Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 13:20:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Фундаментален проблем - нямам фрейм, ДХВ история и не мога добре да ескалирам  (Прочетена 6727 пъти)
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« -: Ноември 08, 2013, 09:21:08 »

Здравейте, имам няколко базови проблеми.
Нямам изграден фрейм.
Нямам ДХВ история, само некви смешни от които изглеждам малко като будала. Но и някои са просто фъни.
Не знам как да ескалирам последователно от 0 до 100. Говоря 3 часа с некоя, три срещи и скачам на 80 ескалация като я хващам за ръката както се държат гаджетата и ако тя е ок, я целувам (тва е станало само с бившата, реално съм свалил 1 мацка през живота си).
Тоест фъни съм, ама cocky не ми се получава.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2013, 10:05:01 »

Този разговор го водих вчера 2 пъти сега пак... Повярвай си. Няма проблем да грешиш. Грешките са нещо хубаво. Но вярвай си. Иначе няма как да се научиш. Просто си повярвай. Ти си човек с ценности. Търсен, млад и красив. Защото ако не си вярваш по-добре се прибери, заклучи се в стаята си и стои там. От къде да знаеш, че ако излезеш няма да те блъсне кола? Нали не си вярваш като пресичаш? Нали нямаш фрейм. Просто си повярвай, че си ценен и всичко което казваш е готино. Толкова е елементарно.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2013, 13:34:22 »

Да беее, толкова е елементарно да си повярваш, че си търсен, млад и красив, особено ако в действителност си забравен, стар и грозен и никоя не те поглежда...и после аман от въздухари със самочувствие без покритие...сега разбрах как се появяват...

Егати съветите...после женските не стрували...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2013, 13:45:49 »

Добре, дай ми съвет. Аз не възприемам като нискорангово да се поуча от жена.

П.С. Аз съм Hardrelationships, имам нов никнейм, че и мен почна да ме дразни тоя.

А и има добри съветнички жени в пикапа - Kezia Noble. Усмивчица
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2013, 14:13:15 »

Аман от (мало) умнички, които само могат да критикуват. Как ще е въздухар бе? Как обясни ми? Просто е мъж бе самочувствие заради умнички като тебе, родени да разбиват всичко, което мъжете изграждат.
1. Той е мъж - значи може и е ценен. Най-малкото има мъжка сила, която е ценна.
2. Той е млад - по поста му рабирам - младите са красиви, особено младите българи.
3. Търси решение на проблемите си, дошъл е тук - значи е себе осъзнат, друго красиво качество
4. Ще те помоля или мене да банеш или себе си да банеш, защото ми писва от тоя форум, защото става форум без грам контент, само 3 жени се пъчат и ежат на всичко и бълвочат глупости на килограм.
5. Вземи да млъкнеш - Здрач за тебе се отнася.
6. Спри да четеш Кезиа, автора на темата.

Спри да четеш. За 1 седмица. Не влизай у форума. Влизаш у филма. Ходи се забавлявай една седмица. Става ли? Излез днес и утре на диско. Помисли как би се забавлявал в това диско. Ама наистина помисли. Какво би искал да направиш за да се забавляваш наистина. Направи го. Ако те кефи да се напиеш - напии се. Ако те кефи да се биеш - сбии сее. Ако те кефи да танцуваш танцуваи - ама излез и го направи. Изкефи се - това ще е фундамента ти в играта вечер - това ти да си изкарваш яко. Кефи се на себе си, наслаждавай се на това че си мъж. Прави каквото правят мъжете - забавлявай се бе, напии се, каквото ти хрумне. След седмица ела и напиши в тая тема как си си прекарал и пак ще ти дам съвет. Ама общо взето след като осъзнаеш какво те кефи наистина, след като го направиш, вклучи и жените. Но най-важното спри менталната мастурбация и си даи малко релакс, осъзнай че ти си мъж, а мъжът е най-ценното нещо на този свят (аз това го осъзнах след като вече 2 път ме молят по време на секс да ги пълня като коледни пуйки - демек искат да забременеят от мене). Ти си човека.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2013, 14:36:08 »

2. Той е млад - по поста му рабирам - младите са красиви, особено младите българи.
3. Търси решение на проблемите си, дошъл е тук - значи е себе осъзнат, друго красиво качество
4. Ще те помоля или мене да банеш или себе си да банеш, защото ми писва от тоя форум, защото става форум без грам контент, само 3 жени се пъчат и ежат на всичко и бълвочат глупости на килограм.
5. Вземи да млъкнеш - Здрач за тебе се отнася.
6. Спри да четеш Кезиа, автора на темата.
1. Искаш да кажеш "може и ДА Е ценен". Ама може и да не е. Колко силен да е...ако не е със готино тяло, физически силен и здрав, и не може да се бие, колко силен да е?
2. Всички ли млади пички са слаби и красиви? Всъшност статистически, повечето хора не са красиви, така че едва ли и той е красавец. В най-добрият случай е посредствен, + че външният вид няма особено значение, така че.... Не се бъркай, не всички са хубавци като мен, аз не съм представителна извадка Усмивчица . Всъшност не си спомням, той ли беше или някой друг, в една тема на скоро беше казал че е 95 кила на под 175 см. И да, нетрениран, сиреч - дебел. Ама може и да не е той.
3. Огромна част от хората дето имат проблем, си го знаят, а каква част от тях правят нещо по въпроса? А каква част от тези дето правят нещо по въпроса, е нещо правилно и смислено? А каква част от тези дето правят нещо смислено и правилно имат реалният потенциал да го докарат до успех и след колко време? Това че прави първите си крачки (не се знае колко дълъг ще е пътя) в свалките, не означава че трябва да му се метнат няколко 10ки от благодарност, че е положил минимални усилия. Браво на детето, че се изакало, на ти бонбонче.
4,5 - лол?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2013, 15:02:22 »

Не ме карай и тебе да нареждам, Кей. Знаем че си кифла вече Усмивчица

1. Исках да кажа, че щом е мъж значи може. Автоматично. В природата му е да може. Силен е достатъчно, по-силен от 99% от жените физически - ценно качество не го забравяйте. Силата е контрол. Защо трябва да е силен само за бой? За физически труд например? Може ли една жена да работи колкото него? Едва ли. Значи е ценен и силен. А и за бои??? Колко жени могат да го набият? 1% от всички...
2. Защо трябва да са слаби пичките? И да повечето са красиви. Аз като изляза рядко виждам грозни пички особено в България. Повечето жени са красиви. Младите са красиви като цяло. И ако си дебел не можеш да си красив ли? Аз съм идеалния пример за красив дебелак Усмивчица Е вече не съм дебелак, ма това е друга тема.
3. Точно обратното. И скоро ще го осъзнаеш. Пътят е най-важното. В живота никога не достигаш крайната точка, която искаш. Никога. Защото крайната точка се изменя. Стига да има достатъчно фокус върху това, което искаш - има и промяна има и напредък - винаги. Просто трябва ефорт и фокус. Няма дали е правилно или не, няма съдия за това, съдията е вътре в теб.

4 и 5 - Да форума е с нулев контент напоследък. Доста често съм онлайн и рефрешвам страничката да видя за нещо полезно. Ама нищо. Влизам - хинт постнала, че е принцеса. Влизам някои се уплаква. Влизам УУ рейджва нещо. Влизам я стоун постнал малко контент след 10 минути веднага УУ, хинт и Здрач върху него да се драчат. Контент - нещо ценно. Нещо ново от което да се научиш. Така като гледам само аз май поствам напоследък контент, другото в бълвоч. Дори този моя пост е бълвоч и твоя също е бълвоч. Имаме комунити, ама не го използваме. Ръсим простотии, никакъв фокус. Идва момче и казва че има проблем. Давам му съвет, идва здрач и казва въздухар. Алооо, ако нямаш съвет по-добре млъкни. Бълвоч на всякъде. Тва е.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2013, 15:05:43 »

Така беше и предния път, преди 4 години. Не бях излизал никога с жена. Имах ниско самочувстие, почнах яко с четене. После почнах да се пробвам със всяка от обкръжението. Общо 10тина за година и в момента когато спря да ме ебе дали ще се получи, се получи.

Тази игра не ми е вродена, и затова като ми мина болката от бившата веднага влезнах във форума, защото знаех, че не ми идва отвътре.

А иначе всичко освен успехите със жените в моя живот си ме кефи. Занимавам се с това, което искам, имам пари, не милиони и колкото искам, но съм доволен засега. Смятам да сменям работата и ще вадя много пари, защото съм търсен. Но това с жените не ми е вродено. А всеки мъж иска жени.

А доколкото дали съм хубав, грозен и еди къв си: бих си дал следната оценка - дебел съм, но не тече лой от мен, имам голям корем (с хубава риза горе долу не изглеждам турбо зле, но ръцете, лицето, краката ми се стегнати.Усмивчица (100 кила, 173 см). Лицето, не ми е турбо с мъжествени черти (кръгличко с чип нос). Смятам, че относно интелигентност - смятам, че съм доста над средното (на всички тестове за интелигентност съм изкарвал супер резултати), добър съм в логическите неща - математика, компютри. Учил съм икономика в УНСС, но сега се занимавам и развивам в компютрите, защото съм добър в това и има пари, добри пари. Ходя на латино танци и испански, не заради мацките, а защото обичам латиноамериканската култура и стил. Харесвам футбол, да играя и да гледам, но съм слаб. Едно време ходех за риба, но сега не. Обичам да съм душата на компанията, и затова ме кефи и да съм шутът (но мистери казва - фъни донт гет ю лейд), но явно това е много нискорангово, но ако има начин с това да пикапя, бих избрал този начин. А чета за пикап, защото харесвам жените и искам да имам жени, може и една, не е задължително да е постоянно. За слабости - не обичам да съм сам, но тази година след като живея сам и ме заряза гаджето, разбрах, че това не е толкова лошо. Човек не трябва да е саможив, но не е наложително да ходи непрекъснато сред хора само за да търси близост с тях. Може да си в мир със себе си и сам. И в момента не съм нещастен, даже много се кефя, че искам да пикапя Усмивчица И съм положително настроен към живота, винаги съм бил. С изключение на 9те месеца от февруари, когато ме изостави Единстената Смотан hahaha, до около преди месец, когато ми мина. Сега вече не съм нещастен.
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2013, 15:10:09 »

Е виждаш ли - това е пич. Живее сам. Бачка яко, има пари, кефи са на себе си, раздава се за компанията. Едър е и кво? Пич е - иска жени. Браво братле. Ходи малко на фитнес и яко с карнитина и скоро и ще си и със секси външен вид. Мене ако питаш, ако имаш кинти и време ходи при Илиян - ще те направи машинка.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2013, 15:18:15 »

И още нещо, ако изключим как трябва да е пикапа - обичам много близките си, както обичах и тази дето ме заряза, обичам приятелите си. Когато имат проблем, съм насреща. Във връзката си с бившата оставих сърце и душа, някои после ме обвиниха в този форум, че съм и се доверил напълно, че трябвало да съм по-дръпнат, да не съм винаги насреща и свободен. Но ако пак бих попаднал в тази връзка, пак бих дал по-същия начин сърце и душа, въпреки, че накрая ядох бахура. Но за следващите си връзки, не мисля, че ще давам толкоз много...просто не искам да давам, на хора които не са се доказали на 1000 %.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2013, 15:39:28 »

1. Исках да кажа, че щом е мъж значи може. Автоматично. В природата му е да може. Силен е достатъчно, по-силен от 99% от жените физически - ценно качество не го забравяйте. Силата е контрол. Защо трябва да е силен само за бой? За физически труд например? Може ли една жена да работи колкото него? Едва ли. Значи е ценен и силен. А и за бои??? Колко жени могат да го набият? 1% от всички...
2. Защо трябва да са слаби пичките? И да повечето са красиви. Аз като изляза рядко виждам грозни пички особено в България. Повечето жени са красиви. Младите са красиви като цяло. И ако си дебел не можеш да си красив ли? Аз съм идеалния пример за красив дебелак Усмивчица Е вече не съм дебелак, ма това е друга тема.
3. Точно обратното. И скоро ще го осъзнаеш. Пътят е най-важното. В живота никога не достигаш крайната точка, която искаш. Никога. Защото крайната точка се изменя. Стига да има достатъчно фокус върху това, което искаш - има и промяна има и напредък - винаги. Просто трябва ефорт и фокус. Няма дали е правилно или не, няма съдия за това, съдията е вътре в теб.
1. Абе на теория всеки може, ама на практика алфите са, нали знаеш - 10%. Хубаво, значи става за местене на мебели. За бой имах предвид в сравнение с другите мъже, а не със жените. Ако беше със жените, какво, значи те трябва да са с него защото може да ги набие? Ухилен Идеята е все пак да ги пази от други недоброжелатели, които е по-вероятно да са други мъже, отколкото жени, така че в крайна сметка, защо трябва да е той, а не някой друг, е въпросът.
2. Е ако си падаш и по дебели, значи ти е по-голям диапазона, браво. Повечето са приемливи. И честно казано в бг, пичките са по-хубави отколкото мъжете, повечето мъже, под 20 са или педерастчета, или някакви мухльовци, и чат пат някой приемлив. Между 20-25 разни ти там бръснати глави, дето акълът им не е мръднал от 16 насам. И над 25 яко шкембета, занемаряване, оплешивяване. Да, ако си дебел не можеш да си красив. Можеш да си дебелак с приемливо изглеждащо лице, което може да стане хубаво, ако отслабнеш. Той и мечо пух по тази логика е красив, ама не съм го видял в нито 1 епизод да ебе. А ти....бе кво да ти кажа....
3. Хубаво де, пътят, фокус, ала бала, ок, това какво общо има с това което първо твърдеше? Това че търси решение (останових в другия пост доколко това търсене е показателно), не е качество дето ебе пички. Може евентуално да го докара след време до други качества дето ги ебат, но само по себе си...
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2013, 16:29:37 »

Виж Кей разликата между мен и теб е, че аз отварям врати, а ти поставяш граници или лимитинг билиивс. Кое ебе и кое не ебе не е точно казано. Тук говорим за фундаменти - основа - коре куалитис. При него е липсата на самочувствие.  Тази липса на самочувствие идва точно от тези наложени лимитинг белиивс, които ти продължаваш да му поставяш. Освободи го и съм сигурен, че е звяр.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2013, 18:31:14 »

Здравейте, имам няколко базови проблеми.
Нямам изграден фрейм.
Нямам ДХВ история, само некви смешни от които изглеждам малко като будала. Но и някои са просто фъни.
Не знам как да ескалирам последователно от 0 до 100. Говоря 3 часа с некоя, три срещи и скачам на 80 ескалация като я хващам за ръката както се държат гаджетата и ако тя е ок, я целувам (тва е станало само с бившата, реално съм свалил 1 мацка през живота си).
Тоест фъни съм, ама cocky не ми се получава.

Като за начало можеш да пробваш с ДВД - тата "Готина свалка" и "Всичко е флирт", в които Слейър доста говори за това как се разказват истории, така че да бъдат забавни и да не си сваляш ранга. Има съвети и за това как се провеждат срещи.

На уоркшопите много се набляга на разказването на истории. Просто историята е начин да даваш нещо на момичетата или компанията, вместо да опитваш да вземеш с въпроси. Историите ти позволяват да седнеш на една маса с хора около теб и да поемеш лидерството, стига да успееш да запазиш интереса им, разбира се  Намигване

Когато си в сет историята ти позволява да държиш сета по-дълго, можеш да я прекъсваш по всяко време с някакви бъзици и да ескалираш емоционалното ниво. Няколко преплетени истории ти гарантират, че няма да забиеш по време на разговора. Понякога караме учениците да си измислят история, да ни я разказват с ентусиазъм, а ние ги прекъсваме и се опитваме да им отнемем лидерството. Нищо не калява фрейма така. Реално в сет винаги става нещо подобно, докато разказваш едната мацка може да почне да си гледа телефона, другата да си бърка в носа или да говорят помежду си. Трябва да можеш да пресечеш това и да държиш интереса.  Усмивчица

Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2013, 22:49:21 »

Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай:
- Дай си книжката за проверка! Студентът казал:
- Нямам, господине ? аз съм беден студент и уча?
- Какво учиш? ? Логика, господине
- Какво е това бе? ? Ами ще ви дам един пример:
Имате ли кибрит? ? Да.
- Значи пушите? ? Да.
- Значи пиете? ? Да.
- Значи ходите по заведения?
- Да. ? Значи обичате жените?
- Да. ? Значи не сте обратен? ? Не!
- Ами ето това е логика? мога ли да си ходя?
- Да!
На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си:
- Шефе, шефе да знаеш вчера ме научиха на логика!
- Я, покажи ми какво е това!
- Ами значи? имаш ли кибрит?
- Не.
? Значи си педераст.

От инс разбрахме, че всички мъже, които посещават форума, са ценни...щото могат да копаят...и също така са красиви...щото са млади българи с тракийски, славянски и прабългарски жилки във вените си...само инс е красив, богат, умен, дебел и с голям п..отенциал, защото има и турска нишка, освен всичко друго...

Инс, плийз, ходи си прекопавай нивата под източната тераса в Добрич, мисли си как твойта мотика е незаменима, а на УУ епруветките и спринцовките не са, щото е жена и не ме занимавай с комплексарските си надъхвания как си най-красивият дебелак, който се е раждал някога...

И после пуяк ще ме пита защо сме искали мъже, които да печелят пари...е, как да не искаме...щом един с акъла на инс, който е далече от бенчмарк за интелект, може да се научи да изкарва пари, то ако мъж не знае как се печелят, значи, че е по-тъп от инс...егати...

До автора:

Нямам време сега, а честно казано и мотивация, защото съм повтаряла безкрайно много пъти едни и същи неща в теми с проблеми като твоите.

Можеш да си прочетеш и да си потърсиш из форума, има толкова много полезна информация. Нито това да си шут, нито това да залагаш само на логиката ще ти свали жени. Помисли си за ситуациите, в които си бил успешен, в които ти се е получавало - на какво се е дължало? Наблюдавай хората, които са успешни, как се държат, как говорят, най-вече какво отношение и мироглед имат - към себе си, към другите, към жените, към секса... Няма лошо да попиваш от тях, без да ставаш копирач, разбира се. Звучиш като цяло като човек, който е удовлетворен от себе си и от живота, който води. Това е много добре. Продължавай да се занимаваш с нещата, които ти доставят удоволствие, така се раждат ДХВ-тата..освен ако не са ти хоби шахмат и събиране на охлюви...
Най-важното в отношенията с жените е да градиш емоционална връзка с тях - те няма да ти се обадят, защото се занимаваш с компютри или защото си си купил нова риза - тези неща са важни и помагат, но преди всичко е важно едно момиче като се сети за теб, и отвътре да му е усмихнато. Как се градят емоции с жените има много материали във форума, потърси си и прочети.
И друго важно е да се забавляваш и да не мислиш, че някоя ти е длъжна - едва ли не само щото ти си се осмелил и престрашил да я поканиш на кафе, и тя вече трябва да прави нещата, които ти очакваш от нея. Няма такова нещо.
Друго секси е да си уверен, но това идва с времето, практиката, опита.. знаеш как е - като се тренираш в нещо, ставаш все по-добър и обигран и почва да ти идва отвътре и да ти е втора природа - езици, танци, спортове.. така е и с жените, така че общувай много и с много жени - дори само приятелки да имаш, те ще са ти полезни да попиеш как мислят жените, какви неща ги вълнуват...
Забелязала съм, че всеки човек с поне среден коефициент на интелигентност има потенциал да е готин, но не всички са готини по един и същи начин - не на всеки му отива да е алфа-мачо-бедбой, примерно... Има някои мъже, които залагат на емоционалността си, на по-женската си страна и така печелят жените, които с тях се чувстват "разбрани", "оценени" и тн... Не, че ти го препоръчвам това на теб - не те познавам, не знам какъв си, ти виж кои са твоите силни страни и на какво да наблегнеш, никой не е перфектен, развиваш едно, компенсираш друго... Но не е нужно да имитираш и подражаваш на нечий фрейм, изгради своя собствен стил...
И помни, че никой не ти е длъжен, нито ти си длъжен на някоя...тя не е длъжна да е с теб, само защото ти от Х месеца не си бил с жена, както ти не си длъжен да си с нея, ако не те кефи...
Прочети във форума как се създава привличане и се старай да се развиваш в нещата, които са ти силна страна..подчертавай онова, което говори добре за теб - не това, че си имал само едно гадже и то те е зарязало и едва си го преживял, а че имаш готина работа, че си самостоятелен, че се занимаваш с интересни неща и водиш динамичен начин на живот...не го изтъквай и не се хвали, ами просто го споменавай заобиколно, намеквай го от истории, това са ДХВ-тата...като разкажеш за някой купон у вас по правилния начин, ще се разбере, че живееш сам...което е рядкост за мамините синчета в България...

Та така...установявай емоция в отношенията си с жените, но и на моменти сексуална емоция, а не си разказвайте някакви неща като приятелчета..практикувай, с времето ще напипаш пулса, но трябва опит...прекъсвай, като е станал интересен разговора, недей да седиш с нея 3 часа на кафе, нека й е интересно и да чака с нетърпение следващия път...

Не знам какво още да ти кажа, не те познавам, от 5те реда тук не мога да си направя кой знае какъв извод, не съм врачка, чети форума, опитвай нещата, които четеш и ти допадат, наблюдавай кое работи за теб и кое не и ела да ни разказваш Усмивчица

Ако имаш искрена и умна жена-приятелка, тя може да ти посочи грешки в мирогледа и поведението, които никой мъж няма да може...също така ако имаш някой по-голям приятел или роднина от мъжки пол, особено ако е добър с жените и ако съвпада с твоята представа какъв трябва да е един мъж, тоест, ако за теб този човек е пример, можеш да попиташ него какви са силните и слабите ти страни...ако те познава добре и ти мисли доброто, ще е искрен с теб и ще иска да ти помогне...не се притеснявай да търсиш фийдбек, особено ако носиш на критика...

И преди да направиш нещо, си мисли дали ако някое момиче ти го каже или направи на теб, това ще те накара да искаш да си с нея...пример, винаги са ми били странни хората, които ми казват "Ама, аз много те харесвам", като че ли това е някакъв довод да си с тях - дали момиче, което не е създало привличане у теб и ти каже, че много те харесва, ще те накара с това да си с нея?
Объркването може би идва от факта, че вие първо се привличате от външния вид и после само някоя голяма простотия/нещо много хубаво може да разклати или промени това първо впечатление, докато при нас също първите 5 минути са важни, но това не значи, че не може после мъжът да направи или каже нещо, което да обърне нещата на 180 градуса. Тоест, по-бавно се надгражда. Което не е лошо, защото винаги имаш шанс да обърнеш нещата в своя полза.
И не гледай и слушай много какво казва жената (освен ако не съм аз Намигване ), а по-скоро какво прави - щом ти вдига, щом е свободна, щом излиза с теб, значи си на прав път, 80% от приказките й, ако ги пропускаш покрай ушите си, най-много да станат по-добре нещата...

Успех!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2013, 23:26:01 »

Илияне, амбицирах се. От това само да чета нищо няма да стане. От това да чакам 3те колежки, 2те от езика и 5те от танците да излезат от цикъл и да им се допие бира също. От това да излеза сам също, най-много да се сдухам яката. Ще се запиша на уъркшоп. Май има ноември?

И дотогава ще спра да пиша във форума, (защото се превръщам в книжен плъх на тема ПУА, и се надъхвам, че съм заговорил великата 1 жена вчера Усмивчица ) ще се забавлявам и ще си намислям ДХВ истории. Усмивчица

Като начало ако има някво еднодневно обучение, защото ранга на парите ми е 4ка. Усмивчица

П.С. От 2 седмици сериозен грип ме лови и яко бухам - кажа две думи и кашлям. Може би трябва да се излекувам първо. Абе ти кажи кога ще са следващите и аз ще ти пиша. Усмивчица
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: