Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 21, 2020, 18:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Добри (и не чак толкова) реакции на шитки в разговор с жени  (Прочетена 73458 пъти)
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« -: Август 25, 2009, 14:57 »

Идеята на тази тема е да даваме примери за конкретни шитки които са ви пускани, как сте отговорили и какъв е бил резултата. Ще се получи нещо като кратки фийлд-репорти и смятам, че ще е полезно. Ще е хубаво и да се дава някакъв фийдбек от хората във форума, а и от хората в Pick-Up Project.

Аз ще започна с един пример и след това темата може да се доразвие:

Шит: - За какво ти е номера ми? Ако искаш да ми казваш нещо ми го кажи сега или пиши на скайпа.
Отг: - Аз не вися постоянно в скайпа, пък и рядко се засичаме там с теб.
Резултат: Не получих номера. В последствие осъзнах, че трябваше да съм прям в отговора си и тогава нещата биха стояли по коренно различен начин.
Активен
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #1 -: Август 25, 2009, 16:19 »

Ха яка тема. Те моите в предната са истински и без това (сигурно и на някой от останалите), но пък тук има и обратна връзка от същия човек, което е якото!

Шит (някой ще се повторят):

М: А може ли да взема някоя приятелка?
Кромодор: Идеално, Вземи ги всичките!
М: Всичките?
Кромодор: И не закъснявайте!

Резултат: Не взе нито една.

п.с. една от компаниите ми има ебати амогърките (ако може така да се опише). Нон стоп летят шит тестове, амози, схеми - ебати тренинга добивам луд  Готин . Обаче явно ме преместиха в друга категория и спряха да ги правят по същия начин. Сега са мили и учтиви.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

JUST KEEP IMPROVING A LITTLE BIT AT A TIME.

Профил
« Отговор #2 -: Август 27, 2009, 09:21 »

Яка тема наистина мисля че въпросът ми й пасва а той е :
На връщане отедна акцийка за почистване една ме сграбчи и почна да крещи че била  ходила с мене(не беше вярно разбира се) но поведението й ме накара да се замисля.
ТА вие как бихте определили т'ва като шит или...?
Активен

I DON'T CARE HOW LONG IT TAKES, I'M GOING TO GET THIS THING
FIGURED OUT.
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 27, 2009, 14:29 »

познаваш ли я тази мацка или беше някаква случайна?
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 27, 2009, 19:04 »

в общи линии да ,от моя клас е на мен лично ми биеше към базик и за т'ва и я отрязах не че е грозна просто пред толкова хора и по самия начин по който го направи ми заприлича на гавра дори
Активен

FIGURED OUT.
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 27, 2009, 23:54 »

за мен не е шитка това, някакъв базик или пък знам ли... доказвала се е нещо на приятелките си   Намигване
Активен
blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #6 -: Септември 30, 2009, 19:42 »

От преди час...
Автобус, 3 лигавещи се девойки, с едната мноого явно се заглеждаме.
На поредната изцепка от едната ("Е, досега не съм духала с дъвка, ама... за всичко си има първи път") се обръщам и поглеждам многозначително с усмивка стил "Уау, ама тя наистина ли го каза" таргета , тя се усмихва и изцепва "Виж момчето как ни гледа... Много ли сме неадекватни?!"
"-Не много...умерено.."

Резултат..телефон (#клоуз както е прието тук  Намигване ) и тия дни ше я преслушаме...
ПП: Не се очудвайте, че са говорили подобни простотии в рейса... на 16 и 17 бяха... тежко... а очакваш момичетата на мойта възраст да са адекватни...  Шокиран

ПП2: Е нема толко грозни емотикони  Засрамен Плезещ се
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1600

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2009, 12:53 »

На среща съм с жена, която бях запикапил от случаен подход. Всичко върви добре и доста яко съм я налазил. В един момент тя ме поглежда и пита ? ?И какво се случва така като вземаш телефоните на непознати жени?. ?Правя секс" ? и отговорих /направо я издъних с тая откровеност и увереност - в погледа й не можеше да повярва, че се осмелявам така да и говоря/. ?С мен няма да правиш? ? каза тя. ?О ще правя ? и още как? ? отвърнах. Тя ме искаше много и ми се кефеше много ? имахме точно два дни на разположение ? събота и неделя за да сме заедно. Всичко беше идеално ? натискахме се в събота и беше готова за неделята ? но в неделя ? дойде мега раздразнена и почна да се прави на интересна ? ?Ами аз знам, че искаш да ме чукаш ? бла бла...? /щит на 100%/ Казах й ? ?слушай ? знам, че те изкъртвам с такава откровеност и знам, че времето е малко ? но  няма как ? ти заминаваш утре и ще се върнеш след месеци. Сексът не е най-важното нещо на света ? по-важно е да ни е готино, но сексът е готино и приятно изживяване ? което ще ни се отрази супер и на двамата.?

В крайна сметка тя се оказа права - не правихме секс. Ако не се бях направил на такъв голям гъзар и мега директен пич, щяхме да правим секс. Обаче реших да не изневерявам на себе си.

Играйте интелигентно и калибрирано ? това ще Ви вдигне ефективността ? десетократно. За другите ? дето не гонят резултат /секс/ на всяка цена ? е моят вариант ? да си правиш/казваш к?вото ти е кеф ? без значение дали се закопаваш така и вдигаш щита.

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2009, 15:47 »

Шитката беше пълно мълчание от страна на таргета, но ето каква беше ситуацията.
В дискотека съм и като си танцувам забелязвам, че 1 мацка ме гледа с поглед тип "ще те изям с дрехите". Отидох при нея, погледнах я в очите така, че да не остане и капка съмнение, че тази вечер ще си тръгна с нея, а тя се усмихна така все едно е видяла господ наживо. Тук аз изчезнах от погледа и така както се и бях появил. След малко пуснаха някви бавни парчета. Огледах се и видях, че нейните приятели я дърпаха към дансига, но тя се дърпаше и не искаше да танцува с тях, облегна се на стената и просто ги зяпаше. Аз отидох при нея, хванах я за ръката и без да казвам нищо я взех с мен на дансинга. Тука настана такова кино... и от моя и от нейна страна. И двамата си хвърляхме такива погледи, че всичко си беше ясно. Досега не бяхме разменили и 1 дума с нея. Тогава ми хрумна идеята, че ще е страхотно изживяване, да я заведа вкъщи без думи и продължавах да не казвам нищо, а киното беше на макс. Тя също не казваше нищо (за мен това си беше шитка, но продължавах да играя моята си игра). Оставих я за малко, като идеята ми беше след малко да се върна, да я хвана за ръката и да си тръгнем заедно, бях сигурен, че няма да се дръпне. И, о шок! Връщам се след 5-10 мин. и нея я няма, нейната компания също я няма... явно си бяха тръгнали. Явно упоритото ми мълчание нямаше ефекта който търсех, трябваше да кажа нещо и резултата щеше да е съвсем друг.  Все пак не устоях на тръпката просто да хвана готина мацка за ръката и да я заведа вкъщи   Усмивчица
Активен
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 14, 2009, 16:14 »

отивам аз до една компания 3 или 5 момичета, от което 1 някаде към 8 9, неги познавах и казвам нещо от рода на "как сме" и момичетата откликнаха добре с изключение на таргета. Тя направи най-първичната реакция,  докато другите започваха разговор с мен тя просто се обърна с гръб и стоеше така неестествено известно време и след това се изниза
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2009, 20:37 »

Като гледам скоро никой не си е изливал душата затова ще пробвам аз.

Един разказ за първата ми амогърка...

Представи си ,че си на екскурзия с много хора.Десетина минути от както си слязъл от автобуса,тъкмо отиваш към мястото коедо е предвидено в плана ,спирате (групата) за малко ,заплесваш се какво ти говори едне хлапе.Вмоментът в ,който най-молко очакваш шестокласничка "бая загорела"  (NEEDY) ПРЕД ТЕБ СЕ ИЗПРАВЯ ,И ти шибва такъв шит(с бая злобен и подигравателен тон Шокиран) ,че се чудиш к'во да я правиш.Забиваш яко защото за този сайт не си и чувал Завърти очи ,а после чак разбираш че тая вероятно ти е била вдигнала мерника.

Честно ви казвам тая ако вообще е имала гадже ,то тоя грешник е бил склонен от нея с M-16.И докато още е усещал светкавичното взаимодействие на приклада с тила си ,шестокласничката вече му е била увеснал на врата (бог да го прости,който и да е бил даже и на най-големия си враг не я пожеловам)

пс.дано баце слей не ме санкционира за рекламата, сори батка ма си загубих касовата бележка и не мога да я намеря! :angel:
Активен

FIGURED OUT.
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2009, 21:00 »

Хаххаха и какъв е шита в крайна сметка?
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2009, 17:05 »

BackAttack ,
в този случей не е важно какъв е шита,а да запомните че не трябва да се разсейвате толкова много.
Аз лично от тогава съм много по внимателен и съм на щтрек винаги.

учете се от грешките си

Тривиално ама мноого вярно Намигване
Активен

FIGURED OUT.
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

let me see... what can i do...

Профил
« Отговор #13 -: Януари 17, 2010, 20:08 »

напротив, трябва да бъдеш отпуснат, така мозък-а винаги е в готовност Усмивчица
1-ри курс в университета няква курвичка ме задява, ама нещо ми е мега тъпо щот съм в чужд град задочно, никой не познавам, а и нямам особенно желание щот съм за малко там (бях предвидил преместване в друг град) и не й обръщам внимание, та седнах с един пекан колега и оная нещо отстрани съска по мой коментар, ма аз такъв не моа я чуя, а й не се напрягам, ама оная змия пак нещо изСъска срещу мен придружено с някви животински звуци, при което аз се обръщам  - "от кое село каза че си" с подигравателна усмивка - тая незнаеше де се намира пред 250 човека смях  Ухилен
последва вглеждане от нейна страна в моя поглед и като разбра, че е сгрешила човека ми вика "а пък аз съм ти сърдита!!" аз отговарям "не съм лош, ама не ма дразни Усмивчица " тя: "ми не ми говориш??!" - "ми може би нямам такова желание" което си беше и абсолютната истина, все пак сила нахубост не става  Готин като признат от околните за "голямата уста" мита, че колкото си по-отпуснат и не се приемаш насериозно носи само победи - заявявам е верен Усмивчица
Активен

lalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalala
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #14 -: Април 18, 2010, 17:10 »

отивам аз до една компания 3 или 5 момичета, от което 1 някаде към 8 9, неги познавах и казвам нещо от рода на "как сме" и момичетата откликнаха добре с изключение на таргета. Тя направи най-първичната реакция,  докато другите започваха разговор с мен тя просто се обърна с гръб и стоеше така неестествено известно време и след това се изниза

Някой може ли да каже как бихте избегнали подобна ситуация или след като стане факт - как да се справите с нея Усмивчица ?
Активен
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 18, 2010, 17:26 »

Някой може ли да каже как бихте избегнали подобна ситуация или след като стане факт - как да се справите с нея Усмивчица ?

"Приятелката ви винаги ли е толкова срамежлива?  "
Чудесно НЕГ-че за подобна ситуация
П.С Как да го изтрия тва горното без цитата? Ъ?
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1600

Профил WWW
« Отговор #16 -: Април 18, 2010, 17:40 »

Цитат

'Зимаш и компанията бате... до този момент тя е била алфичката ? всичките й приятелки на нея са се кефили и са правили ?евала?. До момента, в който идваш ти ? почват с теб да си говорят, нейният ранг спада, за сметка на твоя. Няма начин тя да ти се подкефи ? все пак е смотана кифла ? и да ти вдигне ранга още повече за сметка на своя си. Можеше да я бъзикнеш нещо от типа /хем бъзик, хем комплимент/:
?Ех каква си ревнива ? видя, че приятелките ти си приказват с мен и веднага завидя. Стига де ? няма да ти ги открадна ? виж какво си хубаво, нежно момиче ? не бих посмял... аз идвам само с най-добри ... и съвсем леко порочни /това с широка, 3 декара усмивка/ намерения... Усмивчица?
Активен

I'm a very special kind of monster
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« Отговор #17 -: Януари 30, 2011, 15:29 »

А някой как би излезнал от следната ситуация... :
Обясняваш се нещо за предишната вечер ( както беше в моя случай,бях пиян и званях по никое време и то на непозната мацка..както и да е..) и на другата вечер се извиняваш един вид (извинението е само като вид да завържа разговор -поне аз така исках да стане.) и ти кажат ок да не се потравя повече (аз тотално затъпях  Млъкнал Нерешителен Смотан )
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
Andrey
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 16, 2011, 23:29 »

Ето и от мен една ранна - тазсутришна шитка.
Приказвам си 20-ина минути с една мацка, рано преди работа. На тръгване използвам крайноефективното до момента (и взето от този сайт, разбуира се  Намигване ):
-Ти беше А*****, нали? Я да си го запиша, че на моята възраст вече забравям все по-често...
Вадя телефона си, поиша името и продължавам:
-Абе тоя скапан телефон не ми дава да запаметя ако не е попълнено полето с номера. Я давай - 08....?
-Е-е-е! По-заучена реплика не бях чувала досега! И ти к'во? Очакваш с нея да ми вземеш телефона ли?
-И да си легнем довечера, разбира се. Но без номера няма как дори едно кафе да изпием, така че щом ще си лягаме - слушам те...?
Мацката се оцъкли. Наложи се да посменим темата и изгубих още 10-ина минути в глупави разговори.
След това си настоявам:
-Как ти беше името, извинявай? Като не го записах и не ми се еидя важно да го запомня...
Тя се засмя.
Вадя пак телефона.
-Последен шанс. Инъче губиш раздаването.
И го даде. Тези дни се уговорихме да излезем.
Активен

Живей един път,но както трябва - слънцето няма цяла вечност да те радва...
Cekov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 26, 2011, 21:58 »

Ето и от мен една ранна - тазсутришна шитка.
Приказвам си 20-ина минути с една мацка, рано преди работа. На тръгване използвам крайноефективното до момента (и взето от този сайт, разбуира се  Намигване ):
-Ти беше А*****, нали? Я да си го запиша, че на моята възраст вече забравям все по-често...
Вадя телефона си, поиша името и продължавам:
-Абе тоя скапан телефон не ми дава да запаметя ако не е попълнено полето с номера. Я давай - 08....?
-Е-е-е! По-заучена реплика не бях чувала досега! И ти к'во? Очакваш с нея да ми вземеш телефона ли?
-И да си легнем довечера, разбира се. Но без номера няма как дори едно кафе да изпием, така че щом ще си лягаме - слушам те...?
Мацката се оцъкли. Наложи се да посменим темата и изгубих още 10-ина минути в глупави разговори.
След това си настоявам:
-Как ти беше името, извинявай? Като не го записах и не ми се еидя важно да го запомня...
Тя се засмя.
Вадя пак телефона.
-Последен шанс. Инъче губиш раздаването.
И го даде. Тези дни се уговорихме да излезем.
Андрей, с мойта реплика много ти връзват Смотан ше трябва да я пробвам и аз някой път. Успех
Активен

Хората вярват на всичко, което е добре казано.
Фридрих Ницше
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: