Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 09, 2020, 23:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Сладката Продавачка- интересна развръзка!  (Прочетена 12538 пъти)
20082012
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Ноември 09, 2013, 01:41 »

Здравейте свалячи,ебачи,фиркачи и тупалки!  Ухилен От доста време не съм писал,защото съм изпълнен с куп работи,които ми се налага да върша всеки ден!Все пак се радвам,че намерих време и възнамерявам да споделя това което ми се случи а и няма да откажа и някой друг съвет!!! Преди 3 дни шефката ме пусна от работа малко по-рано в късния следобед! Викам си мамкаму временцето е яко ще се разкарам аз по магазините да си харесам някво гъзарско яке! Търсех си яке! Обиколих доста магазини,загледах се по доста майки с бебешки колички Ухилен и на прицел ми беше поредният магазин за дрехи! Тук някои от вас ще си кажат бахти и шопинг маняка!Не просто съм малко по-капризен относно гардероба си! Все пак един 22 годишен млад мъж трябва да изглежда добре! Влизам аз във въпросният магазин и гледам една сладка русокоса продавачка с мега якото дупе видимо на около 19-20!Някъде 7-8 ТЯ- Добър ден заповядай с учтив тон на гласа!До тук всичко ок ще кажете на продавачките това им е работата да привличат клиенти! Аз-здравейй да поразгледам малко може да си харесам нещо! Тя-Разгледай какво си търсиш? Аз- Всеки търси нещо освен ако не го е намерил приятно ми е казвам се......  и и се представих  тя също ми подаде ръката си и се представи! Аз- усмихвайки се я питам от това моделче имаш ли номерация!Тя-ДА В този момент влезнаха 3-4 човека беше някво семейство което тя видимо познаваше и започна да си говори с жената! Премерих аз якето видях го  хареса ми и и викам ще го взема  тя ок едиколко си пари платих и усмихнах и се тея хора не бяха излезнали  и същевременно влизаха едно момиче и едно момче! Поздравих я за довиждане тя също го направи и за мен всичко беше приключило до тук! Изпуснатата риба винаги е голяма викам си аз! Майната му поне си взех готино яке! Минаха се 2-3 дни и връщам се аз от работа по-късно вечерта прибирам се в нас и си викам даааа сега ще си сипа една бира и ще видя кво става в нета! Ровя се аз в нета викам бахти скуката и преди време си бях правил профил в един сайт за запознанства и реших така да влезва да видя има ли някви сладки ученички! Ухилен Влизам там писах на 2-3 не отговориха и случайно гледам списъка на новите потребители в сайта и кого да видя?!?!?!? Сладката продавачка от магазина който си купих яке! Викам ясно! гледам я че е online и реших да и пиша! ТАКА тук мисля да копирам направо чата с мацката! Аз см с буква А тя е с буква Б!!! Ухилен                                         А-sladurano ti bachkash v ....... nali?

Б-ne znam

Смотан

А-xaxxa tochno taka kupih si ot teb qke onzi den:D:D:D

za da sum te zapomnil e imalo zashto:P povqrvai:D
Б-taka li

Смотан

А-da taka i ako godinite v saita sa ti realni toest 19 se okazva,che az sym ti batko!!!!:D i shte me slushkash,za da nqma shamarcheta i svivki na po4ivki!

А-skoro,shte se otbiq da te vidq:P

che imam nujda i ot dunki,pokrai dunkite moje da si zema i neshto drugo s men:)))

Б-opredeleno nqma da te poznaq

А-opredeleno gledai da me poznaesh zashtoto magazina e golqm puk ima i udobna probna ;-)

Б-opredeleno nqma da go napravq

a i kakvo kato ima udobna probna

А-ako si poslushno momiche,perdeto pada i poluchavash bezplaten striptiiz

Б-ne blagodarq

А-ytre do kolko si na rabota?

Б-moje da ne sym na rabota

moje i da si se pripoznal

А-ei malkata ne sum se pripoznal ti rabotish v      ot teb si vzeh qketo dovolen sum ot nego i si darjish gsm pod stuklenata masi4ka:D:D:

Б-kakyv gsm Смотан

А-mislq,che zadavash prekaleno mnogo vaprosi

Б-ti zashto ne iskash da otgovorish

А-obicham da ostavqm zagadki u jenite

Б-pone kaji che ne znaesh

А-povqrvai mi znam tolkova mnogo,che ako tragna da ti govorq shte te obsipq s tolkova mnogo informaciq! Ne sum siguren samo dali mojesh da poemesh tolkova mnogo....

INFORMACIQ.....:d

Б-slusham te

А-dobre princeso kaji sega za kakvo iskash da si govorim?

Б-za nishto

А-gubish me kato klient!!

Б-ok

А-shte kaja na shefovete ti,che si se opitala da me iznasilish po vreme na pokupko prodajba v magazina i shte te izgonqt Смотан (devil)

a otnosno telefona ti e chisto bql samsung:D

Б-nai-mnogo da ti zavidqt

Смотан

a i nqma koi da ti povqrva

Плезещ се

А-zakakvo da mi zavidqt ti i bez tova ne rabotish tam az sum se pripoznal

Б-govorim hipotetichno

radvam se che osyzna che ne rabotq tam

:]

А-za smetka na tova az shte rabotq po teb i po vaprosa da ti dokaja da doidesh na sebe si i da vidish ti samata kude shte rabotish ;-)

А-inache ot SOFIQ LI SI?

Б-ne tochno

Смотан

i kyde shte rabotq

А-lubopitna li si ili samo pitash?Смотан

Б-i dvete

Смотан

А-1-vo jenskoto lubopitstvo nqma krai!! 2- Garantiram ti,che shte te naznacha na mnogo po-dobro mqsto povqrvai mi!

Б-:]

ne vqrvam

А-Shte ti se naloji da povqrvash! Shte ti se nalojat oshte mnogo raboti

Б-da da govori si nqma problem

А-mejdu drugoto najivo zabelqzah edno neshto pri teb kato govorish nosleto ti se murda mnogo sladko

kato na zai4e:D

Б-oshte kakvo si zabelqzal

А-che po magazinite ima po-sladki magazinerki otkolkoto v mola

Б-kyde gi vidq pyk ti

А-po-spokoino de oshte ne sum te pokanil na sreshta i ti zapochna da se draznish che ti govorq za drugi Смотан

Б-tepyrva zapochvam

Смотан

А-taka li?

kaji sega kakvo obichash da pravish prez svobodnoto si vreme?

Б-nqmam takova Смотан

А-samnqva me da rabotish dve raboti:D

Б-taka e prav si

tri sa

Смотан

А-lelee tova oznachava che az shte izlezna na purvo mqsto i ot men i ot 3-te ti raboti nqma da mojesh da si poemesh duhh....

Б-symnqvam se

А-na jivo izglejdash po uverena no vutreshno v sebe si se samnqvash v sposobnostite si:P

tova li mi kazvash sega?

Б-v moite sposobnosti ne

А-sumnqvam se da e v moite zashtoto,sum ti prekaleno simpatichen i me svalqsh

s vsi4kite si klienti li postupvash taka ili sum izkluchenie?

Б-az da te svalqm

neshto si se obyrkal

Смотан

А-haresva li ti da sum oburkan?

Б-a obyrkan li si

А-po-skoro poburkan mislq che cveta na kosata ti nqma da ti poprechi da se setish zashto e taka!

Б-dori da se seshtam

iskam ti da mi kajesh

А-ok,no nali se seshtash,che v mnogo drugi situacii az shte iskam mnogo neshta ot teb!

Б-tuk ne se seshtam

А-shte se setish za vsqko edno neshto,kogato ostanem na duh razstoqnie

Б-taka li bilo

А-taka da!

vish neka da ti izqsnq drugite neshta na po edno kafence?

Б-izqsnigi sega

А-nikoga nemoje da sravnish edin glupav chat s jiviq kontakt taka,che predpochitam Face to Face malkata!:P:D

Б-za da ima jiv kontakt shte trqbva da gi izqsnish sega

А-gotina macka si i mi dopadash kato stil darjanie i t,n iskam da izlezna na kafe s teb!

Sega po-qsno li ti stana???

Б-:]

tova li beshe

А-povqrvai mi drugoto shte ti e za nagrada!!! nqma taka da se razminesh budi obedena!

Б-dobre

shtom kazvash

А-i kvo liglo vremeto si teche ti mi se pravish tuka na neseriozna trqbva da idvam do magazina za da te izveda navunka taka li?

Б-i tova nqma da ti pomogne

А-zashto da ne bi da se pritesnqvash,che sled sreshtata shte te vodq u nas da pravim sex?

Б-i posle da si imam problemi s priqtelkata ti

ne blagodarq

А-ТУКА СЕ ПРЕЕБАХ ТОТОЛНО С ТВО КОЕТО НАПИСАХ ----oh na batko slunchiceto:D ti si proluchila dali imam ili nqmam priqtelka!

za tvoe uspokoenie ne priqtelka nqmam

a sex s teb shte pravq oshte predi sreshtata!

Б-kak taka

Смотан

a i nishto ne sym prouchvala to si pishe

Смотан

А-taka li zapochvash da se opravdavash,kato ti stane neudobno?

Б-nqma za kakvo da se opravdavam

kazvam kak stoqt neshtata

a ti taka li shte mi otbqgvash vyprosite

А-za smetka na vuprosite shte se postaraq da te zadovolq podobavashto s drugo!
Б-dobre

priqtna vecher

А-xax znachitelna chast vnimanie i dobur laf 2 vecheri priklu4i s priqtna vecher

interesno

leka vecher i na teb i mnogo slunchev den ytre!

Б-sluchva se Усмивчица

А-sluchva se kogato znachitelno obarnesh vnimanie na nqkogo!

i kogato ti e gotino da kontaktuvash s negoo

kogato go pravish naistina s istinsko jelanie

Б-znachi golqmo jelanie imash

А-ami da gotino mi e da si pishem,haresva mi tova che me karash da se chuvstvam specialen i iskam da se vidim i najivo da pogovorim za nqkoi neshta da prekarame vreme zaedno na po kafence prosto da nie gotino

Б-mhm

shte si pomislq

А-edin vapros? kakvo bi iskala ot men?

Б-zavisi kakvo predlagash

А-tova koeto moje bi si tarsish i rqdko drugite momcheta go davat na edna jena

Б-i kakvo e to

А-govorq za uvajenie,otnoshenie,iskrennost,gotino nastroenie,sigornost ne na posledno

mqsto lubovv qki momenti

Б-dobre zvuchi

А-shte mi pozvolish li da ti gi dam?

izbroenite po gore neshta?

Б-vednaga li trqbva da otgovorq

А-hubavite neshta se sluchvat bavno taka,che otgovori mi kolkoto se moje po-bavno!

Б-haha

dobre
                 От тук на сетне не сме си писали! Та основния ми въпрос към вас е да ходя ли от нея да си взимам дънки или вече е прекалено късно и да давам некст? Ако ида в магазина какво следва да бде държанието ми и как да подходя? Благодаря предварително сякви критики са добре дошли!!

Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2013, 02:02 »

пич,лошо ми стана само от първите 10 реда,понадолу засега не съм чел!
само тях вземи прегледай,обърни ролите,и виж на това отношение от друг човек ТИ как би реагирал...
 Млъкнал
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2013, 12:48 »

Баси интересното! Трябва да си наистина мега тъпанар, за да влезеш на мацката по толкова груб начин. Много ще е гот, ако отидеш в този магазин и тя те очаква, но с тупаник.
То бива, то може, ама такава пословична простотия - не мога да не се отбия, за да хвърля някой камък. Простете.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2013, 14:11 »

Здравей,

Първо - браво на тази мадама, за търпението което е имала! Независимо, че я заливаш със своята неувереност и откровени заплахи, тя продължава да се държи нормално. Няма да ти посочвам конкретни пасажи, но замисли се сериозно, как да водиш един качествен флирт. От начина ти на изразяване, личи незрялост и неумение да създаваш качествен интерес в една жена. Ти дори създаваш страх и заплахи. Това може да върши работа, в определени моменти, но... това не е качествен флирт. Дори обратното. Долавям една голяма доза неувереност в теб.

Задаваш излишни въпроси, търсиш как да изкопчиш информация от нея...но не си отворен към нея. Мислиш, че създаваш мистерия, но как да я създадеш, когато не и даваш малко материал за размисъл?! Усмивчица Един от основните закони на добрата комуникация и флирт е да има взаимност. Не очаквай само другата страна да инвестира в теб, а ти да се правиш на важен. Дай и основание, да продължи да инвестира в теб.

Чата ти не е флирт, а едно постоянно молене за нейното благоволение. Изобщо, фрейма ти изключително дисбалансиран. Едновременно, използваш заплахи, не на място направени намеци (пробната), търсене на сметка, използване на неуместни умалителни и дори обиди (лигло). Вероятно си пробвал да я нег-ваш. Нещо, което е крайно нелепо, защото това момиче с нищо не ти е дало повод да ги използваш. Дори напротив. Тя се държи изключително толерантно с теб!
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Explore
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2013, 16:28 »

Според мен си прочел няколко теми от форума, които призовават за директност, но твърде буквално си разбрал нещата. А и си опитал да флиртуваш с нея в нета, вместо да беше си поговорил с нея очи в очи (показваш неувереност). Чатът ми прилича на някакво интернет-изналсилване.
Единственото хубаво нещо е, че си попаднал на форума и имаш възможност да се усъвършенстваш.
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2013, 18:52 »

Меслех да хейтя ама то са ме изпреварили. Обаче ти ми напомняш за един познат, който се държеше подобно като теб при "свалка". Той имаше доста комплекси, явно и ти така, щом без причина си агресивен.

"А-da taka i ako godinite v saita sa ti realni toest 19 se okazva,che az sym ti batko!!!!:D i shte me slushkash,za da nqma shamarcheta i svivki na po4ivki!" Ей от тука спрях да чета надолу, ама какви са тези работи шамарчета били, свивки ала бала. Пфф, и се наричаш 22 годишен мъж. Мъжете не бият жените, а просто ги доминират с поведение. И то без агресия!

Аз се чудя и на мацката, никой ли не я сваля, че да те търпи така.

Ся като се замисля, да хейтиш е било лесно, ама то не е хейт като е вярно.
Активен

WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2013, 19:22 »

Няма как доминиращ статус да се осъществи без агресия. Дали физическа, дали вербална, но агресия винаги има в такива отношения.
Активен

Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 09, 2013, 19:28 »

Има как.
Активен

?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 09, 2013, 21:39 »

Няма как доминиращ статус да се осъществи без агресия. Дали физическа, дали вербална, но агресия винаги има в такива отношения.
Тук вече зависи какво разбираш под агресия и дали може да различаваш доминацията и агресията.  Намигване
Активен

WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 09, 2013, 22:30 »

Тук вече зависи какво разбираш под агресия и дали може да различаваш доминацията и агресията.   Нерешителен
Beact,  всеки, който пише думата "доминация", вместо "доминантност" в дискусия, автоматично губи правото на многознайническо и кондесцендиращо намигване към мене. Няма нужда да редактираш поста си, аз го промених за тебе.
Под агресия разбирам това:
"регистър от поведения, насочен към нанасяне на вреда на другия или на себе си"
Тъй като говорим за доминиране спрямо другите, в случая агресията под въпрос е хетероагресия - насочена към другите.
Според Уикипедия:
Dominance in ethology is an "individual's preferential access to resources over another". Dominance in the context of biology and anthropology is the state of having high social status relative to one or more other individuals, who react submissively to dominant individuals. This enables the dominant individual to obtain access to resources such as food or potential mates at the expense of the submissive individual, without active aggression.

Доминиращият организъм взема това, което му е необходимо с предимство спрямо останалите, тоест, в техен ущърб.
Аз не виждам кой нормален организъм ще позволи доминантност спрямо себе си, ако не е: а) принуден и/или б) научен да го позволява. И двете са следствия на агресия. Малко трудно ще стане иначе.
Активен

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 09, 2013, 22:36 »

Колега, много грубо! Направо е плашещо, някакъв непознат й се включва в чата и почва да й обяснява, как я познава и знае, къде работи, и какъв й е телефона, и как ако не слуша, ще има шамари...

Както й айфреш е отбелязал, много небалансирано си подходил. Скачаш от едно поведение на друго, опитваш всичко само и само да получиш някаква реакция и одобрение. Очакваш да ти е длъжна да прояви интерес, да иска да излезе с теб, да иска те види... защо? Кой си ти? Тя може наистина да не те помни... А и да те помни, имало ли е с какво конкретно да те запомни?

Прегледай важните теми във форума, там ще намериш подробна информация как (не) се прави Усмивчица
Активен

Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 09, 2013, 22:54 »

Тук вече зависи какво разбираш под агресия и дали може да различаваш доминацията и агресията.   Нерешителен
Beact,  всеки, който пише думата "доминация", вместо "доминантност" в дискусия, автоматично губи правото на многознайническо и кондесцендиращо намигване към мене. Няма нужда да редактираш поста си, аз го промених за тебе.
Под агресия разбирам това:
"регистър от поведения, насочен към нанасяне на вреда на другия или на себе си"
Тъй като говорим за доминиране спрямо другите, в случая агресията под въпрос е хетероагресия - насочена към другите.
Според Уикипедия:
Dominance in ethology is an "individual's preferential access to resources over another". Dominance in the context of biology and anthropology is the state of having high social status relative to one or more other individuals, who react submissively to dominant individuals. This enables the dominant individual to obtain access to resources such as food or potential mates at the expense of the submissive individual, without active aggression.

Доминиращият организъм взема това, което му е необходимо с предимство спрямо останалите, тоест, в техен ущърб.
Аз не виждам кой нормален организъм ще позволи доминантност спрямо себе си, ако не е: а) принуден и/или б) научен да го позволява. И двете са следствия на агресия. Малко трудно ще стане иначе.

Всеки, който цитира Уикипедия вместо да изрази своето мнение автоматично губи правото да ми забранява да намигвам.  Намигване

Все пак, в отношенията мъж и жена, доминиращият мъж не означава, че вреди на доминираната жена. Значи, щом няма щета(ущърб), не е агресия.
Активен

WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2013, 00:33 »

Намигващия, тука не говорим за лични мнения, а обсъждаме понятия от антропологията.
Аз правя заключение и се опитвам да го подкрепя с източници категорично. Ако не си съгласен с мене, правиш същото. Какво е твоето или моето лично мнение, няма грам значение в случая. Ако спорехме за това дали Гергана или Преслава е по-гнусна - личното мнение щеше да важи.
Иначе, щом толкова държиш, намигай си  - не излагаш мене, а себе си.

Цитат
доминиращият мъж не означава, че вреди на доминираната жена
Граматиката няма да я коментирам.

Но доминантността сама по себе си предполага, че твоите избори се налагат над тези на подчинената жена. Това дали твоите избори са направени в неин интерес или не, няма значение - със самото отхвърляне на нейния избор като значим се осъществява агресия. Ако ти ѝ кажеш "Отиваме в кафе Х" и отидете в кафе Х, въпреки че тя иска кафето Y, ти налагаш решението си и това е израз на агресия, колкото и да ти се иска да не е така.
Такова отхвърляне и такъв вид агресия е оправдана, когато се счита, че индивидът няма способност да вземе достатъчно добри решения сам. Един родител може да каже на детето си "Отиваме вкъщи", когато то иска в Макдоналдс. Жената обаче в повечето случаи не е малолетна или поставена под запрещение, за да има база да бъдат отхвърляни изборите ѝ.
Тъй че имаш избор - да доминираш и да казваш къде ще ходите, или да не доминираш и да предлагаш къде ще ходите, а тя да реши да идва ли или не.
Активен

Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 10, 2013, 02:22 »

Ква антропология те гони не знам...  Смотан Всеки форум е за това да се изразява мнение на база личен опит, иначе всеки щеше да може да си чете Уикипедия и да пълни главата си с глупости вместо да разбере как нещата работят сам.

Значи трябва да има база да отхвърлиш избора й за да не е агресия. Ми причината може да е просто, защото избора и да е лош за конкретния случай. Всичко се свежда до конкретния случай, не може да ми извадиш 1 цитат от Уикипедия и да мислиш, че винаги е така, защото е било подкрепено катогорично от "стабилни" източници, които междудругото всеки може да манипулира.

Междудругото, тогава ти като жена, вероятно си правила свирка (или орална любов за теб, нали се правиш на интелигентна). Значи според твойта теория свирката като акт, е агресия от страна на мъжа към жената, защото това очевидно демонстрира доминантноста на мъжа над жената. Всички жени, които обичат да правят свирки, мазохистки ли са?

Активен

Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 10, 2013, 10:08 »

Не мога, не се сдържам Усмивчица Това със свирката е съсипващо.
Значи к*рът е в устата съвсем близо до зъбите, ама мъжът дали бил доминиращ? Е ли е?
Активен

WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 10, 2013, 10:56 »

Ква антропология те гони не знам...  Смотан Всеки форум е за това да се изразява мнение на база личен опит, иначе всеки щеше да може да си чете Уикипедия и да пълни главата си с глупости вместо да разбере как нещата работят сам.

Значи трябва да има база да отхвърлиш избора й за да не е агресия. Ми причината може да е просто, защото избора и да е лош за конкретния случай. Всичко се свежда до конкретния случай, не може да ми извадиш 1 цитат от Уикипедия и да мислиш, че винаги е така, защото е било подкрепено катогорично от "стабилни" източници, които междудругото всеки може да манипулира.

Между другото, тогава ти като жена, вероятно си правила свирка (или орална любов за теб, нали се правиш на интелигентна). Значи според твойта теория свирката като акт, е агресия от страна на мъжа към жената, защото това очевидно демонстрира доминантноста на мъжа над жената. Всички жени, които обичат да правят свирки, мазохистки ли са?

Пухчо мой, ти не можеш да разбереш как работят нещата сам, защото през целия си кратък животец не можеш да добиеш достатъчно опит. Личното ти мнение е лично и не ми пука за него.

Независимо дали изборът ѝ е лош или не, ти проявяваш агресия, когато я лишаваш от него. Агресията невинаги е нещо лошо - родителят проявява агресия спрямо детето си непрекъснато - но спрямо възрастен и психически здрав човек е неуместна. Иначе ти прави каквото искаш, де - просто не казвай, че не проявяваш агресия, защото го правиш непрекъснато. Дори и тук и сега си агресивен и кондесцендиращ спрямо мене ("правиш се на интелигентна", надуто намигване стил "добре че съм аз, заблуденото ми то") и др.. Само че тук нищо не можеш да ми сториш и мога да ти отвръщам. На живо няма да ти отвърна, а просто ще потърся начин да не ти видя повече очите. 

Емералд е изразила становището ми за свирките. В секса има толкова много вариабилности, че да кажеш, че свирката е израз на доминантност, означава да боядисаш целия секс в оттенъци на сивото. От тая книга съм чела цели два абзаца и ми трябваха 20 мин в кенефа, за да се освободя от спомена.

Момичета, сега разбрахте ли защо стоун всъщност е бил прав за свирките? На света очевадно се разхождат господа, за които да им направиш една яка, сочна свирка е израз на подчинение и прекланяне пред мъжкото начало. Даже ми се догади леко. Така че - никакви свирки, докато тоя въпрос не се изясни. Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.

Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2013, 11:58 »

Свирката е доминация над мъжа! Вече се замислям за кампания против свирките. Аз толкова искам да доминирам, а тя като ме хване, като си го сложив устата, и омеквам на 99% от тялото. Смятам, че това е нередно, неестествено, и ми смучи от мъжката сила. А не дай боже и ако след това вземе че седне отгоре и му се търка докато свърши и ме залее със сокове. Че кой мъж би се кефил на това? + че хич не е алфа! Аз призовавам не към свирки, а към skull-fucking, и тук емералд спомена нещо много важно, зъбите, това са потенциална заплаха, особено ако мацката е чула как сте били алфа с нейна приятелка. Затова, мисля че face-fucking-а трябва да се извършва с нейните ръце вързани зад гърба й и spider-gag в устата й, за да е по-сигурно и доминиращо (над нея).

А относно автора, веднъж се правех на момиче в гепиме ли къде беше и имаше един подобен индивид, от някакъв механо-техникум, или авто ли беше кво там, само че тоя пич не разбираше дори кога директно го обиждам и продължаваше да си говори простотиите и да настоява да съм бил/а? излязал/а на среща с него, колко готин бил и как съм щял/а да го харесам Засрамен . И кво бе пич? Мислеше си, че като й изрецитираш това за носа от илиян, и още 1-2 смешни неуместни нега, и тя ще стане кротка и готова за skull-fucking ли? Ти си абсолютно неадекватен. Разбираш ли това? НЕАДЕКВАТЕН. И след всичките "малкатаааа, лиглооо, ще ти бия шамари" накрая й сервираш "аз ще ти дам уважение и бла бла", кво уважение?! Ти гледаш ли изобщо какво пишеш?! btw съм доста сигурен, че мацката си пада курва, защото ако не беше даже и толкова нямаше да изтрае, до към средата, че даже малко и след това, имаше шанс! Ако си беше променил подхода, и беше станал малко по-сериозен, да й дадеш млако food-for-thought, ама ти това не го разбираш нали? Пък и да го разбираш, съм сигурен че няма капацитета за да го изпълниш. А сега ще кажа, това което другите преди мен не са казали, но са си помислили - индивиди като автора не трябва изобщо да бъдат на свобода, докато не разберат как да се държат с друго човешко същество. И аз съм се дънил на чатове, даже тук някъде има 1-2-3 по-ранни мои, обаче проблемите са ми били от рода на твърде много валидейшън, разни фейлове на шитки, не съм разбрал какво е имала предвид, а не да се държа като неграмотен, неадекватен, ебалник и да я лъжа, че съм щял да й дам добро отношение и уважение. ЛОООООООЛ. Айде поне си го кажи честно, какво уважение, би я праснал и до там. Хич не те ебе за нея не като гадже, а като човек. Споко, тук можеш да си го признаеш, няма да те чуе.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2013, 15:46 »

Този чат е абсолютна деградация. Абсолютно неуважение към отсрещната страна по диалога. Тя те отсвирва 10 пъти, заради кретенския ти начин да държане(надявам се, че по принцип в живота не си такъв кретен. Пък и да си- то си е за теб. В училище може и да ти е алфа държането, ама след училище... е, тепърва ще ги осъзнаеш тия неща.), а ти продължаваш да й се правиш уж на вървежен. Тотален кретенизъм и идиотщина.
Един бърз въпрос: Замислял ли си се някога, че писането на кирилица ти дава една идея по-висока стойност? Разбира се, ако си поне малко грамотен.
Не знам каква ти е компанията, обаче тотално си сбъркал заниманието си.
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2013, 16:12 »

В секса има толкова много вариабилности, че да кажеш, че свирката е израз на доминантност, означава да боядисаш целия секс в оттенъци на сивото.

[/quote]

Точно това ми беше мисълта и за доминантноста. Няма как да определиш, дали винаги проявяваш и агресия, защото всяка ситуация е различна. Но все пак идваме пак на това, че съществува доминация без агресия.

Не мога, не се сдържам Усмивчица Това със свирката е съсипващо.
Значи к*рът е в устата съвсем близо до зъбите, ама мъжът дали бил доминиращ? Е ли е?

Ми много ясно, че мъжът е доминиращ, аз поне така го усещам, когато ми правят свирка. Усещам, че доминирам.
Активен

WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2013, 16:49 »

Oтврат. Почвам да разбирам тия, дето свирки не правят.
Това настрана. Доминантността има степени, изразяващи се на нивото на агресия, които се използват. Мъж, който само заповядва, е по-малко доминантен от този, който обижда, а този който обижда, е по-малко доминантен от този, който бие. Но и тримата използват агресия.

Покажи ми наистина как ти се държиш доминантно, без агресия. Защото аз агресия у тебе виждам и я посочих. Само към мен ли си агресивен, или се държиш така с всички жени?
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: