Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 03, 2021, 00:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 372405 пъти)
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #920 -: Ноември 05, 2013, 13:41 »

Според мен дори първата реплика не е много удачна - звучи като да си искаш стриптийз, а пък да повтаряш като ай-фреш пак че си искаш става туу мъч.

Иначе Лектър - защо да не е игнор?

Предисторията е, че вече съм спал с мадамата - затова не е толкова нийди да я бъзикам за стриптийз Усмивчица Друг е въпроса защо шитва след като вече ме е харесала за секс... Ама аз си знам причината Усмивчица

Не си ме разбрал стоун, аз не казвам че игнорът не е добър метод за шитките - а че идеята на тази тема във форума е да се даде отговор на шита, не игнор. Иначе нямаше да има нужда от 60 страници шитове и отговори - игнорът е универсален отговор.
Активен

mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #921 -: Ноември 08, 2013, 16:11 »

Момчетааа!

Разговорът тръгна от това кой как е изкарал хелоуин, шегувах се с мацката:

Аз: - Ти беше маскирана като стриптизьорка, просто беше прекалено облечена Намигване
Тя: - Да, прав си, обаче ти изпусна стриптийз шоуто...
Аз: - Ами... един хубав масаж на цялото тяло срещу един хубав стриптийз ми звучи честно Усмивчица
Тя: - Опитваш се да ме накараш да се почувствам евтина, или просто ти се получи естествено?
Отг. 1 - Че много ясно, че се опитвам. Като ти падне цената до 2 ст., ща купя и ща продам. Плезещ се Ама преди това, дай да си продължим със темата за стриптиза. Намигване
Отг. 2 - Все още ти е рано да спадаш към групата на моите скъпи... но... можеш да се постараеш. Намигване

Избери си. Намигване
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #922 -: Ноември 15, 2013, 21:40 »

Тя: (казва нещо, не към мен конкретно, но съдържа вулгарна думичка или израз)
Аз: Ееее, не така де, как можа, все пак с тая уста се храниш.
Тя:   Аз и други неща правя с нея.
Аз:   Не, спри дотук, не желая да знам повече (реших, че е единственото, на което няма да се почувста обидена)
=================================================================================
Вие:...........................................
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
sairys
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Винаги пробвам нещата предварително за които пиша!

Профил
« Отговор #923 -: Ноември 18, 2013, 11:23 »

Ти за център на вниманието ли се имаш ?

Не говоря на теб. (някой път ме се случва в група, повече като амог)
Активен

"Игра" за !Играчи! Смотан

My number one rule for romance is suprise!
                                           Hugh Jackman
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #924 -: Ноември 26, 2013, 23:24 »

Oтивам на кафе с една девойка..сядам на диванчето, а тя сяда срещу мен
Аз.. Не не ела да седнеш до мен !
Тя.. Защо, не ме чуваш ли. ?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1357

Профил
« Отговор #925 -: Ноември 27, 2013, 04:25 »

Oтивам на кафе с една девойка..сядам на диванчето, а тя сяда срещу мен
Аз.. Не не ела да седнеш до мен !
Тя.. Защо, не ме чуваш ли. ?

1. Не, за да си пускаме ръце под масата Усмивчица
2. Моля? (като повтори - отново "Моля?", "Пак не чух" и така докато не откачи Смотан )
3. Искам да проверя дали хапеш Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3907

Профил
« Отговор #926 -: Ноември 28, 2013, 14:13 »

гадния шит: ти кой беше?
-   Е как ? не помниш ли ?
-   Ми не.....

"не помниш ли?" е слабо. По-добре "Митьо Пищова" .
Това ако е по СМС или чат. Ако на живо не те помни кой си - тогава по-добре некст...
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #927 -: Ноември 28, 2013, 14:20 »

Не е шит тест, но е сред най-тъпите блокажи на разговор
Ти: Дъра-бъра-дъра-бъра
Тя: Щом казваш...
Ти: ? Тъжен
Активен

Fake it 'til you make it!
Tree
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #928 -: Ноември 28, 2013, 14:29 »

Не е шит тест, но е сред най-тъпите блокажи на разговор
Ти: Дъра-бъра-дъра-бъра
Тя: Щом казваш...
Ти: ? Тъжен
отг: Казвам го защото е така , ако не беше нямаше да казвам, че е така /от текст на еминем  Намигване
ШИТ: Казах ти вече няма да изляза с теб, не излизам с хора който само се лигавят .
ШИТ 2: мисля си, че се имаш за голямата работа.
Активен

За хората,който аз забравих, Не сте били в умът ми по някаква причина и вие вероятно не заслужавате.
благодаря така или иначе !
by Emin3m

Ако те е грижа за това какво мислят другите хора, ТИ НИКОГА НЯМА ДА ЖИВЕЕШ !
by Lil Wayne
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #929 -: Ноември 28, 2013, 14:44 »

ШИТ: Казах ти вече няма да изляза с теб, не излизам с хора който само се лигавят .
Може пък да е права...тогава по-добре просто не се лигави толкова и не се имай за толкова голяма работа, ако не си. И да, това е отговорът според мен, защото в моя опит, момичетата като цяло мнооого рядко, да не кажа почти никога не ръсят такива неща без причина. Как не се случва на някой дето наистина е голяма работа, някоя да му каже "ти май се имаш за голяма работа", не се случва, защото просто той не се има за такъв, а е такъв. Обикновено го казват, когато усещат или е очевидно че не си, а се правиш, и наистина почти винаги е така. Повечето пичове чуват тук там, прави се на надут, и го имитират, и им личи, момичетата ги усещат и виждат тези неща. Тези които са постигнали наистина нещо, няма нужда да говорят за това, цялата им персона го излъчва, и никоя тогава няма да има причина да каже "ти на какъв се правиш".
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Tree
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #930 -: Ноември 29, 2013, 00:33 »

Може пък да е права...тогава по-добре просто не се лигави толкова и не се имай за толкова голяма работа, ако не си. И да, това е отговорът според мен, защото в моя опит, момичетата като цяло мнооого рядко, да не кажа почти никога не ръсят такива неща без причина. Как не се случва на някой дето наистина е голяма работа, някоя да му каже "ти май се имаш за голяма работа", не се случва, защото просто той не се има за такъв, а е такъв. Обикновено го казват, когато усещат или е очевидно че не си, а се правиш, и наистина почти винаги е така. Повечето пичове чуват тук там, прави се на надут, и го имитират, и им личи, момичетата ги усещат и виждат тези неща. Тези които са постигнали наистина нещо, няма нужда да говорят за това, цялата им персона го излъчва, и никоя тогава няма да има причина да каже "ти на какъв се правиш".
Шитовете си ги измислих и понеже не си написъл нов аз ще го направя.
Шит: Не ми харесва новата ти прическа, смотана е  Усмивчица
Активен

За хората,който аз забравих, Не сте били в умът ми по някаква причина и вие вероятно не заслужавате.
благодаря така или иначе !
by Emin3m

Ако те е грижа за това какво мислят другите хора, ТИ НИКОГА НЯМА ДА ЖИВЕЕШ !
by Lil Wayne
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #931 -: Ноември 29, 2013, 02:28 »

Шит: Не ми харесва новата ти прическа, смотана е  Усмивчица
Отг: lul, гръмни са.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Angelov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #932 -: Ноември 30, 2013, 23:41 »

Ако мацката е по-голяма от теб с няколко години
Шит: Много си малък за мен/не си ли малко малък за мен!?
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил
« Отговор #933 -: Декември 01, 2013, 00:53 »

Шит: Много си малък за мен
-няма как да знаеш дали съм(с такова изражение Завърти очи
Цитат
не си ли малко малък за мен!?
-нали размерът нямал значение... Завърти очи,така де, И на годините не би трябвало да има  Плезещ се
,все пак калибрирайте според ситуацията(казано във форума 987780876 пъти) Усмивчица
това е начин,по който аз обикновено отговарям на подобен въпрос,когато ми задава момиче подобни въпроси,и тя се смее,смятам,че е положителен резултат Усмивчица успех на всички!
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1357

Профил
« Отговор #934 -: Декември 01, 2013, 03:30 »

Шит: Много си малък за мен/не си ли малко малък за мен!?

1. К'во те е*е, в мах'лата разпраят, че си тесна.
2. Малко повече от метър.
3. Да не вземеш да ме изядеш.
Активен
tonklona18
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #935 -: Декември 01, 2013, 15:47 »

Znachi priqtelkata mi ima malko typichyk bashta koito ne i pozvolqva da da se vijda s momcheta da sedi do kysno i taka a  predi ne q interesuvashe nito bashta i nishto nishto vseki den bqhme zaedno a sega ot 2 sedmici vseki den q pitam dali iska da izlezem a tq vse se opravdava s bashta si - ne moga bashta mi e v nas kakvo da mu kaja i takiva. Sega chakam tq da mi kaje da izlezem taka vaprosa mi e kakvo da i kaja kato mi kaje da izlezem za sega sam izmislil samo ne moga baba mi e vnas nqkakvi drugi predpolojeniq za zatapvane Смотан
Активен
tonklona18
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #936 -: Декември 01, 2013, 15:50 »

Значи приятелката ми има малко тъпичък баща които не и позволява да да се вижда с момчета да седи до късно и така а въпроса ми е преди не я интересуваше нито баща и нищо нищо всеки ден бяхме заедно а сега от 2 седмици всеки ден я питам дали иска да излезем а тя все се оправдава с баща си - не мога баща ми е в нас какво да му кажа и такива Сега чакам тя да ми каже да излезем и се чудя какво да и кажа за сега сам измислил само : не мога баба ми е вкъщи някакви други предположения какво да и кажа ?
Активен
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #937 -: Декември 01, 2013, 17:40 »

Koй си ти бе, имбецил, че да говориш така за баща ѝ?
Бащата има пълно право да дава правила на дъщеря си, докато не навърши 18. Той я обича, издържа, грижел се е за нея в продължение на години, дава ѝ правила, за да осигури безопасността ѝ, докато узрее и бъде готова да решава сама. Напълно е нормално да не ѝ дава да излиза с глисти на по 15-16, на които единственият им гид за взаимоотношения с жените е redtube.com.
Нормално е да се мъчите да "преодолеете забраните" и да си играете на Ромео и Жулиета да се срещате по ъглите - това си е задължителна част от детството.
Но ако пред мене си беше позволил, неграмотнико, да наричаш баща ѝ "тъпичък", щеше да получиш такъв шамар, че да си събираш зъбите от земята. Не от мене - аз не удрям. От баща ми.
Активен

ЧоЧо
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #938 -: Декември 06, 2013, 00:57 »

В залата за лекции ми пазят място в средата. За да стигна до него от едната страна (по-близката) трябва да "прескоча" 3 колежки, от другата страна на същия ред - 2-ма непознати. За да мина от другата страна обаче, трябва да обиколя половината зала.
Аз: (към колежката от групата) Стани за да мина Усмивчица
Тя: Офф, не ми се става ся, мини от другата срана
Активен
thePlayerr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #939 -: Декември 07, 2013, 00:20 »

Отг:Хайде по-бързо се размърдай, ще те черпя един компот след лекциите.
Шит:Питала ли съм те?/Не ми пука, не ме занимавай с глупостите си.
Шит:Не ми казвай кво да правя
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: