Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 18:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тиднъри-минтири  (Прочетена 1883 пъти)
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« -: Юни 30, 2020, 17:58 »

Беше жега, или не, едно от двете, само помня, че ми беше скучно и ближех топки, сладоледени разбира се, за 5лв - за толкова ми беше сложила каката, преди да ме пита дали е добре така. Отговарям и, че е идеално и с разтреперени ръце вадя още 2 лева от портфейла в допълнение към тези 3 които бях подготвил предварително. Впрочем каката от сладоледите е симпатяга. Впрочем, не знам дали е кака, но това не я прави по-малко симпатична. Заговорихме се нещо за пътувания и и разказах за една случка в Дупница и колко е скучен града. Тя остана озадачена и ме увери, че никога няма да отиде там. Няма да сбърка. Цвети, казва се Цвети или поне така се представи, а сега като се замисля, възможно е да се казва и Цвете, но просто да говори меко...тъкмо я бях изкарал пред щанда и едната и колежка нешо я извика, каква гад само, а? Връщам се при моите хора. Едната мацка която ме предизвика да отида да се запозная с каката гледа на кръв и най-вероятно ревнува, че не искам да я барам по сливата, пък тя си става, просто понякога отношенита ни са като на двойка пред развод, ядосва ме и затова я наказвам от време на време с липса на внимание. В този момент, за пръв път от известно време насам, мозъкът ми, съвем случайно разбира, се освободи електрически импулс и заработи отново. Незнайно как CPU-то ми генерира следната мисъл: "никога не си ебал червенокоса". Спирам на място с широко зейнала паст, замалко не си изпускам сладоледа. Ама ся не си предйсавяйте няква червенокоса от тия боядисаните като оная модела Cervena Fox или там квато е, ми от тия естествено червени, дето не са червени, ами са по-скоро рижави, джънждъри дето им викат. Абе като "Хърмаяни" от "Хари Потър". Сещам се за едно съвпадение в Тиндър и го отварям на мига. Таз на всяка снимка е с различен цвят на косата, ама иначе си е чиста Хърмаяни, с очилца, две плитки, къдрава коса и очила, малко NERD вид дава. Гледам, че съм и писал, тя ми е отговорила, а аз след два дена съм се оправдал, как съм щял да и пиша, но съм бил за гъби. Както и да е. Пиша и пак и от тук нататък следващ общи приказки. Била от съседния град, ама от 4 години живеела в Малта, сега била в друг град, на час път от мен на гости при баба си. Момчета от мен да знаете това е най-чистото ебане, което може да съществува. Разяснявам що:
1. Не познава никого в града/никой не я познава.
2. Града в случая беше малък, принизяващ се почти до село, тя едва ли има как да се забавлява, по цял ден си прави вятър на сливата и въздиша от скука.
3. Готин съм.
Нямам време да го мисля и директно и вкарвам оферта да се видим на другия ден към 19:30, тя го променя на 20:16, да знам шантав час си измисли, но въпреки това се уговаряме.
  Идва следващия ден и на мен ми е едно такова сдухано, викам си тая мацка на снимките и давам 5, някъде 6, ако съм пил, може да стигне до 7, а ако съм си баш пиян, може и да я обявя за Мис Вселена. Да ама аз ш ходя с колата, следователно девойката е чиста 5ца. Викам си аз съм мъж, уоворката си е уговорка, хубава жена всеки може да я наебе, ама не си мъж, ако не наебеш грозновата. Става 19:30, обличам се, пръскам се с евтиния си парфюм от 15лв, който имитира такъв от 120. Излизам от вкъщи, връшам се обратно, гладя ризата и тръгвам наново, минавам вземам си кафе, хващам се да гледам няква мацка и да си барам лешниците, казвам си на ум, че съм страшен простак и паля към нейния град. По пътя се сещам, че нямам презервативи. Отварям жабката, има един, но той стои там поне от година и всеки ден колата стои на слънце и стига до 35 градуса вътре. Викам си, кво толкова ще му стане, ще ме изкара като за един път (БТВ търсех къде да си купя, но по пътя нямаше други бензиностанции, влязох в един хранителен магазин, но и там нямаха, накрая се отказах). Джиндърчето, Игличка, така я кръстих в последствие предварително ми беше дала адрес и аз го въвеждам в гугъл, на навигацията и отне 20минути да ме закара до там, изгуби ме 3 пъти, смятайте, ако нямах навигация, кво щеше да стане, направо трябваше да си ходя. Скивам Игличка и отибвам колата, слизам да се запознаем на живо и кво да вида. Крака, гладки, дълги, слабички, дупенце, едно такова мъничко, две шепи, точно квито ги харесва, гърди отлично съръзмерни на нейното телосложение, пъпки никакви, симпатичнчо лице...абе кво да ви кажа за пръв път излизам с жена, която на живо е по-хубава от на снимките, ма то като и видях телефона какъв е и си обясних повечето неща. Тръвгаме да се разхождаме, тя една таква притеснена, пали 3 цигари една след друга. Бъзикам я, че съм убиец и обикновенно намирам жервтите си по сайтовете за запознанства. Предложих и да идем някъде в гора и тя в действителност ме заведе в нещо като мини горичка. Оставям я д ходи пред мен, за да и оглеждам дупето, което бе подчертала с идеален избор - поличка, малко над коленете. Бъзикам я постоянно и намирам причини да я докосвам, я ме било страх от гората, я да и огледам татуировката. По едно време се вършаме обратно към градската част и сядаме на една пейка:

АЗ: Нали знаеш, че колкото и да си ми симпатична, аз съм тук за едно нещо и то трябва да се случи рано или късно и понеже не съм от чак толкова лошите убийци ти позволявам да избереш начинът си на смърт.
ТЯ: смее се, тупа ме по рамото и го стиска леко, като поддържа очен контакт.
АЗ: ама я преди това ме намачкай, щото нещо съм се схванал. Ръцете и шарят навскъде и ги усешам колко са палави.
ТЯ: айде сега ти мене.
АЗ: Добре, събличай се...ъъъ така де обърни се.
ТЯ: "смее се и се обръща" - от тук вече започва якото кино, въпреки че е срамежлива си пролича, че ме хареса, чувството ни за хумор съвпадна доста и цяла вечер досега не спряхме да се смеем ( вече около час и полвина).
АЗ: измислих начин как да те убия - приближам се по-плътно до нея и обгръщам врата и с ръката си - ще те удуша - и леко я притискам, тук видях как тя се наклони към мен и задържа поглед върху устните ми, помисли, че ще я дръпна за целувка. Задържам поглед върху нея и се усмихвам мазно.
АЗ: ставай да се разхождаме, тук има много хора, нека идем някъде по-тихо.
ТЯ: Ок, еди къде си има пейка - били сме минали от там по рано и тя забелязала, че е усамотено там, викам си на ум идеално.
По пътя - няколко минути следва яко кино и опити за валидейшун от нейна страна, за неща с които се шегувам към нея. Стигаме пейката и изведнъж тя си спомня как по-рано съм заплашил да я набия и нищо не съм направил - тук следва още кино, минавам към "убийството" и и казвам, как преди да я убия ще я измъча с гъделичкане. Почвам да я гъделичкам а тя се кикоти и ми хваща ръцете, аз ги извъртам, с едната ми ръка хвашам нейните две, а другата я мятам през кръстта и, дърпам я към мен, и започвам да и търся сливиците с език. Тя не се дърпа, даже напротив, нахвръли ми се като сумалийче на парче ляб. Целуваме се известно време, при което аз се дърпам и се облягам назад.
АЗ: нали знаеш, че това не е редно - тя ме гледа с един такъв объркан поглед и нищо не казва. Аз се отпускам на пейката и в продължение на 2-3 минути не казвам нищо, личи си, че тя е объркана и притеснена. По едно време пак ми стана скучно, станах и я целунах пак, тоя път почнах да и бъркам под полата и да и барам циците, дърпа ми се нещо.
АЗ: Стигаааа ! - пак се дърпам назад и стоя облегнат на пейката в продължение на няколко минути без да казвам нищо, след което пак и се нахвърлям, тоя път успях да бръкна под полата и кво да усетят пръстите ми, прашки, надървих се още повече, тя пак ми се дърпа нещо, минавали хора и т.н. Дърпам я в едно тъмно кътче настрани. Вядя си шнека и го слагам в ръцете и. Бог да благослови форума, научих го от тук, действа безотказно. Изчуках я в двора на една детска градина, . Пичето се оказа скуиртъджийка и скуиртна 5-6 пъти, направо не можах да повярвам. Тва го бях гледам само по филмите и то не всички филми, ако ме разбирате какво искам да кажа, а толкова мокра путка не бях усещал никога, сигурно се е обездводниал момичето. Най-вероятно позлва много хубав балсам за коса, понеже и дърпах плитките, като кон каруца и ни един косъм не падна, накрая исках да си взема гащичките и за спомен и последва ожесточен сблъсък, накрая тя си ги взе. Както и да е, най-страхотния секс в живота ми. Дано само да няма камери, щото ще ме гледате по телевизията или четете по вестниците. Един гаф - зарбавих презерватива пред самия вход на градината, дано се падне на нкоя креативна и дискретна лелка да обяснява на дечковците какво е това бялото в балона.

ПС: преди ме беше страх да играя директно, но напоследък забелязвам, че май това е моят стил, понеже умея да създада привличане на момента и съм креативен, проблемът който имам в момента е да поддържам привличането в дългосрочен план. Винаги оплексвам нещата, затова ще гледам да играя ол ин занапред.

Поздрави !
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« Отговор #1 -: Юли 01, 2020, 11:37 »

Браво бе машино, така се прави, щом си я докарал до това да пръска като фонтан, значи яко ти се е кефела  Смотан. Другия път у вас и да ти донесе сладолед, ама топките са за нея(сладолед) за теб направо една кутия, тъкмо за след ебането.

Добре че имаш кола че понякога колата си е голям плюс, даже си е импровизиран терен, но явно си избрал пейките.

Явно тиндъра работи за теб, понеже при мен си е тегавина с тея Тиндъри, залагам на живо.

Имаш реп+ от мен  Намигване
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 01, 2020, 12:11 »

Браво бе машино, така се прави, щом си я докарал до това да пръска като фонтан, значи яко ти се е кефела  Смотан. Другия път у вас и да ти донесе сладолед, ама топките са за нея(сладолед) за теб направо една кутия, тъкмо за след ебането.

Добре че имаш кола че понякога колата си е голям плюс, даже си е импровизиран терен, но явно си избрал пейките.

Явно тиндъра работи за теб, понеже при мен си е тегавина с тея Тиндъри, залагам на живо.

Имаш реп+ от мен  Намигване

Благодаря ! Импровизиран терен си е да, като вземе да сяда мацка на задните седалки винаги постилам нещо, щото толкова е мърсувано там, че ме страх да не забрменее някоя. Само дето в случая беше 32 градуса, толкова показваше градския термометър около 21:00, бях плувнал в пот, тениската ми се беше залепила за мен, не ми се иска да си представя ако бях в колата. бТВ тая вечер пак ще ходя при нея Ъ??. Събота заминава за чужбина и мисля да я мина колкото се може повече пъти дотогава просто много ме кефи тая мацка. Ако живееше тук, бих я пробвал за гадже.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 02, 2020, 10:19 »

Пак е жега, този път съм на работа. Два дена пиене и малка доза сън, колкото да се  каже, че съм лягал. На ръба на силите съм си. Скатавам се нещо на работа, виждам шефа да идва и се правя, че нещо работя, той пък за сметка на това всеки месец се прави, че ми плаща. И двамата сме квит, няма лоши чувства между нас. Та по същество. Последва рунд втори, няма нужда от рапорт, заведе ме на някакъв паметник и сама ми се нахвърли. Много се кефя на тая мацка, ако можеха всички да са толкова отворени към нови неща и да се наслаждават на живота както тази девочка света щеше да е едно по-хубаво място, пълно с ебливи путки, които не пускат шит тестове. Ама пък може и да ни омръзне бързо така, хептен мързелив ще бъда. Кат да е...ръгам я тая 30-40мин вече, в няква импровизирана поза, стоя на високо и гледам гледам града от панорамна гледка. Почувствах се  в като онази сцена от "Цар Лъв", където големия лъв говори нещо за малкото лъвче. Слънцето тъкмо залязваше и аз почвам да и говора нещо, пък тя само мълчи, усмихва се и прибелва очи. По-кънсо ми каза, че по време на секс мозъка и блокирва и не може да мисли за нищо друго, камо ли да говори, което пък е малко странно, имайки в предвид, коя дупка съм и запушил. По едно време се усещам, че тая вечер няма фонтанчета и я карам да изпие последните 300-400мл вода. Много помага за оргазма да знаете, и не само са скуирта,а като цяло за всеки. Не им давайте да пишкат преди секс !!! После навксах и за 20мин пръсна около 10тина пъти. Трудно е до първия път, после ако вложиш малко старание, може да плиска през 5мин, накрая мацката едвам слезе надолу по баира, трепереха и коленцата, обувките и джвакаха. Това което ще остане завинаги в съзнанието ми... Смотан Смотан Смотан По време на самия акт си беше свалила изцяло само панталоните, но гащичките и бяха свалеми до коленете. Като приключихме ги свали напълно и и се наложи да ги изтиска?Ъ?Ъ?Ъ??? по-горд не съм бил със себе си. Целите бяхме омокрени, но не ни пукаше. На връщане минавам през някакво село Тодор нещо си. Виждам патрулка и скачам с два крака върху спирачката. Не ме спират, сигурно им се спи. Малко по-нататък се разминавах с някъв цветен тип на колело. Пресветнах му, да знае че има полиция. Айде чао, че го карам на лични мемоари вече.

ПС: ще има и трети рунд  Смотан май и отмениха полета и може и още да изкочат. Лошото е, че ми излиза скъпо ходенето до там, освен че ме свършва физически, ще ме свърши и финансово тая мацка, ама се тая, здраве да е. Поздрави !
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #4 -: Юли 08, 2020, 22:00 »

+rep от мен.
някои неща бих ги отиграл по малко по-различен начин, ма все пак е важна крайната цел Усмивчица
браво, продължавай в същия дух Усмивчица
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 09, 2020, 08:05 »

+rep от мен.
някои неща бих ги отиграл по малко по-различен начин, ма все пак е важна крайната цел Усмивчица
браво, продължавай в същия дух Усмивчица

Все пак може да дадеш идеи, тук сме да обменяме опит, аз си признавам, че понякога се отплесвам и действам извън рамките на законите на пикапа.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #6 -: Юли 09, 2020, 11:40 »

няма такова нещо, като рамки в пикапа или дори и да има и аз не знам за тях Смотан
играеш го много коки фъни, но ми се струва, че не е с лекота целия сет.
на моменти тя води, което при по високо рангови мацки си чао (в случая мацката може да е много яка, ама тя самата може не го знае)
иначе браво, имаш топки Усмивчица
Успех за напред
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юли 09, 2020, 12:05 »

няма такова нещо, като рамки в пикапа или дори и да има и аз не знам за тях Смотан
на моменти тя води, което при по високо рангови мацки си чао (в случая мацката може да е много яка, ама тя самата може не го знае)
Успех за напред
Благодаря за поста и за критиката.
Вярно е, че понякога се оливам и го играя твърде коки фъни , но случая не е такъв, просто не съм представил целия рапорт, поради причината, че не мога да се сетя за всичко неща които са се случвали, но като цяло имаше доста моменти на сериозна тематика, дори мога да кажа, че успяхме да се свържем на доста добро емоционално и душевно ниво с мацката, а иначе за свалката мисля, че мина доста леко, понеже на втория час вече ми беше набарала шпатулата и така до ден днешен. Отмениха и полета за доста по-късна дата и сега пада яко секс, включително дълбоко гърло и гълтане, абе много приятно изненадан съм от мацката  Смотан Смотан Смотан, истинска палавница, радва се на секса, не създава проблеми и драми. Единствения недостатък е, че почва да се привързва към мен и ми го призна, аз също инвестирам малко повече отколкото трябва и най-вероятно ще ми е леко кофти когато се наложи да замине.  Усещам че би излязло много добра вързка с тази мацка, просто някакво натурално, взаимно привличане, от онези като по филмите, уви, няма как да продължи за по-дълго, но такъв е живота. Отивам да си допия бирата и да си изсърбам шкембе чорбата. Поздрави !!!
Активен
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #8 -: Юли 09, 2020, 14:57 »

Успех за напред
Благодаря за поста и за критиката.
Вярно е, че понякога се оливам и го играя твърде коки фъни , но случая не е такъв, просто не съм представил целия рапорт, поради причината, че не мога да се сетя за всичко неща които са се случвали, но като цяло имаше доста моменти на сериозна тематика, дори мога да кажа, че успяхме да се свържем на доста добро емоционално и душевно ниво с мацката, а иначе за свалката мисля, че мина доста леко, понеже на втория час вече ми беше набарала шпатулата и така до ден днешен. Отмениха и полета за доста по-късна дата и сега пада яко секс, включително дълбоко гърло и гълтане, абе много приятно изненадан съм от мацката  Смотан Смотан Смотан, истинска палавница, радва се на секса, не създава проблеми и драми. Единствения недостатък е, че почва да се привързва към мен и ми го призна, аз също инвестирам малко повече отколкото трябва и най-вероятно ще ми е леко кофти когато се наложи да замине.  Усещам че би излязло много добра вързка с тази мацка, просто някакво натурално, взаимно привличане, от онези като по филмите, уви, няма как да продължи за по-дълго, но такъв е живота. Отивам да си допия бирата и да си изсърбам шкембе чорбата. Поздрави !!!

Готин репорт си пуснал, изкефих се и аз. Още не мога да давам реп.

Това, което мога да те посъветвам е, да излизаш паралелно с други мацки, за да не ти стане много кофти после.

Реално не си дължите нищо един на друг, само си прекарвате готино.  Продължавай да се наслаждаваш, просто като си замине трябва да имаш опции.

Играл съм го филма long distance и е абсолютна загуба на време и нерви.

Играл съм го и филма, в който прекарвам много време и яко секс с една мацка, но тая история знаеш как свърши.

Има го и последния вариант - да заминеш с нея, но според мен и това е пагубно.

Като гледам щом си я играл в Тиндър, можеш да продължаваш да играеш там.

Вземи си изводите от това нещо и намери какво работи за теб. Щом директния стил ти е силата, ползвай го.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юли 09, 2020, 16:36 »

Аз това и правя, тиндъра ми гърми напоследък, чак съм се пренаситил от женско внимание към момента, излизмаме с други жени, колкото до опция да заминава с нея, шанс да ме удари астероид е по-голям  Смотан Смотан Смотан
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« Отговор #10 -: Юли 09, 2020, 19:42 »

Аз това и правя, тиндъра ми гърми напоследък, чак съм се пренаситил от женско внимание към момента, излизмаме с други жени, колкото до опция да заминава с нея, шанс да ме удари астероид е по-голям  Смотан Смотан Смотан

Хехе ми прати някоя насам че моя тиндър е скука  Смотан, то тея тиндъри за мен лично са си загуба на време ама като съм в нас или нямам възможност да изляза ги ползвам.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Юли 09, 2020, 20:08 »

Хехе ми прати някоя насам че моя тиндър е скука  Смотан, то тея тиндъри за мен лично са си загуба на време ама като съм в нас или нямам възможност да изляза ги ползвам.

Не знмам човек, аз съм от много малък град и пак се намира, но се налага да пътувам, представям си в София, Пловдив, Варна какво е...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: