Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 17, 2021, 18:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко е Флирт  (Прочетена 19124 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1605

Профил WWW
« -: Април 02, 2010, 10:47 »

Здравейте приятели,

За всички Вас ние от Pick Up Project организираме безплатен семинар Всичко е флирт. Той ще се проведе на 23 май, в София.

В семинарa, който ще продължи около 4 часа - Slayer и Jimmy ще представят интересни идеи и концепции за флирта, свалките и съблазняването на жени. Както винаги всичко, което ще видите и чуете там ще бъде наша запазена марка и няма може да бъде видяно и чуто никъде другаде.

Очакваме да има сериозен интерес към семинара, за това си запазваме правото във всеки един момент да прекратим регистрациите, ако желаещите да участват са прекалено много. Така, че ако искате да присъствате не чакайте, не се колебайте, а се регистрирайте още сега тук:

Всичко е флирт

Ще се видим на семинара.
- Екипът на PuP
Активен

I'm a very special kind of monster
NoT_So_bAd
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #1 -: Април 02, 2010, 19:47 »

ще бъде хубаво наистина да се видим, но ще бъде още по-хубаво ако кажете къде по точно ще се проведе семинара  Усмивчица
Активен

Радвай се на живота, а не на неговия смисъл!
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #2 -: Април 02, 2010, 23:22 »

Предполагам, че ще само предварително записалите се за семинара ще бъдат уведомени за мястото и часа. Иначе какъв е смисълът от регистрации?
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Was it worth the life of sacrifice?!

Профил
« Отговор #3 -: Април 03, 2010, 12:09 »

Да разбирам ли,че семинара няма да бъде записан и показън в сайта?
Активен

Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 05, 2010, 10:03 »

Цитат
ще бъде хубаво наистина да се видим, но ще бъде още по-хубаво ако кажете къде по точно ще се проведе семинара

- Като му дойде времето ... /както казваше Царят Намигване/

Цитат
Предполагам, че ще само предварително записалите се за семинара ще бъдат уведомени за мястото и часа. Иначе какъв е смисълът от регистрации?

- Добра идея. Със сигурност ще напишем и тук точната зала /в София/, когато наближи денят, но определено добра идея...

Цитат
Да разбирам ли,че семинара няма да бъде записан и показан в сайта?

- Аз не бих разчитал на това... Както не веднъж сме казвали - най-големият проблем на мъжете не е липсата на пари, кола или нещо подобно, а мързелът и нежеланието да инвестират време и усилия в себе си и в това да се научат на нещо ново и полезно. Дори и да запишем семинара не е ясно какви части от него ще пуснем изобщо в сайта. А и съвсем друго си е живият контакт... Дори само да видиш едно поведение на живо си е безценно...
Активен

Cosmo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 106

**Dick-Up Artist**

Профил
« Отговор #5 -: Април 05, 2010, 11:23 »

То е в неделя, супер! Аз предлагам всеки, който идва да си сложи табелка с потребителското име на нея..  Завърти очи Готин
Активен
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Was it worth the life of sacrifice?!

Профил
« Отговор #6 -: Април 05, 2010, 12:46 »

Цитат
Най-големият проблем на мъжете не е липсата на пари, кола или нещо подобно, а мързелът и нежеланието да инвестират време и усилия в себе си и в това да се научат на нещо ново и полезно. Дори и да запишем семинара не е ясно какви части от него ще пуснем изобщо в сайта.

Това попринцип е така но моя проблем не е такъв.Проблемът ми е че съм на 14 и нещо и няма да ме пуснат до София на семинар по свалки. Тъжен
Активен

Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #7 -: Април 05, 2010, 12:58 »

Аз предлагам всеки, който идва да си сложи табелка с потребителското име на нея..  Завърти очи Готин

Даa бе как не, що направо не си ги напишем на челото  Намигване
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #8 -: Април 05, 2010, 19:52 »

Евала Slayer
Активен
Cosmo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 106

**Dick-Up Artist**

Профил
« Отговор #9 -: Април 05, 2010, 21:27 »

Аз предлагам всеки, който идва да си сложи табелка с потребителското име на нея..  Завърти очи Готин

Даa бе как не, що направо не си ги напишем на челото  Намигване

Браво бе гъзарче, много си як с тоя коментар, толко си зле, че не разбра, че се ебавам!
Активен
Club.Life
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #10 -: Април 05, 2010, 21:40 »

Браво бе гъзарче, много си як с тоя коментар, толко си зле, че не разбра, че се ебавам!

Cosmo, по какво точно трябваше да разбере човека че се ебаваш..? Ако наистина е така да беше сложил едно " Ухилен " поне.

По темата: Slayer, наистина ще е добре да запишете семинара, защото някои от нас наистина не могат да присъстват и не е просто намиране на извинение да не го направят. Лично на мен ще ми е много интересно, но през целият месец ще бъда извън страната. Иначе поздравявам ви за идеята! Намигване
Активен

Всички сме дело на самите себе си, но само успелите го признават!

/// Pick-up Библиотека! ///
harrybrager
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Newbie

Профил
« Отговор #11 -: Април 17, 2010, 21:40 »

И аз искам да помоля за записване. Не ми е проблем от към пари да дойда, но уви нямам никакво време Тъжен.
Активен

Една жена докато не я видиш чисто гола не може да се даде мнение! Може да е перфектна, а да има циреи по задника и да вони!
Цитат на: priZdrachna
...къде е остроумието и позитивизма, които знаем какво силно въздействие имат в "Шит: Абе, я млъквай, бе! (закачливо).
Отговор: Аз млъквам ти се нагъзваш и всички сме доволни "
ItalianMike
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #12 -: Април 22, 2010, 17:52 »

Наричате се специалисти по маркетинг, а все още се чудите дали ще е удачно да запишете семинара и да го разпространите по Интернет? Интересни маркетинг възгледи имате явно. Това ви е шансът да си направите добра реклата. Ако бях някой, който се замисля дали да дойде на обучение при вас, бих бил любопитен що за хора ще ме обучават, дали изобщо мога да науча нещо от тях. Едно видео с вас, от което човек може да придобие представа за езикът на тялото ви, за излъчването ви, за методите ви и т.н. би било полезно както за тези, които ще разберат нещо ново за пик-ъпа от видеото, така и за вас, ако сте достатъчно добри, разбира се. Възможност малко да увеличите клиентелата един вид.

Но вие си знаете де.

Поздрави! Не се опитвам да се заяждам, просто безплатен съвет от един маркетинг специалист към други маркетинг специалисти. Усмивчица
Активен

Women, I don't chase... I replace.

Оценявай всеки ден не според това, което си пожънал, а според това, което си посял.
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #13 -: Април 22, 2010, 18:54 »

Наричате се специалисти по маркетинг, а все още се чудите дали ще е удачно да запишете семинара и да го разпространите по Интернет? Интересни маркетинг възгледи имате явно. Това ви е шансът да си направите добра реклата. Ако бях някой, който се замисля дали да дойде на обучение при вас, бих бил любопитен що за хора ще ме обучават, дали изобщо мога да науча нещо от тях. Едно видео с вас, от което човек може да придобие представа за езикът на тялото ви, за излъчването ви, за методите ви и т.н. би било полезно както за тези, които ще разберат нещо ново за пик-ъпа от видеото, така и за вас, ако сте достатъчно добри, разбира се. Възможност малко да увеличите клиентелата един вид.

Но вие си знаете де.

Поздрави! Не се опитвам да се заяждам, просто безплатен съвет от един маркетинг специалист към други маркетинг специалисти. Усмивчица
Г-н Специалисте, точно за това има форумен раздел "Отзиви". Също така не съм забелязал инструктурите да са заритали да обучават хора и да правят пари.
Активен
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Април 23, 2010, 11:27 »

Ще се радвам да бъде записано и след това да си гледаме и коментираме,не ме разбирайте погрешно не съм авантаджия,но просто нямам възможност да дойда по една или друга причини,също както и повечето колеги.Идеята ви е страхотна,ако може може,ако не здраве да е.
Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #15 -: Май 10, 2010, 10:17 »

Здравейте приятели,

В последните няколко седмици получихме огромна бройка регистрации за семинара.

Разбираме интереса Ви, но няма как да наемем зала 1 на НДК за семинара, за това от този момент се приемат само ВИП регистрации, където можем да пуснем няколко бройки участващи.

Поздрав,
- PuP Team
Активен

OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #16 -: Май 10, 2010, 22:05 »

Това означава ли, че регистриралите се чрез нормална регистрация немогат да присъстват?
Или аз нещо не разбрах правилно  Нерешителен
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #17 -: Май 10, 2010, 22:33 »

Аз разбрах Усмивчица
От този момент нататък ще приемат само ВИП, невъзможно е с нормална регистрация защото няма достатъчно места. Всички до сега, които са се регистрирали са със запазено място Усмивчица
Поправете ме ако греша...

Поздрави
Активен

Всичко е относително.
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 281

Профил
« Отговор #18 -: Май 12, 2010, 20:14 »

Като стана въпрос,аз се регистрирах преди около месец(може и да греша),но нямам VIP регистрация.Така и не получих потвърдителен и-мейл,трябва ли да получа такъв ?
Активен
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #19 -: Май 12, 2010, 21:08 »

И аз не получих  Ъ?
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: