Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 13, 2022, 01:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как влияе статусът в свалките  (Прочетена 49177 пъти)
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 297

Профил
« Отговор #80 -: Декември 21, 2019, 11:29 »

Чукча писател, чукча не читател  Завърти очи

Ти си чукчата.

Да вземем Опра Уинфри - модела за поколение жени. Без значение колко пари има, колко е обичана и какво ли още не, тя няма една останала яйцеклета в организма си. Репродуктивна стойност - НУЛА. Отделно нито един от горните фактори не променя наклона/твърдината на мъжката пиШка когато си помисли за нея, и няма да го промени. Пишката ще си остане мека, ако ще да се съблече гола пред тебе, дори още по-зле ще е положението...
И да вземем една циганка - 18-годишна, боса, гола, бедна, смръдлива, средна работа като визия. О бой, всичко което искам е да я прекарам през душа и толкова. Твърдината на посочения по-горе член  дълго ще се запази. Това е валидно не само за мен, а за огромната част на мъжете.

Още веднъж: в момента в дейтинг аповете всички жени се скъсват да пишат колко са високи. Ние мъжете не се интересуваме от това (като я надупиш отзад винаги ще е по-ниска и от най-ниския мъж), интересуваме се колко жените са ШИРОКИ. Как пък нито една не си напише мерките (гърди/ханш/талия)и да се знае какво имаме насреща. Отново - проекция. Това което ВАС жените ви привлича към НАС мъжете си мислите че същото привлича НАС мъжете към ВАС жените.

PS

Статусът на жената се определя от много неща, да, но изобщо не привлича мъжете. Аз от кариерийни кучки бягам със 13 км/час, по-бързо не мога.
Стойността (Sexual market value) на една жена е само и единствено на база външен вид / appearance. И тя е в основата на сатусът който жената може да получи в обществото (евентуално), женските клики или където и да било. Колкото по-красива - толкова повече внимание ще генерира жената, а също и възможност да привлече мъж със висок статус / SMV. За по-грозните - да си скъсват гъза и да градят кариера, видяхме вече ония от НАСА в МКС двете жени. Надявам се там да си останат, в космоса, такива грозотии нараняват очите ми  Засрамен

При мъжете статус и SMV са свързани, повишаване на статуса, води до повишаване на SMV. Мъжете сме привлечени към жени с висока SMV (красота), жените към мъжете с висока SMV (статус, визия, поведение). При мъжете SMV има много измерения, при жение само и единствено външен вид.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #81 -: Декември 21, 2019, 18:12 »

Да вземем Опра Уинфри - модела за поколение жени.
да беше казал преслава, галена, но това унуфри кой в българия го знае?
Още веднъж: в момента в дейтинг аповете всички жени се скъсват да пишат колко са високи. Ние мъжете не се интересуваме от това (като я надупиш отзад винаги ще е по-ниска и от най-ниския мъж), интересуваме се колко жените са ШИРОКИ. Как пък нито една не си напише мерките (гърди/ханш/талия)и да се знае какво имаме насреща. Отново - проекция. Това което ВАС жените ви привлича към НАС мъжете си мислите че същото привлича НАС мъжете към ВАС жените.
и аз съм го забелязал това нещо, само бих добавил тия дето си показват плочките, грозотия до шия - жена с мъжка преса
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #82 -: Декември 22, 2019, 15:08 »

Чукча писател, чукча не читател  Завърти очи

Ти си чукчата.

Ок чукча!
Щом си несъгласен със следното мое твърдение:
"Статусът е комбинация от фактори - една млада красива жена автоматично има по-висок статус в обществото от една 50 годишна отрудена домакиня и съответно и отношението към нея е различно."
очаквам доказателство за обратното  Завърти очи

Статусът при мъжете и жените се обазува по различен начин и разбира се, красотата и възможността да създаде здраво поколение участва при двата пола  Намигване
Ама чукча писател, не читател...
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3994

Профил
« Отговор #83 -: Декември 27, 2019, 01:35 »

Оф, какво спориш още, душа - ей ти целия цитат:
Статусът е сбор от качества - външен вид, уважение в обществото (да си приет в социалната си група, думата ти да се чува), самочувствие, а при младите хора и на потенциал, който дори не е задължително да развият в бъдеще.
Тук могат да се включат и материалните придобивки.
И естествено, всичко това има значение и при двата пола при избора на другарче.
"Всичко това" (горното дето си написала) няма значение и при двата пола. Само при мъжете има. При жените единствено фертилността има значение за това колко мъже искат да се търкалят с нея в сламата. За статуса не знам какво има и какво няма - никога не съм се интересувал от статуса на жените, все ми е тая. Интересувам се от циците им, от задника им, и от лицето.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: