Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 21, 2021, 01:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Пернишки лафове и БДСМ една печеливша комбинация  (Прочетена 14621 пъти)
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« -: Август 30, 2014, 22:34 »

Жената е руса 35г 160/50кг сини очи много сладко миньонче. Вчера започнах да си пиша с нея, но явно не бях избрал подходяща стратегия понеже се получи разговор от общ характер за това днес реших да заложа на смях и сексуална тематика.

Чата почва от долу...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кремена, приятно ми е! Усмивчица
Име на светец Усмивчица) Не дяволско Усмивчица))

--- Diablo е написал:

089####### Аз съм #######.

--- BlackHeart е написала:
087#######

--- Diablo е написал:

Е значи се разбрахме. Дай тел ще ти звънна да се разберем за удобно време.

Живия контакт е друго нещо..тогава можеш да усетиш излъчването на отсрещния.....
Мен също не ме притеснява кафе, вечеря или каквото и да е Усмивчица)

--- Diablo е написал:

Аз не се притеснявам да рискувам с една вечеря, все пак нито една снимка не може да се сравни с живото впечатление.

Всеки човек опс жена Усмивчица има тъмна страна..
Не се притеснявам да се видя с теб Усмивчица Ако не мина кастинга самия ти няма да искаш да се видиш с мен Усмивчица))

--- Diablo е написал:

А виж това, че и ти имаш тъмна страна ме заинтригува, обичам да изследвам тъмната страна тя е много по интересна Намигване
А ако си толкова смела не би трябвало да се притесняваш от това да се видиш с мен.

Може би е така...и аз имам тъмни стани Усмивчица
Колкото до смелост Усмивчица)))) Мога да кажа, че има мъже, които са много по-страхливи от мен:))

--- Diablo е написал:

Точно тъмното е това което те привлича, фантазията и смелостта да я изживееш.

Разбрах те:)
За мен е интересно да ми разказваш подобни фантазии...дори да ми одобриш стъпалото едва ли бих се видяла с теб Усмивчица)
Имаш мозък, който ме привлича, но има и нещо тъмно у теб...

--- Diablo е написал:

Нали ти казах, че ми е фетиш. Ако не ми харесат стъпалата на една жена не изпитвам привличане.

Усмивчица) Защо те вълнува само стъпалото?

--- Diablo е написал:

Може, но на 4 очи. А понеже не ми изпрати снимка на стъпалото не знам дали ще има привличане между нас.

Разкажи ми още...

--- Diablo е написал:

Нека кажем, че не е само въображение.Усмивчица Това е само един от вариантите в секса който обичам.

Е, така е:))) Имаш доста развито въображение...прекрасно бих казала..

--- Diablo е написал:

Въпроса е да използваш въображението си за да накараш мъжа да полудее от желание за проникване.Усмивчица

Ролите могат да се обърнат, но проникването може да го извърши само мъжа...

--- Diablo е написал:

Можеш ли да си представиш нещата ако жената е в доминиращата роля.

Усмивчица Подлудяващо е...

--- Diablo е написал:

Обръща лицето и към себе си маха превръзката от очите и. Поставя един пръст в устата и тя започва да го смуче. Развързва ръцете и я навежда на пред изважда члена си от нея и бавно прониква от зад, повдига единия и крак като постепенно усилва темпото.

Ох, много е възбуждащо...да чуя продължението може ли Усмивчица

--- Diablo е написал:

Той се изправя хваща я за ханша и бавно прониква в нея, отдръпва се и пак прониква, зашлевява я по дупето изтръгвайки стонове на удоволствие.
Хваща косата и с едната ръка а другата поставя на гърлото и. Движейки се в нея започва да стяга хватката около гърлото.

Усмивчица)))))))))
Ок, засече ме Усмивчица)

--- Diablo е написал:

Лицето не е единствената област с бузи.Усмивчица

По би ми харесало да я зашлеви по дупето Усмивчица))

--- Diablo е написал:

Той се навежда развързва въжето изправя я завързва с лице към стената.
Обръща задните и части на страни и я зашлевява по едната буза после по другата. Навежда се разтваря краката и впива устни в нея.

Мммм..чудесно до тук....

--- Diablo е написал:

Изважда члена си и го поставя на челото и, тя започва да облизва топките му с език, захапва ги леко. Той се отдръпва навежда го и тя го поема с уста. Хваща главата и с ръка и члена му потъва в гърлото.

Ок Усмивчица)) Тогава и аз отивам да сложа един залък Усмивчица)
Чакам после развитието Усмивчица) Ако бъдеш така добър да довършиш:))

--- Diablo е написал:

Ще продължим след вечеря.Усмивчица)))

И какво се случва после...

--- Diablo е написал:

Развързва въжето с което са вързани китките и го премества така, че тя да застане на колене, разкопчава панталона си.

Правил ли си го? Невероятно е....
Благодаря, че ми го разказваш!:)

--- Diablo е написал:

Жената си извива под въздействието на восъка, а мъжа поставя щипки на двете и зърна вързани с верижка. Дърпа леко верижката изтръгвайки сладострастни вопли.Усмивчица

Усмивчица))))))))))))))
Намирисва ми на подкуп Усмивчица)) Опитваш се да бъдеш дявола ли Усмивчица)?
Явно не си попадал на жени, които не умират от любопитство и не биха се продали Усмивчица)
Както искаш..наистина ми е интересно да чуя продължението, но точно сега не ми се занимава със снимка на стъпалото..още повече е тъмно вече, а тела ми няма светкавица...

--- Diablo е написал:

Защо го възприемаш като прищявка? Просто си говорим на сексуална тематика. Аз в замяна ще ти разкажа как продължава сцената след восъка.Усмивчица

Имам, но не бих се впуснала да си правя снимка за да задоволя прищевките на някого Усмивчица
Стъпалото ми е дълго и тънко, а втория пръст е по-висок от показалеца:))

--- Diablo е написал:

Нямаш ли телефон с камера?

Е, нямам такава Усмивчица))))

--- Diablo е написал:

Трябваше да ми пратиш снимка на стъпалото.Намигване

Пуснах ти 2

--- Diablo е написал:

Това е само началото.Усмивчица
Дай една снимка да видя как изглеждаш.
diablo##@abv.bg

Значи това ще го пробвам Усмивчица) Много ми хареса...идейно е...

--- Diablo е написал:

Усещането е кратка болка при всяка капка, възбудата и очакването расте с всяка капка. Няма опасност за кожата.Усмивчица

Звучи много възбуждащо, но си мисля, че капките восък биха изгоирили кожата...или не съм права?

--- Diablo е написал:

Представи, си че ръцете ти за вързани над главата имаш превръзка на очите пред теб има мъж който държи свещ и капките восък бавно падат върху голата ти кожа.

За мен в секса не трябва да имаш задръжки Усмивчица) Хората трябва да правят това, което им харесва..
Със сигурност е субективно Усмивчица Въпросът е дали на всички им е приятно..зачудих се дали има негативни реакции..

--- Diablo е написал:

Ами трябва да пробваш усещането е субективно.Усмивчица

Хм, облизвал ли си женски стъпала? И ако да какво е усещането за жената?

--- Diablo е написал:

Имам няколко, но най силно ми въздействат хубави стъпала и пръсти на женски крака.

Не съм пробвала БДСМ....но нямам нищо против да опитам някой ден..
Хм, фетиша ми е бясно възбудения мъж...който не може да се въздържа....а твоят:)?
Обичам играчки Усмивчица

--- Diablo е написал:

Падаш ли си по БДСМ? Какъв ти е фетиша? Обичаш ли играчки?

Ами как да ти обясня, че всичко ме кефи...обичам на всякъде и по всякакъв начин...но много зависи с кой съм...

--- Diablo е написал:

Всичко е много общо бъди по конкретна, какво ти доставя удоволствие.

Ако ме питаш за секса Усмивчица Всичко....без извръщения...

--- Diablo е написал:

Все тая да минава време какво обичаш да правиш?

Какво искаш да си говорим за секса Усмивчица?

--- Diablo е написал:

Добре де няма повече:) Сега може да си поговорим за секс.Усмивчица

Усмивчица)))))))))
Ще ме напишкаш от смях Усмивчица))Голяма гавра с перничани Усмивчица)

--- Diablo е написал:
У Поликуиниката.

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/10629585_10201599285742798_2938805954068771510_n.jpg

Къде Усмивчица)?Нямам идея...

--- Diablo е написал:

Знаеш ли къде нощуват гостите на Перник?

Вече с глас се смея Усмивчица))))
Кабриото е без всякакъв коментар Усмивчица))

--- Diablo е написал:

Ами така като съм те подхванал да взема да те повозя на кабриолета:)

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10561728_10201586383660254_7746347353608221937_n.jpg?oh=f44149064e50cba78bc177b61015fed2&oe=546F116D

Може да го пратиш на твоята приятелка.Усмивчица

Ок, ще падна от смях Усмивчица)))
Някога има много състуденти от Перник Усмивчица) Не са чак толкова лоши хора Усмивчица

--- Diablo е написал:

Ако беше от Перник;)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10250130_10201586383460249_6877534845008514707_n.jpg

Никога не съм ходила Усмивчица

--- Diablo е написал:

Обичаш ли да ходиш на СПА?

Хахаха
 Това беше уникално Усмивчица)
На едната ми приятелка мъжът и не иска да си купува голф точно заради перничани Усмивчица)))

--- Diablo е написал:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10435539_10201586384020263_6667390495652679375_n.jpg?oh=69d0d8a32f60cec77400f7cb8a4357cd&oe=5470189E&__gda__=1416877819_2ef8d909c5e9749b360b1ddc6734cc65

Кажи ми де Усмивчица?

--- Diablo е написал:

Имам си колекция в фейса.Усмивчица
Знаеш ли как се предлага брак по пернишки?

Привет! Усмивчица))
Как ги намериаш тези смешни вицове:))))

--- Diablo е написал:
Хаха...

- Предишното ти гадже да не е карало Хонда?
- Да, как разбра?
- Тряскаш вратата на BMW-то, ма овца.

Усмивчица)) Рядко се срещат мъже, които не ревнуват..
Ще лягам, че ми се затварят очите:)
Лека нощ!:)

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Август 30, 2014, 23:32 »

Ааааа така. Така повече ми хареса. Напомня ми на младините Усмивчица . хаха

Само дето си изпоствал всичките снимки от...дееба, коя беше страница във фб дето ги беше постнала днеска или вчера в точно този ред. Ама нищо, квото действа, нали? Усмивчица

Иначе тази...ддз, за 35 години въображението й достига "висините" на това на 16 годишна. Ама то пък май доста са така....

Като цяло, браво, много ми харесва, сигурно защото виждам себе си в чата... Ухилен
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #2 -: Август 31, 2014, 05:37 »

Това е БДСМ, колкото аз съм в Перник Усмивчица
Иначе е похвално, че хората се опитват да си играят на фифти шейдс...

Ако ме питаш за секса Smiley Всичко....без извръщения...

Тази няма да се извръща по време на секс...ще трябва да си избереш една страна и да се придържаш към нея  Смотан

Smiley))))))))))))))
Намирисва ми на подкуп Smiley)) Опитваш се да бъдеш дявола ли Smiley)?
Явно не си попадал на жени, които не умират от любопитство и не биха се продали Smiley)
Както искаш..наистина ми е интересно да чуя продължението, но точно сега не ми се занимава със снимка на стъпалото..още повече е тъмно вече, а тела ми няма светкавица...

..а в пещерата й сигурно няма и лампи? Усмивчица

По би ми харесало да я зашлеви по дупето Smiley))

--- Diablo е написал:

Той се навежда развързва въжето изправя я завързва с лице към стената.
Обръща задните и части на страни и я зашлевява по едната буза после по другата. Навежда се разтваря краката и впива устни в нея.

Честно ли?  Ъ?

Ролите могат да се обърнат, но проникването може да го извърши само мъжа...

--- Diablo е написал:

Можеш ли да си представиш нещата ако жената е в доминиращата роля.

Не думай...безспорен капацитет е тази жена, не знам как успяваш да смогваш на темпото на мисловната й дейност...сигурно се изморяваш Усмивчица

--- Diablo е написал:

Може, но на 4 очи. А понеже не ми изпрати снимка на стъпалото не знам дали ще има привличане между нас.

Аз знам. Няма да има.

Намери си вече някоя, дето да е поне малко интересна и поне малко от малко се включва адекватно на подадените от теб реплики, вместо да ни се оплакваш как няма тръпка..каква тръпка с тази мебел Усмивчица
Аз харесвах онази докторката, дето набираше някакви средства, обаче ти пък каза, че е луда...

Кажи ми кое ти е интересно в това да се видиш с тази? Какво мислиш, че ще е нейното участие и принос в разговора, освен съгласяване с всичко, което кажеш?
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 31, 2014, 10:52 »

Цитат
Намери си вече някоя, дето да е поне малко интересна и поне малко от малко се включва адекватно на подадените от теб реплики, вместо да ни се оплакваш как няма тръпка..каква тръпка с тази мебел Smiley
Здрач,

Намерил съм, но за съжаление не в правилния сайт.Намигване Ако ти беше от Перник до сега да съм сменил мерцедеса за Голф с Джанти от Бентли и облечен с Анцуга за официални случай да съм те попитал "Че ми миеш уи гоуфу цел живот?".

От друга страна преди да си ми пратила снимка на педикюра си няма да купувам Майбах и смарагдова огърлица.Усмивчица В твоята пещера надявам се има лампи.Усмивчица))))

Цитат
Кажи ми кое ти е интересно в това да се видиш с тази? Какво мислиш, че ще е нейното участие и принос в разговора, освен съгласяване с всичко, което кажеш?

Ако мъжете избираха жените по умствения им капацитет това нямаше да е форум за мъже, а форум в който жени да питат аз съм толкова красива защо никой не ми обръща внимание.

Активен

clown
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #4 -: Август 31, 2014, 12:34 »

Гледам , че си писал няколко интернет рапорта. Явно това разцъкваш предимно. Имам няколко въпросчета ?
Реално имаш ли продължения или просто си пишете ?
Колко пъти продължава обикновено да си пишете в сайта  преди да ги прехвърлиш на телефони разговори ?
Заиграваш ли се с телефоните разговори и смс-те ? Или директно се ориентираш към  по ? бързо стигане до среща на живо ?
То ясно за възрастовата граница , че около твоята и почва най ? вероятно от 30 +. А региона как е? Смисъл с жени от твоя град ли си пишеш или с такива от околността или няма значение ?
Как се придвижваш от писането в сайта -> телефоните разговори -> среща ? Пример ?
Демек опиши как я вадиш от сайта.
Можe би ще е по ? добре да пуснеш отделна тема с отговор , от колкото да ми отговаряш тук.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 31, 2014, 14:22 »

Цитат
--- Diablo е написал:

Е значи се разбрахме. Дай тел ще ти звънна да се разберем за удобно време.

Живия контакт е друго нещо..тогава можеш да усетиш излъчването на отсрещния.....
Мен също не ме притеснява кафе, вечеря или каквото и да е Smiley) - По ясно от това няма как да потвърди че е готова за среща

--- Diablo е написал:

Аз не се притеснявам да рискувам с една вечеря, все пак нито една снимка не може да се сравни с живото впечатление. - Последна проверка
преди искането на телфон

Всеки човек опс жена Smiley има тъмна страна..
Не се притеснявам да се видя с теб Smiley Ако не мина кастинга самия ти няма да искаш да се видиш с мен Smiley)) - Готова е да си даде телефона

--- Diablo е написал:

А виж това, че и ти имаш тъмна страна ме заинтригува, обичам да изследвам тъмната страна тя е много по интересна Wink
А ако си толкова смела не би трябвало да се притесняваш от това да се видиш с мен. - Вече няма как да откаже без да се изложи

Може би е така...и аз имам тъмни стани Smiley
Колкото до смелост Smiley)))) Мога да кажа, че има мъже, които са много по-страхливи от мен:)) - Тя е принудена да се валидира

--- Diablo е написал:

Точно тъмното е това което те привлича, фантазията и смелостта да я изживееш. - Липса на реакция на шит теста и валидация за фантазия и смелост

Разбрах те:)
За мен е интересно да ми разказваш подобни фантазии...дори да ми одобриш стъпалото едва ли бих се видяла с теб Smiley) - ШИТ ТЕСТ
Имаш мозък, който ме привлича, но има и нещо тъмно у теб...

Цитат
Реално имаш ли продължения или просто си пишете ?
Не си падам по платонически отношения с жените, а поради факта, че съм вече стар да ги гоня по улиците и по дискотеките сайтовете ми дават достъп до неограничен кръг от нови жени. Да излизал съм с всяка от която съм получил телефон.
Цитат
Колко пъти продължава обикновено да си пишете в сайта  преди да ги прехвърлиш на телефони разговори ?
Различно е с всяка и най-вече зависи от две неща:
1. Дали съм успял бързо да изградя рапорт
2. Интелигентността на жената, за да участва пълноценно в разговора, а да не чака на мен да водя целия разговор.
Средната продължителност на писане варира от 1ч - 3 дена по 2-3ч
Цитат
Заиграваш ли се с телефоните разговори и смс-те ? Или директно се ориентираш към  по ? бързо стигане до среща на живо ?
Телефона го искам чак когато вече съм сигурен, че тя е готова за среща на живо, използвам го само за да се уточним кога ще се видим и от къде да я взема.
Цитат
То ясно за възрастовата граница , че около твоята и почва най ? вероятно от 30 +. А региона как е? Смисъл с жени от твоя град ли си пишеш или с такива от околността или няма значение ?
Ориентирам се предимно към жени от София, шанса за нещо с жена от друго населено място е доста нисък, но това не значи, че не отговарям ако ми пише жена от друг град - тях просто ги използвам за тренировка.
Цитат
Как се придвижваш от писането в сайта -> телефоните разговори -> среща ? Пример ?

Писането в сайта е това което води до среща, телефона е само подробност която получаваш когато жената е готова да те види на живо.
Важно е да подбереш правилната си таргет група от жени спрямо възрастта ти, външния вид и статуса ти.
След това подбираш 1-3 които ти харесват и за, които от опит знаеш, че може да харесат теб. (ако нямаш опит пробваш на сляпо)
Отваряне
Отваряш разговор спрямо това което е писала в профила си конкретната жена, няма универсален опенър измисляш го на момента.
Има три вида опенъри които ползвам:
1. Отваряш с НЕГ - работи само при по надути мадами и след това калибрацията е трудна.
2. Отваряш с неутрален комплимент - работи при мадами с по-нисък статус.
3. Отваряш с намек по профила и шеговит въпрос - работи на всякъде, но не създава емоция и трябва да водиш по дълъг рапорт.

Рапорт

Рапорта се изгражда най-добре когато говориш за интересни събития от собствения си живот и хобита. Постепенно отваряш няколко разклонения за да не зацикляте в една тема. Когато споделяш лични неща и жената започва да споделя и постепенно получаваш информация.
Ако жената е достатъчно интелигентна можеш да използваш сексуална аналогия, ако не е трябва по директно да насочиш разговора на сексуална тематика, като се стараеш да я разсмиваш през това време. Вицовете и смешните лафове разведряват разговора.
Идва момента в който трябва да я накараш да използва въображението си (да си те представи как я обяздваш).

Затваряне
Насочваш разговора към привличането и среща на живо, тук ще ти се наложи да минеш един два шит теста преди да поискаш телефон. Виж примера от горе. Когато е готова за среща телефона е само подробност която получаваш за да се уточните къде ще се видите.
Обаждаш и се когато ти го даде и с няколко кратки изречения се разбирате кога ще се видите не по-късно от 2-3 дни, звънкаш и в деня на срещата втори път да ти даде адрес от къде да я вземеш.

Активен

clown
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #6 -: Август 31, 2014, 15:42 »

Ухилен Ммм Да мерси за отговора.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 03, 2014, 01:10 »

Пуяк плащай имам клоуз на първа база. За да не те затруднявам финансово 1 лев за всеки клоуз стига.
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #8 -: Септември 03, 2014, 08:15 »

От интернет ли?
От там и баба знае. Тия сме ги правили когато бяхме млади. А някои гледам все още за постижение го смятат...

Има ли нужда да обяснявам защо свалката в интернет е за мъже без топки? Питай, ако трябва ще обясняваме
Активен

Fake it 'til you make it!
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 03, 2014, 08:31 »

Аз имах доброто желание да ти излезе по-евтино, но ако имаш желание да платиш за разходката ми до ректората включително паркинг в синя зона за мерцедеса ще ти направя няколко клипа да си ги гледаш и да се самосъжаляваш.
Тарифата ми е 100лв на час плюс разходите. За домашно порно се плаща отделно.Усмивчица

Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 03, 2014, 08:45 »

Събрали сме се да остроумничим?

Да сваляш жени през чата е една идея по-смело от това да пишеш любовни писма от таен обожател. Ако ти връзва и ебеш нямам забележки, може да те поздравиме ако ти е важно за егото. Но да го развяваш като повод за гордост е жалко....

За да ме разбереш - то и изнасилвача в парка ебе, но е жалко.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #11 -: Септември 03, 2014, 08:51 »

Кво и той ли няма топки? Ти кога си рискувал затвор за секс? Със съгласие и баба може да ебе.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 03, 2014, 10:18 »

Кво и той ли няма топки? Ти кога си рискувал затвор за секс? Със съгласие и баба може да ебе.
Насилствените действия от сексуален характер се наказват от 5 години строг тъмничен затвор до 20 години брак. Засрамен Засрамен Засрамен

От интернет ли?
От там и баба знае. Тия сме ги правили когато бяхме млади.
Има ли нужда да обяснявам защо свалката в интернет е за мъже без топки?

Ще ме светнеш ли след като на младини не си имал топки, кога ти пораснаха или си се подложил на операция за присаждане.Намигване

Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Септември 03, 2014, 11:12 »

Ще ме светнеш ли след като на младини не си имал топки, кога ти пораснаха или си се подложил на операция за присаждане.Намигване

Ми просто е - опитвам се да практикувам това, за което сме се събрали. Не просто да давам мъдри съвети от позицията на нулев опит по същество.
А да се криеш зад екрана докато някоя ти клъвне и чак тогава да и се покажеш е страхливо. Но ето виж, някои си го размахват като успех.
Да не се повтарям, ама докато някои застават с лицето си пред жена с риск да им накърни егото, други да ги надцакват с успехи по страхливия си начин е подлярско....
Но изглежда не разбираш, а глупави спорове с всезнайковци не ми се водят.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Септември 03, 2014, 11:24 »

Ми просто е - опитвам се да практикувам това, за което сме се събрали. Не просто да давам мъдри съвети от позицията на нулев опит по същество.
А да се криеш зад екрана докато някоя ти клъвне и чак тогава да и се покажеш е страхливо. Но ето виж, някои си го размахват като успех.
Да не се повтарям, ама докато някои застават с лицето си пред жена с риск да им накърни егото, други да ги надцакват с успехи по страхливия си начин е подлярско....
Но изглежда не разбираш, а глупави спорове с всезнайковци не ми се водят.

Е, каква е разликата? Нали и единият, и другият правят секс? Какво значение има кой къде се е запознал с жената? Нали все някога и той ще застане с лицето си срещу нея и тя все още ще има избора да не прави секс с него, ако види, че се е представял за нещо, което не е? Все едно като ти е "клъвнала" по нета, значи, че вече секса ти е в кърпа вързан? А на теб като ти клъвне на улицата на хитрия заучен оупънър, после да не би да няма шанс да ти се изчерпа репертоара и да види, че всъщност не си толкова смел, готин и уверен, колкото си изглеждал първите 5 минути от запознанството ви...

Не можеш да го сравняваш с изнасилване или проститутка, защото е доброволно и безплатно. И не виждам какво ти пречи на теб, че някой ще си седи вкъщи, ще си пие бирата и ще си пише по пижама с една или няколко, вместо да предпочита да ходи да заговаря по улиците. Вече има и ексклузивен начин за сваляне на жени ли? Аз примерно бих предпочела да си пиша с някого, докато го видя дали не е психопат (справка, темата на Ханибал в Теориите) и дали имаме нещо общо, отколкото да ме спира на улицата и половин час по-късно вече да се опитва да ме натиска на някое сепаре, преди да потегли към следващите си таргети...

Ами, разкажи тогава за твоя опит и практика, стига си критикувал чуждите теми, съвети и успехи. Къде са твоите мъдри съвети за заговаряне по улиците и ловните ти истории, когато си бил лице в лице със звяра, подлагайки на смъртна опасност егото си? Усмивчица

Цитат

Ако мъжете избираха жените по умствения им капацитет това нямаше да е форум за мъже, а форум в който жени да питат аз съм толкова красива защо никой не ми обръща внимание.

Ами, значи мисля, че е крайно време или да започнете да ги избирате не само и единствено по критерий външен вид, или...да спрете да се оплаквате, че са скучни Усмивчица
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Септември 03, 2014, 11:52 »

Здрач,

За това затапване на Пуяка имаш бутилка уиски, нищо казано от мен не би го затапило така както ти го направи.   Готин

Цитат
Ами, значи мисля, че е крайно време или да започнете да ги избирате не само и единствено по критерий външен вид, или...да спрете да се оплаквате, че са скучни Smiley

Оплакването ми не беше, че са скучни, а че се случва да не усещам привличане при среща на живо. А що се отнася до скуката знам огромно количество пернишки лафове, няма как да се стигне до ситуация да изпаднем в неловко мълчание неохотно прекъсвано от "Глей къф фикус; Я кво убаво цвете;"

Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Септември 03, 2014, 12:22 »

Е, каква е разликата? Нали и единият, и другият правят секс? Какво значение има кой къде се е запознал с жената?

Ти на форум за пикъп ли си модераторка или на нещо друго, как така да няма значение?
Ми да отворим и тема за писане на тайни любовни писма във форума за пикап? Нали пак там за любов е нещо.
Забележително е как спама тръгва с пълна сила още от модераторката, а ние се чудим що в тоя форум рядко се появява нещо по темата.....
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Септември 03, 2014, 16:10 »

а ние се чудим що в тоя форум рядко се появява нещо по темата.....

Ами, за да не се чудите, ще ти кажа защо - защото разни такива дървени философи като теб нищо не споделят от личния си опит, ако изобщо имат такъв, но за сметка на това чакат на другите и недоволстват, когато публикуваното не е точно по вкуса им.
Къде са твоите публикации на тема "пикъп", защото нещо не ги виждам?

Диабло може да не ходи по улиците да пикапи, а и никой не би могъл да го задължи, но дава полезни и адекватни съвети по чуждите теми. Супер смешно е да предизвикваш хората дали били пичове и да покажели какво могат - вземи по-добре предизвикай себе си, ти не си ли пич, ами, хайде излизай, пикапи и после ела да ни разкажеш какво е станало. Хем и форумът ще се запълни по същество.

Не знам дали си забелязал, но във форума, на който съм модератор, има раздел, наречен Интернет запознанства, свалки и флирт и ти се намираш в тема точно за този раздел. Ако той е в разрез с личните си разбирания, не пиши в него и не практикувай свалки по интернет.
Дори администраторите на сайта са пускали свои логове от чатове, за да демонстрират интернет свалки. А кумирът ти стоун пък никога не е давал и един съвет за заговаряне по улиците, нито някога го е практикувал - защо на него не му каза, че всеки знае да заговаря пияни рускини по дискотеките, които са отишли там да търсят секс и не го прати да ходи на улицата?

Обвиняваш другите в "нулев опит по същество"...а колко е твоят опит по същество? Сподели ни...ще ни бъде интересно...

Не ти ли е малко неудобно да не споделяш нищо за себе си, а да искаш от другите да го правят и то точно по начина, който на теб ти е симпатичен и интересен?

Здрач,

За това затапване на Пуяка имаш бутилка уиски, нищо казано от мен не би го затапило така както ти го направи.   Готин

По скромните ми изчисления вече ми дължиш приблизително един мини бар...  Целувчица

Оплакването ми не беше, че са скучни, а че се случва да не усещам привличане при среща на живо. А що се отнася до скуката знам огромно количество пернишки лафове, няма как да се стигне до ситуация да изпаднем в неловко мълчание неохотно прекъсвано от "Глей къф фикус; Я кво убаво цвете;"

Не знам как е при мъжете, но аз тръпка и привличане не усещам или когато човекът не ми допада на външен вид/език на тялото и тн, и/или когато ми е скучен, безинтересен...затова предположих, че е второто, след като първото явно отпада.

Колкото до лафовете, ти хубаво знаеш, но разликата между монолога и диалога е, че за едното ти трябва някой да ти партнира в комуникацията...
Активен

Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Септември 03, 2014, 17:40 »

Цитат
По скромните ми изчисления вече ми дължиш приблизително един мини бар...  Kiss

Мини бар, мини бар няма да спорим за дреболии стига да можеш да го изпиеш. Усмивчица

Цитат
Не знам как е при мъжете, но аз тръпка и привличане не усещам или когато човекът не ми допада на външен вид/език на тялото и тн, и/или когато ми е скучен, безинтересен...затова предположих, че е второто, след като първото явно отпада.

На снимка няма как да видиш езика на тялото, нито да получиш представа за дребните неща, които влияят върху привличането, предния път мисля че го нарече "класа", аз го наричам генетична съвместимост, а тя никога не е 100% винаги има компромис. Интелекта също е важен обаче не е задължителен поне за мен, в работата ми се налага да общувам с ужасно задръстени и ограничени хора пред които и Пуяка бледнее за това не ми е проблем да поддържам интересен разговор независимо от нивото на събеседника.

Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Септември 03, 2014, 17:59 »

Чакай сега да се уточним...

Интелекта също е важен обаче не е задължителен поне за мен, в работата ми се налага да общувам с ужасно задръстени и ограничени хора пред които и Пуяка бледнее за това не ми е проблем да поддържам интересен разговор независимо от нивото на събеседника.

Това и на мен, и на всеки от нас понякога му се налага, и за мен също не е проблем...когато трябва, го правя... но това не значи, че простите хора могат да възбудят ума ми, да ме накарат да изпитам привличане, да ми е интересно, да имам тръпка, да не знам какво ще стане, да има хубав флирт... Така че едно е да ти се налага да общуваш с някоя мегапроста жена, друго е да изпиташ привличане към нея.
Не е задължителен интелектът за кое? За да я изчукаш или там каквото се стремиш да получиш от човека, с когото ти се налага да общуваш, да я/го изтърпиш за малко, опитвайки се да абстрахираш от това, което говори, не е задължителен, но за да те привлече и да ти е интересна, според мен, е задължителен.
Сигурно понякога може да има и силно физическо привличане само на база на външен вид...но ми се струва по-скоро рядкост...може би е така, защото съм жена...
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: