Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 00:29:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Продължение на момичето, което не и знаех името  (Прочетена 597 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« -: Януари 26, 2020, 23:06:39 »

Както писах в една тема не знаех как да подходя, тъй като взех номера на момиче, но и забравих името. Нямам склоността да запомням имена.
В темата ме посъветваха разни неща с прякори и т.н. Е най-яко беше идеята на MPUA - да я заведя на Starbucks.

Самия approach - отивах до старата фирма да си взема трудовата книжка - забелязвам младо и красиво момиче със зелени очи и зелено яке и искрящо червено червило. На слушалките съм надул яката мотивираща музика за трениране и я забелязвам. Усмихваме се и си хвърляме по 1 поглед. След това реших да си продължа по работа и да си изтегля парите, за да си купя обяд. След това осъзнах,че момичето е още в ума ми и реших да я заговоря.

Беше с приятелка и имаше интересно ниво на сарказъм. Каза,че ще ми даде фейк номер и после ми каза, чакай да не сбъркам някоя цифра, което много ме изкефи.

Обадих и се - разбрахме се и днес се срещнах с нея.

Отидохме в starbucks и си взехме по 1 кафе, от там и разбрах името. Има и красива фамилия. Много трудно се разчупва - и ме мисли за яко съмнителен тип. Даде ми ръкавиците и  , а аз и дадох шапката си. Седяхме в парка и се наслаждавахме на слънцето. Много често ползваше сарказъм както и аз.  Не знам дали не ме тестваше. Всеки път преувеличавах или я бъзиках и ставаше яко. Цяла вечер не и казах на колко години съм , а тя ми каза,че има граници. Тя ми даде,че съм на 50 , аз и казах,че доста добре изглеждаш за 50 годишен. И така тя ми каза,че обича да ходи в изоставени сгради. Заведох я в старата сграда на бившата си работа и я качих на странния асансьор. Горе я целунах и после се опитах да ескалирам няколко пъти към нас,но тя не искаше.  В последствие хапнахме супичка след това тя ме почерпи 1 торта и през цялото време се натискахме и се бъзикахме. Минаха 8 часа и накрая си тръгнахме. После и се обадих да я пазаря за катеренето и изпратих локацията по viber. Полафихме си още малко и ще се ляга,че утре работа.

Ще ходим на катерене скоро. Каза,че съм я обидил като съм я наричал Nerd и че съм се държал с нея все едно сме заедно след определен момент.
Вика,че приличам на затворник с шапката и якето. А интересното беше,че има електрошок.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #1 -: Януари 27, 2020, 18:18:32 »

Като знаеш, че ще я преместиш трудно към вас, и още е рано за подобен баунс, можеше да пробваш да я изпраскаш в старата сграда където си я завел. Съгласен съм, че е мизерно, но самия факт, че я водиш там, е мизерен. И щом си окей с това, значи трябва да си окей да я клоузнеш там.
Разбира се, има 2 тънки момента. Тея неща се преценят предварително. Не става да се мъчиш да я баунснеш към вас, и като те резне, да се мъчиш да я клоузиш. Предвиждаш, планираш, действаш по план.
Ако смяташ и виждаш, че все още не те следва достатъчно да я баунснеш към вас, изобщо не го правиш. А пробваш, да се възползваш от моментната си позиция максимално, от неочакваността в самата ситуация, от тръпката, и привличането. Демек, минаваш направо на тежкото кино, и до където се получи.
Ако те резне, чупиш сеция вайб, и ако се наложи, рязко прекратяваш срещата. Все пак искаш да имаш добри позиции и следващия път. И да запазиш контрол над отношенията ви. А не да си "оня пич, дето се опита да ме опъне, а аз не му пуснах".

Като те чета, забелязвам, че тея неща са ти много чужди, и нищо няма да разбереш от това което ти пиша. Но викам, все пак да ги кажа. Някой ден, може да попаднеш пак на това мнение, и да ти е от полза.
Успехи с мацето
Активен
Highland
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #2 -: Януари 29, 2020, 00:52:29 »

Ако те резне, чупиш сеция вайб, и ако се наложи, рязко прекратяваш срещата. Все пак искаш да имаш добри позиции и следващия път. И да запазиш контрол над отношенията ви. А не да си "оня пич, дето се опита да ме опъне, а аз не му пуснах".

И на мен не са ми ясни. Това не е ли реактивно да прекратиш срещата. То пак си оставаш оня пич, дето се опита да ме опъне, а аз не му пуснах. Бях чел, че трябва да се направиш, че нищо не е станало и след малко пак да пробваш или това е ако те резне на целувката още или киното. Можеш ли да разясниш разликата между двете ситуации. И друго, тя ако не те следва какъв шанс имаш да я клоузнеш на място
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2020, 21:36:24 »

И на мен не са ми ясни. Това не е ли реактивно да прекратиш срещата. То пак си оставаш оня пич, дето се опита да ме опъне, а аз не му пуснах. Бях чел, че трябва да се направиш, че нищо не е станало и след малко пак да пробваш или това е ако те резне на целувката още или киното. Можеш ли да разясниш разликата между двете ситуации. И друго, тя ако не те следва какъв шанс имаш да я клоузнеш на място

Естествено, че е реактивно. И? Има и по-реактивни неща от това. Като например, да се стремиш да не излизаш реактивен пред мацката, и да изглеждаш максимално над-нещата. Това е много крива нагласа, с която никога няма да мръднеш напред. Винаги ще си със супер ограничени действия.
Представи си, че си стоиш кротко в бар. Готино ти е, пиеш си едно от най-яките уискита, които си опитвал, и си в готовност да подходиш готината мадама, в другия край на бара. Кво по-хубаво от това. Но към теб приближава, дребен човек с неприветлив външен вид, и мазна физиономия. И от нищото ти набива един пръст в задника. Ти ще го нокаутираш ли, чисто инстинктивно? Или ще потърсиш някакъв по-различен вариант, в който да си минимално реактивен, в очите на човека, към който изпитваш неприязън?
И тук ще кажеш - Различно е. Аз не искам да впечатлявам този човек. За мен е все тая, той какво ще си помисли за мен. За това ще реагирам, така както аз искам.
И товно в това изречение, ако го прочетеш от гледна точка на ранговете, ще можеш да степенуваш прозрачно - теб, наглия човек, мацето пред което се опитваш да не бъдеш реактивен.

Преди години, винаги ми трагваше добре с някое готино маце, и до две срещи всичко се прецакваше. Винаги реагирах като по учебник, и просто не се получаваше. И със следващата, и със следващата. Все едно се блъскаш в невидима стена. Не можех да го разбера. Не виждах, колко ми връзва ръцете това. И как точно тая нагласа те вкарва в определен коловоз. И се получава като игра на папагал. Ти винаги следваш реакциите на момичето. Какво по-реактивно от това. Чисто като действия - те могат да се държат, когато и както решат, могат да се държат глупаво, могат да се държат добре, и в следващия момент, отвратително - пълна свобода. А аз трябваше да не бъда реактивен. Няма как да извършиш самото изпреварване, колкото и близко да стоиш зад тях.

Имаше статия във форума, но все пак да го кажа. Думите реактивнос, и проактивност не са производна на действие. Не са конкретен елемент. А отношение м/у два такива. Нали знаеш кво е отношение.
Отношение м/у - това колко силно околната среда (заобикалящия те свят) рефлектира върху теб. Нейната активност, колко силно предизвиква реакция в теб. И това колко силно твоите реакции рефлектират в/у заобикалящата среда. До колко действията ти оказват влияние в/у света. Ако изобщо не реагираш, това не те прави нереактивен. 0 си е 0.

Цитат
И друго, тя ако не те следва какъв шанс имаш да я клоузнеш на място
Ти ако не пробваш да я клоузиш, къв е шанса да разбереш, тя дали те следва?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: