Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 04:47:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Сладката Продавачка- интересна развръзка!  (Прочетена 11886 пъти)
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 10, 2013, 10:56:14 »

Ква антропология те гони не знам...  Смотан Всеки форум е за това да се изразява мнение на база личен опит, иначе всеки щеше да може да си чете Уикипедия и да пълни главата си с глупости вместо да разбере как нещата работят сам.

Значи трябва да има база да отхвърлиш избора й за да не е агресия. Ми причината може да е просто, защото избора и да е лош за конкретния случай. Всичко се свежда до конкретния случай, не може да ми извадиш 1 цитат от Уикипедия и да мислиш, че винаги е така, защото е било подкрепено катогорично от "стабилни" източници, които междудругото всеки може да манипулира.

Между другото, тогава ти като жена, вероятно си правила свирка (или орална любов за теб, нали се правиш на интелигентна). Значи според твойта теория свирката като акт, е агресия от страна на мъжа към жената, защото това очевидно демонстрира доминантноста на мъжа над жената. Всички жени, които обичат да правят свирки, мазохистки ли са?

Пухчо мой, ти не можеш да разбереш как работят нещата сам, защото през целия си кратък животец не можеш да добиеш достатъчно опит. Личното ти мнение е лично и не ми пука за него.

Независимо дали изборът ѝ е лош или не, ти проявяваш агресия, когато я лишаваш от него. Агресията невинаги е нещо лошо - родителят проявява агресия спрямо детето си непрекъснато - но спрямо възрастен и психически здрав човек е неуместна. Иначе ти прави каквото искаш, де - просто не казвай, че не проявяваш агресия, защото го правиш непрекъснато. Дори и тук и сега си агресивен и кондесцендиращ спрямо мене ("правиш се на интелигентна", надуто намигване стил "добре че съм аз, заблуденото ми то") и др.. Само че тук нищо не можеш да ми сториш и мога да ти отвръщам. На живо няма да ти отвърна, а просто ще потърся начин да не ти видя повече очите. 

Емералд е изразила становището ми за свирките. В секса има толкова много вариабилности, че да кажеш, че свирката е израз на доминантност, означава да боядисаш целия секс в оттенъци на сивото. От тая книга съм чела цели два абзаца и ми трябваха 20 мин в кенефа, за да се освободя от спомена.

Момичета, сега разбрахте ли защо стоун всъщност е бил прав за свирките? На света очевадно се разхождат господа, за които да им направиш една яка, сочна свирка е израз на подчинение и прекланяне пред мъжкото начало. Даже ми се догади леко. Така че - никакви свирки, докато тоя въпрос не се изясни. Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.

Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2013, 11:58:54 »

Свирката е доминация над мъжа! Вече се замислям за кампания против свирките. Аз толкова искам да доминирам, а тя като ме хване, като си го сложив устата, и омеквам на 99% от тялото. Смятам, че това е нередно, неестествено, и ми смучи от мъжката сила. А не дай боже и ако след това вземе че седне отгоре и му се търка докато свърши и ме залее със сокове. Че кой мъж би се кефил на това? + че хич не е алфа! Аз призовавам не към свирки, а към skull-fucking, и тук емералд спомена нещо много важно, зъбите, това са потенциална заплаха, особено ако мацката е чула как сте били алфа с нейна приятелка. Затова, мисля че face-fucking-а трябва да се извършва с нейните ръце вързани зад гърба й и spider-gag в устата й, за да е по-сигурно и доминиращо (над нея).

А относно автора, веднъж се правех на момиче в гепиме ли къде беше и имаше един подобен индивид, от някакъв механо-техникум, или авто ли беше кво там, само че тоя пич не разбираше дори кога директно го обиждам и продължаваше да си говори простотиите и да настоява да съм бил/а? излязал/а на среща с него, колко готин бил и как съм щял/а да го харесам Засрамен . И кво бе пич? Мислеше си, че като й изрецитираш това за носа от илиян, и още 1-2 смешни неуместни нега, и тя ще стане кротка и готова за skull-fucking ли? Ти си абсолютно неадекватен. Разбираш ли това? НЕАДЕКВАТЕН. И след всичките "малкатаааа, лиглооо, ще ти бия шамари" накрая й сервираш "аз ще ти дам уважение и бла бла", кво уважение?! Ти гледаш ли изобщо какво пишеш?! btw съм доста сигурен, че мацката си пада курва, защото ако не беше даже и толкова нямаше да изтрае, до към средата, че даже малко и след това, имаше шанс! Ако си беше променил подхода, и беше станал малко по-сериозен, да й дадеш млако food-for-thought, ама ти това не го разбираш нали? Пък и да го разбираш, съм сигурен че няма капацитета за да го изпълниш. А сега ще кажа, това което другите преди мен не са казали, но са си помислили - индивиди като автора не трябва изобщо да бъдат на свобода, докато не разберат как да се държат с друго човешко същество. И аз съм се дънил на чатове, даже тук някъде има 1-2-3 по-ранни мои, обаче проблемите са ми били от рода на твърде много валидейшън, разни фейлове на шитки, не съм разбрал какво е имала предвид, а не да се държа като неграмотен, неадекватен, ебалник и да я лъжа, че съм щял да й дам добро отношение и уважение. ЛОООООООЛ. Айде поне си го кажи честно, какво уважение, би я праснал и до там. Хич не те ебе за нея не като гадже, а като човек. Споко, тук можеш да си го признаеш, няма да те чуе.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2013, 15:46:18 »

Този чат е абсолютна деградация. Абсолютно неуважение към отсрещната страна по диалога. Тя те отсвирва 10 пъти, заради кретенския ти начин да държане(надявам се, че по принцип в живота не си такъв кретен. Пък и да си- то си е за теб. В училище може и да ти е алфа държането, ама след училище... е, тепърва ще ги осъзнаеш тия неща.), а ти продължаваш да й се правиш уж на вървежен. Тотален кретенизъм и идиотщина.
Един бърз въпрос: Замислял ли си се някога, че писането на кирилица ти дава една идея по-висока стойност? Разбира се, ако си поне малко грамотен.
Не знам каква ти е компанията, обаче тотално си сбъркал заниманието си.
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2013, 16:12:35 »

В секса има толкова много вариабилности, че да кажеш, че свирката е израз на доминантност, означава да боядисаш целия секс в оттенъци на сивото.

[/quote]

Точно това ми беше мисълта и за доминантноста. Няма как да определиш, дали винаги проявяваш и агресия, защото всяка ситуация е различна. Но все пак идваме пак на това, че съществува доминация без агресия.

Не мога, не се сдържам Усмивчица Това със свирката е съсипващо.
Значи к*рът е в устата съвсем близо до зъбите, ама мъжът дали бил доминиращ? Е ли е?

Ми много ясно, че мъжът е доминиращ, аз поне така го усещам, когато ми правят свирка. Усещам, че доминирам.
Активен

WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2013, 16:49:18 »

Oтврат. Почвам да разбирам тия, дето свирки не правят.
Това настрана. Доминантността има степени, изразяващи се на нивото на агресия, които се използват. Мъж, който само заповядва, е по-малко доминантен от този, който обижда, а този който обижда, е по-малко доминантен от този, който бие. Но и тримата използват агресия.

Покажи ми наистина как ти се държиш доминантно, без агресия. Защото аз агресия у тебе виждам и я посочих. Само към мен ли си агресивен, или се държиш така с всички жени?
Активен

diplodon
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 11, 2013, 02:13:01 »

Пхахахахаах, доста се посмях преди лягане Засрамен Пич, дори и най-голямата курва преди да се изчука с някой иска да бъде ухажвана и да се почувства специална. Иначе имаш и добри попадения.

А в тоя форум има ли тема, която да не се е превърнала в безкраен спам жени срещу мъже? Иначе това със свирката беше забавно също Ухилен
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 11, 2013, 11:14:04 »

Oтврат. Почвам да разбирам тия, дето свирки не правят.
Това настрана. Доминантността има степени, изразяващи се на нивото на агресия, които се използват. Мъж, който само заповядва, е по-малко доминантен от този, който обижда, а този който обижда, е по-малко доминантен от този, който бие. Но и тримата използват агресия.

Покажи ми наистина как ти се държиш доминантно, без агресия. Защото аз агресия у тебе виждам и я посочих. Само към мен ли си агресивен, или се държиш така с всички жени?

Само към теб е агресията, направо искам да те пребия и след това да те доминирам докат ми правиш свирка.  Смотан

Междудругото като ми посочи степените на доминантност, разбрах че говорим за различни неща.

Пхахахахаах, доста се посмях преди лягане Засрамен Пич, дори и най-голямата курва преди да се изчука с някой иска да бъде ухажвана и да се почувства специална. Иначе имаш и добри попадения.

Това май беше към мен. Как ще коментираш тогава тези, които обичат да се държиш като кучки с тях в леглото, защото има и такива.

Активен

diplodon
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 11, 2013, 14:07:15 »

Как реши че е към теб... Ъ? 
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 11, 2013, 20:46:07 »

А-tova koeto moje bi si tarsish i rqdko drugite momcheta go davat na edna jena

Б-i kakvo e to

А-govorq za uvajenie,otnoshenie,iskrennost,gotino nastroenie,sigornost ne na posledno

mqsto lubovv qki momenti

Ама, тая любов, дето си се засилил да й я даваш, не разбрахме преди шамарите ли ще е или след секса преди първата среща...

Винаги съм си мечтала за мъж, който да ми дава шамари и уважение, тази е много проста, че те е изпуснала, такъв алфа мъжкар...

Боже, Боже...и после като се случат на едно момиче още 5-6-10 такива разговори, дали няма да шитва и да се държи зле и да изисква преди първа среща свидетелство за съдимост и психиатрична експертиза от 9-членно жури, преди някой категорично да й докаже, че е нормален... Докъде опряхме, да се иска от един мъж не да е готин и Алфа, а просто да е адекватен и нормален...

УУ, има доминантност без агресия, разбира се...най-готините мъже доминират без агресия...в едни пълноценни отношения и доминацията, и подчинението са дар, а не по принуда и насила. Когато мъж доминира, жената има целия избор на света дали да се се остави да бъде водена, или да откаже. Оказът за съобразяване с тази нейна воля е вече агресия. Така че не е коректно да се поставя знак за равенство между доминантността и агресията.

Иначе всяко нещо може да е, а може и да не е агресия, както сме си говорили и че всяко нещо може да е шит и да не е. Тук е трудно да си дадем конкретни примери, защото зависи как е казано, от кого, в какъв контекст и най-вече !!! с какъв емоционален заряд. И най-обикновеният секс може да е поднсен така, че да е обиден и удар по достойнството, както и най-унизителното в нечии очи нещо може да е поднесено така, че да не бъде прието за обидно от приемащата страна, независимо от това как изглежда в очите на околните.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 12, 2013, 02:53:32 »

Всеки с психичните си изкривявания.
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 12, 2013, 12:04:14 »

Винаги съм си мечтала за мъж, който да ми дава шамари и уважение, тази е много проста, че те е изпуснала, такъв алфа мъжкар...
Намерихме ти го - http://www.youtube.com/watch?v=ChnpaMK1oLQ
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
fatman25
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 14, 2013, 23:24:22 »

хахахахахахаах the Prothet Muhammad said: ''don't beat her in the face, and do not make her ugly.''  Засрамен велико Смотан

WomanWorth ами мъжете които лижат? хайде има още за какво да се бориш Намигване доминира ли мъжът при шпатулата? Round 2  Завърти очи
Активен
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 15, 2013, 03:23:54 »

хахахахахахаах the Prothet Muhammad said: ''don't beat her in the face, and do not make her ugly.''  Засрамен велико Смотан
WomanWorth ами мъжете които лижат? хайде има още за какво да се бориш Намигване доминира ли мъжът при шпатулата? Round 2  Завърти очи
Господин Екватор, моля, отнесете шкемб... ах, пардон, въпроса си, към г-н Beact. Той повдигна цялата история с доминирането при орален секс. Аз само изразих леко учудване, че в 21-ви век може още някой да счита, че при свирката мъжът доминира... но явно е така. Което дава обяснение защо в 21-ви век още има жени, които свирки не правят. Ако аз знам, че за мъжа свирката е израз на подчинение, и аз ще откажа.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 15, 2013, 09:37:55 »

УУ, какво стана с цвета на сезона? Или нещо редуваш седемте смъртни гряха, не мога да чатна напълно...
Активен
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 15, 2013, 12:55:01 »

На Kejtarn му беше малко по-обилен мензисът тоя месец, та ме поопръска, за щастие открих новите Always Deadly Sins - Sloth с крилца от истинска перушина, уших си рокля от тях и вече проблемът е решен.
Или пък просто сървърът на другия аватар падна, а мене ме мързи да го търся пак - избирай си.
Активен

Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: