Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 08, 2020, 22:50:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Лиса-холодная девушка...  (Прочетена 905 пъти)
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« -: Септември 19, 2019, 15:38:31 »

Слънчев Бряг, края на август 2019... Избирам да повторя и тази година на инат дестинацията... Миналата година останах разочарован, което дължа на това, че една красива латвийка ме умота и всяка вечер си губих времето с нея в Амиго. Играхме мръсни танци нон-стоп, но до секс не можах да я докарам. Остана една горчивина в мен, което дължа на липсата на опит.Не познавах добре логистиката в курорта, но тази година влезнах бързо в час. Най ми пасна Викинг, където прекарвах от 11:00 до към 04:00 всяка вечер, след това Баунс или чалгата. Разбира се обикалях и другаде.
        Беше втория ден от ваканцията ми. Има готини пичета, но и много "свалячи", които гонят мацките и за пуш-пул много много нямаш време. Или успяваш от раз или си аут от играта, защото бързо забравят за теб. Гледам две симпатични момичета играят. Студени, много студени. Заобикалят ги, но не отместват поглед една от друга, не обръщат внимание на околната среда много-много. Загледах ги случайно, едната ме погледна непринудено, има-няма за една секунда. Явно ме е сканирала, и повтори погледа. Повече и не ми трябваше.
        Разбутах сганта от черни, разсъблечени и миризливи мулати и няколко криви диарбекирски глави,леко подместих един с рамото, който ме загледа ядосано и застанах лице в лице с русото, почти бяло, високо 175, със зелени и студени очи, 19 годишно рускинче. Гледа ме две секунди и отмества поглед. Инстинктивно я почувствах моя, което ме накара да действам спокойно. Аз съм си спокоен по натура.
    - Уър ар ю фром?
    -Рашъ.
    -Ты выглядишь великолепно!... По дяволите това беше... Най- после на хладното й лице грейна лека усмивка. Поназнайвам малко руски, полски, немски  от работата ми в чужбина.
    - Коректно я сказал?
     -Да
    -Ще пиеш ли една бира? Продължавам на английски.
    - Коктейл!
    -ОК...       Тук някой ще каже, ама защо тръгваш да ги черпиш и съм съгласен, защото особено на морето им купиш нещо и после като избягат... Но в този случай, тия мацки знаеха как да отблъснат навлеците и май нямаха намерение да ходят никъде. А и ми дойде отвътре да я почерпя. В тази част на света феминизма не е толко разпространен като на запад, и на мъжа джентълмен се гледа с добро око. Взех си бира за мен, и коктейл на плажа. Във Викинг като поръчаш един ти дават два. Та имаше и за приятелката й. Изпи го точно за 2 минути... преди това май не бяха пили нищо.  Денсам си леко около нея. Гледа на страни . По едно време ме погледна. На 10 сантиметра съм от фейса й, заради гъчканицата. Другата се занимава с някакъв шваб.Гледам я уверено. Задържахме си погледите и я целунах. Викам ще й взема още един коктейл да се разчупи. отивам на бара и викам. " Братле дай още една бира и един коктейл на плажа, ама вместо да ми даваш два ми  сипи алкохола в една чаша" Пича се позачуди за секунда дали не прави нещо грешно, но се сети за мен, че си лафихме първата вечер и го направи.
    Втория коктейл го приполови точно за 5 минути. Викам или играя агресивно или ще успокоя топката със създаване на доверие. Избирам второто.
    - До кога сте тук? Опитвам се да разбера за логистиката им.
    - 10 септември.
    - Дълга ваканция, почти цял месец.
Усмивка и нищо... не говори. Усетих че хем е срамежлива, хем студена, хем високомерна. Викам с мохабет няма да стане.
    -Много е шумно тук , да идем на плажа да си поговорим.
Вече беше изпила коктейла. На плажа нямаше приказки. Започнахме с тежки целувки и само след 5 минути пръстите ми бяха в пусито й.Взе да се навлажнява и решавам да започвам с тоягата. На 25 метра имаше публика , при което решиха, че са далече от шоуто и инициираха разходка.Седнаха на около 10 метра. Нито аз се притесних, нито тя. Продължаваме със секса. По едн време хуя ми излезна. Викам си време е започивка и я целувам. Оная доста шумна утихна.
     - Продължавайтееееее...защо спряхте!?  Провикна се някаква българка
Нахъсвам се отново и пак я почвам. Оная пак се разрева. Беше супер тясна. По едно време някакъв олигофрен с фенерче свети.
     -Вие знаете ли, че секса на плажа е забранен?
     -Е що са го забранили олигофренети, нещо толкова позитивно!?  Обличаме се.
     -Слънчев бряг си имат група за тия неща, ще те кача там... Гледам държи телефон със светкавица.
     - Отказвам записа.
     - Ти си го отказвай аз ще те кача.
     - Вече ти казах, отказвам записа и ще подам жалба за накърняване на обществения авторитет.
Оня прибра телефона и вика ходете някъде другаде. Връщаме се в заведението, изгубил съм телефона и документите при събличането. Водя ги двете и германеца да търсим на кой шезлонг бяхме. Едни други пичове седят и се смеят,знаейки какво сме правили. Намерихме ги. После се оказа ,че съм изгубил и ключовете, та чаках до 10 сутринта да ми дадат нови, но останах позитивен. Знаех, че хубавото от ваканцията предстоеше. Със Лиса се виждахме основно за секс. Бях сам в стая и идваше при мен. Правихме го и сутрин и вечер. Опитах се да вкарам и Даша за тройка, но оная още по- студена. Заявила, че не ме харесва:) Някъде към 00:00 си я изпращах и ходих отново да търся нещо ново. Изпадна една готина германка, но само целувки.Забелязах следващите вечери как някак си момичетата надушваха, че не съм нийди и нещата ставаха повече с лекота.По съвет на форума, занорочно не вземах душ след секса, за да им мирише феромони:) Усмивчица
       В историята нямаше пик- ъп , нещата протичаха естествено. От първия очен контакт до секса на плажа бяха не повече от 25 минути.

Активен
Neon23
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1 -: Септември 19, 2019, 19:46:10 »

Браво, така се прави. Тази година в Сл. Бр. беше много слабо, аз излизам в централните барове без чалгата там от 2009 насам всяко лято. Тази година беше зле като 2015. Иначе Викинга имаше много хора всеки път но повечето мъже и малко хубави жени.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #2 -: Септември 19, 2019, 23:19:01 »

Тоя Викинг бахти гадното, 10:1 е пръчове:жени.
Иначе респект за клоуза... явно те е харесала мацката дето викаш без много говорене, че инак с тая игра... "много си красива, какво да те черпя" - това даже не бих го нарекъл игра.
А на шезлонгите как еба, те са много влажни късно нощем/рано сутрин? Шалтетата едни гадни найлонови такива и много роса събират. А и тая година има осветление на плажа, няма вече тайни местенца за ебане, освен най-накрая, ама не на центра пред викинга. Чак не ми се вярва.
Но и по-странни работи съм чувал (и виждал) на Слънчака, така че защо не.
Активен
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #3 -: Септември 24, 2019, 15:45:08 »

Тоя Викинг бахти гадното, 10:1 е пръчове:жени.
    То къде не е така в Слънчев бряг. Ако ме насочиш те черпя едно уиски!
Иначе респект за клоуза... явно те е харесала мацката дето викаш без много говорене, че инак с тая игра... "много си красива, какво да те черпя" - това даже не бих го нарекъл игра.
    Няма проблем да кажеш на една пичка, че изглежда добре, стига да е с правилната (обрана от към емоции) енергия. Понякога им го казвам и гледам на страни, все едно съм имал много като тях, и го казвам рутинно. Понякога ги гледам в очите, ако веднага след това решавам да действам. А и в случая това е едно от малкото неща, което можех да й кажа на нейния език правилно, без грешка. Това винаги разчупва леда бързо, ако мацката е позитивна. А "какво да те черпя" беше по нататък, когато видях, че има смисъл Намигване Има моменти в които теорията на пик-ъпа по скоро може да те прецака, отколкото да ти помогне!
А на шезлонгите как еба, те са много влажни късно нощем/рано сутрин? Шалтетата едни гадни найлонови такива и много роса събират. А и тая година има осветление на плажа, няма вече тайни местенца за ебане, освен най-накрая, ама не на центра пред викинга. Чак не ми се вярва.
Но и по-странни работи съм чувал (и виждал) на Слънчака, така че защо не.
    Когато имаш готина пичка и пръстите ти са в пусито й, последното за което мислиш е водата по шезлонгите, осветлението, че даже и публиката. Или поне младите не обръщаме внимание на това Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: