Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 28, 2020, 15:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Целувка и на другия ден ме игнорира  (Прочетена 1255 пъти)
darkside97
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Мога!

Профил
« -: Юли 19, 2020, 13:45 »

Здравейте играчи. Пускам един рапорт за анализ или някой който е имал подобна случка да сподели някакво мнение.

Запознах се с едно момиче от тиндър в четвъртък около обяд, писахме си малко и реших да я изкарвам на среща. Пуснах оферта да се видим в събота. Тя каза че уикенда е на работа и двата дни по 12 часа и ако искам да излезем на същия ден, съгласих се (малко не ми се искаше на същия ден, защото имах хрема, но си викам ако ме отреже няма да ме е яд че съм я разболял, пък ако стане нещо ще ѝ нося чайчета Смотан). Казах:
 - значи 19 часа там
- и сега изчезваш ли?
(питах как да изчезвам) явно е искала да си пишем до тогава, не си писахме много :Д, на два пъти като сийнах ми пращаше палачинки.
От чата разбрах къде живее, какво работи, че не пие и не пуши, общи работи.

Бяхме се разбрали да се видим в един парк. Малко преди това ми каза че била гладна и можело да се забави 10 мин, аз казах да е точна пък ще ядем заедно. В крайна сметка пристигнах 10мин по-рано и си слушах музика в колата и тя ми писа в 19:00 да ме пита къде съм.

Може би 2,3 мин обикаляхме, защото тя не знаеше парка, а аз не можех да обясня на човек който не знае парка. Намерихме се. Започнахме да се разхождаме малко се издъних като я попитах какво учи в медицинския, а тя всъщност учеше на друго място, После замазах положението като казах че съм излезнал с нея, защото съм мислел че е сестра, пък и тя не ми знаеше фамилията та бяхме 1 : 1.

Разходихме се и по улиците, следваше ме навсякъде, забелязах че ме гледа в очите със широко отворени зеници. На няколко пъти я гушнах докато се разхождахме, не ги чувствах неловки докосванията, пък и изглеждаше че ѝ харесва.

Седнахме малко на една пейка. Отначало ми се дъхаше че била каратистка, играхме на канадска. След малко си я придърпах към мен и тя се сгуши. Реагираше добре на докосвания ( не съм я хващал за гъза и циците ), но на другите места ѝ беше приятно. Разказвахме един за друг, разказах за мен, какво работя, как тренирам, режима който спазвам, дали тя може да готви и такива общи работи.

Вече се беше стъмнило и решихме да си ходим. Като цяло бяхме в една посока и реших да я откарам тъй като тя беше дошла с градския транспорт. По пътя я шегувах че ако не слуша ще я оставя при циганите (минавахме покрай една циганска махала), а тя ми обясняваше колко ме е слушала.

Стигнахме пред тях, попитах я кога ще се видим, тя каза че не си знае графика за следващата седмица, петък съм аз на работа, събота и неделя тя и ще ми каже когато го разбере. Тръгна да слиза и аз ѝ казах:
- една целувка няма ли да ми дадеш преди да си тръгнеш
тя се обърна, усмихна се и ме награби да ме целува.
Малко след това слезна.

На следващия ден ѝ писах
- Надявам се да не съм те заразил
- за сега не си, корона вирус ли е
- корона вирус е, няма да се лигавим

цял ден не отговори, като си влизаше на линия и ѝ казах че ще се караме където не пише.
Седна малко на линия писахме няколко изречения и спря да пише.

На другия ден писах да я питам, дали си е разбрала графика кога ще е свободна. Също не отговори.

------------------------------

Реално бях очуден от поведението ѝ следващия ден, бях останал с впечатлението че не само аз съм си изкарал добре.
Също къде се е прецакала свалката? По време на срещата или че не съм я оставил да ме потърси първа.
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #1 -: Юли 19, 2020, 15:34 »

Като цяло явно си и бил интерен по някакъв начин, щом те е целунала накрая, но има едно "НО" и това е, че на базата на това което си дал, а то като цяло не е много, оставам с впечатлението, че тя е водила през голяма част от времето. Физическатта ескалация добре, гушкал си я и т.н., но е трябвало да сексуализираш малко разговора, тук там някоя двусмислена шега и т.н., малко или много на всеки му  е ясно що за приложение е Тиндър. ( за уан найт стендове, ако не си разбрал досега !) Самия факт, че сте излезли още същия ден и то по нейна иниациатива трбва да ти говори достаъчно ясно, че имаш картбланш от нейна страна да се пробваш да я наебеш. Това с канадската и други подобни игри е добър е ход и е доста уместно да вдигнеш левъла и да ескалираш още там някъде, а не да продължавате да си говорите за общи работи.

Цитат
а тя ми обясняваше колко ме е слушала.
- тук едва ли не, може да се брои дори и на шега, че ти казва: "правя каквото ми кажеш",едва ли не би могло да се счита, че ти дава валидейшън, аз бих го сметнал за ИОИ в случая, ако срещата преди това е била на ниво, за жалост даваш твърде малко информация за това как е протелка за да стигнем до някакъв извод.

Цитат
Стигнахме пред тях, попитах я кога ще се видим
-доста слабо изиграно, следващия път опитай: "харесвавш ми, искам да те видя отново", ако си наясно с графика си може директно да насрочиш ден/дата и т.н., ако не просто оставяш нещата дотам и ги организирваш на по-късен етап.

Цитат
една целувка няма ли да ми дадеш преди да си тръгнеш
-тук отново малко слабо изиграно, или я целуваш ти, или просто оставя нещата така до следващия път.
  Като цяло доста малко информация си дал, но едва ли, говорейки само общи неща би се стигнало до целувка. Както и да е, да приемем, че въпреки грешките ти, мацката има интерес и до тук добре, обаче на следващия ден си оцапал гащите яко. Трябвало е да изчезнеш за 2-3 дена, не да и пишеш веднага на следващия, камо ли да и търсиш сметка защо не ти е писала. Прекалено много си насилил нещата, според мен мача е загубен, има едно нещо което може да направиш като за последно. Изчезни за няколко дена и после се появи с директна оферта, ако се съгласи играеш го all in, ако не давай напред, няма кво да му мислиш толкова.

Активен
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #2 -: Юли 19, 2020, 16:54 »

Определено това с целувката накрая е слабо... и чата на другия ден... да не ти е жена че и държиш сметка защо не ти била писала?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1338

Профил
« Отговор #3 -: Юли 19, 2020, 18:49 »

Прецакла си нещата от края на срещата нататък.
Пичове, срещата е важна. Преди срещата, за да я изкараш изобщо - също е важно. А след срещата, поведението е не по малко важно. Когато 1вите два момента минат добре, с привличане и т.н, много пичове си мислят, че работата им е изпечена. И ако харесват момичето, тотално свалят гарда. Стремят се да се държат кавалерската, и тотално забравят да водят. Но е грешка. Точно това е момента в който имаш възможността, позицията, и трябва да водиш. Точно тогава. Що? Момичетата се водят по емоция. Моментно състояние. Всяка от 4 нагоре има/имала е интимен живот. Не се пази до вашата поява. Всяка от тях има някой бивш, някой пич с който си имат заигравка, или ще има 2 дни след срещата. Няма как да сте основното и събитие в живота, поне на този етап. И естествено вие, с вашата стойност и ценност се конкурирате със всичко това. С бившия и, с циврещата и зарязана приятелка, с това, че котката и била гладна. И за да може да запазите интереса и да засилите привличането след срещата, вашата стойност се конкурира със всичко в нейното съзнание. Казано простичко - играта продължава там.
Точно като тебе, много мацки съм загубил със същото развитие на срещата. И дори накрая те са ме питали "кога ще се видим", а не аз тях. Но просто моята рамка е била същата, като твоята зад тоя въпрос.

Ти прецакваш нещата от тук.

Цитат
Стигнахме пред тях, попитах я кога ще се видим, тя каза че не си знае графика за следващата седмица, петък съм аз на работа, събота и неделя тя и ще ми каже когато го разбере. Тръгна да слиза и аз ѝ казах:
- една целувка няма ли да ми дадеш преди да си тръгнеш

Първо я питаш и оставяш инициативата на нея. Поставяш се в очакваща позиция сам. След това си просиш целувка.
След това продължаваш в чата по същия начин. Търсиш внимание - логично, все пак вече си се поставил в чакаща позиция, но и не правиш опит да я коригираш. И тя спира да ти отговаря. Интереса пада, има си други неща които да мисли, и дори не и е до това да отвори чата и да ти отговори. Ти я гониш, тя не. Наясно е, че ще чакаш. Но не е сигурна дали тя иска нещо от теб.
Виж колко лесно си обърнал нещата, при това сам, без да се налага тя да те тества, и да те играе. От интересния пич на срещата, до чакащия мераклия.

Ето как е трябвало да действаш.
Накрая на срещата да не я питаш нищо. От горенаписаното, следва, че не ти е схема нито да се поставяш в чакаща позиция, нито да бавиш прекалено много нещата, и да ги оставяш на "евентуално някой ден", щото за една седмица може всичко от срещата ти да е мъртво.
Не я питаш нищо. Възползваш се от моментната ситуация, интереса и привличането което си изградил. И директно и казваш кога да се видите. Два три дни по-късно е добре. Примерно, четвъртък е - ти: "Тази събота да се видим".
От тук тя или ти приема, и воденето ти е успешно, или почва да увърта. Казва, че не е сигурна в графика си и т.н.
Това няма значение дали е свободна или не. Ако тя иска да се видите или ще ти приеме и ще измисли как да се усвободи. Или директно ще ти кажа, че е заета тогава, и ще те помоли да се видите в петък/неделя. Както е направила в чата.
Но ако увърта, значи те пуска по пързалката, и ти има възможност да я накажеш със силно далеч и чупене на рапорта.
-тя: Еми не знам дали ще съм свободна, ще се чуем
-ти: Имам други планове. Слез
-тя: Еее, стига де, да не се разсърди.
-ти: Лека (обръщаш се и я игнорираш, чакаш я да слезе)
-тя: Е, защо така се държиш. Ще ти се обядя. Хайде де, дай прегръдка (тръгва да те прегръдка)
-ти: Не бе, кво правиш, не искам. Чао (оставаш сериозен и и отблъскваш прегръдката физически)
-тя: Еми добре, както искаш. Чао (слиза обидена)
В примера съм ти дал умишлено 2 подхода които можеш да срещнеш. Опитва се да те пречупи с близо и валидация. Като вижда, че не става, се опитва да те пречупи с далеч (в последния ред), но блъфира. Очаква просто да я потърсиш в чата и да те накара да гониш.
Естествено запазваш позицията си в чата, докато не я пречупиш (да залита поведението и от крайност в крайност, да пише постоянно, и такива)
Може да срещнеш само единия подход или само другия. Може да срещнеш и комбинация от двете, както е в примера. Идеята им е една и съща. Съответно и правилната реакция.

Толкова за отказа, да се върнем към варианта в който приема. Да се върнем към самата оферта.
И кво следва от горенаписаното. В случая кво правиш ти. Пускаш оферта. С цел да използва моментното състояние, за да уредиш срещата. Която ще се състои, когато това състояние няма да го има.
Звучи доста неподходящо. И лъха на флейк. И е така. Но това не го прави неправилен ход. Що?
Щото опита за флейк, ще ти даде ситуация с напрежение, като горната с диалога. От която, ако си изиграеш картите правилно, можеш да излезеш с много привичане и в много добра позиция.
Можеш или да го контрираш, или да го накажеш със силно далеч. И да я накараш да гони и да инвестира.
Принципа е същия като в диалога. Няма да обяснявам, схващаш идеята.

Разбира се, може в някой етап да преминеш и без драми. Все пак за това пускаш офертите. За да бъдат приети. Но отказите също са част от играта, и трябва да следиш тези неща.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #4 -: Август 08, 2020, 17:02 »

Имах подобна ситуация. Излизахме няколко пъти с една мацка, натискахме се, целувахме се, бърках и под тениската. Но не се стигна до същинското.
По някое време бях започнал да си мисля, че има кур и затова не иска да и сваля гащите. За по сигурно бърках и там на втора, трета среща и пак не се закрепи положението.

В крайна сметка ми писна да си губя времето и приключих тая тъпа игра. Няколко пъти тя ме потърси, аз вече бях атакувал два други фронта и не ми се занимаваше.

Чак толкова тънка, играта не е. Колкото я изкарват колегите. Тук в този форум се насажда вярването, че само веднъж да стъпиш на криво, само една възможност да пропуснеш и си бита карта. Няма такова нещо...
Глупости са това.

Слушай дядо си, ако някоя иска да те наебе и господ не мой те оттърва от нея.

Просто има такива мацки с които излизаме но няма да чукаме.
Не бих се изненадал ако е била загоряла като каубойски тиган за лъжица мас и освен с теб в същия ден е излязла с още 3-ма. Или на другия ден, някой с който се сваля от седмица я е ударил...
Няма какво да го мислиш, стреляй другата.

П.П. Тоя тиндър, явно върши работа. Трябва да взема да го изиграя...
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: