Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 30, 2020, 04:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Добри (и не чак толкова) реакции на шитки в разговор с жени  (Прочетена 74347 пъти)
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #40 -: Април 08, 2013, 14:50 »

Малко да поизтупам темата от прахта....
Една позната (9-ка, на 33+ години), онзи ден се видяхме и си купи нови очила. Аз и взех отстъпка от цената. Казах и че сега трябва да почерпи, за да и върви като по вода и всичко да и е на късмет (сподели ми BTW, че от 3 месеца се разделила с приятеля си, имаче нямаше да я закачам). Не помня как точно се завъртя разговора и тя ми каза, че тя е моят подарък и взе да ми говори едни такива мърсотийки, закачки. Казах и да се вържи прилично в работно време, а след него може да е мръсницата, която иска да бъде, ... А-У и т.н., и всичко с усмивка, разбира се. И двамата говорихме в шеговития тон. Разбрахме се да се видим в събота, тя трябваще да мине покрай мен понеже имаше един работен (да го наречем) ангажимент. Но когато и се обадих (по работа), тя каза, че няма да може в събота и ще мине във вторник.
Днес и написах един смс от рода:
АЗ: "Виждаш ли, понеже в събота не почерпи за новите очила, сега докара студ, дъжд и зима? Сега какво ще направиш, за да се поправиш?" (еми то събота си беше лято 20+'С, а от неделя, студ, дъжд, 5'С)
ТЯ: "Absol.nishto"

И сега? Да си карам моята игра или...?
Мислех да и отфоворя нещо от рода на:
"Айде сега с лошо... Аз пък мислех, вечерята от тебе, коктейлите от мене... Обаче, явно не можеш да готвиш! А пиене без мезе, не е добра идея! Най-добре като се научиш, тогава да пробваме! Намигване"
...или нещо от сорта.
Дайте идеи! Казвайте спешно, какво да отговарям, така че хем да не съм нийди, хем да запазя ранга...  Усмивчица

ПП. Предистория малко...
Преди една-две години ме беше поканила у тях, но аз понеже си имах сериозна приятелка, не я ощастливих. А и тя си имаше един мухльо, който много я ревнуваше от мен, и веднъж по този повод тя му казала: "Не се притеснявай! Ако имаше нещо да става, щеше да стане. Пък и той си е жубав мъж...". Та сега ми се надува май нещо...  Ухилен
Активен

Играчите се сменят,
но играта си остава същата!
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: Април 08, 2013, 15:17 »

Малко да поизтупам темата от прахта....
Една позната (9-ка, на 33+ години), онзи ден се видяхме и си купи нови очила. Аз и взех отстъпка от цената. Казах и че сега трябва да почерпи, за да и върви като по вода и всичко да и е на късмет (сподели ми BTW, че от 3 месеца се разделила с приятеля си, имаче нямаше да я закачам). Не помня как точно се завъртя разговора и тя ми каза, че тя е моят подарък и взе да ми говори едни такива мърсотийки, закачки. Казах и да се вържи прилично в работно време, а след него може да е мръсницата, която иска да бъде, ... А-У и т.н., и всичко с усмивка, разбира се. И двамата говорихме в шеговития тон. Разбрахме се да се видим в събота, тя трябваще да мине покрай мен понеже имаше един работен (да го наречем) ангажимент. Но когато и се обадих (по работа), тя каза, че няма да може в събота и ще мине във вторник.
АЗ: "Виждаш ли, понеже в събота не почерпи за новите очила, сега докара студ, дъжд и зима? Сега какво ще направиш, за да се поправиш?" (еми то събота си беше лято 20+'С, а от неделя, студ, дъжд, 5'С)
ТЯ: "Absol.nishto"

И сега? Да си карам моята игра или...?
"Айде сега с лошо... Аз пък мислех, вечерята от тебе, коктейлите от мене... Обаче, явно не можеш да готвиш! А пиене без мезе, не е добра идея! Най-добре като се научиш, тогава да пробваме! Намигване"
...или нещо от сорта.
Дайте идеи! Казвайте спешно, какво да отговарям, така че хем да не съм нийди, хем да запазя ранга...  Усмивчица

ПП. Предистория малко...
Преди една-две години ме беше поканила у тях, но аз понеже си имах сериозна приятелка, не я ощастливих. А и тя си имаше един мухльо, който много я ревнуваше от мен, и веднъж по този повод тя му казала: "Не се притеснявай! Ако имаше нещо да става, щеше да стане. Пък и той си е хубав мъж..." (това по нейните думи, дали му го е казала или ме е сваляла тогава, не знам).
Та сега ми се надува май нещо...  Ухилен
Активен

Играчите се сменят,
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #42 -: Април 08, 2013, 17:37 »

Не е трябвало да пишеш този смс - за мен това е грешката. Чакай си вторника, за когато сте се разбрали и така. Знам защо си го пратил смс-а - дошъл ти е на акъла готин лаф и си решил да поддържаш емоцията. Да и аз съм го правил това ,но в случая май си предОбрил работата. Дето се казва минало бешело вече;) Общо взето леко се е почувствала принудена да прави нещо, за да се реваншира, което и е дошло в повече или пък си я хванал в кофти момент. Нали знаеш много е важно в какво настроение ги хващаш жените.
 За добър отговор не знам - тоя който си замислил, накрая с това "Най-добре като се научиш, тогава да пробваме! Wink" още повече се закопаваш към бездната. Не съм голям спец по смс-ите затова нека колегите да предложат удачен отговор. Единият вариант е игнор и си чакаш вторник да се скивате, или нещо майтапчийско от сорта - "Споко ве, няма да ти излезе толкова скъпо почерпката - един захарен памук или суха паста "Балкан" и готово, аз съм скромно момче" Усмивчица
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: Април 08, 2013, 18:03 »

Много добър отговор! Личи си кой е старши и кой младши в играта! Благодаря ти! Да чуем и другите! Усмивчица
Активен

Играчите се сменят,
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #44 -: Април 08, 2013, 18:36 »

Аз си мисля, че човек трябва да знае кога да спре. За да не се превърне закачката в досадно натякване и да се тълкува като дребнавост.
Момичето и правят услуга, след които и се напомня периодично за тази услуга и тя накрая склонява. Ами ако се зачуди - дали това няма да се повтаря в бъдеще и си направи грешни изводи?
По-добре би било услугата с намалените очила да е повод, а не причина за среща. Предполагам има и други теми за които да говорите. Ако иска да почерпи, ще почерпи. Ако не иска, няма.
Активен

обикновен спамер
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #45 -: Април 08, 2013, 19:06 »

Тва е толкова дълго, че накрая му забравих началото. Ако се концентрирам да го осмисля сигурно е и забавно някъде по средата, ама не ми се мисли сега.....а на готините мацки пък съвсем не им семисли да разгадават СМС-и, които заемат 3 екрана.
Не те критикувам, а просто казвам, че звучи като че се обясняваш, а не като че я бъзикаш ....
Активен

Fake it 'til you make it!
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #46 -: Април 08, 2013, 19:39 »

Аз си мисля, че човек трябва да знае кога да спре. За да не се превърне закачката в досадно натякване и да се тълкува като дребнавост.
Момичето и правят услуга, след които и се напомня периодично за тази услуга и тя накрая склонява. Ами ако се зачуди - дали това няма да се повтаря в бъдеще и си направи грешни изводи?
По-добре би било услугата с намалените очила да е повод, а не причина за среща. Предполагам има и други теми за които да говорите. Ако иска да почерпи, ще почерпи. Ако не иска, няма.
Колега sweet_chalga,
За дребнавост и дума не може да става. Познаваме се от 3 години и се знаем мн.добре, кой какъв е! Аз съм ларж за мацката до мен (защото е моето момиче в дадения момент и искам да я карам да се чувства добре по всякакъв начин), а тя си търси финансова обезпеченост ("чичко паричко" ли му казваха?!). Разбираш ли разликата?! НО, дори такива жени, се отегчават от комерсант и понякога искат да бъдат с истински мъж в леглото и това е моята роля!!! Който иска да я облича и да си плаща, без да знае какво ще получи, моля! Тя си знае, че е хубава и мъжете и се лепят като "*** на мед", затова го израе тежко и дори леко комерсиално, с висок бийч шийлд!!! Знае си цената и гледа да се пласира. Но не е ли така при всички застаряващи красавици?! Аз обаче не съм от онези нийди пичове, които са готови ма всичко (дори са си плащат), за да имат хубави мацки. Просто защото имам самочувствие. Живота така е подредил нещата, че рядко се срещаме, а когато това стане, често погшедите ни се засичат и тя ме гледа директно в очите за дълго (след някакво изказване). Определено играе мн.добре. А ако аз не съм активен и не я преследвам, в следващите 1-2години пак ще се разминем. Какво да чакам да ми се поднесе сама на тепсия ли? Лузър ли да го играя и да чакам чудо?!

Не те критикувам, а просто казвам, че звучи като че се обясняваш, а не като че я бъзикаш...
Напротив колега PU_як,
Приемам критиката за градивна. Така че, критикувайте на воля. Явно смс-а не съм го написал добре, а и както ти каза за един от смс-ите (който не пуснах), то е толкова дълго, че му забравих началото. Затова по-скоро се надявах на примери от ваша страна, какво би трябвало да кажа/напиша, а не само критика (ясно е че без нея не може).
Активен

Играчите се сменят,
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #47 -: Април 08, 2013, 20:26 »

АЗ: Виждаш ли, понеже в събота не почерпи за новите очила, сега докара студ, дъжд и зима? Сега какво ще направиш, за да се поправиш?
ТЯ: Absol.nishto
продължение от днес
АЗ: Споко, няма да ти излезе толкова скъпо почерпката - един захарен памук или суха паста "Балкан" и готово, аз съм скромно момче Усмивчица (както sinner предложи- мн.ми хареса)
ТЯ: Az obache veche ne ,

Хахаха!
Мнения??? Усмивчица
Активен

Играчите се сменят,
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #48 -: Април 08, 2013, 20:49 »

Абе тая те реже на поразия, приключил си там, не разбираш ли
И чудеса от храброст да направиш със забавни смс-и е загубено, какво се пънеш още
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 945

Профил WWW
« Отговор #49 -: Април 08, 2013, 21:00 »

АЗ: Виждаш ли, понеже в събота не почерпи за новите очила, сега докара студ, дъжд и зима? Сега какво ще направиш, за да се поправиш?
ТЯ: Absol.nishto
продължение от днес
АЗ: Споко, няма да ти излезе толкова скъпо почерпката - един захарен памук или суха паста "Балкан" и готово, аз съм скромно момче Усмивчица (както sinner предложи- мн.ми хареса)
ТЯ: Az obache veche ne ,

Хахаха!
Мнения??? Усмивчица

Много лош отговор. Не се връзвай на всяка идея, която някой ти дава, а помисли. Това е битка на фреймове. Трябва да вдигаш не само емоцията, но и да държиш фрейм.
   "Споко, няма да ти излезе толкова скъпо почерпката - един захарен памук или суха паста "Балкан" и готово, аз съм скромно момче Усмивчица " е кофти отговор, защото така налагаш един силноподценен ранг от твоя страна. Ти се задоволяваш със захарен памук и суха паста.  Намигване
Вместо това трябваше да преувеличиш нагоре:

"Споко, няма да ти излезе толкова скъпо почерпката - една бутилка Jack Daniels и ново бентли, че старото вече се поизноси. За съжаление обаче, май си бедна като църковна мишка. Така че, като за начало можеш да пробваш с един коктейл "Оргазъм"  Намигване"

Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #50 -: Април 08, 2013, 22:06 »

Аз написах, как вероятно аз щях да отговоря - никого не ангажирам с мнението си Усмивчица Споменах и че смс-те не са ми сила, но идеята на моя вариант е не, че буквално се задоволява със суха паста, а просто по-нестандартно предложение за почерпка, което ще я усмихне ако има чувство за хумор- а не тривиалното - кафе, бира, уиски. Все пак това не е точна наука и всеки си има мнение и подход.
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #51 -: Април 08, 2013, 23:27 »

Момчета, всеки си има подход! Най-важното е че генерираме идеи, едни от нас -лоши (моя милост), други по-добри, трети с шедьоври. Както и да е. Най-много ми допада това, че Илиян направи бърз разбор на ситуацията и докто а се чудех да я мачкач ли или да я забавлявам, той като че ли най-вярно (поне на мен ми допадна) усети що за стока е таргета и я "смачка с усмивка на лицето". С друи думи казано "преби я нежно", ако въобще сваряват такива противоречиви словосъчетания.

Дотук добре! Разбрахме си грешката!
Някакви съвети за утре (ако се видим)?

Абе тая те реже на поразия, приключил си там, не разбираш ли?!
И чудеса от храброст да направиш със забавни смс-и е загубено, какво се пънеш още
Колега,
Ценя твоето мнение, както и това на всяка една личност тук! НО, запомни: в живота винаги единя "реже" другия! Таргета (9-10), ще реже теб. Ти пък ще режеш 2-ки и 3-ки, нали така?! Висш пилотаж за мен е да спечелиш, загубена на пръв поглед битка. Че то лесните някой брои ли ги? Ако ти търсиш "мекото на баницата", и лесния път, то аз не се задоволявам с това. Аз обичам битките, тези трудните, на пръв поглед невъзможните. Защото другото си го имам и за него не ми трябват ученията и уменията на PUA. Тук съм, за да се развивам, както като личност, така и социално. Аз не искам да гледам как живота минава и да се задоволявам с това което той (животът) ми поднася. Аз искам много повече от това и ще си го взема. Защото аз съм роден боец и не хленча, нито пък се предавам от тъпи ШИТ-ове, Бийч-Шийлдове и др. Това не ме плаши, нито ме отказва! Напротив, от това само енергията ми нараства, неимоверно! Започвам да си представям таргета как след FC ще ме гледа в очите и няма са и се вярва, осъзнавайки каква глупачка е била, бягайки толкова дълго от нещо нечовешки хубаво. Така мисля аз и това съм АЗ! Разбира се това е мое мнение и всеки има право на свое.
Още веднъж благодаря на всички и на теб за критиките. Те са градивни и ми дават възможност да погледна нещата от много гледни точки - вашите. Това ме кара да израствам бързо и качествено, да ставам все по-голям!
Поздрави на всички играчи.
Активен

Играчите се сменят,
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 945

Профил WWW
« Отговор #52 -: Април 09, 2013, 06:24 »

Аз написах, как вероятно аз щях да отговоря - никого не ангажирам с мнението си Усмивчица Споменах и че смс-те не са ми сила, но идеята на моя вариант е не, че буквално се задоволява със суха паста, а просто по-нестандартно предложение за почерпка, което ще я усмихне ако има чувство за хумор- а не тривиалното - кафе, бира, уиски. Все пак това не е точна наука и всеки си има мнение и подход.

Да, оригинално е и забавно. Но силно подценения фрейм, който налага си остава. Можеш да го ползваш в случаите, в които ти ще черпиш нея. Примерно тя ти отговаря:

"Хаха, бентли! А с какво ще си заслужиш това бентли. Какво ще получа аз в замяна?"

И ти:

"Споко, няма да се притесняваш изобщо. Има една сладкарничка наблизо, имаш един захарен памук, сокче и суха паста "Балкан" от мен. Даже май и тулумбички правеха  Намигване  "
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #53 -: Април 09, 2013, 07:42 »

Абе тая те реже на поразия, приключил си там, не разбираш ли?!
Колега,
Ценя твоето мнение, както и това на всяка една личност тук! НО, запомни: в живота винаги единя "реже" другия! Таргета (9-10), ще реже теб. Ти пък ще режеш 2-ки и 3-ки, нали така?! Висш пилотаж за мен е да спечелиш, загубена на пръв поглед битка. Че то лесните някой брои ли ги? Ако ти търсиш "мекото на баницата", и лесния път, то аз не се задоволявам с това. Аз обичам битките, тези трудните, на пръв поглед невъзможните. Защото другото си го имам и за него не ми трябват ученията и уменията на PUA. Тук съм, за да се развивам, както като личност, така и социално. Аз не искам да гледам как живота минава и да се задоволявам с това което той (животът) ми поднася. Аз искам много повече от това и ще си го взема. Защото аз съм роден боец и не хленча, нито пък се предавам от тъпи ШИТ-ове, Бийч-Шийлдове и др. Това не ме плаши, нито ме отказва! Напротив, от това само енергията ми нараства, неимоверно! Започвам да си представям таргета как след FC ще ме гледа в очите и няма са и се вярва, осъзнавайки каква глупачка е била, бягайки толкова дълго от нещо нечовешки хубаво. Така мисля аз и това съм АЗ! Разбира се това е мое мнение и всеки има право на свое.

Това ти го цитирам цялото, за да го прочетеш пак и да осъзнаеш, че общуването с жените не е боксов мач, та да се бориш и дане се отказваш и т.н. клишета от спортните рубрики.
"Личностното усъвършенстване", за което ти говорят тук е да не лазиш на колене пред някоя мацка и да се правиш на шут, когато тя очевидно няма интерес към теб. А тук случая е такъв. Съжалявам.
Най-лесно е да натиснеш Некст, но в много от случаите е и най-умното.
Но ти желая успех с разработването на нови остроумни СМС-и към същата мацка и не забравяй да ни информираш за отговорите и, макар че лесно могат да се предскажат....
"Каква глупачка е била че не те е оценила и е бягала от теб".....Човече!!!  Шокиран
Активен

Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #54 -: Април 10, 2013, 20:27 »

Pu_як,
Благодаря за пожеланията и съветите. Ще ги отразя през призмата на моите виждания и ще ползвам всичко, което сметна за полезно.
Днес таргета ми се обади, уточнихме каквото имаше в работен смисъл. Започна да води някакъв разговор и кога сме щяли да се видим, но нали по всеобщо мнение не е трябвало да давам толкова газ (че изглеждам нийди), та и казах че съм зает в следващите дни и виждането остана за следващата седмица. Казах и да ми се обади когато иска и приключих разговора бързо-бързо, за да не изпадна в друга нийди ситуация. Тя дори ме можа да си довърши изречението. Сега ще видим какво ще стане в бъдеще. Докато стоя настрани от нея, започна нещо друго интересно. Не се бях чувал с една 8-ка от лятото, и за моя изненада тя сутринта ми писа във Фейса. Каза мие се развела и разни други неща. Та ще видим какво развитие ще има и там. Дано да бъде в стейт, когато дойде момента. Трябва са съм подготвен дотогава, да няма издънки, както с първия таргет (9-ката). И разбира се ще има рапорт... Усмивчица
Активен

Играчите се сменят,
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1007

Профил
« Отговор #55 -: Април 10, 2013, 21:25 »

Шит - Ще ти изневерявам! Не разбираш ли?
Аз - Пък ти си мислиш, че аз няма нали?!?(с най спокойния и сериозен тон на който съм способен)

Преди много много време. Нещо я бях ядосал в спалнята.

Шит - Много грозна пишка имаш. (не знам кво му е грозното, аз си го харесвам, мойто гардже си е)
Аз - Лапай, да не гледаш. (Май тук сбърках, щото ми пожела да се шибам).

Шит - Абсурд да правя секс с теб.
Аз - Само за свирка, не съм навитак, благодарско.

Шит - Седнал си ми мястото. (не знам защо реши, че е нейното. Аз заставам на централното място)
Аз - Седни при ........ само внимавай, щото е много палав.

Шит - Не ме привличаш, сори пич.
Аз - Аз нали знаеш, за магнитите кога се привличат и кога се отблъскват?
Тя - Да знам. И кво?
Аз - Ами аз съм окей, изглежда ти си обратна, за това не те привличам. (май много сложно и дойде щото загря след 3 часа кво искам да кажа)
Активен

Fortuna incepto signatur!
luckyboy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #56 -: Април 26, 2013, 16:06 »

Manowar еее... много яко  Засрамен
Активен
luckyboy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #57 -: Април 26, 2013, 16:27 »

...да споделя и аз нещо...има е една мацка заедно ходим на танци...като танцува с другите винаги е мила и усмихната, обаче като дойде момента да танцува с мен и става направо лед Усмивчица и каквото и да я заговоря, тя или нищо не казва или ми прави забележка да не приказвам..."негва" ме без да и' мигне окото...това си е пълна "шитка" за мен... пуснах и покана за приятелство във ФБ, никакъв отговор...
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #58 -: Април 29, 2013, 15:13 »

Това не си е шитка , момичето не те харесва. Може да и биеш игнор и като те види , че се забавляваш с останалите момичета , да дойде да те потърси самата тя.
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
luckyboy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #59 -: Април 29, 2013, 23:45 »

Fur1ous
прие поканата...но за сега се надува...аз не съм "първа" младост... а тя е на 19г и си мисля, че май това е проблема...стяга се от мене...а имам някакво чувство, че май няма опит с мъжете... навремето бях специалист по тая болест хаххх Намигване
Активен
Страници: 1 2 [3] 4
  Изпечатай  

Отиди на: