Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2020, 23:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Getting started :)  (Прочетена 5566 пъти)
Brobebrato
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« -: Април 14, 2009, 15:03 »

Миналата събота ми се наложи да пътувам към Монтана за помен на дядо ми (казвам наложи, защото след Великден не може да се правят помени...). Трябваше да ходим цялото семейство с на брат ми колата...в негов стил, той се направи на тарикат и отиде в Ловеч с колегите си уж "по работа" = на почивка. Както и да е... отиваме с рейса ... мястото ми е зад тези на "наще" и гледам една кака (прецених я на 26-27 , оказа се, че е '80  Шокиран Намигване ). Седнах си на мястото отвътре към прозореца - тя като ме видя, че доближавам и я погледнах ме пита " тука ли си " ... казах само "да" ... беше ми сдухано, че съм с наще...имах чувстото, че съм с завързани ръце да почна какъвто и да е разговор...Тук мога да "поздравя" собствениците на фирма "Карат-С", че са избрали толкова тесни седалки... няк'во "авто-кино" се получи и имаше привличане. Направихме стоп на Враца за 20на минути...разтъпках се и чаках да я видя някъде сама и да си полафиме...като се върнах в автобуса те беше там (наще ги нямаше Смотан)...Още като и казах Здрасти , тя се усмихна и завързахме някъв доста непринуден разговор и се поотпуснах и вече не ме ебеше много к'во ще стане...преди да тръгнеме аз подхванах темата, че е яко зле да се пътува с роднини и казах, че като се върнат наще, че няма да и говоря, заради тях (игриво, не го мислех  :laugh:) - тя влезна в "loop-а" и вече като потеглихме (30на мин още до Монтана) тя каза, докато си говорихме нещо :"Еее айде ся по тихо да не ни чуят" , аз си сложих само пръстта пред остата погледнах престорено строго - "Шшшш" - енергията се дигна и лафихме някви общи приказки - аз уча в УНСС , тя го е завършила ала бала ... за спорт, екстремни спортове бла бла... Тя се оказа, че не отива в Монтана и да види роднини в няк'во село...# close. Там киното си остана крак - от време на време като ставаше няк'ъв бъзик леко кино по рамото. Имаше обратна връзка  Смотан - вече и стойката и беше друга - по разкрачена ... почти постоянно си играеше с косата ... атракшъна си беше на 6 - а3 си беше с УНСС просто, доста лесно се получи Усмивчица. Та вчера се видяхме с нея на кафенце - енергията беше ок, като за начало (времето беше яко зле и ми повлия... а и нямаше свестни сетове докато ходих към поп-а поне да си вкарам малко по-голяма енергия). Тя работи като юрист консулт...право - така, че разгора беше доста лесен - само я насочвах с няк'ви въпроси и аз добавях разни неща и гледах да има фън ... за дребен пийкок си бях сложил 1 листо на кака ви Мери Дж. на врата и стана добра тема на разговор Усмивчица))...Както и да е. Като ня'къв пропуск отначало е, че не продължих доброто кино от запознанството ни - само кино по рамото отначало ... (като се видяхме май трябваше да я целуна по бузите ?...сложих си ръката на ханша и ). Вече като тръгнах да ескалирам постепенно се получи доста естествено ( та не споменах - 6.5 - 7 - най-вече щот обича да спортува и си е доста стегната Усмивчица...преди 6-7 години е била поне 8ца Усмивчица...) ... Та вече става лафче, налазили сме се ... хааа, преди не си го бях представял как на първа среща ще стане т'ва нещо...хаха...яко доволно  :laugh: Засрамен Намигване (да има ЕМОконки) - в кафето с/у нас и до нас хора...хич не ме ебе... на нас ни е готино, нали ? Като рутини ползвах т'ва на Стайл за куба и 3 неща, които харесваш в тебе ... повече не знам като се замисля...(като изключиме ЕСП-то и историята с петела - ма щеше да прозвучи тъпо на нея...така че и го спестих). Та тука да вмъкна, още като се видяхме първия път ме пита на колко съм ? Аз есте и викам познай - вика 19 ... (т'ва и е долната възрастова граница) - аз съм на 21, но всъщност изглеждам на 17-18 (Слейара ме е виждал ако си ме спомня) - това ми е нещо като "притеснение", че ме мислят за много малък - въпреки, че изглеждам добре (това винаги ме е дърпало - особено като бях по-малък) и много хора ми казват (тя също, ма много подробен взех да ставам), че имам силно излъчване (това си го обяснявам, че ставам много позитивен, когато съм с готини хора). Като грешка виждам това, че не ескалирах достатъчно вербално, като се бяхме "налазили" по сериозно - по-скоро тя пое тука инициативата...зле...не ми идва естествено, но мисля, че калибрирах добре (а и точно тая вечер не исках да стигнам от ф-клоуз). Като обобщение - всичко се получи супер естествено (нямах никакви притеснения - тя ми обясняваше как съм и изглеждал като : "...не искам да кажа женкар, нали ме разбираш..." - яко готино ми стана като тръгна да ми обяснява, че съм изглеждал като тип, който обича женското внимание и има жени, около себе си), 3 часа кафе...мисля да не бързам с втората среща, без това няма да ме има няколко дни сигурно...Най-важното, е че си прекарахме двамата супер готино ("'земи си кака, да те отрака"  Смотан) и съм доволен от себе си - има прогрес, като за начало Намигване...

За уличната ми игра има развитие, но още е супер слаба ... материала ми е плачевен и повече от 2 минути сет рядко правя (трябва да се хвана да понауча рутини като за начало - още съм доста интровертен в общуването, но има доста подобрения - не съм доволен от това, че като тръгвам да говоря и погледа ми автоматично се насочва някъде другаде - не мога да го контролирам...и гласа ми е зле (горовя доста бързо като разказвам ...като робот - трябва си практис)...имам подобрения в апроучите, но без Уъркшоп нещата ще се развият бавно ... надявам се, да се намери скоро място и за мен в следващ Уъркшоп и да мачкам ...
Активен
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #1 -: Април 14, 2009, 16:39 »

Браво! Е това е пикап, а не да обикаляш улиците по 6 часа на ден и да заговаряш мацки със кое е по романтично  :police: браво пич.
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #2 -: Април 16, 2009, 17:10 »

ММмм. Много добре. Точно така. С малко желание и по-малко страх а и действие разбира се нещата почват да се получават.
Днес чета само за хора, които само от четенето на този сайт са постигнали добри резултати, което може само да ме радва. Дано в крайна сметка повече млади хора дойдат тук и се научат на нещо реално а не като в тийнпроблем или по други места където само глупости от типа на "Ами поговори с нея" може да прочетеш като дадени съвети.

Наистина сайта е страхотен и форума също. Много добро качество на информацията се получава тук.
Активен

Разгембване на рикши Усмивчица http://vbox7.com/play:67359a40
Brobebrato
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 17, 2009, 01:02 »

Я, малко да допълня темата. Днес (тоест вчера) излезнах малко "по-задачи" - да си взема една книжка и едни материали за даскало. Бях си наумил да направя няколко апроуча...обикалям си из центъра...греда...само докато бях до един банкомат минаха повече сетове отколкото видях вървейки - тук ми е голям проблем ... не мога да заговорям, което ми падне момиче - ако не ме кефи на вид, хич не ми се занимава. Доста странно се получи, че почти нямаше читави сетове. Отивам към CCS (мола до хотел Хемус) и 10на метра след моста на влюбените виждам 2 момичета (~16/17) - ~5.5/7.5 - отварям ги - есп - няк'ва историйка леко свързана с опенъра - историята за петела (което се протака...добре)... Доста бързо ги зарибих (особено по-готинката) - сигурно несъзнателно съм и дал повече валидейшън с езика на тялото нз ... трябваше да калибрирам, че имаше един момент отначало дет другата тръгваше да се дърпа леко - вече на ESP-то като питах таргета и тя " е мене няма ли да ме питаш нещо" - " Е чакай , ей сега щ'и разкажа една история" ... казвам си аз ... познавам числото - с реакцията ми стана ясно, че таргета е вързан Усмивчица ... другата вика "ее и мойто число е 3 " - ако бяха по-умни трябваше да се досетят, за какво става на въпрос (после може и да се сетили...Усмивчица )."Обстъкъла" каза "yeah" ... като се накефи на 3 пъти някъде ... на 1вия и казах Yeaaahhh и се хиля на бъзик - 2рия път май вече и давам hi5 и тя се зариби ... тъкмо тръгвам да разказвам за петела - тя лафеше по тела за 40-50 сек, което беше добре (стана нещо като мини-изолация...хаха), и идва еее...чакай и аз да слушам. Както и да е...бяха доста зарибени, нещо забих ... хаха - трябваше да направя "best friend" теста или да вкарам още няк'ва глупост, ма нищо не ми дойде на акъла - видях, че аз контролирам сета тотално и тръгнах за #close - и на двете " да си размениме телефоните"...ала бала - обстъкал вика е нз, и другата е нз..."Е к'во не знаете, много добре знаете"..."Айде, че ме чакат в мола, бързам, трябва да тръгвам" - само таргета си извади телефона и тръгна да записва etc...Тия дни ще кажа к'во е станало Усмивчица.
      Езика на тялото ми беше ОК мисля, дърпам се назад, те след мене (яко фън). Гласа не ми беше много уверен (мисля), пак бързо говорех, усещах се и се коригирах до няк'ва степен. И доста други грешки, които сега не осъзнавам. Ясно беше. че бях супер кратък (не повече от 5-6 минути мисля...)Най-голям проблем за уличната игра в момента ми е тая избирателност ... седнали сетове ... смесени ( с момче)...това за начало - а вече frame, глас, да говоря дълго време и какво ли още не ...Трябва си уъркшош за мен.
      Та, после отивъм към мола (идеята ми беше да видя дали някъде търсят продавач-консултант) - в М-тел ми казаха (заради кризата 3-4 месеца няма как да стане) както и да е, бях намислил или ще бачкам в готин магазин в един от 2та мола в София за дрехи (където мога да ползвам отстъпка) или да не се занимавам... Още на първия етаж гледам в магазина на Kenvelo търсят продавач-консултант - казвам си ... е точно за мене ... бях поговорил по тел-а още 3-4 минути преди това ... бях си в стейт - отивам, говоря с пича на касата, той вика управилката - миньонче - 6ка - за 30 секунди разговор вече ми се струваше, че не аз искам нещо от нея, а тя от мен ... вече ми обяснява за работата все едно съм нает... е трябва да донеса CV (нямам никакъв опит - още от начало ме пита - казах и нещо от сорта "Не мисля, че ще ми е проблем - точно подобна работа ме интересува") и 2 дена следващата седмица (да съм си бил избрал)да видя за какво става на въпрос ... но съм сигурен, че съм IN !! Усмивчица - което е доста добре...дано всичко е на 6 и да почна там - лятото е студено, зимата топло - сетчета ... хахаха незнам - мечти, мечти...

Ако някой има желание да ме вземе с него като ходи да играе да ми пише тука или най-добре в темата (Личните работят ли ?) - много добър ученик съм и приемам всякаква градивна критика - не мога да чакам един месец да видя как се играе играта в действителност... хахаха(за разлика от много хора в България - като им кажеш нещо (съвет...), ако ще и папата да си, всеки си знае своето (освен ако не си дал от собствените си ресурси [най-вече пари] )- все пак, "ние, българите" разбираме от всичко, нали ?  Намигване Ухилен ). Или да се видиме да полафиме на кафенце...добре дошъл е всеки Усмивчица...

п.п. Късно е и ме мързи да редактирам...дано се чете
      Та след сета
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 18, 2009, 14:55 »

Много добре ... желанието и мотивацията са изключително важни и гледам си почнал да се справяш прилично! Поздравления!
Цитат
Браво! Е това е пикап, а не да обикаляш улиците по 6 часа на ден и да заговаряш мацки със кое е по романтично  police браво пич.

Ех ХРЦВ - много сме те стреснали с тези улични подходи - сигурно още сънуваш кошмари "Айде отивай да отваряш сета"... "Неее - страх ме е - пазете се от мен демони"  Засрамен Засрамен

п.с. Начко, мерси за добрите думи!

Активен

I'm a very special kind of monster
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Април 18, 2009, 15:24 »

off:

Цитат
Ех ХРЦВ - много сме те стреснали с тези улични подходи - сигурно още сънуваш кошмари "Айде отивай да отваряш сета"... "Неее - страх ме е - пазете се от мен демони" 

Е трябваше сигурно и ти да отвориш 1-2 сета, че да видя как става и да не ме е страх, а не да седиш отстрани и да люпиш семки   Ухилен Засрамен
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #6 -: Април 18, 2009, 15:42 »

off:

Е трябваше сигурно и ти да отвориш 1-2 сета, че да видя как става и да не ме е страх, а не да седиш отстрани и да люпиш семки   Ухилен Засрамен

Че аз покрай семките отварям 1-2 сета, изчуквам 1-2 момичета и си заминавам... Ти къде си спал, че си изпуснал представлението не знам  Ухилен...

Насрахме темата на човека баси...
Активен

I'm a very special kind of monster
Brobebrato
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Април 18, 2009, 22:03 »

Важно е да има фън в темата Намигване...

Колкото до мене...аз мотивация и желание имам, но не го използвам правилно. За това не мога да съм доволен от себе...ще си видя нивото едва на уършопа - където представата ми за пик-ъп...ще използвам метафора - една дървена къщурка ще бъде срутена и на нейно място, мисля да се появи една прилична триетажна къща (в Драгалевци -  :laugh: Смотан Ухилен Ухилен).

Днес като се разкарвах с един приятел (който също запалих по пик-ъпа) видях Сбой и (след това се запознах - доста приятен пич) Владимир. Полафихме малко - видях, че Сбой не го свърта на 1 място и да не го мъча Усмивчица. Той ми каза "е не си ли малък за пикъп?" - " На 21 съм, изглеждам по-малък просто" - той ми каза, че това ще ми е в полза/предимство. Ако види темата, да поясни какво точно има впредвид Усмивчица.

п.п. Иначе си флуудете, да има лафче,но ми напишете сайтове на english за пик-ъп, които ви кефят
Активен
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 19, 2009, 15:47 »

Цитат
п.п. Иначе си флуудете, да има лафче,но ми напишете сайтове на english за пик-ъп, които ви кефят
http://www.rsdnation.com 

Цитат
Че аз покрай семките отварям 1-2 сета, изчуквам 1-2 момичета и си заминавам... Ти къде си спал, че си изпуснал представлението не знам  ...
Завърти очи
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #9 -: Април 22, 2009, 23:35 »

Brobebrato готин си, ентусиазиран си, и много женски сърца ще разбиваш занапред  Намигване
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: