Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 13, 2022, 01:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Как влияе статусът в свалките  (Прочетена 49176 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #40 -: Февруари 16, 2013, 12:07 »

Момчета имам две "новини" една кофти и една готина. Лошата новина, за някои, е че по принцип статуса на един мъж е важен за жените почти  колкото... красотата на жените за мъжете! Факт доказан с редица психологични и социални изследвания, при това очевиден за всеки човек който вижда какво става в живота.

Много добре формулирано!
Мен ме дразни, че много от пишещите тук са се назобили с термини за фреймове, за стейтове, за награди и за незнам си кво и им убягват очевидните неща.
Една мазна и дебела жена колкото и да си променя фрейма, няма да стане секси за почти никой мъж, както и чудо трябва да се случи в нашия случай нагласената мацка да награби клетия таксиметър.
Да, случва се понякога, един казва че познавал таксиметър женен за адвокатка......аз пък видях по ТВ един дето е уцелил и джакпот от тотото. Но това са изключения!
ИЗ-КЛЮ-ЧЕ-НИ-Я!
Не може да се залъгваш че с нисък социален ранг и с добра игра ще ебеш често високорангови. Както е може да се залъгваш, че с малко пари и добра игра ще печелиш често джакпота от Еврофутбол.
Затова ме дразни да чета такива уж "надъхващи" коментари.

Извода от всичко е прост и стар колкото света - повдигайте си ранга! Симулирайте по-висок ранг дори. Fake it till you make it (по Мистери).
Примерно от шофьор на такси стани куриер в някоя фирма. Като звъннеш на вратата на Еквилибриум да и донесеш някоя пратка и вкараш същите 2 лафа от таксито, колкото и да е кисела може пък да ти се усмихне..... па някоя може да те пусне и да влезеш Намигване
Сигурно е глупав примера, но пак ранга ти е една стъпка нагоре.... още по-нагоре е ако я срещнеш в дискотеката....още по-нагоре е ако и влезеш в офиса като клиент....и.т.н.

Та ранга на мъжа си важи (също както красотата на жената не може да се пренебрегне) и само с "надъхване" не става
Активен

Fake it 'til you make it!
Sunlight
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 260

Профил
« Отговор #41 -: Февруари 16, 2013, 14:23 »

Аз пък смятам, че рангът за различните хора има различно значение . И се сформира на база на това с какво се занимава конкретния човек и в каква среда се намира. Също така и какво е мнението на околните от тази среда за него.
Както знаем всеки човек си има критерии за подбор на приятели /партньори . Според зависи колко един човек се вписва в тях, той минава в една от двете графи или остава извън нея.
Няма какво да се лъжем всеки се стреми към най-доброто, което е възможно и което в момента е на разположение ( разбирайте в обкръжаващата го среда).
Както мацката ще се стреми към готиния пич ( шеф на отдела във фирмата , в която работи ) , така и големият шеф ще се стреми да се зарибява с красивата секретарка от офиса му, която знае 3-4 езика и умее да го успокоява в напрегнати ситуации .

А, как се държат хората , когато сметнат, че някой е под техния ранг видяхме различни ситуации в предните коментари . Кестен, е мила и учтива , Еквилибриум, според зависи в какво настроение е и до колко й е симпатичен човека отсреща.

За себе си ще пиша по-късно Усмивчица).
Активен

Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead.
Oscar Wilde

Believe in yourself! Have faith in your abilities! Without a humble but reasonable confidence in your own powers you cannot be successful or happy.
Norman Vincent Peale

Мисля,следователно съществувам
Рене Декарт
Rocko
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

Профил
« Отговор #42 -: Февруари 16, 2013, 17:36 »

В България, статусът( дори симулираният такъв), играе много по-голяма роля от всички други неща. За тва примерно, някои лекета с богати татковци и грозни дебелаци като Коко Динев, винаги ще имат много по-голяма успеваемост, дори и от най-добрия ПУА. Пак казвам, говоря  от чисто статистическа гледна точка и само за България( не съм бил в чужбина и не знам там как е). Ако ПУА-та отиде в дискотеката и има успеваемост, да кажем 2 от 10, то дебелакът с бръсната глава, лош поглед и БМВ седма серия ще удари 4/10. Който твърди обратното, не е ходил достатъчно на дискотека в Студентски Усмивчица
Активен

Страданието съществува, само защото съществува слабостта
Sunlight
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: Февруари 16, 2013, 17:49 »

Такаа, Роско прав си . Гъзарията направо удря до шия тук . И всеки си мисли, че с един ланец и 200 лв. притежава цялата дискотека и всички мацки са му в кърпа вързани , ако прибавим и хубавата кола вече е недосегаем..

За мен основно значение има самият човек, а не социалният му статус. Познавам доста мъже, които са умни и начетени , но като хора не струват . Познавам и по-бедни или не толкова добри като партия от гледна точка на образование,интереси и прочее , но пък чудесни хора. Сякаш колкото повече един човек е постигнал толкова по-лесно му е да лепи етикети и да определя другите какви били и какво става или не става от тях .

Важно е човек да се усъвършенства и да гради над сегашното си ниво , на което е в момента.
Активен

Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead.
Oscar Wilde

Believe in yourself! Have faith in your abilities! Without a humble but reasonable confidence in your own powers you cannot be successful or happy.
Norman Vincent Peale

Рене Декарт
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #44 -: Февруари 16, 2013, 18:01 »

Познавам доста мъже, които са умни и начетени , но като хора не струват . Познавам и по-бедни или не толкова добри като партия от гледна точка на образование,интереси и прочее , но пък чудесни хора. Сякаш колкото повече един човек е постигнал толкова по-лесно му е да лепи етикети и да определя другите какви били и какво става или не става от тях .
Естествено, че ще му е по-лесно на по-успелия да слага етикети. И с право. Има по-добра преценка, видял е повече, има повече опит, знае кое действа и кое не. Не казвам, че ще е прав в 100% от случаите, но статистически ще познава повече отколкото теб (да кажем). Ти за готвене кого би слушала повече, Жак Пепен или Меноар (например)?
   Я кажи кои са тези "чудесни хора" без образование и интереси, дето и са бедни, и с какво толкова са чудесни? И за да свържа двете точки в една, предвид темите които си пускала, смяташ ли че може да се разчита на преценката ти за хората? Еми сори, ама относно преценка за хората бих слушал повече Здрач, пред теб, защото е по-успяла в областта от теб, и бих слушал Лари Кинг повече пред нея, защото е по-успял от нея.

Споко, нищо лично, просто си изграждам тезата Усмивчица . Или по-скоро антитезата на твоята теза.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Sunlight
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 16, 2013, 19:12 »

Познавам доста мъже, които са умни и начетени , но като хора не струват . Познавам и по-бедни или не толкова добри като партия от гледна точка на образование,интереси и прочее , но пък чудесни хора. Сякаш колкото повече един човек е постигнал толкова по-лесно му е да лепи етикети и да определя другите какви били и какво става или не става от тях .
Естествено, че ще му е по-лесно на по-успелия да слага етикети. И с право. Има по-добра преценка, видял е повече, има повече опит, знае кое действа и кое не. Не казвам, че ще е прав в 100% от случаите, но статистически ще познава повече отколкото теб (да кажем). Ти за готвене кого би слушала повече, Жак Пепен или Меноар (например)?
   Я кажи кои са тези "чудесни хора" без образование и интереси, дето и са бедни, и с какво толкова са чудесни? И за да свържа двете точки в една, предвид темите които си пускала, смяташ ли че може да се разчита на преценката ти за хората? Еми сори, ама относно преценка за хората бих слушал повече Здрач, пред теб, защото е по-успяла в областта от теб, и бих слушал Лари Кинг повече пред нея, защото е по-успял от нея.

Споко, нищо лично, просто си изграждам тезата Усмивчица . Или по-скоро антитезата на твоята теза.

Не съм казала , че имам предвид безработни хора, които нямат интереси и образование. Имах предвид хора, които не са толкова успели , колкото тези , които сравнявам. Няма как да ти кажа конкретни имена не познаваш тези хора. Плюс това аз не съм казала , че сравнявам постижения , аз сравнявам човешки качества като съпричастност,доброта и прочее. Нямам предвид , че успели хора не ги притежават . Направих асоциация с мои познати от двата лагера. И не става дума за безработни хора без интереси и образование да повторя отново;). Имах предвид сравнение между по-малко успели хора от много умните и начетените.

Относно моите успехи мисля, че се изказваш неподготвен Усмивчица. Изобщо не ме познаваш, че да си вадиш каквито и да било заключения нито за моят социален статус , нито за успехите ми . Относно преценката ми са хора, имало е случаи , в които съм се заблуждавала , но това изобщо не означава, че по начало имам грешна преценка за хората. Просто някои много добре се прикриват Намигване.

Относно Здрач , аз също обичам да чета нейни мнения и смятам, че има много полза и истина в тях Усмивчица.

Kejtarn , за коя област говорим конкретно, че смяташ, че не съм достатъчно успяла ?!
Активен

Oscar Wilde

Norman Vincent Peale

Рене Декарт
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #46 -: Февруари 16, 2013, 19:27 »

Kejtarn , за коя област говорим конкретно, че смяташ, че не съм достатъчно успяла ?!
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=4675.0 Ето в тази явно. Май имаше и още една по-стара твоя тема, дето случая беше подобен, може и да бъркам, ама имам такъв спомен. А ако се възбуждаш толкова от "доброта, съпричастност и прочее" (btw прочИе е правилното да се използва в случая, защото прочие означава "и т.н.", а "прочее" означава "така че"/"и така"), защо не си хванеш някой добричък бездомник? Нито ще те съди, ще е много добър, грижовен и ще оценява всичко. И напротив, явно знам достатъчно, за да си вадя заключения за успехите ти поне в избора на мъже Усмивчица . А това че "са те заблудили" изоообщо не е техен проблем.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Sunlight
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #47 -: Февруари 16, 2013, 19:52 »

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=4675.0 Ето в тази явно. Май имаше и още една по-стара твоя тема, дето случая беше подобен, може и да бъркам, ама имам такъв спомен. А ако се възбуждаш толкова от "доброта, съпричастност и прочее" (btw прочИе е правилното да се използва в случая, защото прочие означава "и т.н.", а "прочее" означава "така че"/"и така"), защо не си хванеш някой добричък бездомник? Нито ще те съди, ще е много добър, грижовен и ще оценява всичко. И напротив, явно знам достатъчно, за да си вадя заключения за успехите ти поне в избора на мъже Усмивчица . А това че "са те заблудили" изоообщо не е техен проблем.

Не съм казала, че проблемът е техен. За темата , признавам си заблудих се там и вината си е моя . Впрочем дори момчето още прави опити за контакт след случката, но това вече е друга тема , която изобщо няма да обсъждам Усмивчица. Относно областта с мъжете , човек се учи от грешките си както много добре всички знаем . Допускала съм грешки в преценката си, но това не означава, че не съм си взела поука. А, относно успехът ми с мъжете мисля, че това изобщо няма как от 2 теми да си го преценил Намигване. Съжалявам звучи нелепо Усмивчица.
Относно бездомника , ако за теб вътрешните качества на личността са по-маловажни това е отделен въпрос. Отново уточнявам , че говорих за по-малко успели хора, а не за бездомници или безработни. Обаче ти реши да не обърнеш явно внимание на уточнението ми Усмивчица.
Активен

Oscar Wilde

Norman Vincent Peale

Рене Декарт
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #48 -: Февруари 16, 2013, 20:14 »

А ако се възбуждаш толкова от "доброта, съпричастност и прочее", защо не си хванеш някой добричък бездомник? Нито ще те съди, ще е много добър, грижовен и ще оценява всичко.[/b][/color]

Нека хване мен. Аз притежавам доброта, съпричастност и прочие. Само не знаех, че мацките се възбуждали от това.
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1015

Профил
« Отговор #49 -: Февруари 16, 2013, 21:27 »

Говоря и за срещи мрещи тая се дърпа, хубу де, някъви телефони, трето-пето? Даде ми скайп(тогава беше на мода) вечерта влизам в скипето, намирам я продумвам и, оказва се, че е няква управителка в някъв хотел. Използва ми сложни думички, хвали ми се колко езика знаела, какви приятели имала, познавала се била с много чужденици, много била пътувала из света.
Добре де, и като почне да се дърпа как процедираш?Използваш ли същият речник в реалният живот, като този в форума?Нищо лошо нямам към речника ти, просто толкова ми е втълпено, това, че трябва да се използват думи като "моля","заповядай","съжалявам" чее.. с други думи казано да се отличиш от другите като покажеш по-високо културно ниво..или това не важи?Как отговаряш също така и на културните думи и опитите да се прави на важна изобщо и да те отреже ?
Иначе Стоун изглежда наистина прав и според моите скромни наблюдения за "момчето с загорката и високо поставената дама" , но започвам да си мисля, че не е невъзможно , а просто трябва правилен подход, който много от момчетата не разбираме..

Веднага ти отговарям колега! Продължавам, все едно, че не се дърпат. Тва е. Ако наистина го мисли, няма как да не разбереш и да се махнеш от там преди да те застреля мъжът и. Разбираш ли. Ясно се усеща кога се прави на важна или си играе и кога наистина се дърпа...

Хахахах. Не не не. Всичко зависи от това с какви хора си и в каква ситуация. Има правила, и те трябва да се спазват. Във форума е друго. Тук, 98% от четящите са абсолютни простаци. Ако пиша както говоря с умни, културни и образовани хора, първо никой няма да чете. Второ ако, някой прочете 2 реда, ще си помисли, тоя пък кво ми се прави на умник...

Това какво и как ще го говориш, зависи само и единствено от това в каква среда си.

Разбираш ли?
Активен

Fortuna incepto signatur!
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« Отговор #50 -: Февруари 16, 2013, 23:48 »

Да, ясно, мерсаж. Усмивчица Понякога имам чувството, че никъв проблем не ми е да говоря направо и с 3-4 години по-големи, а понякога гледам нещо не става и с наборките.В мен ли е проблема, те ли не разбират не знам..  Ухилен
Иначе нещо по по темата, аз мисля, че е достатъчно да внимаваш кво и говориш и да изглеждаш добре, а за финансовото положение - мисля, че е достатъчно да имаш пари в теб колкото на момента за пред нея един вид.. да можеш да си позволиш да и предложиш да отидете на заведение, кафе, кино без проблем на момента или колкото да се чувстваш на място..
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1453

Let it be

Профил
« Отговор #51 -: Февруари 21, 2013, 20:05 »

Абе какво да ви кажа. В кратце:

Иначе е ясно, че между строителен работник, който не може да свърже 5 думи и дама от висшето общество не може да има ВНЛ, освен ако според строителния работник ВНЛ не означава "клати го, клати". За има-няма 5 минути.

Активен

Leaders grow leaders.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Профил
« Отговор #52 -: Февруари 22, 2013, 07:26 »

Иначе е ясно, че между строителен работник, който не може да свърже 5 думи и дама от висшето общество не може да има ВНЛ, освен ако според строителния работник ВНЛ не означава "клати го, клати". За има-няма 5 минути.

Може! Лари Фортенски и Елизабет Тейлър... Усмивчица
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1453

Let it be

Профил
« Отговор #53 -: Февруари 22, 2013, 08:39 »

А я виж чичо Гошо как твърди, че завършват:

"Фортенски е строителен работник, който се запознава с актрисата в клиниката Бети Форд, където и двамата се лекуват от зависимост към алкохол и наркотици. (бел. Ек.- интересно как изобщо е попаднал там...)

Женят се през 1991 година в ранчото на Майкъл Джексън в една от най-скъпите сватби по нова време (1.5-2 млн. долара). Твърди се, че Фортенски е имал предбрачен договор, според който е щял да получи 1 млн. долара, ако женитбата продължи 5 години. Той подава молба за развод точно след 5 години. Тейлър му оставя 800 000 долара в завещанието си.

В момента той живее със сестра си в двустаен апартамент. Не разговаря с дъщеря си, с която са скарани за пари."

Пито-платено с една дума, каква ВНЛ  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Leaders grow leaders.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Профил
« Отговор #54 -: Февруари 23, 2013, 00:10 »

Хаха значи светската лъвица даже платила на недодялания строител за ВНЛ... пък то не излязло ВНЛ Усмивчица)!

Друг е въпроса, въобще колко ли процента от връзките с вечна и неразделна любов стигат до пет години? Намигване...
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #55 -: Май 10, 2013, 23:37 »

Случаят говори по-лошо за момичето , пичът ще се научи или ще си намери друга курва , която да ебе. Статусът е част от крайния резултат , но и без него може да постигнеш добри резултати.
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Божо
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #56 -: Юни 27, 2013, 22:50 »

Има една приказка която мисля че се вписва в случея : "Ефтините жени ти излизат най-скъпо" ... Момчета всичко е само в главите ни ако си богат вътрешно никое друго външно богатство няма да е по ценно Усмивчица
Активен
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« Отговор #57 -: Юни 28, 2013, 12:51 »

Статусът по принцип е "плуващ" и не е от голямо значение. След толкова години тук в форума, някои продължават да твърдят че тези неща имат значение, за мен те нямат.

Нима без пари и кола не можем да си хванем приятелка ? Аз мога... Трябва ли баща ми да държи 100 фирми за да имам самочувствие... Не...Както казва Alex: "I am enough". Ето защо хората с висок статус успяват с жените:

С парите и властта идва самочувствието и увереността едни от най-главните качества които жените харесват.  Шокиран Да..Точно така, те не харесват толкова колата  ти, колкото твоите личностни качества. Просто повечето хора развиват по силни харизма, лидерство , самочувствие и прочие... След като бъдат финансово или социално удоволетворени.

Ние всички можем да има изградим тези качества без да сме богати или известни, трябва да работим за себе си и да се развиваме, трябва да се научим да се обичаме, трябва да вярваме в себе си... Всичко друго е една лъжа и манипулация...
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3994

Профил
« Отговор #58 -: Юни 28, 2013, 13:01 »

Вярно е, че жените обичат личностните качества.
Но също така е вярно, че обичат и забавленията. Girls just wanna have fun, както казват хамериканците.
А повечето забавления в наши дни струват пари. Жените обичат да се возят на коли, да пият мартини в дискотека, да ги водят на море или на друго хубаво място, където да се снимат с ай-фона си и да се сложат на фейсбука.
Ако на една жена някой друг осигурява тези забавления, например баща или стар импотентен тъпкач, ти тогава можеш да я наебеш само защото си пич. Но ако ги няма, тогава тя ще гледа да ги получи от някой мъж, като в замяна ще е готова да плати в натура. Разбира се, ще гледа да мине тънко и ако може без да даде гъза.
Мъжете също обичаме да минем тънко и една доста ефективна стратегия е да покажеш, че имаш статус и ресурси, без обаче да бързаш да ги харчиш за нея. Нека тя да те гони, за да ги заслужи.
Активен
EvolvE
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #59 -: Август 12, 2015, 13:53 »

Продуктивна дискусия се е заформила тук Намигване Наскоро попаднах на доста интересен социален експеримент, който изследва ролята на социалния статус и физическата атрактивност при избиране на интимен партньор, та реших да го споделя с вас Усмивчица

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Изпечатай  

Отиди на: