Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 27, 2020, 21:56:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 92 93 [94]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени 2  (Прочетена 174629 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1282

Профил
« Отговор #1395 -: Декември 06, 2019, 23:24:16 »

И какво като една жена си изкарва хляба като си търка гъза в скута на плешиви, чичковци с шкембета? Кои сте вие да я съдите? И да определедяте дали е боклук или стойностен човек? Някое момиче е успешно, печели и гради кариера, и вас това ви плаши, и комплексира. Че вие не се справяте. ЖЕНОМРАЗЦИ. И какво като си пуска пичката под наем, за 80лв на час, да я порят тираджии, бакшиши, манга*ли, и всеки произволен с 80лв в джоба? Това си е нейната пичка! Кои сте вие да определяте и да лепите етикети, бе! Завиждате, че жените печелят и успяват, че са независими и това ви плаши? Нали бе? Тва ви е проблема на всички мъже бе? Признайте си бе? Вие сте страхливци? И от страх ги наричате боклуци. Страх ви е, че жената има по-висока стойност от мъжа. И за това ги убиждате, и се опитвате да ги оплюете, и да я свалите. Срамувам се от тоя форум. СРАМ!
Колежката ме е изпреварила с тирадата, но аз я виждах всяка дума, всеки ред, още преди да я напише. Просто това е, като да те питат "как се казваш", и ти да си кажеш името. От едното следва другото. Машинация.

Formaldehidena, значи, манипулацията ти е толкова механична, че дори не си си направила труда. Просто ейтака си го направила, колкото да го отметнеш от задачите си за днес.
Кой съм аз, че да лепя етикети, питаш? А единствения смислен въпроса е, кой и как ще ме спре? Само от това се определя.
И ти казвам - аз съм свободен, да наричам боклук, всеки който смятам за боклук. Както тя е напълно свободна да бъде боклук, и аз нямам власт над това.

Другия момент. Женомразец, ме прави според тебе, това, че наричам боклука - боклук. Че като видя лайно, го наричам "лайно" и не го настъпвам. Не казвам "Не познавам това лайно, дай да го опитам, може да е шоколад". И що? Щото използвам истинските думи за нещата? А, те не са хубави? Грозни? Щото аз не съм жена? Не съм и лайно? Ми окей. Ако това е общоприетото условие, няма проблем - аз съм женомразец. Аз мразя жените  Усмивчица
Доволна ли си...
Както и да е. Мисълта ми беше другаде. Виждал съм, как се съдят жените. Как се изказват една за друга. Предполагам всеки. И масово се съдят доста по-грозно! Но за неща, нямат значение, нямат отношение.
Най-яркия пример, виждал съм го стотици пъти. С момичето Х, коментирам момичето У (тя е красива, и нищо друго не се знае за нея). Коментара е само един и е обоснован по следния начин "Абе мани я тая курва бе, виж я само как изглежда! Тая търси парите, аз не съм такава", "виж я само как се е обляква/как се е направила, тая е курва. Аз не съм такава". Информацията е само снимка. Нищо друго Х, не знае за У. И много, много, много рядко "да, красива е".
И подобни коментари, с нищо не се различават от твоя, Formaldehidena. И двата будят в мене смях. Разбираш ли, що? Щото са прозрачни идеите зад тях.
Значи, те се съдят и определят по външния вид. По това дали се раждаш красив или не. По това дали изглеждаш добре или не. И са готови с точно определение - най-често курва.
Аз съдя хората по действията им. Определям хората по делата им. По това дали са избрали да се качат на пилон, потните селяни да ги целят със салфетки или са избрали да останат долу.
И ти ми казваш, че аз съм повърхностния. Аз съм женомразец. Аз съдя със задни мисли и предрасъдаци. А онея първите, имат силно 6то чувство, и там е друго (съзнателно или не, със сигурност си попадала в тая категория, ако не вербално, то поне мисловно).
Сериозно? Аз ли съм повърхностния? И моята ли е фалшивата преценка?

Да го погледнем и от твоята гледна точка. Ако утре аз и ти се запознаем. Харесаме се. Свободни сме и двамата. И се разберем да се видим. Обаче ти кажа - Дай следващата вечер, не мога тази. Ще се събираме с момчетата, да празнуваме освобождаването ми. Миналата седмица ме пуснаха, лежаш 4г за сводничество и склоняване към проституция, и от много време не съм виждал приятелите си.
Та, я ми кажи, ще се видим ли с тебе  Усмивчица
И факта, че няма да ме определиш с думата, която ме определяш в мислите си, и поради която ще откажеш да се срещнем, с какво променя ситуацията? Инвестираното от теб лицемерие, и това че ще си направиш труда да ме излъжеш, те прави по стойностна? Това ще промени ли мен? А теб? Не.
И къде за да ми пожалиш чувствата, къде от страх да не ти разбия тиквата, твоята реакция и действие с нищо не се различава от моята - да наречеш боклука, боклук. Ти мъжемразка ли си?

На мен ми е ясно, приятелко, че за теб това е просто игра на думи. По колко хиляди начина можеш да опишеш нещо, и то как винаги ще е различно. Как ще звучи най-добре. И най-удобно. На мен ми е ясно, приятелко, че за вас това е просто маркетинг, и малко евтина реклама. От профила във фб, през мнението на приятелките ви за вас, до последния детаил в  целия ви живот. На мен ми е ясно, че за вас е много по-важно, как изглежда, и за какво го мисли обществото, от това какво е в действителност - всяко едно нещо.
За това моралната ти реч, не ме замисля. Разсмива ме. Не е първата, не е и последната дето ще чуя. Тип - с двоен характер.
Но смятам, че форума е място което да обогати потребителите, а не да си изливаме булшит псевдо-мирогледа, дето вярваме, че всички трябва да спазват стриктно, освен ние. И ще живеем в един щастлив свят.

ПП: Това с танциорката е само пример. Нямам наблюдения в/у танциорки, понеже не познавам и не съм се занимавал с такива. Но и аз бих имал едно на ум за подобна. И то ще е негативно. Че може да е боклук.
И съм напълно склонен да се доверя на мнението на берсерк (с основателна причина).
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #1396 -: Декември 07, 2019, 07:38:24 »

Последните 5-6 мнения какви са - явно изнесени от друга тема? Не съм я чел, така че само на това имам коментар:
И какво като една жена си изкарва хляба като си търка гъза в скута на плешиви, чичковци с шкембета?
Аааа, моля моля, и аз съм ходил един-два пъти при такива танцьорки, па нито съм плешив, нито съм чичо, нито съм с шкембе.

Инак като си изкарва парите с проституция, какво? Нима ние повечето хора не си ги изкарваме пак така? Отиваш на работа, шефа каже направи това и това - ти може да мислиш, абе шефе, не се прави така, има по-модерни/етични/умни/екологични начини да се изкарват пари - ама викаш добре и го правиш, нали, за да ти платят? Така че...
Тая дето не взема кеш пари за да се чука, нима не взема в натура други облаги? Или пък ако ѝ предложат кеш няма ли да се изплющи? 90% ще го направят. Да пичове, и вашето гадже, и вашата сестра, пък може би и майка ви (ако беше по-млада).
Бях чел наскоро една книга от Бегбеде, там един пич викаше на друг - абе какво си увесил нос заради някаква мацка, дето не ти пуска? Ми че то почти всички от тях, ако им предложиш 500 кинта ще ти духат, а за 1000 и ще ти дадат да ги чукаш.
И е прав.
П.С. а останалите дето за 1000 няма да ти пуснат, за 10,000 сигурно ще го направят. Е ако не са Деми Мур де, при нея 1,000,000 трябваше (ако сте гледали този стар филм).
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1397 -: Декември 07, 2019, 13:41:31 »

Да бе стоун. Да си ги изкарват. Никой не ги е спрял. Може и да ги ебеш, и да ги замеряш със салфетки. Но не ставаше дума за това.
А за това, че в крайна сметка ако не искаш след шоуто да си я прибереш в къщи под презумпцията, че тя е боклук, това е в твоето лично право. Без значение, как ще те съди феминистичния съвет, как ще бъдеш заклеймен като женомразец, шувинист, използвач и цялата им там палитра от определения и епитети.
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1398 -: Декември 07, 2019, 14:40:18 »

@btw,

За втори път развиваш сценарии как с тебе сме щели да се видим и да се харесаме и незнамсикво. Държа да ти кажа, че ти не си мой тип нито на вид, нито начин на мислене и може да пробваш да доказваш тезите си по друг начин.

А по темата - не си разбрал аз за какво се боря. Не ми се обяснява обаче. Всичко най.

@stone, не си вникнал в същината на този толкова полезен форум. Половината от жените са боклуци с атрактивен вид, родени за да бъдат гонени и ебани от всеки, решил да се посвети на пикъпа. Другата половина са стойностни момичета, които не пускат на никого, освен на Единствения, и те се пазят за времето, когато нашите момчета тук решат да намалят темпото на свалките и да се задомят. Ако някоя ти каже че някога си е бачкала танцьорка в клуб, да знаеш - от първия тип е. Усмивчица
Активен
commandante40
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« Отговор #1399 -: Декември 07, 2019, 17:11:25 »

Хора, само на мен ли ми прави впечатление, че жените нямат грам чувство за справедливост??? Тъкмо си драскам с една, която само междудругото имала дете, но защо аз не съм си давал фейсбука, да не би да съм имал приятелка и да се крия. За нея не е никакъв проблем ако се разпиляват моите ресурси, време и енергия за гени, които не са мои, но да не би случайно да имам опция с друга жена и да няма възможност да ме контролира с пусито си. Както и Формалдехидена - вместо да каже ами сори, гайс, сбърках, на никого не пожелавам да има сериозна връзка с танцьорка, камо ли брак, а отново интерпретиране на думите по удобен за нея начин. Имам въпрос към теб, понеже беше споделила, че си омъжена - мъжът ти програмист/лекар/адвокат/архитект/бизнесмен ли е или сотаджия/таксиметров шофьор/дилър??
Активен

Every man dies, not every man really lives.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1400 -: Декември 07, 2019, 23:28:56 »

А, ти можеш да пробваш да пораснеш, преди да си остаряла. Не всичко е флирт и свалки. Има и други мотиви за общуване. Но на теб са ти непознати. Щото момиченцата не са способни да погледнат нещата по различен начин. Извън мерака. Както е израза - могат да разсъждават само с гениталите си.

Факта, че си способна да изцепиш подобна глупост
Държа да ти кажа, че ти не си мой тип нито на вид, нито начин на мислене
...към човек, който никога не си виждала, напълно лишава от смисъл "да ни обясняваш за какво се бориш".
Напротив, на всички ни е ясно за какво се бориш. На всички ни е ясно, че държиш да ми кажеш.
Но смятам, че няма нужда.

ПП: Точно за това говорех, в поста си. Прекрасен пример.
ПП2: Мога да се обзаложа, че половината от прочелите поста ти, си мислят, че се познаваме. А аз единственото нещо което зная за теб е - че не мога да изпиша ника ти без да го копирам.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 306

Профил
« Отговор #1401 -: Декември 08, 2019, 02:23:46 »

@btw,

За втори път развиваш сценарии как с тебе сме щели да се видим и да се харесаме и незнамсикво. Държа да ти кажа, че ти не си мой тип нито на вид, нито начин на мислене и може да пробваш да доказваш тезите си по друг начин.

А по темата - не си разбрал аз за какво се боря. Не ми се обяснява обаче. Всичко най.

@stone, не си вникнал в същината на този толкова полезен форум. Половината от жените са боклуци с атрактивен вид, родени за да бъдат гонени и ебани от всеки, решил да се посвети на пикъпа. Другата половина са стойностни момичета, които не пускат на никого, освен на Единствения, и те се пазят за времето, когато нашите момчета тук решат да намалят темпото на свалките и да се задомят. Ако някоя ти каже че някога си е бачкала танцьорка в клуб, да знаеш - от първия тип е. Усмивчица

И за пореден път този пост е доказателство за това как не се пише във форума когато ти е кофти или си си в цикъл, реално да ти кажа никой в тоя форум не го ебе за какво се бориш. Това за красивите жени са пълни глупости, преди време приказвах с една танцьорка която се оказа много готина(от колд апроуч), даже и за това че грозните жени или средно хубавите са много добрички, то последно време ми е по забавно да апроучвам готини мацки, че тея среднохубавите нещо много сдухани, ама какво да се прави трябва и тях някой да ги ебе. Интересно ми е ти от кой вид си Формалдехидна ? кажи защо толкова омраза от теб,  че ти се изкара по-голяма женомразка от нас  :laugh:
Пак ръсиш простотии, знам че тайно си мечтаеш да срещнеш мъжа на твоите мечти и дано го направиш, само да не го изгониш с това държание че човека трябва да влиза във тоя форум да се оплаква, колко жестока си била с него.

Хора, само на мен ли ми прави впечатление, че жените нямат грам чувство за справедливост??? Тъкмо си драскам с една, която само междудругото имала дете, но защо аз не съм си давал фейсбука, да не би да съм имал приятелка и да се крия. За нея не е никакъв проблем ако се разпиляват моите ресурси, време и енергия за гени, които не са мои, но да не би случайно да имам опция с друга жена и да няма възможност да ме контролира с пусито си. Както и Формалдехидена - вместо да каже ами сори, гайс, сбърках, на никого не пожелавам да има сериозна връзка с танцьорка, камо ли брак, а отново интерпретиране на думите по удобен за нея начин. Имам въпрос към теб, понеже беше споделила, че си омъжена - мъжът ти програмист/лекар/адвокат/архитект/бизнесмен ли е или сотаджия/таксиметров шофьор/дилър??

Не си само ти пич, всички сме наясно че жените са малко от сорта " на където духа вятъра". Чувство за справедливост имат, но към определени мъже, ако не си от тях не очаквай да получиш някакво специално отношение. Жените са променливи. И на мен ми се иска  да се разбирам с жените като нормален човек, ама виждам как това не се получава и трябва или да ги строявам или да им тегля една майна иначе не става.  Намигване

btw - братле недей писа толкова романи, не разбра ли че няма как да убедиш Формалдехидна в нищо, няма смисъл да се престараваш и ядосваш толкова, знаеш какви глупости пиша някой път като ми е криво, от опит казвам недей писа, когато си ядосан.  Усмивчица
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #1402 -: Декември 08, 2019, 23:02:27 »

#womenmakehistorytoo

За разнообразие от #тисинаградата и #покажийкойешефа

п.с.
Цитат
Както и Формалдехидена - вместо да каже ами сори, гайс, сбърках
кажи чесно Ухилен
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #1403 -: Декември 09, 2019, 06:56:19 »

Тука трябва да ти призная, че си напипала нещо вярно. Да, за съжаление гледам доста пичове мислят така. Тия и тия са боклуци, пък има и свестни. Няма, пичове. Всичките са все жени. Те са такива, каквито са, принудени от природата си. Хипергамни. Манипулативни. Прагматични. Природата дава на всички това, което им е нужно за да оцелеят и да се размножават. На мъжете е дала сила и акъл (е не на всички еднакво де), а жените да остави без нищо ли? И на тях е дала колкото и на нас, така че да могат да се преборят с нас. Да, пичове - това си е борба, нищо че му викаме игра. И не винаги я печелиш ти.
Прочетете някоя от безбройните истории какво става сега на запад като разведеш от някоя много свястна, Единствена, за която си се оженил в заблудите си. Тръгва с новия, а теб оставя гол и бос и децата да си видиш един-два пъти в месеца. Ама то и какво вече да им гледаш, като тя им отравя мнението за теб като им натяква всекидневно "той баща ти такъв и онакъв". Та и ние в БГ, дето все вървим с 10-20 години след нормалните държави, сигурно натам сме тръгнали. И това ще ти дойде от жени, които са с кариера, положение, респект в обществото... на пилон никога не са се качвали. Че ебах го, то по-добре да си изпукаш парите по танцьорки, отколкото да ги спестяваш накрая да попаднат у някоя такава.
Така че няма как да ги делим на "свестни и боклуци". Жените са си жени. Ако си мъж на място, ще получиш от всички тях отношение, каквото заслужаваш. Ако си путьо и АФЦ - пак ще получиш каквото заслужаваш. И от танцьорките, и от свестните.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #1404 -: Декември 09, 2019, 12:30:26 »

Прочетете някоя от безбройните истории какво става сега на запад като разведеш от някоя много свястна, Единствена, за която си се оженил в заблудите си.
Прочетете и някоя от безбройните истории как е при арабите, включително тези които живеят на запад.
Та и ние в БГ, дето все вървим с 10-20 години след нормалните държави, сигурно натам сме тръгнали.
Ехеее, оптимист, ма то ще има ли БГ след 10-20 години Усмивчица
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 190

Профил
« Отговор #1405 -: Декември 18, 2019, 16:18:38 »

И какво като една жена си изкарва хляба като си търка гъза в скута на плешиви, чичковци с шкембета? Кои сте вие да я съдите?
Благодаря ти, че така хубаво ме разсмя  Засрамен
Страхотен пост!
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #1406 -: Февруари 06, 2020, 02:11:05 »

xixixi

https://www.youtube.com/watch?v=_2PJPeyYU-Y
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил WWW
« Отговор #1407 -: Февруари 26, 2020, 16:11:08 »

Всеки има някаква хралупа която си нарича живот ! Това че примерно жените избират да са танцьорки ескорти и други подобни професии и така да си живеят живота това е най-доброто което виждат за себе си . Защото познавам няколко такива който даже са горди с това което правят ! А ние мъжете просто си живуркаме с тях едно свободно време което ни дава малко хормон на щастието и празен джоб и махмурлук. Този вид жени стават и за сериозна връзка стига да променят вижданията си към себе си и това което правят . Познавам и пикли дето без дори да играят в работата си маймуни и са си програмирани да са такива и в социалният си кръг . Те не мислят а просто подражават и си мислят че са секси и интересни но всъщност са лесни и прости .Пример : Идва на мода куче да имаш всички имат кучета и много ги обичат . Примерно по дебели вежди всичките с дебели вежди . Снимки от планина всяка втора и тн примери много и това говорим за масата . А сега да кажа и за изключенията  който са рядко но ги има ! Свестните за уважение гонят да им вървят нещата забавляват се и се развиват определени аспекти от живота . Вярно малко са скучни от време на време но по добре така отколкото иначе ако ще го играеш сериозен  . Самите виждания за нещата са и по различни от тези който са на пример едно и две . Вие какво мислите свестните  по какво се различават като качества и начин на живот ? Как се различават от масата ?
Активен
Страници: 1 ... 92 93 [94]
  Изпечатай  

Отиди на: