Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 21, 2021, 00:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 382486 пъти)
zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #980 -: Декември 12, 2013, 22:24 »

Никой ли няма да напише нищо ?
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #981 -: Декември 13, 2013, 11:16 »

Ако ходи бързо значи, наистина бърза.
Или просто не иска да се занимава с всеки срещнат, който я заговаря.
Или си има приятел и бърза да отиде при него и да правят неща, които ти искаш да правиш с нея  Усмивчица
Варианти много - NEXT
Успех
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #982 -: Декември 13, 2013, 11:33 »

Ако ходи бързо значи, наистина бърза.
Или просто не иска да се занимава с всеки срещнат, който я заговаря.
Или си има приятел и бърза да отиде при него и да правят неща, които ти искаш да правиш с нея  Усмивчица
Варианти много - NEXT
Успех

sags, игнорирай отговора на WomanWorth, тя няма стойност. За никъде не бързаше, нито и беше студено и тн. Беше натокана и имаше самочувствие, затова отговори така. Ти как би й отвърнал Усмивчица
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #983 -: Декември 13, 2013, 14:05 »

sags, игнорирай отговора на WomanWorth, тя няма стойност. За никъде не бързаше, нито и беше студено и тн. Беше натокана и имаше самочувствие, затова отговори така. Ти как би й отвърнал Усмивчица

Бих отговорил - "Доста бавно се движиш за човек, който бърза, можеш да измислиш нещо по-оригинално. Хайде давам ти втори опит" Усмивчица (това е като нож с две остриета, ако започне да измисля други реплики за да те разкара СУПЕР, но най-лошия сучай е ако не каже нищо) И от тук нататък каквото и да каже ще е само защото иска да докаже, че може да ме разкара. Което е супер, защото при всеки следващ опит ще завързвам разговор между опитите.

Имаше подобен случай преди време и отговорих нещо от сорта "Ако мога да се разкарам още сега, веднага, би ли направила нещо за мен" Тя отговори - НЕ : И аз - "Значи нямаш нищо напротив да вървя до теб, супер" Тогава тя се съгласи да направи нещо за мен и аз естествено и казах име + номер, тя ги написа на едно листче и ми го даде и тогава и казах "Ок значи нямаш нищо напротив да ти звънна още сега" Тя взе листчето и написа истинските си имена и номер.
За мен беше забавно, просто защото не се отказах. Мацката си имала гадже, но нямаше нищо против да излезе с мен няколко пъти. Усмивчица
Успех
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #984 -: Декември 14, 2013, 11:04 »

Бих отговорил - "Доста бавно се движиш за човек, който бърза, можеш да измислиш нещо по-оригинално. Хайде давам ти втори опит" Усмивчица (това е като нож с две остриета, ако започне да измисля други реплики за да те разкара СУПЕР, но най-лошия сучай е ако не каже нищо) И от тук нататък каквото и да каже ще е само защото иска да докаже, че може да ме разкара. Което е супер, защото при всеки следващ опит ще завързвам разговор между опитите.

Имаше подобен случай преди време и отговорих нещо от сорта "Ако мога да се разкарам още сега, веднага, би ли направила нещо за мен" Тя отговори - НЕ : И аз - "Значи нямаш нищо напротив да вървя до теб, супер" Тогава тя се съгласи да направи нещо за мен и аз естествено и казах име + номер, тя ги написа на едно листче и ми го даде и тогава и казах "Ок значи нямаш нищо напротив да ти звънна още сега" Тя взе листчето и написа истинските си имена и номер.
За мен беше забавно, просто защото не се отказах. Мацката си имала гадже, но нямаше нищо против да излезе с мен няколко пъти. Усмивчица
Успех

Благодаря братле Усмивчица
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #985 -: Декември 19, 2013, 02:41 »

от тази вечер
аз- кога ще се видим да пием кафе? Усмивчица Усмивчица
тя - дай ми причина
аз - ха ква по голяма причина от това да излезеш и да си прекараш готино с хубав младеж..
и тя не помня кво ми каза, ама нещо блокиращо, моля коментирайте отговора ми иначе се справям много добре, страшен съм, само дето тези момичета не ме интересуват, а с най-важната ще видим какво ще се случи скоро Усмивчица
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1364

Профил
« Отговор #986 -: Декември 19, 2013, 03:03 »

ти - кога ще се видим да пием кафе?
тя - дай ми причина
ти - тонизира Усмивчица
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #987 -: Декември 19, 2013, 12:00 »

от тази вечер
тя - дай ми причина
аз - ха ква по голяма причина от това да излезеш и да си прекараш готино с хубав младеж..
и тя не помня кво ми каза, ама нещо блокиращо, моля коментирайте отговора ми иначе се справям много добре, страшен съм, само дето тези момичета не ме интересуват, а с най-важната ще видим какво ще се случи скоро Усмивчица

Супер отговор ти е дал колегата отдолу. Избягвай да се хвалиш ( не посочвай силните си качества , а ги показвай ) и наблягай повече на хумора при подобни шитки.
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Maybelline
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #988 -: Декември 19, 2013, 12:30 »

Вместо да стигнете до "дай ми причина", по-добре наистина й дайте причина да се съгласи преди да я поканите.
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #989 -: Декември 19, 2013, 13:03 »

ами извинявайте не вниквам много в значението на това да и дам причива, защото тя ме познава и вижда колко съм готин и ослепителен, а и колко ме ценят като човек хората от моята компания... тва е просто провокация от нейна страна. Бях непоследователен с тва момиче грабна ми окото, като се запознахме на едно излизане и я свалях после ме хареса много тя, но забравих за нея, иначе след това и тя показваше,можех да я имам но се отдръпнах от нея, ЗАЩОТО НА ПРЕДЕН ПЛАН ОТНОВО ИЗЛЕЗЕ МОЯТА ГОЛЯМА ЛЮБОВВВВВВ МНОГО СЕ ВЪЛНУВАМ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ С НЕЯ  :sleepy: :sleepy: :sleepy:
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #990 -: Декември 19, 2013, 13:10 »

от тази вечер
тя - дай ми причина

Супер отговор ти е дал колегата отдолу. Избягвай да се хвалиш ( не посочвай силните си качества , а ги показвай ) и наблягай повече на хумора при подобни шитки.

хахахаха това на мен ми е много трудно хахахахха  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Doboo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #991 -: Декември 19, 2013, 20:55 »

Това не е реален шит тест, но би ми било интересна как някой от вас биха отговорили на него:
Подава ти 1 лев и ти казва:
-Разбери си цената и ми върни ресто.
Активен

?Every woman is a mystery to be solved.?
igracho
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 125

Профил
« Отговор #992 -: Декември 19, 2013, 23:14 »

Това не е реален шит тест, но би ми било интересна как някой от вас биха отговорили на него:
Това не си е шитка,ами направо унижение  Ухилен

Отговор: Цената няма да ми я платиш,дори цял живот да правиш свирки на богати чичковци  Намигване
Активен
Maybelline
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #993 -: Декември 19, 2013, 23:19 »

"Задръж го, на теб ти трябва повече."
Активен
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #994 -: Декември 20, 2013, 05:05 »

"Мерси за левчето"...и си го прибирам в джоба.
Като ми дават взимам, пък нека си чака ресто.

Активен

обикновен спамер
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #995 -: Декември 20, 2013, 10:08 »

хахаха много е смешно това.... ми аз е ще я унижавам всеки път двойно като я видя. Ще и изливам някви течности върху нея, ще я захвърлям с някви боклуци, с думи ще я стъпквам като мравка..
Активен
Maybelline
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #996 -: Декември 20, 2013, 10:58 »

хахаха много е смешно това.... ми аз е ще я унижавам всеки път двойно като я видя. Ще и изливам някви течности върху нея, ще я захвърлям с някви боклуци, с думи ще я стъпквам като мравка..

?! Шокиран

Явно твоята цена е далеч под левче. В тази ти реакция няма капка достойнство и самоуважение. Но има доста от егото и зрелостта, присъщи на 5-годишно дете.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1364

Профил
« Отговор #997 -: Декември 20, 2013, 15:31 »

Взимам левчето, отправям се към кенефа. Оставям го на циганката. Изтропвам се злобно и се връщам да я инструктирам от къде може да получи, предплатените ми от нея активи.
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #998 -: Декември 20, 2013, 23:56 »

?! Шокиран

Явно твоята цена е далеч под левче. В тази ти реакция няма капка достойнство и самоуважение. Но има доста от егото и зрелостта, присъщи на 5-годишно дете.

хахахаахаха е личи си, че съм се излигавил..  Ухилен просто заради начина на поведение, положението, което заемам сред хората и целия ми език на тялото е изключено някой да ми се прави на интересен. Не че съм някъв агресор или бияч, просто мога да се защитавам добре.. Някой ако има желание може да ми пише да си полафим за бойни спортове и такива неща...
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1963

Профил WWW
« Отговор #999 -: Декември 22, 2013, 18:25 »

Хора, покрай Коледа ми пробутват следната шитка (то май не е шитка баш, а самата истина, но така загубих 2-3 готини сета):

Аз уча в Германия и дойдох сега да видя мама и тате за една седмица и няма да имам време да се видим.....

Аз работя във Варна (да речем), ама дойдох за Коледа до София и не съм оттук и няма да имам време....

Абе то е ясно, че или е истина, или не ги кефя, или е шитка.

Та ако е шитка, кво да им кажа? Случва ми се за пореден път. Идеи?Ъ?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: