Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 03, 2021, 07:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 372581 пъти)
Komita
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #940 -: Декември 07, 2013, 00:51 »

Шит:Защо си ме търсил?
Активен
lolly
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #941 -: Декември 07, 2013, 18:08 »

Шит:Питала ли съм те?/Не ми пука, не ме занимавай с глупостите си
ОТГ. Марийче (примерно, с възможно най-миличкия тон, дори можеш да я погалиш по главичката) не си ме питала ама като гледам колко зле разсъждаваш, реших да ти дам един безплатен съвет.-като зависи защо го е казала
Отг 2"не ме занимавай с глупостите си" - абе аз се сещам друго с което можем да се занимаваме, ама дали си заслужава с тебе.

Шит:Не ми казвай кво да правя
Отг. Изобщо далече съм от тази мисъл да ти казвам каквото и да е било и самичка можеш да се оправиш (и тогава можеш да започнеш да се занимаваш с др. момиче в нейно присъствие)

Отг: Ммм за да те чу..я  Намигване (казано със забавяне на правилното място)
Отг. 2: Това може и да не е шит тест-казваш си причината

BTw момиче съм (LoL) хаха , много ми хареса темата с шитките затова се регистирах, казвам го ако не харесвате отговорите ми да си имам оправдание.
моята шитка е от момче (приятел на този когото харесвам, пред него): явно сериозно си спекла положението-ситуацията е че изобщо не съм се ядосала, става въпрос за глупост някакава, аз му отговорих че не съм ама си излезна все едно ме затапи.
ето ви и шитка 2 - все едно от момиче към момче: ти сега сваляш ли ме
Активен
BigDogPlayin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #942 -: Декември 07, 2013, 20:32 »

шитка 2 - все едно от момиче към момче: ти сега сваляш ли ме

Аз : (с най-невинния тон и после усмивка) Ами..опитвам се. Усмивчица

П.С. тука теоретиците да не ми скочат с фреймове, алфа-мейлове и т.н. Понякога самоиронията и хумора са по-добрия вариант. Усмивчица

Шит: В дискотека ( аз потанцувах ама по едно време седнах на един стол и ми казва): Ей това мъжете много бързо се изморявате.
Активен
igracho
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

Профил
« Отговор #943 -: Декември 07, 2013, 23:52 »

П.С. тука теоретиците да не ми скочат с фреймове, алфа-мейлове и т.н. Понякога самоиронията и хумора са по-добрия вариант. Усмивчица

Шит: В дискотека ( аз потанцувах ама по едно време седнах на един стол и ми казва): Ей това мъжете много бързо се изморявате.
Ти : В леглото не е така  Смотан
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1357

Профил
« Отговор #944 -: Декември 08, 2013, 01:26 »

Отг: За да си говорим мръсотии  Усмивчица (не смятам, че е шит)

Шит: Явно сериозно си спекла положението.
Отг: Явно ли е. Усмивчица (без наличие на възклицание)

Шит: Ти сега сваляш ли ме?
Отг: Абсолютно! Споделям ти го под секрет, понеже като се изч*каме, да не се чудиш от къде ти е дошло.  Усмивчица

Ти : В леглото не е така  Смотан
Пич, щом не е така, защо го споменаваш? Изобщо избягвайте изказвания от рода, колко ти е голям и к'ви сте полови атлети. Прави ми впечатление, че много се ценят от новаците. Запазете ги за пред аверите, в тази насока не се търгуват добре.

Шит: Ей, това мъжете много бързо се изморявате.
Отг: Пестим си силите за по-важните неща. Усмивчица
Отг 2: И баба така казваше, обаче дядо я надживя и се ожени повторно.
Активен
WomanWorth
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 352

Профил
« Отговор #945 -: Декември 09, 2013, 08:06 »

Не е шит тест, но е сред най-тъпите блокажи на разговор
Ти: Дъра-бъра-дъра-бъра
Тя: Щом казваш...
Ти: ? Тъжен
Питаш "Ти не си ли съгласна?" или сменяш темата.
Тоя "шит" е нормална човешка проява на учтивост. В превод означава "Смятам, че говориш тотални глупости, но понеже съм възпитан човек, няма да ти го кажа директно".
Други подобни фрази, със абсолютно същото значение:

Така ли?
Колко интересно...
Разбирам.
Аха.
Ми ОК.
Както желаеш.
Сигурно.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3907

Профил
« Отговор #946 -: Декември 09, 2013, 10:26 »

Точно това означава в превод, и затова можете много успешно да го използвате и вие в разговор с момичета.
Дори да е казала нещо много умно, пак можеш да вметнеш едно "фо уиъл?" с тон все едно Али-Джи го казва и тя ще почне сама да се съмнява дали не е изтърсила някоя глупост.
Дреболия, ама като се натрупат достатъчно такива дреболии...
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #947 -: Декември 09, 2013, 11:14 »

...или просто ще си помисли "този е толкова глупав, че не може да води нормален разговор, я, да отида при някого, който може"...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #948 -: Декември 09, 2013, 11:21 »

Здрач, говори си каквото искаш, ама кой е спал с жена като й е казал "уау, ти си много умна (или много красива) - впечатлен съм!"?
Обратното е - трябва да излъчваш към нея послание тип "ОК, забавно ми е с теб, но но не съм впечатлен още; и по-умни/хубави/интересни от теб съм ебал".
Това става с вътрешна игра и с дребни трикчета, най-добре и двете.
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #949 -: Декември 09, 2013, 11:36 »

Здрач
В интерес на истината до това "Щом казваш" обикновено се стига не с хора, пред които приказвам глупости и не мога да водя разговор, а пред хора на които им е трудно да вденат нещо и така се изключват от темата......така де, до за тях верно са си глупости щом не чатват нещо Намигване
Активен

Fake it 'til you make it!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #950 -: Декември 09, 2013, 11:51 »

Здрач
В интерес на истината до това "Щом казваш" обикновено се стига не с хора, пред които приказвам глупости и не мога да водя разговор, а пред хора на които им е трудно да вденат нещо и така се изключват от темата......така де, до за тях верно са си глупости щом не чатват нещо Намигване

Съгласна съм - значи, че жената не разбира, явно не е особено надарена умствено..

Тогава не разбирам защо стоун дава съвет на мъжете да се правят на тъпи - на кого му е приятно да не разбират отсреща какво казва?

Стоун, това, което казваш, е така, само ако някой има нужда да се пъне и доказва пред другия...готините мъже и жени нямат нужда да се доказват пред никого, камо ли пред някого, който отговаря с "щом казваш"

Изказването ти е комплексарско...все едно не си й на нивото...от мъж с по-висок статус/ранг и по-силен фрейм, такава квалификация е повече от добре дошла и позитивно приета...

И момчетата, които пикапят, тук пишат, че спират непознати жени и им казват, че ги намират за привлекателни, и това не пречи на играта им, а напротив...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #951 -: Декември 09, 2013, 12:17 »

Тогава не разбирам защо стоун дава съвет на мъжете да се правят на тъпи - на кого му е приятно да не разбират отсреща какво казва?

Защото жените, които искаме да ебем и жените, с които ни е приятно да си приказваме са съвсем различни и почти никога не се помещават в една и съща личност
Как не може да го разбереш и ти накрая, та да си спестим толкова неразбирателства
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #952 -: Декември 09, 2013, 12:38 »

Изказването ти е комплексарско...все едно не си й на нивото...от мъж с по-висок статус/ранг и по-силен фрейм, такава квалификация е повече от добре дошла и позитивно приета...

В такава ситуация нямаш нужда от игра, а просто "да бъдеш себе си", както обичате да казвате.
Играта е за когато се опитваш да свалиш жена с ранг равен или по-висок от твоя.
Което е почти винаги. Защото кой мъж с висок статус ще иска да сваля жена с нисък ранг - от къв зор, като може да свали жена с висок, ако само си включи и играта. Може би когато не иска да се зори.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #953 -: Декември 09, 2013, 13:03 »

Къде отиде тогава "директния подход"?
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #954 -: Декември 09, 2013, 13:11 »

И момчетата, които пикапят, тук пишат, че спират непознати жени и им казват, че ги намират за привлекателни, и това не пречи на играта им, а напротив...
И виждаш резултата - казах й че ми харесва, тя ме подмина/каза ми да се разкарам. И така продължават докато някоя белким не върже. Игра на цифри, не че те от първата заговорена до десетата ще станат много по-готини пичове, ами просто нали знаеш ако кажеш на 100 "айде секс" все 1 ще върже. + това повечето не са наистина готини пичове. А се опитват да го фейкват, докато не успеят с времето, евентуално, да напипат социалната динамика и как да създават емоция, което от реална/материална гледна точка не ги прави по-готини/стойностни, а просто по-добри в соц. динамиката, и тогава не почнат да им вързват 2 на 100, а не 1 на 100.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #955 -: Декември 09, 2013, 13:28 »

+ това повечето не са наистина готини пичове. А се опитват да го фейкват, докато не успеят с времето, евентуално, да напипат социалната динамика и как да създават емоция, което от реална/материална гледна точка не ги прави по-готини/стойностни, а просто по-добри в соц. динамиката, и тогава не почнат да им вързват 2 на 100, а не 1 на 100.

Аз безброй пъти съм питал по какво разбирате и кой е критерия дали един мъж е готин пич? По това дали спи с готини жени ли? Или по това колко бройки е заковал? Или по какво?
Щото сега се оказа, че и готиния пич не бил готин пич, а просто някой дето бил понапипал малко социалната динамика.

Да оставим тогава на Здрач да вдига оценките, щото е жена и така е редно.
Днес тя е имала кофти ден. На центъра на Брюксел я заговаря самия Мистери, но тя го срязва с леден поглед, понеже хич не и е до свалки днес с лакирани палячовци.
Утре обаче отнякъде се появява Кейтарн на пътя и, казва и 2 лафа, подчертава колко е умна и някакси прекрасното се случва.
Извод - Кейтарн не по-готин пич от Мистери.
Дали е напипал социалната динамика, дали друго, но резултата е такъв. Има ли несъгласни?
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #956 -: Декември 09, 2013, 13:35 »

Когато готин мъж ти каже, че си готина => положителен ефект
Когато смотан мъж ти каже, че си готина => подмазване и нийди
Когато готин мъж ти каже, че си смотана => вероятно казва истината
Когато смотан мъж ти каже, че си смотана/говориш глупости и тн, без това да е така => вероятно го е яд, че не му обръщаш внимание и цели да си отмъсти или да ти сваля ранга изкуствено...

Всеки сам да си отговори съветите на стоун в коя графа са...

Никоя жена, която има на какво отгоре да има самочувствие, няма да търпи комплексар да й обяснява колко е зле, при положение, че други мъже ще я оценят...може би само Риана и друга, която разбира само от бой и да се държат с нея като с животно...
Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #957 -: Декември 09, 2013, 13:51 »

Когато готин мъж ти каже, че си готина => положителен ефект
Когато смотан мъж ти каже, че си готина => подмазване и нийди
Когато готин мъж ти каже, че си смотана => вероятно казва истината
Когато смотан мъж ти каже, че си смотана/говориш глупости и тн, без това да е така => вероятно го е яд, че не му обръщаш внимание и цели да си отмъсти или да ти сваля ранга изкуствено...

Пак не става ясно кой е готин и кой е смотан и кой определя това.
Тоест очевидно Здрач го определя за себе си, което е и правилно.....но има малко конфликт на интереси - хем държи хляба (секса), хем държи ножа (определя с кого)
И ако я срещнеш в настроение и я изчукаш си готин пич, а ако и е криво по някаква причина и не успееш си тъпанар.
А па ти си си все един и същ Намигване
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #958 -: Декември 09, 2013, 13:55 »

Никоя жена, която има на какво отгоре да има самочувствие, няма да търпи комплексар да й обяснява колко е зле, при положение, че други мъже ще я оценят...може би само Риана и друга, която разбира само от бой и да се държат с нея като с животно...
Че то буквално всяка все ще се намерят други мъже които да я "оценяват", е влез във фб и виж колко коментари има всяка кифла "ей сладорано"/неква ти там подобна простотия. Оценяват я бе! Ама то си има и на какво отгоре де, все пак е хубава, и те я оценяват. Съоветно има самочувствие, теб ли ще те търпи да й обясняваш колко е зле? Усмивчица

А за Мистериозния и мен, е....то е ясно кой кой е...все пак той има ли 3100 мнения тук? и 200 и кусур репутация Ухилен
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 797

Профил
« Отговор #959 -: Декември 09, 2013, 14:22 »

Това, което се опитва да ви обясни Здрач е, че жените не са като мъжете и не мислят по същия начин за свалките. В повечето суачаи една жена би предпочела да не прави секс с никой от колкото да се пусне на някой смотльо, колкото и да е незадоволена.
 А че настроението и други странични фактори влиаят на свалката е ясно, но е добре да се концентрираме върху това, което зависи от нас. Ако си добър и излъчваш позитивна енергия, много пъти можеш да я вкараш в правилния стейт, дори и когато си я спрял докато не е на кеф.
 Друго много вярно нещо, което казва Здрач е, че няма голямо значение какъв е начина на заговаряне (директен/индиректен), а какво презентираш ти чрез този опънър. Теорията на Мистери, че влизаш винаги с по-нисък ранг отдавна е отречена и оборена. Дори директния подход носи малко повече предимство, защото показва искреност и смелост. Жените не харесват да си прикрит - те така или иначе знаят защо си при тях. Последната мацка , която забих в заведение миналата седмица и влязах с опънъра "Здравей, харесах те и реших теб да те свалям тази вечер." На пръв прочит звучи тъпо, но придружено със съответната твърдост и непреклонност на гласа, с блясъка в погледа и цялостната субкомуникация се оказва доста въздействащо.
 Повечето начинаещи погрешно мислят, че индиректния опънър има по-голяма успеваемост. Това е така, защото с индиректен опънър почти винаги говориш с мацката и тя много рядко реже грубо. Така спира някоя мацка говори си индиректно с нея половин час и в момента, в който реши да става по-директен и да ескалира тя си тръгва. След това спира директно някоя и тя директно го реже - тогава пича решава, че с индиректния опънър има по-голям успех, щото поне мацките му спират. А истината е, че резултата е същия, просто не си е губил половината час в индиректни глупости преди това. И когато надобрее и почне да усеща, кое реално спира и държи мацките вече разбира, че не е от опънъра.
 Има и друго - човек трябва да се съобразява с характера си. Аз съм директен, по-брутален, тестостеронов, сексуален  и тн. Съответно играя директно. Просто е неконгруентно да спра някоя мацка и да я питам някакви въпроси. Те се кефят точно на тази искра, на желанието в погледа ми , на дързостта да ги спра по този начин. От друга страна, на човек, който е по-мек и по-френдли към жените би му отивало да играе по-индиректно и да ескалира по-постепенно.
 Проблема е, че на повечето хора просто им е некомфортно да са директни. И спират с някаква индиректна глупост плямпат си някакви отнесени неща и после искат телефон - резултата е ясен. А относно какъв е начина на мислене на пичовете тук има две много добри статии по въпроса:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=5833.msg72146#new
http://pickup-project.net/content/view/110/38/
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: