Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 29, 2020, 14:17:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Приятелка на братовчед ми  (Прочетена 1818 пъти)
Kabeldjiqta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Октомври 20, 2019, 10:22:00 »

Пред дилема съм какво да правя.Малко пред история. Момичето е приятелка на братовчед ми ,имат си бизнес много пари всичко което е искала,имат дете  на 6 години. С нея се познаваме от 5-6 години ,но нищо просто приятелски.Преди месец отивам на дискотека и тя ми казва искам да дойда с теб.Мина вечерта и на другия ден ви казва аз те харесвам и ме гледа с едни мини очи.Викам и стига имаш си приятел и дете. Мина ден два но тя настоява и един ден не издържах и парави секс със нея у тях докато беше сама.След това почнахме да се срещаме тайно,едни схеми кой какво да каже ,къде да се срещтен .Всико е супер ,секса е супер,но тя ми каза че била влюбена и иска да е с мен, едни драми....викам ще и мине но не .Няма как да сме заедно по обясними причини,трябда да се избием с братовчед ми. А и роднини става мазало. Иска да спрем да се виждаме не била ме заслужавала бил съм много умен и добър за нея... дайте съвет моля!?!!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2019, 09:23:45 »

Е щом сте правили секс, рано или късно, дори ако е след 10 години, братовчед ти ще разбере. Да си знаеш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2019, 09:55:05 »

Съвета е да емигрираш в Уганда.  Ухилен Ако пък ти се струва много крайно като мярка, кажи на братовчед си, че си обезчестил жена му. Той така или иначе ще разбере. Ако разбере от нея по-зле. Поне да един от двама ви ще разбие устата. За предпочитане е нейната.  Намигване
 И задължително спри да я шибаш вече. Не ти ли стига. Щом ти е казала, че не те заслужава, и си прекалено умен за нея, недей да й доказваш обратното, колко прост си, а просто се съгласи с нея.
 Дет се вика: "Койт' ебал, ебал".
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 305

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2019, 12:29:45 »

Натъжават ме такива истории, показват колко слаб е станал човека...Пич толкова ли е нямало други жени, та точно на "брачеда" е?Ъ?Ъ? Спри се и се моли да не разбере, че ще има мини семейна вода, и освен бой, може да има и е..не и за двамата...да го помните.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 941

Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2019, 13:40:24 »

Иска да спрем да се виждаме не била ме заслужавала бил съм много умен и добър за нея... дайте съвет моля!?!!

Съгласи се, че наистина си много умен и не те заслужава и спри да се виждаш с нея Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Kabeldjiqta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2019, 20:03:03 »

Благодаря за отговорите,това е че сякаш почва да ми харесва или така си мисля само! Казва ми може да сме си във връзка и без никой да разбере, след време той вече като не я обичал и се разделят (той я пусне така да се каже) ще сме заедно да не съм се отказвам плаче,реве, ..не че толкова съм се привързал май е само заради секса ...направо ще откача....
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2019, 19:40:53 »

Пич, ти си мъж. Това, че ти реве и т.н., не трябва да ти влияе. Ти трябва да направиш, това което трябва за момента. Един ден, ако наистина се разделят, ок действай си...Но сега за мен е неприемливо. Както виждаш и другите мнения са подобни...
Активен

Kabeldjiqta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2019, 21:33:16 »

Тя ми каза ,че в началото като е бил още дете когато се събират с братовчед ми ,сега била жена и се била влюбила в мен .Добре как преценете с коя мацка си заслужава да се изгради сериозна връзка..
Активен
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2019, 00:26:02 »

Едно от условията, и то много важно, е да няма деца от друг мъж. Колкото по-голямо е детето, толкова по-зле... Намигване
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2019, 09:55:22 »

Цитат
  Едно от условията, и то много важно, е да няма деца от друг мъж. Колкото по-голямо е детето, толкова по-зле... Wink

И да не е на братовчед ти Смотан Смотан Смотан
Активен

BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2019, 21:08:06 »

Е ако детето е на 35 не е пречка Смотан
Активен
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2019, 22:09:59 »

Едипови комплекси ли надушвам??? :laugh:
Активен
Kabeldjiqta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 24, 2019, 22:53:12 »

Просто с всички тези роднини ,ще има клане усещам.Казва че иска дете от мен, даже вика мога да имам друга жена ,но пак да имам дете от нея ,ще се виждаме когато можем. Много ме обичала ,сега е на почивка и не се виждаме.Казах и добре спираме ,тя пак обичам те,не те заслужавам,обърквам ти живота.... много страдала ,направо ще откача и аз. Вика ми би ли избягал с мен някъде ,да зарежеш всичко и всички,живота бил кратък.. не знам какво да правя
Активен
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 24, 2019, 22:53:59 »

Детска работа. От 3,5 000 000 000 и кусур жени, жената на браДчеда, на брата , на приятеля. Темата първо ти е за "проблем в Пик Ъпа", защото означава,че за да опреш до това ниво, значи имаш проблем Намигване Второ,наебал си я наебал, но ако се разкайваш и се чудиш какво да правиш,не е мястото да пишеш тук за съвет, а в spodeli.net.Тук хората се стремят да бъдат ебачи,а не "наебах я , ама сега ми тежи семейната драма"
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1282

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 25, 2019, 03:54:29 »

Що не вземеш да наебеш и братовчед си направо, и да пускат новия сезон съдби на кръстопът. Поне да има кво да се гледа, да се смеем
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: