Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 27, 2020, 23:23:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Два готини сета, но с комични изненади.  (Прочетена 3192 пъти)
Andrey
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« -: Февруари 16, 2011, 22:59:30 »

Привет, привет!
Искам да ви споделя два от сетовете през днешният ден, понеже ми се сториха забавни, а никога не е излишно да се посмеем малко на чужд гръб...Сега е ред да е на моя.  Намигване   

Първа ситуация:
Работя си аз на пистата, карам си скичките нагоре-надолу, наблюдавам персонала как си върши работата и не след дълго окото ми фиксира една 10-ка, запътила се към влека...
Започвам постепенна заигравка с поглед в продължение на 15-ина минути. На всяко разминаване погледчета, усмивчици, намигане. Тя реагира на всичко по почти огледален начин. След нея обаче, и на влека и на спусканията, един пич, който видимо не я изпуска от поглед. Зяпа в задника й основно... Ослушва се малко като гърмяно зайче.
 И двамата, на видима възраст около 28-30 години.
На поредното засичане с мацката, уж силно разсеян от усмивката й, на която намигам в отговор, бързо решавам да преплета ските, правя артистично премятане през глава, завързвам среи де що ръце и крака имам и падам с трясък пред нея, като внимавам все пак да не я ударя или съборя...
 Получи се почти за оскар. Мацката "набива контри" и се хвърля да ми помага с изправянето, а аз охкам ли, охкам (за втори оскар се боря...) За мой късмет "сянката й" е доста калпав карач и не успява да спре. Подминава ни доста, като нагло обръща глава назад дори, а когато спирачният му път достигна своя край, беше толкова надолу, че прецени като безмислено да опитва да се качи при нас пеша.
 -Добре ли си? Добре ли си?! Много тежко ли се удари?! Божичко, изкарах си акъла! - започва да подскача таргета.
Успокоявам я че главата ми е най-твърдата част от тялото и понеже съм си паднал на нея съм добре. Ако си бях паднал на ръката или крака, сигурно доста щях да пострадам, но понеже е на главата - добре съм.
 Тя започва да се смее, макар и все още леко притеснена и ми подава щеките от земята.
-По-внимателно другият път, все пак има и други хора наоколо. - опитва да ми чете морал...
-Ами като видях усмивката ти и колко смешно ти се бръчка нослето от нея, реших да си сложа край на живота - пренебрегвам моралната й лекция.
Тя прихва отново да се смее...
   В този тон минават 3-4 минутки.
-Аз съм, между другото Андрей. Ама не казвай на никого, защото имам ограничителна заповед от съда да не стъпвам на ски пистата. Бил съм потенциално опасен.
-Л****, приятно ми е. - Продължава смеха - Хайде, аз продължавам. Чао. - понечва да тръгне.
-А-а-а-а стой, не мърдай! - извиквам полупритеснено и се оглеждам наоколо - В моето племе, шаманът казва че е много лоша поличба да не почерпиш, този който ти е спасил живота! Нима с лека ръка ще ме обречеш при следващият лов да не мога да хвана елен за племето?!
 Тук вече "сянката" е успял да се качи с влека и спира на няколко метра от нас.
-Хахахаха, много си забавен сладурче. - продължава с усмивките и погледите... -Съжалявам, но не мога. Тук съм с детето си. И мъжа ми е тук, така че няма как да стане.
След тази нейна реплика решавам че играта е приключила за мен, но все пак не искам да прекъсвам сета дотук. Нямам нищо против, ако все пак се получи, поне да изпием по нещо просто, и до там с мето участие.
- Е-е-е-е...ми супер тогава. - възторжено аз - Това дете ме притесни, но щом мъжа ти е тука, тъкмо ще има кой да го гледа докато пиинем по едно...
 В този момент пича се обажда:
-Ей, ей, стига си досаждал на жената вече. Не чу ли че няма да стане...
3-4 секунди не правя никаква реакция, усмихвам се възможно най-чаровно на таргета, тя лекичко отвръща, и се обръщам през рамо към натрапника:
-Като не ти стиска да я заприказваш, реши да досаждаш на мене ли? От един час те гледам как й зяпаш задника само, а едно "Здрасти" не обели...Знаеш ли-отива ти мълчанието. Продължавай и сега с него.
 Мацката в този момент ми се стори че смени няколко цвята...То не беше зелено, то не беше червено,то не беше жълто...
  Нищичко не каза. Спусна се надолу и продължи да си кара, все едно нищо не е било. След малко пича я настигна, смениха някакви реплики и изчезнаха нанякъде...
След около час, тя се връща, а него го няма. Идва директно при мене и почва с тихо, но доооста остро гласче:
-Браво бе "индианчето". На мъжа ми да кажеш да си мълчал.
В този момент заядливият тон стихва и тя прихва да се смее.
-Да бил гледал детето, докато ние пийнем по едно! Хи- хи -хи...
Аз - шах и мат. Две-три секунди мигам (скляпам) на парцали и се опитвам да асимилирам...Мислено си бия два шамара за хладнокръвие и най-спокойно я упреквам:
-Е-е-е... Ми ти по-рано да беше казала че това е мъжа ти. Поне да го помоля лично.
Мацката се усмихва...
-Много си бил нахакан ти бе...-май беше шит тест...
-Ами мама ми е казвала да бъда нахакан. Така си вземах по две бозички вместо по една от лавката в училище.- намигам й.- Та какво ми стана с пититето? Май няма да го уважиш?
-Следващата седмица ще идвам. Ако успея да дойда сама - ще го уважа. Но нищо не обещавам, сладурче. Може пак да съм със семейството си.
-0895 ****** - пишеш ли? - Издекламирвам. - Като дойдеш да звъннеш.
 Мацката извади телефона си и ме накара да го повторя.
- Хайде, кликни ми де, може от падането да съм си забравил номера и да съм ти дал нечии друг.
Тя ми "цъкна", после си пожелахме хубав ден, целунах я по бузката и се разделихме.

Втора ситуация:
Придвидливо изчаках таргета от предишната история да си тръгне, след което набелязвам една осмичка...
Гледам-бори се с един сноуборд, ама хич не й спори нещо...Влитам аз в гардероба, свалям ските, грабвам един борд и аз и изкачам на пистата. Спускам се до нея, спирам и подхващам:
 -Добър ден. Компютъра ни посочи вас като 100-тен клиент за деня и печелите безплатен сноуборд-урок плюс среща с мен за вечеря.
Мацката прихва да се смее.
-Естествено, ако откажите предложението, има наказателна глоба - един час в СПА центъра и безплатен масаж - също от мен.
Мацката клати глава и се хили неудържимо вече...
-Обаче има едно мааалко неудобство - понеже работим с 8 битов Правец, той те посочи по цвета на якето. Не можа да уточни името ти. Би ли била така любезна да се представиш, за да мога да попълня документите по-късно?
- О-о-о-о...Така ли стоят нещата? Аз съм Л***. Отиди сега си попълвай документите и кажи на колегата ти П****
с кого си се запознал. Защото миналата зима той се опита да ме сваля със същият номер, но не му се получи работата...Ще трябва да измислиш нещо по-оригинално...
 Аз шах и мат, а мацката продължава да се хили.
(Доста по-късно разбрах че действително са се разиграли такива събития, но мамка му, нямаше от къде да предположа че ще налетя "от целия автобус пу**и, баш на шофьора")  Ухилен
-Като си поговориш с него - пак заповядай.
Мацката продължи с опитите си, къде успешни, къде не чак толкова. А аз си продължих с карането на борда нагоре-надолу, като единият път при разминаванията ни, когато ме погледна с "онзи поглед" и се усмихна палаво, я изпръсках със сняг от горе до долу и отвърнах на усмивката й с една моя 24 карата + намигане. Тя се изтупа и се засмя отново.
 Работният ден приключи, бърз душ и във фитнес залата. След час, когато приключих с тренировката тръгнах към басейна, където трябваше да е един от аверите ми. Пътьом минах през лоби-бара за една количка. И кой мислите виждат очите ми там...? Таргета дето ме резна с борда си седи и човърка нещо на лап-топа. Не ме видя първоначално, а аз се приближих тихичко зад нея и сложих ръце на очите й:
-Не си забравила наказанието със СПА центъра, нали...?
Тя се разсмя. И се завъртя на стола към мен.
- О-о-о, лъжецо, ти ли си бил?
-?!
-Уж урок щех да получа, а само ме опръска цялата днес...
-Еми т'ва ти е урока де. Урок какво се случва с отворените кифлички като тебе...
Тука мацката леко се изпъна. - "Кифличка" а?!
- Добре че имаш така пленителна усмивка, инъче нямаше да се разминеш само с това... - позамазвам положението
-О-о-о, така ли?! И какво още щеше да ми направиш - започна да пооправя косата си.
Тука си викам "Или ш'а го бъди сега или никога няма да е..."
 -Ами...например... - навеждам се уж да прошепна нещо тайничко, но вместо това леко захапвам ушенцето й, а после бързичко и лепвам кратка целувка на вратлето.
Мацката ме погледна невярващо.
- Е тука вече ме разби...познаваме се сборно от 15 минути, а си позволяваш такива работи...
-Ами, кажи ми как да ти устои човек? - ухилвам се колкото мога по чаровно и се обръщам да си продължа към басейна - Хайде, чао от мен!
- Къде си тръгнал така...?
-Отивам да поплувам малко. Като си преглътнеш егото - заповядай и ти.
Мацката мигна няколко пъти, но не дочаах отговора, понеже подозирах че майка ми ще бъде спомената в него...
След 20-ина минути в басейна за мое учудване кацна таргета. Засмяна, както й е присъщо явно...
Поплувахме, понатискахме се малко...
После и взех телефона с уговорка като мина през Пловдив да излезем.
Тя доста настояваше да пием по нещо след басейна, но...уви....
 Последва любимата ми нощна смяна на съседната ски база. Твърде жалко, защото е на повече от 3 км от хотела в която се разигра този сет...и вместо трупане на кино с таргета, има трупане на публикации във форума... Намигване

Активен

Живей един път,но както трябва - слънцето няма цяла вечност да те радва...
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2011, 23:53:57 »

Респект!  :police:
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
EverEnough
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2011, 11:13:01 »

Ухилен Супер забавна история и хубавото е че си намерил начин да се измъкнеш от всичките неприятни ситуации, шитове и т.н.
Тази втората накрая ми се струва, че е лапнала въдицата и е можело да се стигне до интересен завършек.

Като цяло обаче..поздравления! Добре си се справил +реп.  Намигване
Активен
herok
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2011, 01:10:03 »

от чисто любопитство не се ли чувстваш гадно като се опитваш да си с жена с мъж и дете
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2011, 01:11:20 »

от чисто любопитство не се ли чувстваш гадно като се опитваш да си с жена с мъж и дете
От чист опит - отвън не им личи. Отвътре също Намигване
Активен
Andrey
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2011, 12:38:21 »

Пред репликата на Phoenix и боговете се смълчаха. Вече не смята за необходимо да отговарям.  Намигване
Активен

Живей един път,но както трябва - слънцето няма цяла вечност да те радва...
Roland
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #6 -: Март 08, 2011, 16:09:43 »

От чист опит - отвън не им личи. Отвътре също Намигване
И да, така е, не имало как да знаеш, но когато е разбрал.......
Всъщност, тук се връщаме на приказката с баницата-)) А дали не й е неудобно на жената (с дете и мъж) да дава телефона си на непознат мъж и да (не)обещава срещи, които ако се състоят.....Андрей, повярвай ми, определено няма да карате ски)) Мацката ще изчука младо яре като теб, без да се замисли за мъжа/детето си-)), все пак, както сам си забелязал, минавала тридесетте тъй че...-))нема време за губене
Активен
Riddle
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #7 -: Март 13, 2011, 23:12:09 »

Кеф ми е да ти чета историите!
Активен

?It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.?
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: