Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 28, 2020, 15:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: От интерес към рязане  (Прочетена 570 пъти)
BaiGrozdan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Август 11, 2020, 21:45 »

Тествах ново описание в Тиндъра, което ми довежда мачове. Част от него е следното:
Аз съм лоша вест ... направи си услуга и си избери добър, готин и отговорен счетоводител, който майка ти би одобрила.

Аз:Цветенце привет
Тя: Привет Мите
Късно чета биото ти, не съм те подминала като е било време и сега ще си търпя последствията ;д
Аз: Трябваше да послушаш майка си
Тя:Ами, вече каквото има да става... какво да се прави
Допускат се грешки
А като те гледам нямам против .. :д
Аз: Ти ми изглеждаш симпатична, но предпочитам живата комуникация, понеже не ми остава много свободно време за Тиндър.
Какъв ти е графика в следващите няколко дни?
Тя: Ами, аз съм на работа, но може да измислим виждане някоя вечер
Която ти е удобна, аз нямам претенции, защото не съм си направила планове за след работа, все още
Аз: Хайде да го направим вторник
Тя: Хайде къде живееш?
Аз: Еди къде си.
Тя: Аз Еди къде си.
Аз: Предлагам ти на Орлов мост.
Тя: Там няма къде да дойда. Не ми пречи да дойда до вас. Искаш ли?
Аз: ок, супер.
Тя:Добре във вторник през деня ще ти потвърдя
Пиши ми да не забравя, моля те
Че мн забравям
Аз: А не, няма да те подсещам
Сложи си аларма
Тя: хахах добре.

В сряда и пиша:
Счупена ти е алармата,но ние така и не се разбрахме , така че вчера успях да свърша нещо доста полезно. Хайде днес да се видим имам повод за почерпка.
Тя:Аххх, много ми се иска, но съм толкова изморена, че не знам къде се намирам, а е едва сряда, пък съм на работа до събота... Искаш ли да го оставим за събота вечер, ако ти е удобно?
Аз: Събота заминавам за море сутринта
Преди това ще е , но утре имам ангажимент
Остави тая работа , няма да избяга,  ще излезнем и ще се отпуснем и ще се позабавляваме
Тя: Визираш нещо конкретно ли
Аз:Голяма си мръсница начи
Тя слага сърчице на изречението за мръсницата
Първо ще излезнем да пием по нещо да се опознаем Ъ??
Тя: Виж, мръсница съм доста, признавам
Но се радвам на уточнението, че можеше и да не излезем в такъв случай Ъ??
Аз: Аз пък обичам да давам, но както казах рано е за това Ъ??
Ти кога приключваш работа ?
Тя: Приключих, когато ти писах
Аз:Сега ще ходя да тренирам. В 8 и 30 приключвам и в 9 съм вкъщи. Пали колата и идвай към ХХХ, аз ще те заведа на едно яко място.
Тя: Няма шанс, сериозно едвам гледам и не ми се мърда никъде. Искам да те видя, но физически не ми е по силите
Аз:Да не дигаш сто от лежанка та си толкова мъртва
Тя:
 Психически и повече.. а и не мога да спя тези дни и спя по 1-2часа и наистина мн зле се чувствам
Аз:Ок, наспи се и си почини
Тя ми праща някаква емотикона на мече.
 Седмица по-късно и пиша във вторник
Аз: Цвети на морето ли си ? Ъ??
Тя: Хахах да.
Аз: Ами време е да се видим.
Тя: Така ли , докога си на морето.
Аз: До събота, но днес е вечер за купони.
Тя: Супер, приятно тогава ;д
Аз: Хубаво
Тя: Е, не ти разбрах мисълта.. искаш да си отменя плановете, за да се видим с теб да правим секс ли? Това ли беше идеята, че наистина не схванах мн
И така го разбрах
Аз: Отменяш си плановете, идвам и те взимам да си поговорим и да се опознаем
Тя: Наистина не мога
Докато съм на морето няма да мога
Ако не ти се е изчакало чакашото за след това, ще се радвам Усмивчица)
Аз: Какво ще се радваш
Тя: Да се видим
Аз: Хайде Петък да се видим Ъ??
Тя: Докато съм тук не мога
Аз: Хубаво, приятно прекарване
Тя: Приятно и на теб Усмивчица)
Има интерес после се дърпа. Не ми пише първа тази. Като я режа се обяснява, като и вкарвам оферта я отклонява. Как да я играя тази?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1338

Профил
« Отговор #1 -: Август 12, 2020, 01:24 »

Еми проблема е изцяло в подхода ти. Съвкупност от много греши е.
Първата е, че си много слаб в уреждането на срещата. В началото има интерес, и тръгваш добре. Докато не стигаш до срещата.
Срещата трябва да я уреждаш леко. Да се получава лесно. Всичко да бъде елементарно. Когато виждаш, че има интерес, трябва леко да се отдъпнеш. Да пишеш кратко, простичко, и само по същество.

Първо, вторник нищо не ни говори, щото ние не знаем кога протича тоя чат. Но предполагам, че е 3-4дни по късно. Това е кофти вариант, щото после винаги нещата стават "сложни", а както ти казах, не трябва да са.
Най-добре същата вечер. Или следващата. Ако нямаш възможност, все пак си в тиндър с непозната. Просто изчезваш. Без чао, без нищо. По този начин си запазваш елемента на спонтанност в срещата. А като я уреждаш след 5 дни го губиш. Щото като изчезнеш като призрък, и се включиш след 4 дни с "тази вечер", повярвай ми няма да го очаква. И пак ще усеща, че всичко е станало непринудено, и от съдбата.

Тя: Ами, аз съм на работа, но може да измислим виждане някоя вечер
Която ти е удобна, аз нямам претенции, защото не съм си направила планове за след работа, все още
Ти (след 20-30 минути пауза): Тази вечер.

Виждаш ли, простичко. А ти кво правиш. Потъваш с нея в дрънканиците и, и неусетно изпадаш в чакаща позиция. Тя да ти пише, ама ти да и напомниш, ама ще ти отговорела след два дни, иначе всяка вечер можела, само да кажеш. Ай, малко. Стоп булшит.

Както и да е. Стигаш до там. Нормално. Издънили си се, тръгва да ти се качва на главата, окей. там е момента да отрежеш. Кажи и "Не, отпада. Ще излизам с друга позната, няма как да ми отговориш в последния момент" И изчезваш.
От мен запомни, каже ли ти жена в края на уговорката "ама ще ти потвърдя после/утре/вторник". РЕЖИ. БЕЗ. ДА СЕ ЗАМИСЛЯШ. Превърни го в автоматика просто. Това е като да те питат, как се казваш и ти да си кажеш името. В 101% това е сигурен флейк, среща няма да има.

От там нататък почваш само да гониш. За това я търсиш само ти. Другото много важно нещо, дето забравих да спомена. Когато уговаряш срещата и срещаш колебание. Не ги навивай. Ти се счуваш да ги навиваш. Мислиш си, че това ти дава шанс, напротив, ебава ти шанса. Когато я навиваш, тя мисли само как да избяга от офертата, да те резне. Ако ти звъннат на вратата, и някакъв пич се опита да ти продаден прахосмукачка, но на теб не ти трябва, и му отговориш "не", когато започне да ти обяснява колко е добра, ти за какво ще си мислиш, за прахосмукачката или как да затвориш вратата?
Правилния ти вариант е да се отдръпнеш. Да я накараш да почувства, че вратата е затворена. Че е изтървала шанса.

Пак ти казвам. Срещата трябва да се урежда леко. Ако само почувстваш, че не става, изчезваш. Някой друг път, пак.

Надолу започва просто да си играе с теб.

Цитат
Аз: Ами време е да се видим.
Тя: Така ли , докога си на морето.
Аз: До събота, но днес е вечер за купони.
Тя: Супер, приятно тогава ;д
Аз: Хубаво
Тя: Е, не ти разбрах мисълта.. искаш да си отменя плановете, за да се видим с теб да правим секс ли? Това ли беше идеята, че наистина не схванах мн
И така го разбрах

Виж колко двусмислено е последното изречение. Кара те да се обясняваш, като тя остава неутрална като позиция. Виж как ти задава, когато тръгнеш да се оттегляш.
Просто вече търси валидацията единствено от теб. Не, че не може да я накараш сама да си говори, такива шматки дето я търсят са много зависими. Но не е особенно лесно. И със сигурност, не е начина като и дадеш валидацията.

Няма как да знам, дали имаш шансове все още. Може и да ти се включи, и ако си изиграеш картите правилно, да и скъсаш гащите. Може и да нямаш шансове.
Но това виждам. Вкарал си се в кофти позиция.
На твое място бих си насочил усилията в търсене на нови хоризонти.
Успех
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: