Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2020, 22:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: нощна игра  (Прочетена 849 пъти)
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Декември 21, 2019, 12:47 »

Здравейте клоузъри! От доста време не бях писал в форума. Радвам се, че духът в Българският пикъп е все още жив и дано да продължава така. И преди съм писъл, че успехат ми с жени не е на ниво което искам,
фактът, че не съм бил с 10ка немога да го преглътна и затова сега имам възможност да пикапя след цяла година пълна с неприятни преживявания в животът ми. 

След дълга пауза най-после имам възможност да излизам. Намерих си уинг в някакъв Английски сайт,
понеже нямам БГ приятели с който да пикапя в Лондон. Уговорихме среща в 9 часа пред един Макдоналдс. Пича каза, че има 7 годишен опит в дневната игра с доста опит. Преди да се срещнев с него в 9, отворих едно момиче за да го поразпитам за района, как е с клубовете, за да загрея малко. Пича дойде в 9 и се запътихме към един бар. Веднага щом влезнохме видях две мацки да мятат вече задници в 9 часа. Моя човек отиде да вземе питиета, аз през това време заговорих някаква двойка мъж и жена за да не седя на телефона. След това отварих мятащата до мен задник мацка. Запазнах се с нея и с приятелката и (бих им дал 8ци). Уинга дойде и го запознах с тях. Сета гръмна мното бързо. На съвсем различни вайбове бяхме. Трябваше да вляза с доста кино. Толкова от първият бар. Влязоме във втори бар. Там отворихме 4ри сета. Един се получи добре, едно момиче дойде към нас с три питиета, негнах я за питиетата защото пие прекалето много, след малко и другите две приятелки се присъединиха и завързахме разговор. Сетовете приключваха понеже нямаше емоци и сексулност в раговорите ни. Тръгнахме към 3 бар. Имаше 2 мацки на входната опашка и казах на моя уинг че сам ще ги отворя. Отворих ги завързахме разговор след това уинга ми дойде. Запознах ги с него и ги оставих да си говорят. Аз през това време отворих момичетата зад мен, разговора с тях беше кратък. Опашката стана доста голяма, видях 4ти момичета минавайки покрай мен и ги отворих с предложение някое от тяй да дойде на моето място срещу 20£. Влязохме вътре и точно малко след входа две 9ки 10ки седят надупени на столове. Веднага влязох на едната и и казах че си оставям палтото на стола до нея и да го пази докато се върна. Тя ме послуша веднага и се обърна гледайки към него. Това ми даде добър знак понеже слушаше и изпълняваше какво казвах.  Взех си кола с лимон без лед и се върнахме с уинга при двете мацки при който си оставих пълтото. Обаче вече бяха наобиколени от 4рима и единият седеше върху палтото ми. Казах на пича да стане защото ми седи на палтото и взех пълтото със стола
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #1 -: Декември 28, 2019, 22:41 »

Не разбирам целта на поста. Единственото нещо което сатва ясно от цялата работа, е че ти се е разминал боя.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1320

Профил
« Отговор #2 -: Декември 29, 2019, 18:50 »

Не разбирам целта на поста. Единственото нещо което сатва ясно от цялата работа, е че ти се е разминал боя.
Пича играе в англия, не в бг. Там е малко по-трудно да си изядеш боя, с арогантно поведение. И можеш да си позволиш, малко повече.
Иначе и аз споделям мнението, което си намекнал в поста си.

Липсва ти целенасоченост в сетовете. Вярно е, че не трлябва да си целево ориентиран, към даден сет. За да не се вкопчваш в конкретен такъв, и да не си зависим спрямо отделен сет.
Но когато залитнеш в другата крайност, забравяш каква е крайната цел на всички тези запознанства - да се осамотиш с мацката, и да я накараш да те замеря с гащичките си, с разтворени крачета.
И действията и поведението ти стават хаотични. Никога не трябва да губиш фокуса, от крайната си цел, това означава, че изхвърляш рамката си.

Когато започнах да подхождам, играех нощна. Играта ми беше същата, като твоята. Имам много яки спомени, истории, и купища моменти, изпълнени с много смях, и емоции.
Но не правих клоузове. Нито един, за тези години. А възможности много, пропуснати.
Много по късно, клоузих от нощна игра, вече когато бях спрял да я практикувам. И подхода ми нямаше нищо общо.

Не трябва да се стремиш да гониш къси разговори с максимално много момичета. И да предизвикваш интереса им - това не е крайната цел. Знам, че е лесно да предизикаш интерес.
А трябва да се стремиш да се задържаш в тези сетове, и да ги предвижваш напред. Да развиваш интимността в тях. Да не ги съдиш още от старта. А да видиш в самото разгръщане, как може да се развие края. За целта трябва да им даваш малко повече време. И разбира се, да селектираш перспективните, от неперспективните.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: