Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 28, 2020, 12:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Репорт от първа среща от Инстаграм - питане за втората  (Прочетена 890 пъти)
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« -: Юни 07, 2020, 18:16 »

Продължавам да съм упорит и да разцъквам главно в Инстаграм разни мацки и ето, че бях и на първа нормална среща с мацка от там (предните 2 не ги броя, защото доста бяха прекалили с фотошопа и просто се чудех как по-бързо да прекратя срещите  Ухилен ). Та в петък вечер си чукнахме среща из центъра, която премина през разходки и барове. Бях решил да си поговорим поне 20-30 минути, преди да преминавам през някой подход - дали да напирам за клоуз още на първа среща или да го оставя за втора.

Мацката се оказа точно като от снимките, страшно сипматична и лъчезарна (с 5 години по-малка от мен). И в бара, и на разходките почти не сме спрели да си говорим - минахме през всякакви теми, включително леко подхванах и сексуалната. Та затова реших да не играя за клоуз още на първа среща и да оставя момента с целувките за втората. Киното - не се дръпна за прегръдка още на виждане, после няколко докосвания по ръце, прегръдки стил "ела до мен да ти покажа нещо", доста смях през цялото време и голяма енергия и от двете страни. Не се дърпаше, но и не инициираше докосвания. Стана вече някъде около 2ч. и поиска да тръгва, че имала да прави проект за университета уикенда - така и така бяхме на 20м от колата и предложих да я закарам. Вече ми беше казала, че живее с още 2 момичета и с това тотално изключих варианта за клоуз на раздяла. Не смятам, че съм инвестирал много със закарването й до тях, тъй като си поделихме сметката от бара. А и това, че ме остави да видя къде живее го смятам за добър знак, плюс, че ме остави да водя през цялата вечер къде ходим. На раздяла си благодарихме за хубавата вечер, прегръдка и си казахме, че пак ще се видим.

Та чуденето ми е за тайминга на втората среща. Мисля си директно да я натисна утре да я взимам след работа (тоест 2 дни след първата среща) и да я водя на картинг (това във връзка с теми от разговорите ни, плюс че внася малко адреналин)- има едни много яки диванчета в кафето, от които се наблюдава пистата и може да пийнем нещо и да полафим. Отделно ако й се вечеря има и ресторант с диванчета и плана пак ще проработи. Бързам главно, защото следващия ми свободен ден е чак четвъртък, а не искам да разтакавам твърде много и ми се иска да свалиме картите по-скоро. Ок ли е това като вариант и тайминг или по-скоро да я каня в нас (живея близо до работата й плюс, че знае, че готвя добре). В този вариант ме притеснява липсата на сериозно кино на първата среща.

Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #1 -: Юни 16, 2020, 06:53 »

У вас бре! На картинг я води ако ти обичаш да караш картинг, и искаш някой да ти прави компания там. Ако ще я водиш там за да я впечатлиш, това е тъпо. Същото и за ресторант, яко идеята е да й се натегнеш.
Както и да е, тези 2 дни са минали отдявна като гледам датата, така че пиши какво е станало и дали си клоузил.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 164

Профил
« Отговор #2 -: Юни 16, 2020, 14:39 »

Кажи че си изморен (най-вероятно и тя ще е, щом ще е след работа) и я води у вас. Ще наваксаш с киното там, не се тревожи - аз ги водя и на първа среща, вярно ЛМР-то тогава е повечко, но за втора среща е напълно ок.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: