би просто самите те не могат да общуват със собствения си пол. Иначе познавам и мъже, дори май са повече от познатите ми жени, които правят така, които са си устройвали ей такива засади. Подло, много подло при това, да не говорим за момента, когато взаимно почват да си връщат един на друг. Но не си правя извода, че мъжете не можели да имат приятели.
WomanWorth, аз продължавам да не те разбирам. Защо продължаваш да и солиш в раната? Знаеш много добре, че ще го забрави, ако не го вижда, а сега ще вижда не само него, но и него с теб... Хубаво, отнела си и гаджето, но по дяволите, защо я унижаваш? Ясно е, че тя сама се навира и се оставя да бъде унижена, но ти защо и помагаш да се унижи още повече?
И пак те питам - не те ли е страх, че всичко се връща?
Приздрачна, аз не виждам нищо лошо в това човек да съжалява този, на когото е направил нещо лошо или е наранил по някакъв начин. Не виждам нищо лошо в това човек да съжалява за не толкова достойните си постъпки. Но в случая не виждам такова нещо. Не виждам грам съжаление, което ме учудва. Но WomanWorth си знае най-добре...
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #30 -: Април 29, 2011, 10:17 »

Казваш, че ще го защитаваш до последен дъх, но не казваш струва ли ти се нормално за някого, който нарича себе си мъж, да се навие да отиде на море с настоящата си приятелка и друга тяхна приятелка, която очевидно го сваля? Както и дали е нормално същият този представител на силния пол сега да ходи някъде с новата си приятелка, която междувременно е успяла да го свали и старата си приятелка, която очевидно още има чувства към него и не може да го забрави? Хайде, чакам да го защитиш и да го изкараш по бял от прането на леля Мария в рекламата на Бонукс...то вярно, че любовта е сляпа, ама чак пък толкова...

Понеже не виждам да остава разбрана и една дума от това, което ти казвам, просто ще се присъединя към питането на Кестен - хубаво, постигнала си каквото си искала, сега защо продължаваш да я мъчиш?

Кестен, и аз имам приятели от женски пол...много са малко...онези, които мазно ми се хилят в лицето и чакат да се обърна с гръб, за да почнат да се натискат на приятеля ми, не ги наричам приятелки...
Можеш да си сигурна обаче, че ако жените около теб - приятелки, познати, комшийки, колежки и т.н. припознаят в гаджето ти мъжа на живота си, мнооооого малко от тях ще се поколебаят преди да ти забият ножа...
Активен

hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #31 -: Април 29, 2011, 20:56 »

Аз пък не проумявам, какво все се мъчи да ни навре в очите това толкоз успешно съблазняване WomanWorth?
Обикновено, след като хищника е хванал плячката, я замъква в леговището и си я гризе скришом, не я мъкне на площада да се хвали. А тук ежедневно получаваме сведения колко е голяма плячката и колко е великолепна плячката и как хиените се облизват, ама е могат да я докоснат.
Себе си ли опитваш да убедиш колко си права WomanWorth  или нас? Щото аз ти казах (ако е истина историята ти) до кога ще трае любовта на твоя принц - до следващата учебна година когато поредната пиявица ще му се лепне та да изкара по-добра оценка /не е сега не ги плющи, ама ти си му вярвай/  Засрамен
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
bqla_vulchica
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #32 -: Май 03, 2011, 19:13 »

И така, докато четях на няколко пъти ми идваха мнения, после оставах без думи, но от прочетеното се уверих как всички живеем в един филм, но твърдо отричаме това. Не искам да обвинявам и нападам момичето, защото това е в природата на повечето жени лицемерието. А в природата на мъжете е да се поддават на нагоните си. Не ми се обсъждат глупости не знам, защо и вие го правите. А и за това което прочетох в едно от мненията, че хишникът носи жертвата си в леговището си и там я глозга на спокойствие, но това го правят мъжките, женските когато хванат жертвата си те я разнасят и се фукат с нея подхвърлят я нагоре надолу с пълна увереност, защото просто знаят че и да я загубят с лекота ако не тази, то ще си хванат друга.( казвам го защото обичам животните и наблюдавам техните навици) а така е и при хората. За това нека не се мислим за много повече след като не можем да укротим инстинктите си и желанието да обсъждаме чуждият живот. И още нещо, аз не мисля че това е любов и в момента когато интригата се уталожи и емоциите се успокоят ще дойде края на всички, защото явно всичко е на основата на страсти, може би  не го осъзнавате или не е така ,това е просто моето мнение  ето ви и една песен която доста описва всичко около нас  http://www.youtube.com/watch?v=2hjuty2nHVc
Активен

цели се в луната, ако не уцелиш ще попаднеш сред звездите!!!
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: