Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 28, 2020, 10:48:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно ново начало.  (Прочетена 32505 пъти)
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #60 -: Април 27, 2015, 21:27:02 »

CONQUISTADOR - опънъра е маловажен, зависи за мен как ще изкалибрираш след това ситуацията и каква е вътрешната ти игра. Рядко го използвам, да речем 1-2 пъти на вечер и то само на двойни сетове и то за загрявка, но си говорихме вече.

BackAttack - братле, ние най-добре си знаем какво правим и как го правим Усмивчица

BERSERK - БЛАГОДАРЯ! Както винаги си изключително полезен и изчерпателен. Усещаш ме и играта ми и е супер. Ще чакам с нетърпение Усмивчица

Реших да пусна един готин рапорт в скрития раздел, че доста неща съм споменал и да не се гледа в търсачката Усмивчица
 http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6906.msg83255#new - ако някой му се чете. Ще кажа, само че имаше: Индиректен опънър --> инстант дейт ---> силни емоции ---> рапорт ---> вземане на телефон ---> гушкане и кино ескалация: игриво и сексуално --> Целувка!
За първи път правя от day game тези неща, и се чувствам страхотно. Усещам напредъка!

Поздрави!
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #61 -: Октомври 31, 2015, 00:15:33 »

Едно ново начало .. Само като се замисля колко силни са тези 3 думи за мен и нещо трепва в мен.
Изминаха доста месеци, случиха се доста неща, но като отворя тази тема и зачета  :sleepy:

Та, така. Ей така ще си опиша един сет от днес, защото с ръка на сърце мога да го нарека най-готиния ми сет изобщо като пикап артист. Усмивчица

С моя вечен уинг водопропропропропропроводчика отново обикаляме като мухи без глави. Този път не с цел пикап ами да си зареждам картата за градския и вдигах пара на тия от граТската мобилност .. не стига, че си отивам с парите, а те не искат да ми зареждат картата - "стОдйентскъ книжкъ момчйе" .. не се знае от къде беше леличката, но не говореше правилно ..

Отворих 4-5 сета, нещо индиректно и резачки като цяло ..

Реших да прозвъня уникалното маце, с което направих среща миналата седмица да си уредим втора .. флейкна ми .. мисля, че ме тества колко имам интерес, но ако е флейк  - горе главата. Реших, че вкрайна сметка аз съм НАГРАДАТА, а не тя. И ако се сдухам от провала, то значи не съм.

Вървя си надолу и гледам много симпатично минйонче. Върви с наведена глава и слушалки на ушите. Не знаех дали говори с някого или просто слуша музика. Фреймът ми беше - "вече нямам какво да губя, може само да спечеля". "Здравей и се отказах да си довърша повтаряния стотици пъти опънър, нямаше нужда, беше със слушалки. Спря се и грейна. Привличането беше на лице. Как понякога само се получава изведнъж без да се напрягаш .. красота. Спрях я и започнах да я бъзикам.

"Търся начини да си прережа вените, но нещо не ми се получава, къде греша? Виж!" и и показвам раничка на ръката от Джу джицуто предната вечер, започваме да се смеем.
"Знаеш ли какво? Спрях те всъщност, защото нямам никакъв успех в тиндър, хот ор нот и баду" и се пробвах на улицата да видим какво става" - тя: е? аз: "Еми не става.." - отново супер смях.
"Разказах и за предстоящата ми екскурзия в чужбина и за това как се вълнувам, след това я побъзиках, че трепери като листенце и да се облича по-топло, минах през това, че ми липсват близките, понеже не съм ги виждал от 2 месеца (истина си е Тъжен ), прекарах я тактично през "зодиите"
Тя: "Ти да не си рак?" - аз: не брат ми е рак.
Тя: "Ти да не си скорпион?" аз: Не, баща мие, аз съм Змиеносец. (шеги на тема зодии последваха)

Разговора вървеше супер, но осъзнах, че в този студ няма как да я задържа, а има интерес, явно и не бързаше. Време беше за оферта. Последно време с тези кухи телефони и фейсбуци ми беше писнало. Направо я поканих на среща. Знаех, че кафето не е опция и: "Хайде да хапнем, гладен съм като вълк, мога и теб да изям ако беше малко по- сладка Намигване, гладна ли си?" тя: Ами да.
Без да чакам други глупости я дърпам направо към студентския стол. Сядаме там и се държа лидерски- взимам табли, разхождам се напред, водя я, поръчвам храна, давам и съвети, правя се чат пат, че не разбирам нещо да ми обясни, а у и сядаме да хапваме. Буум вечеря!

Аз: Еех.. знам, че трябваше да взема 2 свещи, да сложа розовата покривка, да налея шампанско и да ядем в прекрасни блюда, да се наслаждаваме на изгледа към морето и да чуваме шума на палмите .. Е, за сметка на това имаме люти студенти около нас, омацани покривки и боб с наденица.. Мисля, че имаме по-добрия вариант на лице Намигване"

Карах на емоционално ниво цялата интеракция. Когато забуксуваше задавах въпрос тип интервю, но веднага я връщах на емоционално ниво. Реших, че е време да направя някаква здрава емоционална връзка помежду ни. Последно време прекалено много се "пушвам да ги забавлявам" и флейка после ми е заслужен. Грешката естествено е в моите действия.. Започнах да и говоря за "бъдещето ни семейство", дали може да готви и какво. Накарах я да ме учи на народни танци когато трябва, че не мога да кумувам иначе ако се наложи някой ден. И в този дух.

В общи линии 3-те ми "кукички" бяха - 1. Да танцуваме заедно народни танци; 2. Нашето щастливо семейство и да ми готвиш хубави манджи и сладки работи; 3. Обща екскурзия + романтична вечеря на някое райско кътче.

Хапнах и и казах, че ми е писнало да я гледам и да ставаме - закачливо и на бъзик. Станахме и тя реши да ме изпрати до спирката - прекрасно. Вече имаме уговорка за следващ ден да се видим, но нямаме разменени контакти. Автобуса ми идва. "ЪЪъъ това не е моя, друг ми трябва" Правя фон-клоуза, гушкам я за чао и се качвам в автобуса.

Защо го пиша това. Когато си направиш играта (само човек, който играе го разбира Намигване ) сета "се разтича", "разтапя", следва те на 100% и е прекрасно. Живееш в настоящия момент и се забавляваш на максимум. Такива сетове са редки, но случат ли си осъзнаваш, че си струва да го правиш. Усмивчица

ПП: Как се кефя, че пиша отново тук <3 :sleepy: :sleepy: :sleepy: :sleepy:
Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #62 -: Октомври 31, 2015, 00:47:06 »

Още си спомням когато започна да пишеш разни романи е тази тема, не се познавахме още, как си мислех "това АФЦ оспами форума". После по странно течение на обстоятелствата се запознахме... ние си знаем историята де но все пак ще я споделя с нашите съфорумници.

Бях писал един рапорт покрай баловете и Уарзон типично в негов стил ми отговори с цял роман на ЛС . Оттам се разбрахме да направим нощна някой път ( до тогава бях играл само такава). Разменихме фейсбуци където трябваше да се доразберем. Понеже на мен снимките са ми от преди 2–3 години Уарзон ме е взел за някакво ''детенце'' и бая се е чудил дали да ходим на тая нощна. Аз от моя страна си виках къде съм тръгнал с тоя дето успами целия форум с романите си  Ухилен. В крайна сметка излезнахме ... Получи се страшна вечер (докарах почти до ЛМР на едно сепаре една фейсбук звезда). Емо пък ме шашна с играта си на улицата преди дискотеката ( не бях виждал такова нещо преди). Той беше впечатлен от моят ''найт гейм'' аз пък от неговата игра на улицата. Оттам се разбрахме той да ме учи на едното аз него на другото. Това общо взето беше началото... имаме какви ли не исктории за малкото време което се познаваме и надявам се в бъдеще да стават все повече и повече
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #63 -: Октомври 31, 2015, 01:16:57 »

Изиграл си си добре картите братле, защо не я покани същата вечер да се видите?
Тъкмо да се реваншираш за романтичната вечеря, този път във вас.
Браво за играта ще чакам продължение.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #64 -: Октомври 31, 2015, 04:19:14 »

Ех, синеее...

Аз в тая тема си пиша така:

"Привличането беше на лице. Как понякога само се получава изведнъж без да се напрягаш ..." - точно като се напрягаш не се получава! Напротив, винаги съм ти набивал в канчето, че колкото по-естествен си в сета - толкова успеваемостта ти е по-добра...

"Разговорът вървеше супер, но осъзнах, че в този студ няма как да я задържа, а има интерес, явно и не бързаше. Време беше за оферта." - са разбра ли що ти пиля толкова време да забравиш за телефоните и фейсбуците, а да... офертираш!

"Еех... знам, че трябваше да взема 2 свещи, да сложа розовата покривка, да налея шампанско и да ядем в прекрасни блюда, да се наслаждаваме на изгледа към морето и да чуваме шума на палмите... Е, за сметка на това имаме люти студенти около нас, омацани покривки и боб с наденица..." - deja-vu!

"В общи линии 3-те ми "кукички" бяха - 1. Да танцуваме заедно народни танци; 2. Нашето щастливо семейство и да ми готвиш хубави манджи и сладки работи; 3. Обща екскурзия + романтична вечеря на някое райско кътче." - типичен пример за "разговор със сърцето й" или както аз обичам да казвам - "влизаш й под кожата".

"Станахме и тя реши да ме изпрати до спирката" - нагледен пример, че при добра игра момичето те следва и те "гони".

"...казах, че ми е писнало да я гледам и да ставаме..." - Datz My Bоy!!!

"Вече имаме уговорка за следващ ден да се видим, но нямаме разменени контакти." - така и трябва! Телефонът е естественото продължение на вече изградени отношения...

"Когато си направиш играта сета "се разтича", "разтапя", следва те на 100% и е прекрасно. Живееш в настоящия момент и се забавляваш на максимум. Такива сетове са редки (засега!!!), но случат ли си осъзнаваш, че си струва да го правиш." - точно тая емоция те кара да се чувстваш жив!

Гордея се с теб! Промяната е просто... брутална! Браво!!!
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #65 -: Октомври 31, 2015, 16:53:36 »

Вървя си надолу и гледам много симпатично минйонче. Върви с наведена глава и слушалки на ушите. Не знаех дали говори с някого или просто слуша музика. Фреймът ми беше - "вече нямам какво да губя, може само да спечеля". "Здравей и се отказах да си довърша повтаряния стотици пъти опънър, нямаше нужда, беше със слушалки. Спря се и грейна. Привличането беше на лице. Как понякога само се получава изведнъж без да се напрягаш ..

Верно бе, как понякога така се получава, да свалиш мацка само с поглед почти и после да ти се радва на всички лафчета.....ами ето така Усмивчица

Човека най-простичко пита: например ти не допускаш ли, че може би причината за успех с някоя жена не се крие в страхотно подобрената ти изведнъж игра, а просто самата тя те намира привлекателен и ти дава да си разиграваш коня, да и показваш колко си алфа, да ескалираш и т.н. Демек, помага ти дори нещата да се случат. Нещо което изобщо не би позволила на друг, който и е антипатичен, па дори и 100 пъти по-уверен от теб да е.
Тоест причината за успеха/неуспеха/ с някоя може изобщо, ама изобщо да не е в теб, а в това че чукаш на отворена/затворена/ врата и съответно нещата се получават или не. Не ти командваш парада един вид, а мацката получава това което тя иска.

Не намираш ли пълна прилика с написаното?

А ако мислиш, че се заяждам или искам да омаловажавам играта ти, ето ти и обратния пример:

Отворих 4-5 сета, нещо индиректно и резачки като цяло ..

Е този път пък е обратното - не им допадаш и даже не щат опенъра да ти чуят, камо ли до спирката да те изпращат и да ти помагат.

Иначе защо резачки - ти нали си същия, играта ти е същата, увереността ти е същата, физиономията, дрехите, настроението.....как ли така се случва, че с едни се случва лесно, други не щат да те погледнат дори, още ли се чудиш?
Ами мисля че вече писах как.... Усмивчица

А света не се върти около нас - отсреща имаме жив човек за партньор, който има своите предпочитания в които понякога се вписваме, понякога не. Някои се вписваме повече, някои по-малко...
Активен

Fake it 'til you make it!
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #66 -: Октомври 31, 2015, 20:24:03 »

PU_як, знаеш ли каква е разликата ? С добро първо впечатление и насрано поведение ще развалиш емоцията, докато с лошо първо впечатление и готино поведение ще я създадеш Намигване
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #67 -: Октомври 31, 2015, 21:57:35 »

Знам я разбира се - с добро първо впечатление ще започнеш сета (и ще продължиш доколкото имаш игра), с лошо първо впечатление въобще няма да го започнеш...
Да виждаш някъде противоречие с написаното по-горе?
Активен

Fake it 'til you make it!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #68 -: Ноември 02, 2015, 07:00:56 »

Начи Пуяк... много си твърдоглав.
Има го този елемент, за който говориш - и никой не го отрича.
Но го има и това, че играта и рутината се придобиват с практика. Ако пича не беше отворил тия 4-5 дето са го отрязали (и още 4-500 преди това) сигурно нямаше и с тази да му се получи.
Многото дърпане (както му викат западните ПУА - сардж-ване) е задължително. Едно че трупаш практика, ставаш по-отракан, не се влияеш толкова от шитове, и т.н. И второ, че то отсява чисто математически тези мацки, които са готови да те харесат - както вече ти си забелязал, с тях играта върви лесно, ама първо трябва да ги намериш, нали?
Да речем, че те са 1 от 10. Значи всяка от първите 9, които отваряш, имаш избор как да я приемеш  - дали като "резачка" или като една необходима бройка, която те приближава до твоята. Нужно е да отсееш 9, за да стигнеш до десетата. Така че всяка отсята е една крачка по-близо до тази, която ще те хареса.
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #69 -: Ноември 16, 2015, 23:46:52 »

Здравей народе мой. Тези дни беше лудница отвсякъде, но ще започнем лекичко.

Бях няколко дни на едно eurotrip с опознавателна цел на стара Европа. Наслаждавайки се на различните хвърлях по едно око на чужденките, но останах разочарован в интерес на истината. Или съм нямал късмет или наистина българките са си най-красиви Усмивчица.

За добре дошъл в майка България ме вкараха в болница.. как и защо няма значение, но това не е от значение във форум за пикап.  Тук и започна моят малък експеримент, който не доведе до нищо, но пък защо да не го споделя, може и да намери някой нещо полезно.

Влизам в кабинет на млада медицинска сестра, която взима кръв. Към този момент съм в добро настроение - спокоен, бъзикам се и сядам. Осъзнавам факта, че тя си върши работата и няма да е лесно за каквото и да е. Слага ми есмарха - аз: Болии.. и ръц.. (тръгнах да запявам Слави), но нещо не се получи и спря. След секунди тя - г-н Х, готов сте. Аз скромно, наричай ме просто ХХХ, отново не ме отрази и се нагласи следващия пациент. Тук от към ситуационно нещата не потръгнаха. Нямаше и как друго яче да е. Девойчето е на работа, а аз по подразбиране - болен Смотан

Влизам аз скромно в някаква стая, в която ме настаняват. Идва Надето да ми сложи есмарх. Започва отново по кодек - "Господине, сега ще ви бъде поставен бла.. бла .. бла.. А тя една медицинска сестра от филмите на Мануел Ферера с това клинче ли е панталонче ли е ти се иска само .. ъъ отплеснах се. И пак викам ще вкараме схемата. Първо да излезем от официалния тон на разговора --> шегичка за нещо --> да се отпусне в моя компания и да видим. Тя започва - "Г-н ХХХ боли ли ви?" - аз: "Мисля, че ми е лошо .. припадам .. " (преигравам)- стъписва се девойчето, беше стажантка. Лекичко и намигвам и получавам усмивка в отговор на шегата си. Викам си охоу .. прогресираме. От там минахме на малко име и точно като щях да вкарвам една ДХВ история как ме боли китката от фитнеса вчера (голямо дхв няма що, особено с този абокат Смотан ) и буум тя излезе и не я видях до края на престоя си. Тука малко беше по-добре, но все още си останах пациент и на светлинни години от желаната цел.

Третия опит за подход, щото то изобщо не е подход тва моето, беше към една малко по-големичка (5 години от мен по-голяма мед сестра), но все така симпатична. Там реших да боксувам по същата схема, но този път като и казах, че едва ли не съм по-малък и отново замряха нещата...

Мдам.. Извода ми беше, че бачо ви WARZONE, така и в тези  3 сета не можа да излезе от фрейма на пациент Смотан Ужас.. каква тежка съдба.. АФЦ навсякъде..

Излизам аз от болничното заведение и сядам да си хапвам пица. Външен вид - разрошен, с абокат(кървясал), анцуг и спортно елегантни обувки, които ме правеха като баба Яга. Гледам едно симпатично миньонче ме заглежда докато съм целия охлепан в пица. Викам си това ако не е уорм апроуч, то да си плюя на регистрацията във форума Смотан.. Не се усетих кога я заговорих и като ми стана едно весело. Тя си скучаеше.. Като я забъзиках как с този абокат съм като селянин, как съм перничанин с това обличане, "Лъхам ли ти на пица? Ако не да се доближа?", и бла, бла .. бла .. изцяло в настоящия момент. Получи се готин сет. Разменихме контакти, разбрахме се за следващия ден да се видим.  Уви от тогава 2-3 пъти я офертирам и ми бяга по тъча. Смисъл има си някаква работа, а единия път тя като можеше аз бях на системи .. малшанс. Нищо, следим случващото се с интерес.

Отивам тактично на една разходка в същия си окаян вид, не че ми се пикапеше, ама като видя едно ангелче да слиза от автобуса как да не я настигна? Отварям я с нещо от рода на, че е време да се запознаем, нормален сет, бъзици, че съм пълен пациент и в болница, някакъв комплимент и вкарах, шеги на тема сериали, които и двамата гледаме, препоръчах и да се облече по-прилично, че ще ме довърши с тези дрехи.. разменихме телефони и се метна в другия автобус. Докато я набирах идиота видях, че съм пропуснал една цифричка .. язък.. добър сет беше ;(

Направих още 2-3 сета, но нищо смислено и стойностно .. В заключение: така и не излязох от фрейма на пациент в болничното заведение, а как си представях само, че съм Джони Синс.. дейба Смотан

В общи линии направих каквото можах - нищо Смотан, но пък малко се поразнообразих, иначе щях да изпуша напълно. Усмивчица Ако някой има идеи за по-добро представяне ще ги чуя.

Поздрави, здравия WARZONE!
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #70 -: Ноември 20, 2015, 14:32:11 »

Да, нормално е, когато влизаш в болница поради медицински причини, да бъдеш възприеман като пациент, а не нещо друго- и слава Богу!
Това не е никакъв фрейм.
И да се закачаш със сестрите, те носят отговорност за теб, сещаш се... Или поне така би трябвало да бъде. Най-много да се позасмеят или да се съберат няколко лели и да те поразбъзикат за младото ярешко.
Общо взето си си губил времето и силите, вместо да почиваш и да се възстановяваш.

Привличащ фактор на мед. сестрите са докторите, другите по принцип нямат особен шанс.
Активен

Leaders grow leaders.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #71 -: Ноември 25, 2015, 21:12:19 »

Аз свалих една по-голяма мед. сестра, когато преди години бях 2 седмици в болницата за мононюклеоза. Но пък бях с дълга мазна коса, брадясал, и не се къпах през целия престой, така че съм излъчвал тестостерон на макс, може да е заради тези причини. Или може да е видяла нещо House–ово в персоната ми, понеже обикалях болницата със системата, обяснявайки на кого ли не, защо е идиот.

ПС: Това можеш да го броиш за репорт, според ниските критерии, които постави, бай да вей.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #72 -: Декември 14, 2015, 21:08:53 »

Цитат
Общо взето си си губил времето и силите, вместо да почиваш и да се възстановяваш.

Привличащ фактор на мед. сестрите са докторите, другите по принцип нямат особен шанс

Екуалибриум, ако наричаш това, да се забавлява човек, губене на време - добре Усмивчица.
Аз лично не го възприемам за така.

Рекоджехт - ако това е рапорт, аз съм Джон Сина.

Както и да е. Да не се връщаме назад.

-------------------------------------------------------------------------

Тези дни е един дяволски студ. Дърво и камък се пукат.. - добре де преувеличих. Просто ме мързи. Уча за изпити и не се напрягам много много. Днес обаче реших да разчупя гипса и да изляза.

Звъня на няколко авера - пас са. Звъня и на едно "дърто" и той не можел.. все не могат всички... Смотан

И така най-достоен се оказа сапуна10 - най-мотивирания. Почваме едни страшни бъзици, майтапи, слушам музика и влизам в зоната максимално бързо.

Лек страх от заговарянето, незнайно от къде се появи и изпуснах един добър единичен сет, но миг след това скачаме в друг двоен сет със сапунчето. Отварям ги с първото, което ми дойде на ум -  "Хей, момичета знаете ли какво е гигантски слалом?" И те "пръскааат" от смях Смотан, ние също. Спирам ги, но "нямаме време" .. в този студ липсата на време  разбива илюзиите ми за каквото и да е.. повървяваме с тях малко и го караме на майтапи. Как изкара 8ми? Имаш вид на пияница.. бла бла бла.. ядец.. нищо не изградих и след 100 метра спрях да вървя. Рискувах да ги загубя и ги изгубихме..

На следващия готин двоен сет сапуна полудява и направо влиза мега стабилно - "хей, видях, че имаш як задник и те заговорих."  Смотан яко смях. Неговата се отвори добре, но запецна и поех сета. Как се казвате, момичета? - Аз съм Катя, другата изтърси Тони. Аз и викам Тони, май ядеш много бонбони и си от село Кашони :Д много смях и двете. Забравих името на пречката и и викам - ти ще се казваш Катя, ама аз наистина се казвам катя, - дейба тогава си Екатерина.. Смотан. Още смях. По едното време сапунчето стоеше кротко, но добре се вкл. когато запецнах. Тогава изолирах моята - "ела тука да ти кажа нещо'' и тя направо дойде, но аз се прецаках като и викам, не бе майтапя се, а трябваше да си я клоузя.. На следващата изолация ме поряза тя.. не трябваше да си проигравам картата..

Влизаме в едно университетче и отварям една ама като кажа 8, значи наистина  8! Усмивчица Обяснявам и колко са ми студени ръцете, как е типичен заек. От къде е? Пфф в тоя град няма нищо интересно. Започва да инвестира в разговора, майтапи, бъзици. Къде си тръгнала сега? "На фитнес" - аз: сериозно? Хмм.. (показах и , че не е нещо особено) .. и стабилен сет около 10-15 минути се получи. От там смяна на контакти  и напред.

Брутални резачки след това. В този студ и гадно време и бързане.. направихме каквото можахме.. майче..

Поздрави, WARZONE!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #73 -: Декември 18, 2015, 01:59:36 »

Добре бе, лъвчета - като е такъв студ, няма ли за вас барове, молове, или други топли места? Задължително ли пък само на улицата пикапа е пикап?
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #74 -: Февруари 21, 2016, 23:01:47 »

Редно е да не загърбвам местенцето, от където съм започнал - "Едно ново начало"

В следващите редове ще се опитам да ви въведа в ситуацията. Реално не се е случило нищо, но искам за себе си да опиша случилото се през изминалите дни и седмици за да мога да си направя анализа, а на когото му е полезно, само може да ме радва.

Проблемите:
тук мога да напиша цяла тема, но само ще ги загатна
- ужасна логистика: час път в едната посока до местата за игра;
- живот в общак с вмирисан гей, който не говори английски;
- болест след болест ме налита.. - настинка, ангина, алергия към времето тук;
- далече от дома и сам..
НЕ се оплаквам въпреки това

Имаше момент, в който взех да губя вяра и да се чудя какво по дяволите правя тук.. тогава погледнах една снимка във фейсбук - двама души. Единия гледаше тъмната страна на живота, а друг цветната. Реших, че е време да направя промяната в съзнанието си.

Сутринта преди да изляза реших да си пиша с най-големия - Жорката Хелуин. Като чух, че ще излиза на нощна си казах, че не мога да си остана на ножка и е време да си вдигна Д-то от леглото  и да изляза въпреки неприятното време - ветровито и лек дъжд.

Стигам след час до центъра и е време за игра. Изпускам 2-3 сета заради някакъв смотан страх.. осъзнах, че това нещо го преодолях преди година и нямам време да се връщам отново в 2015 година. Влизам на една мацка с нещо ситуационно на английски. Поредната необразована без дори А1 женичка.. продължих да говоря неща на АЕ с надежда да проговори и да създам някакво привличане, но ядец.. наистина не знае.. Влязох в Тера нова и си купих една блузка, че се изнервих на тези неграмотници Смотан ..

Излизам и отварям една девойка подпряна на спирката. Нещо ситуационно отново и последва - "знаеш ли английски".. не се получи особено добър разговор, но почна да ми се кефи и след 3-4 минути дойде трамвая. Тя тръгна да се качва и аз и вкарах офертата да остане с мен, но предпочете да се прибере вкъщи.. представи си..

След няколко минути отварям една раста (красива и не миришеше), която си разхождаше кученцето. Завързах разговор относно кучето и ала бала общи неща, но ме подмина.. гадно време..

Виждам отсреща една голяма сладуранка. Отварям я без много да се чудя и изведнъж много малка ми се стори.. Минах направо на въпроса на колко години е и като ми изцепи 14 реших, че е по-добре да не продължавам..

Следващ сет, отново на спирка.. в този студ явно само на спирки ще се играе.. отварям с дали знае АЕ, базисни теми за 2-3 минути и пак дръвце..

В един подлез отварям в гръб девойка, че ми е създала готино впечатление, тя като се оказа чук в лице бързо смених тактиката, че търся как да стигна до един мол.. Смотан

Обикалям из стария град и виждам една 6-чка, не лоша. Сладуранка и я спирам. Разговора премина през теми от рода на: Знаеш ли АЕ --> Била ли си в Слънчев бряг, трябва да отидеш --> кой какво учи --> базисно кино --> идвай с мен в мола; отказа ми предложението. Разменихме фейс и се разбрахме да се видим следващата седмица на същото място. Сета продължи около 20 минути. Имаше закачка, ще видим.

Отивам към спирката на моя автобус и отварям един двоен сет - и двете ми се кефят, но аз нещо не им се радвам достатъчно. Разбъзиках ги и се качих в автобуса.. тук трябваше да остана повече..

В мола съм и отварям ситуационно един двоен сет, че ми се скъса пикочния мехур..

След тоалетната виждам една много готина блондинка. Оглеждам се, сама е. Отивам при нея и я отварям. Получи се добър разговор, но на 3-4 пъти ми повтори, че чака приятеля си и се издразних и си излязох от сет. Тук трябваше да си остана докато дойде тъпкача, но май топки не ми стигнаха..

И последния сет за деня, както не рядко се оказа най-сполучлив. Отварям една руса със сини очи - типично за културата им. Английския ми е под всякаква критика, но я гледам, че се "закачи" веднага. Викам си тук може да стане играта. Вкарах и оферта да идва с мен да хапвам, че съм прегладнял. Първоначално каза, че само ше ми покаже къде е храната в мола и ще си ходи, но след това остана с мен. Заставаме на "такото" и ми превежда от техния език на АЕ кое какво означава. Сядаме да ядем. Взимам и фейса и веднага почва да ми разглежда снимките:
 "слушай, сега съм тук и можеш да ме питаш направо, а не да ме зяпаш".
Тя: "На живо си по-красив".
Аз: Аз съм си прекрасен винаги Намигване.
Взех и телефона и го заключих. Разговора премина през различни теми, докато безцеремонно обядвах.. еех не ни е лесно на PuP PUA .. докато ядем даже трябва да играем. След хапването я заведох до тоалетната, чакаше ме да си свърша там работата. От там една обиколка по магазините, търсех си някакви неща и тя ме следва през цялото време. От там и предложих да отидем другаде и сменихме мола. Това си бяха 40 минути за рапорт. Кое как е в бг, как е тук и  т.н.. Минахме през много готини местенца и си беше айляк. Стигнахме мола и я нахраних, че ме е накарала толкова време да вървим. Седнахме на сепаренцето, естествено един до друг и беше време да я налазвам. Отново правим аналогии как е в бг и тук. Тръгвам да я налазвам:
КИНО:
- докосване по гърба
- щипане и стискане на бедра и прасец
- галя косата и, вкарвам комплимент, че е красива с пусната коса, а с вързана не и отива
- свалям и очилата, слагам и ги
- придърпвам я да се гушка в мен, след това я бутам.
- като кихне или се изкашля се отдръпвам от нея, все едно е прокажена и след това отново си я придърпвам.

В началото беше "стресирана" и много негативен език на тялото - скръстени ръце и крака и гледа настрани. Към края след час-два в кафето сама идваше да се гушка в мен.

Измислих нещо като игра между нас - да се гледаме в очите и който пръв отмести поглед губи. На няколко пъти я "бих" като използвах момента да се пушвам към нея и да пробвам за целувка, но калибрирах, че няма как да стане.. не я натягах на 100%, знаех, че ще бъде грешка.

Тя продължи да ми дава валидация, която не отразявах:
- всички българи ли сте толкова самоуверени?
- имаш много красив профил, харесва ми
- на живо изглеждаш много по-добре, от колкото на снимки
- усмихва ми се през цялото време и не може да повярва какво се случва, при което изтърсих, че и за мен е малко странно какво се случва
- are all bulgarians so horny (всички ли бг сте толкова сексуално възбудени)

Довел съм те на кафе не да ти се усмихвам.. много ясно, че ще ти вкарвам сексуалност.. баси.. Смотан

Вкарваше ми някакви шитки, като най-сериозната беше, че "уж си има приятел" , ма май наистина си имаше, щото после "уж случайно" ми показа на телефона си снимки с някакво момче, не го отразих, беше ми все едно и без това дали си има или не.

Погледна си часовника пичката и гледа, че минали неусетно няколко часа и чак не може да се усети как е отлетяло времето.. еми имаш си работа с PuP PUA .. ще се сетиш Намигване

Почна да ми важничи като ставахме, аз буквално си поисках целувка накрая ако иска да си вземе ластиците и дамската чанта - последваха удари, на които мъжки се държах.. Накрая за 30-тина минути обиколихме 3-4 магазина, като изцяло се доверяваше на мнението ми, че дрехите не струват и да не си ги взима, и баба ми има същите..

Накрая за да си и върна ластиците ме целуна по бузите - дадох и логична причина просто да го направи, иначе ми разправяше, че "съм бил непознат", "не била свикнала така", "какво е щял да каже приятеля и" и т.н.. все женски шитки..

За напред ми предстоят някакви пътувания из Европа и не знам как ще ги разцъкам мацките от днес.. при мен не са 1 и 2, но трябва да намеря начин..

АНАЛИЗ
1. Колкото и време да си в играта (10-11 месеца при мен) - явно винаги ще си го има този страх преди първия сет.
2. Нужно е да влизам максимално бързо в стейт, за да не изпускам яките пички.
3. Трябва да гледам от положителната страна на нещата, а не от негативната.
4. Каквото и да става всичко зависи само и единствено от мен.
5. Когато ми каже мацката, че си има приятел, трябва да играя докато дойде и да не се отказвам толкова лесно.
6. Да не се вглъбявам в "знаеш ли английски" и да зацикля сета в тази насока.
7. Да не се самоотсвирвам прекалено рано, а да извличам максимума от ситуацията.
8. Винаги да мисля 1-2 хода напред.
9. Да измисля някакъв начин за по-добра логистика, че в момента е кошмар - 1 час до центъра, в общака спи говедо..
10. Просто да бъда себе си.

//РСД-тата тук са пълни пациенти. Няма такива скатавки.

Въпрос:
Как можеше да отиграя по-добре двата сета, в които взех фейс и особено последния?

Заключение: Доволен съм от деня. По план трябваше да си стоя вкъщи и да не правя нищо, но излязох, макар и в гадно време и си прекарах страхотно с непознати пички в чужд град, разглеждайки забележителности.
Майната им на проблемите! Ние сме над тях!

Поздрави!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Изпечатай  

Отиди на: