Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2020, 23:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как променя мисленето алкохола  (Прочетена 1852 пъти)
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Септември 22, 2019, 15:07 »

Здравейте, чета форума от близо година вече и ми помогна доста да осъзная кое как става.

Та вчера бях на рожден ден на доста близък приятел. Станах сутринта изжулих една ракия вместо кафе, взех си 2 литра бира за изпът и тръгнахме.

Компанията беше предимно от познати лица. Женските бяха само 2 на 14 коча Тъжен като с едното момиче се познаваме от доста години, но нищо сериозно, защото ходи с мой доста добър познат от година и половина. Другата не беше кой знае какво, но се бях примирил,че тази вечер ще се напивам. Фрейма си го наложих, всичко беше точно, освен това, че бях доста почерпен. Та запукаха се и другите да пият, танци ала-бала, настроението на макс. Аз лоча каквото видя като за последно, другите се чудят къде го побирам.

Към 2 часа вече повечето замаляли и си викам я да се забъркам малко с женските, които бяха доста почерпени, взех рожденника и още едно момче, викнах 2те момичета и ги накарах да играем на една игра, която доста помага за свалки по купони.Идеята е следната нареждате се в кръг все едно ще въртите масе Ухилен , но вместо него се взима една карта и трябва да правим вакум с устите, за да си я подаваме. Един вид се целуваме през картата и когато някой изпусне картата 3 пъти целува човека до него. Наместих се между момичетата и се правих на индианец. Целувки на макс викам си добре са нещата.

После обаче изскочиха някъкви други маняци и викам на хората от кръгчето да идем в стаята ми. Те се надъхаха и там говорихме разни глупости и който го е правил пак целува човек който му изберът. И така започнах да се целувам вече по-сериозно с приятелката на авера ми. Викам им като се целуваме да гасим лампите, те не надъхаха и още първия път като се целунахме на тъмно вкара езика. Аз потресен си викам стана лошо вечеее, но ще продължа. Цъкаме,цъкаме заградил съм я вече завили сме се дваматаи съм пуснал ръката. Тогава влиза приятеля и и ни вижда. Аз си махнах ръката от нея и той драсна на някъде тя хукна след него и до там. На сутринта ги нямаше, защото трябвало да пътуват.

Говорих с нея и тя каза, че му е казала, че съвсем леко сме си допряли устните. Казах й, че искам да се видим като се върне и тя се съгласи.

Та сега се чудя какво да правя да се опитам ли да fuck close-на или да не се занимавам.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 318

Профил
« Отговор #1 -: Септември 22, 2019, 19:19 »

Повръща ми се от такива помии...В последно време съм вдигнал много, много критерия, защото започнах да си подбирам жените, с които излизам и харесвам. От това ми ниво, ми се догажда от такива девойки, и такива свалки, след обилни запой.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 22, 2019, 19:33 »

Повръща ми се от такива помии...В последно време съм вдигнал много, много критерия, защото започнах да си подбирам жените, с които излизам и харесвам. От това ми ниво, ми се догажда от такива девойки, и такива свалки, след обилни запой.

Ние сме на по 18 години, тука колкото и да подбираш всички го правят този номер  Ухилен . Аз си го обяснявам по такъв начин, че просто им писва едно и също и искат да разнообразят малко.
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #3 -: Септември 23, 2019, 20:32 »

И така започнах да се целувам вече по-сериозно с приятелката на авера ми.
[/quote]

Приятелка на АВЕРА ТИ, ама ще я чукаш ли е ? Не знам как алкохола променя мисленето, ама ако бях на мястото на ТВОЯ АВЕР, до сега да съм ти променил физиономията, недей се обижда Усмивчица Заради курва, курва не ставай, не са мъжки работи това, ама то вече 90% от мъжете са курви за съжаление
Активен

Who Dares Wins!
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 23, 2019, 20:48 »

И така започнах да се целувам вече по-сериозно с приятелката на авера ми.

Приятелка на АВЕРА ТИ, ама ще я чукаш ли е ? Не знам как алкохола променя мисленето, ама ако бях на мястото на ТВОЯ АВЕР, до сега да съм ти променил физиономията, недей се обижда Усмивчица Заради курва, курва не ставай, не са мъжки работи това, ама то вече 90% от мъжете са курви за съжаление
[/quote]

Той не може да посмее да ме пипне, ама и аз реших да не ставам путка.
Днес първо се видях с аверчето, разбрахме се там, казах му че не е трябвало и се оправихме.
После се видях и с нея, мисля, че очакваше, че ще я забивам, защото беше с няква къса рокличка. Слезе от буса и направо на спирката й казах 2-3 изречения и си тръгнах. Остана мега потресена, ама не ме интересува. Женски бол, все ще се намери нещо по-добро.

Днес се замислих и колко е малоумно това да ходиш с някой толкова време и накрая да я наебе близък приятел. Стигнах до извода, че на жена и на сервиз без голи женски снимки по стените не трябва да се вярва хаха Ухилен
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #5 -: Септември 23, 2019, 21:41 »

Браво пич, добре си направил ! Намери си нещ свястно, тая щом би изневерила на маняка с теб, замисли се дали няма някой ден да изневери и на теб ? Смятай малкия батал като порастне още малко и се поотрака, какъв още по - голям боклук ще е, няма смисъл да разваляш приятелство заради такива Усмивчица
Активен

Who Dares Wins!
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 385

Профил
« Отговор #6 -: Септември 24, 2019, 14:48 »

Браво пич, добре си направил ! Намери си нещ свястно, тая щом би изневерила на маняка с теб, замисли се дали няма някой ден да изневери и на теб ? Смятай малкия батал като порастне още малко и се поотрака, какъв още по - голям боклук ще е, няма смисъл да разваляш приятелство заради такива Усмивчица

Това с изневерите е пълна глупост, нали се сещаш че може да си ебал такива дето са изневерявали на приятелите си. Много ми е интересно за хора където се пишат играчи и чукат жени на други хора а после пишат че трябва съответния човек да си намери някоя вярна, еми няма как да стане, като иска да си я наебе, ама си прав по-добре да не си разваля приятелството за една курва, няма смисъл. Но не знам всеки си има някакви принципи, аз никой не съдя, кой каквото иска.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1002

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2019, 20:56 »

Аз съм, човек който е изледвал влиянието на алкохола. Повярвай ми, алкохола не е виновен. Пиячката може да те помогне, да те улесни, и да ти даде кураж да направиш това което искаш.
Не може да обвиниш алкохола за това което си направил, алкохола сам по себе си не може да те накара да направиш нищо против волята ти. Със или без алкохол, ти вече си имал идея за това което си направил, а съзнанието, че ще го направиш е половината от действието.

Royal - Айде молим ти се. Чак да ти се повръща, нищо кой знае какво не е станало.

omegalul - Странно, аз имах по-реална спредстава за света на твоите години. Да разнообразят от какво? И ако на 18 разнообразяват по този начин, какво ли би било на 30-40. Това какво сте се разбрали и какво си казал на гаджето, са проститии тинейджърски. На твоите години от всичко което ти се случва трябва да си вадиш извод или поука. Какъв е извода ти от тази ситуация?
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: