Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 14:26:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчев бряг - 2015  (Прочетена 2436 пъти)
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« -: Май 26, 2015, 15:32:22 »

Тъй като лятото наближава, живи и здрави от 20 и някой си юли до към 15-20 август мисля да съм на Слънчев бряг. Ще съм на линия 24 часа в денонощието. Който мисли да ходи, нека пише. Няма да е зле тази година, да се срещнем повече хора  Намигване .
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1 -: Май 27, 2015, 06:06:55 »

Аз минах вече, ама по работа и още не беше почнала играта, обаче сега вече след 24 май, и особено като минат баловете от 1-юни би трябвало сезона да си отпочне. Ако ходя и по-нататък сам, ще се обадя.
Чакаме и дата-шийт за новите места.
Поздрави!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #2 -: Юни 08, 2015, 06:29:20 »

Момчета, старото куче откри сезона на морето с реализация на една рускиня.
Така че дотук равносметката ми е една нощувка = един клоуз. Дано цял сезон все такова съотношение да поддържам.
Трябва да ви кажа, че вече има сериозна игра. В морето се окъпах, водата е 20-21 гр., времето си е топло. В оксижена има народ на тълпи. В баунса също изглеждаше ОК. До корнъра и другите не стигнах, защото в оксижена успях да арестувам една рускиня. Бяха 3, другите две излязоха точни и нарочно "отидоха до магазина" и ни викат оставайте вие, разходете се по плажа.
Не можах да я наеба поради липса на кондом, но ми направи една чекия така че щом съм се изпразнил в присъствие на жена си го броя за клоуз. Иначе се дърпаше доста, много ЛМР, шитове разбира се, и накрая вече като омекна аз се изложих с липса на материално-техническа обезпеченост, но все пак не си тръгнах неизпразнен.
Хайде успешно откриване на сезона и на вас!
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #3 -: Юни 15, 2015, 09:33:11 »

На july morning, ще падне голямото ебане... Аз съм закотвен във Варна тогава. Иска ми се да пробвам и аз този слънчак най-накрая....
Активен
Fox
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2015, 09:55:18 »

Колеги някой ще ходи ли на july morning на какао в несебър? Аз съм сам не знам заслужава ли си да блъскам 200 км само до там  Завърти очи имам и приятел,който е на работа до 23,00 ,но той не е сигурен коз  Ухилен
Пишете ми на ЛС.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: